• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@radus78 Nedržím nijak striktně cukrovkovou dietu (jen se vyhýbám sladkému ve všech formách) a teda váha mi lítá díky vodě dost... klidně dvě kila sem, dvě kila tam... a teda přibírám pořád, ale snad je to pomalejší bez těch sladkostí.
26. zář 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 - taky jsem si vybrala 1.10., že by to bylo pěkný datum:slight_smile:. By měl pěkný rodný číslo - 111001 a nějaký lomítko :dizzy_face:. A nebo teda ještě může 29.9., to se mi taky líbí a vyhnula bych se další poradně v porodnici, kterou mám 30.:grinning:
26. zář 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek já se teda snažím i víc jíst, ale spíš maso a zeleninu, přílohy jím tak stejně.
26. zář 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa tak držím palce, ať to dopadne dobře :wink:
26. zář 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 kočárek je moc pěkný, marušce se v něm bude moc líbít :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes jsem byla poprvé v poradně v porodnici. Bylo to prima, dr. moc milá. Dělala mi stěry na streptokoka a nějak to štípalo :astonished: Jinak měřila mimi a má cca 3000 g v 37+0 , chtěla se podívat i na pohlaví, ale dítko mělo nohy křížem, takže holčička nepotvrzena. Jinak se absolutně nic nechystá a vše je ok. Hlavičku má o týden větší, ale zbytek je v normě. Prý je to ale ta lepší varianta, že je větší hlava, než když je větší bříško. Kontrola příští středu a jdu k primáři.
26. zář 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Ani nevíš, jak ráda čtu pozitivní zprávy z "naší" porodnice. Je super, že dělají odhad hmotnosti, já vůbec nemám tucha, kolik mrňous váží. Tak ať pokračuje vše i nadále tak jak má!!!
26. zář 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka pamatuju si,ze sem jeste pri Andy na porodnim sale rikala manzelovi,jestli to nezmenime,ale proste chtel mit Andrejku :grinning: a je fakt,ze aspon to ma clovek z krku,ty darecky :wink: ,jinak dekujem a taky prejem vse nejlepsi k svatecku :slight_smile:
@kajulka001 Jo,jo jsem s malou v Praze,dneska tady mela u doktorky tri letku,ale zitra jedu zase smer Budejky a asi pojedu,protoze se nic nedeje,mam sice bolesti,ale mnohem slabsi,nez ty predesle dny,takze porodim Jindr.Hradci..Skoda :grinning: ..A u tebe porad nic?? :slight_smile:
26. zář 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 Já tu dietu držím taky a taky jsem začala od nějakého 38 tt přibírat. Na UZ mi pak řekli, že mám plodovku na horní hranici množství, takže taky předpokládám, že to byla ta voda, vždycky jsem ji měla normální množství. Takže bych byla v klidu.
@vrana Tak to je dobře. Aspoň můžeš být klidná. Já myslím, že to žádný obřík nebude, já měla 38+4 cca 3200g a nějaké drobné, takže si myslím, že to odpovídá té váze, co máš v 37+0. Oni teď přibírají cca 200 g týdně, ne?
26. zář 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Jeee,na to sem uplne zapomela,musim si neco koupit,nebo si zabalit nejakou knizku,ale jakou,tchyne jich tu ma hafo :grinning: ..
26. zář 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Tak to je fajn, že jsi dopadla takhle dobře. Já už znám skoro dokonale personál porodnice a pro změnu tam jdu zase v pátek, viz můj příspěvek na předchozí stránce :unamused: .
26. zář 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Hele bylo to fakt dobrý. Dr. tam byla mladá, Burgasová nebo tak nějak a ač prý nepatří mezi nejsdílnější, tak si nemůžu stěžovat. Pročetla si ohledně minulého porodu, ptala se jestli vyvolávali kvůli váze mimča, tak jsem řekla že ne že kvůli tlaku. A ona jak jsem na tom s tlakem teď a v souvislosti s tím co bylo první za pohlaví a co má být tohle a proto chtěla i mrknout, leč se nezadařilo. Byla fakt moc fajn. No ale vzhledem k tomu že mám od své dr. doporučení přímo k primáři, se kterým jsem mluvila po telefonu odpoledne, tak příště jdu právě tu středu k němu. Tak jsem zvědavá.
26. zář 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Jo tak ty seš protekční a já proč hned k primáři... :wink: No já jdu v pondělí k ještě k mojí mudře (tam se nic extra nedovím) no a pak 10.10. hurá do Krče :slight_smile:
26. zář 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Taky hezky,me chozeni teda vubec nepomaha,ba naopak,ale evidentne se me malej taky jeste nejakou dobu bude drzet,takze nebudes jedina :wink: .Jinak jak vubec vypada ten zatezak??
@adenka84 Milovani??co to je?? :grinning: manzel se boji,ale asi ho hooodne zacnu premlouvat :grinning:
26. zář 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa No protekční :grinning: Moje dr. se s ním nějak zná a vzhledem k tomu, že první porod nebyl úplně ok, tak chce aby si mě pohlídal.
26. zář 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Hodinový monitor. Nejdřív normálně 20 min, pak 20 kapačka s oxytocinem a pak nechávají 20 min dojet zase monitor bez kapačky. Zkoumá se připravenost dělohy a miminka na porod. U Apoli to dělají na porodním sále, zrovna jak jsem byla ve čtvrtek, tak se tam narodilo miminko, asi CŘ, nebo byla maminka extrémně statečná, protože jsem slyšela akorát asistentku, jak se ptá tatínka jestli má připravený foťák a pak už jen decibely řvoucího miminka. Slzička mi ukápla, ale já teď řvu u všeho.
26. zář 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana To je dobře, že si tě ohlídají. Hlavně, ať je teď vše v pořádku!!!
26. zář 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana tak s tou hlavičkou si mě potěšila, naše malá má taky hlavičku o týden větší :dizzy_face: Sem rádá, že je vše v pořádku :wink:
26. zář 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pridavam aktualni fotecky... hrozne mi vyskocilo brisko za posledni 3 dny. Nejak to nemuzu ani rozdychat :grinning:
26. zář 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nasekuratko Moc ti to sluší :slight_smile: Taky si z břicha dělám odkládací plochu, má to své výhody :grinning:
26. zář 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana no, mne se po nem snad jeste bude i styskat... tomu bych ani nikdy neverila :grinning:
26. zář 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Jo tak tomu věř :grinning: Třeba pohyby mi chyběly hodně dlouho, hlavně to těhotenský břicho je prostě jiný no, člověk ho může vystrkovat aniž by se za to styděl :grinning:
26. zář 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilonne To breceni znam,taky rvu jak zelva,zrovna vcera,kdyz sem byla u toho apol.tak tam byla maminka na monitoru a sestricka poslala tatinka pro veci do auta a ja ji taaak zavidela a bylo mi do breku..A ten zatezak ti jako muze vyvolat i porod??
26. zář 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko moooc Ti to sluší :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek u me taky porad nic..hele mozna jsem se ptala ale proc pojedes do toho hradce????kdyz muzes v budejkach a nebo v Krumlove tam pujdu ja
26. zář 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete tak uvidíme jestli se nám to splní...
@ilonne také jsme byla v pátek na tom třetím monitoru na poordním sále a docela mě to deprimovalo...nikdo tam ale naštětsí nerodil, to bych byla vydeprimovaná ještě víc.. :grinning:
@clloi díky za pochvalu kočárku..
@nasekuratko moc ti to sluší..také mám jednu fotečku s hrnečkem na bříšku.. :slight_smile:
26. zář 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek popravdě řečeno, také už pomalu nevím co to milování je..za celé těhu jsme se milískovali pouze dvakrát..měla jsem to zakázané..teď si myslím, že tím nic nezkazím..zkusíme uvidíme..prostě tomu chceme pomoct...já už chci rodit a basta... :grinning:
26. zář 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajulka001 Na Budejky sem neslysela moc hezky veci a prej tam nechtej davat epidural,mam kamaradku co rodila v Hradci a moc to vychvalovala,kdyz sem si nasla komentare maminek na HR.tak sem se rozhodla jit tam.A musim rict,ze sem udelal dobre,nejdriv sem tam volala,jestli bych k nim mohla dochazet do poradny a monitor,vysvetlila jsem situaci,dojizdeni a atd,a kdyz sem tam pak byla,citila jsem se tam opravdu dobre,necekala sem nikde na chodbe a sestricky hodny a primar uzasnej,tim,ze to je mala porodnice,tak se asi snazi a nejsou jim rodicky ukradeny,ale je pravda,ze jsem zvazovala i Krumlov..Ten je snad dokonce bliz nez ten HR ne??
26. zář 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek jj do budejic bych taky nesla jdu do Krumlova a je to tam moc fajn je to tam vic rodiny kdyzto v budejkach je to spis jak na bezicim pase ale na krumlov si nemuzu stezovat lezela jsem tam v tom 30tt a myslim si ze to je pro tebe urcite bliz nez hradec z budejic do krumlova tak 20min.
26. zář 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak to mě právě začaly natýkat nohy. Nic velkého, ale neteklý jsou. Kolik mám plodovky ani nevím.
26. zář 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek