• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@adenka84 - no jak teď píšu, jestli ti 15 měsíců snažení otěhotnět (a v obou případech jen s pomocí léků na stimulaci ovulace) + dvou časných potratech připadá rychlé a záviděníhodné otěhotnění, tak teda nevím,nevím:grinning:
26. zář 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Tak to máš dobrý, že je Luky tak hodnej. A s tou kozou to chápu, měla jsem juniora i u prohlídky a on teda seděl na zemi s papírama, dostal razítko, tak razítkoval a nějak to ani nezaregistroval.

A sex? Teď? Ani omylem, vůbec celý tohle těhotenství je co se sexu týče hoooodně chudý. Ale ono je to i tím, že čas na něj je až někdy v noci, kdy dítě spí a to zase chlap ještě pracuje... a o půlnoci padám na ústa:grinning:
Jo, před druhým těhotenstívm jsem začala cvičit (přibrala jsem za půl roku 5 kilo a chtěla jsem to dát dolů), chytly mě hrozně trampolínky a ejhle, najednou mi bylo špatně po cvičení a za tři dny byl pozitivní test... jinak je zvláštní, že před každým těhu jsem přibrala cca 5 - 6 kilo a otěhotněla jsem na první pokus, teď s druhočetem dokonce hned ten den, kdy jsme si řekli, že teda zkusíme druhý - to bylo 30. ledna a 14. února pozitivní test, ale tušila jsem to už pár dní předem... hlavně doufám, že se mi podaří zhubnout na váhu z loňského června.
26. zář 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo s otěhoteněním jinak - poprvé jsme plánovali výlet do Londýna, už jsme objednávali online letenky a u posledního kroku koupit zbuchnul celý systém. Tak jsme se na to vykašlali a za pár dní jsem měla pozitivní test.
Teď podruhý mi muž ze služebky do Států dovezl kufr plný nového oblečení, abych byla šik a slušelo mi to v práci i venku s prckem, dohodli jsme se, že letos poletím do Států s ním (měli bychom poloviční náklady, vlasntě jen pro mě letenka), no a prdlajs, otěhotněla jsem a zase budu doma s dětma...
26. zář 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek - tak ono je taky výhoda to, že už přeci jen je "rozumnej", že se s ním dá domluvit, příp. něco slíbit,...ale je fakt, že on je fakt zlatíčko odjakživa...takovej jako fakt snadno domluvitelnej, poslušnej,...a tak taky myslím, že bych s ním i tu prohlídku "přežila", třeba u mé gyndařky si myslím, že by to bylo úplně v pohodě, by si ho třeba vzala sebou sestřička,...v té porodnici jsem z toho měla spíš blbý pocit, kdyby tam třeba byl ještě navíc doktor = chlap, tak aby to nebylo takový jako "moc" na tu čtyřletou hlavičku:grinning:. Já zas naopak před každým těhu malinko zhubla - u Lukáše teda jen trochu (dvě kila, ale taky jsem měla startovní váhu o kus nižší než teď), teď jsem přibrala během těch hormonů dost kilo, pak od listopadu do toho ledna zhubla sedm kilo a bum - otěhotněla...a teď mám vlastně stejnou váhu jak ještě loni v listopadu, než jsem začala hubnout a zároveň stejnou váhu, se kterou jsem šla rodit i u Lukáše:grinning:
26. zář 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete jéé..promiň to jsem se asi překlepla či co?
26. zář 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, dnes jsme koupili kočárek, byli jsme v brněnské prodejně Babycar, mají i e-shop a můžu doporučit. Paní nám nechala cenu e-shopu, podmínka byla pouze platba v hotovosti, což jsme s taťkem dali dohromady, a ve finále nás to i s hračkou, adaptéry na autosedačku a pláštěnkou na sporťák vyšlo na stejný peníze jako set v té prodejně z které jsme v sobotu utekli.
26. zář 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kajulka001 presne, to sem slysela i ja,jak na bezicim pase a jelikoz jsem hadava,tak bych jim tam asi neco i rekla a v tech bolestech bych je asi i nekam poslala :grinning: ...Dobry je,ze u vas clovek nemusi byt v registru,takze tam muzu dorazit a nemusim se bat odmitnuti,coz v Ph je normalni ..
26. zář 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 - ne, v pohodě:grinning:, mě to jen pobavilo (teď už mi to ani tak nevadí, když se člověk dočká, tak se ta doba najednou nezdá tak dlouhá a to snažení tak úmorný:grinning:, ale v těch měsících mi samozřejmě do smíchu nebylo:slight_smile:)
26. zář 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab - no tak paráda :dizzy_face:. A hračku od lamaze mám konečně taky objednanou, brala jsem nakonec Páva Emila :dizzy_face:. Spolu s modelínou pro Lukáše - to už bude k vánocům první (vlastně druhý, první je ta knížka pohádek) dárek :dizzy_face:
26. zář 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Dekujeme,ale i to mas krasny,jen tech darecku je asi min,nez mit naroz.a svatek v jinych mesicich :grinning: ...
26. zář 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
...souhlasím s petapete, já antikoncepci už taky nikdy nechci, sice mi nerozhodila cyklus, já ovulovala v podstatě hned první měsíc po vysazení, ale kolísal nám hodně sperimiogram, těžko říct jestli to bylo tím že se tak dlouho nedařilo. každopádně jsem brala antikoncepci asi 7 let, a od prvního nasazení mě začaly trápit mykózy, nevěděla jsem proč, zkoušela jsem všechno, nic nepomáhalo, prostě snad celých sedm let jsem s tím měla problém, jakmile jsem pak vysadila, bylo po mykóze, bohužel mi do té doby nikdy ani jeden z doktorů ke kterým jsem chodila neřekl, že by ty mykózy mohla způsobovat právě antikoncepce, potvrdili mi to až v CARu.
26. zář 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Je to fakt, že už je starší a tím i rozumnější. U nás mám pocit, že máme místo dítěte neřízenou střelu... Je zajímavý, jak každý tělo reaguje jinak a každýmu pomůže k otěhotnění něco jinýho.

@nasekuratko Teda hrozně ti to sluší a bříško luxusní stoleček:slight_smile:

@monulkab Gratulace ke kočárku a super, že se to podařilo tak rychle vyřešit:slight_smile:
26. zář 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek - no tak to právě Lukáš nikdy ta neřízená střela nebyl, fakt takový kliďas, vše si nechá (a nechal i dřív) vysvětlit,...jako jo, je to tvrdohlavý paličatý beran, ale zas musím říct, že na něj mám prostě už svý páky a vím, jak na něj, tak to jde docela v pohodě a nebývá problém:grinning:
26. zář 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete mi povídej...já byla z toho, že se nám nedaří normálně padlá na budku..a nejvíc mě štvalo to okolí...a k¨dyba do toho praštíte vy? už jsi stará dost...atd...to mě děsně lezlo na nervy...ale je fakt, že na to vše zlé pak člověk rychle zapomene...
26. zář 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vám závidím tak snadné otěhotnění, nám nakonec po 3 letech pomohla inseminace, sem zvědavá jak to bude u druhého, mám hormonální poruchu, tak třeba se to porodem srovná :grinning: :grinning:
26. zář 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete taky si to neměla lehké, ale hlavní je, že se nám to všem povedlo :wink:
26. zář 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 tak přesně tyhle řeči nesnáším :angry:
26. zář 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, ja o tom napoji taky cetla celkem dost. A ja si myslim, ze nic skodlivyho na tom neni. Za zkousku to podle me stoji... ja kdybych mela jit rodit normalne, tak to stopro zkusim. Podle me je to lepsi nez si nechat porod vyvolavat kapackama, tabletkama apod.
27. zář 2011 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak já asi žádnej riciňák nepotřebuju, jsem se v noci zase vzbudila s průjmem a bolestí břicha. Bože fakt by mě zajímalo z čeho.

@nasekuratko to máš recht, pokud by mi to měli vyvolávat, tak nápoj asi rozhodně zkusím
27. zář 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jsem konečně dočetla, teda za odpoledně tři stránky, vy jste drbny :grinning: .

My jsme tedy, co se týká otěhotnění hrozní štastlivci, princezna se nám povedla napoprvé (resp. první měsíc). Vysadila jsem antibaby ke konci roku 2010, pak jsme se rok chránili jinak (chtěli jsme dostudovat a pořídit si byt normální velikosti pro rodinu, bydleli jsme v 2+kk asi 40m2), v prosinci se stěhovali a na silvestra jsme si řekli, že to zkusíme. Musela se povést hned ten první týden po silvestru :slight_smile:. Měla jsem docela strach, jestli se to povede, kvůli RA mi bylo řečeno, že můžu mít nějaké protilátky, co budou bránit početí, tak až to budeme chtít zkusit, ať jdu nejdřív na krev a budeme to řešit. Tak jsem to trochu otočila. Přiznám se, že jsem tedy koukala jak tele na nový vrata, ale šťastný tele.
Tak teda žádný takový nechutný blivajz rozhodně pít nebudu, podle toho složení mi připadá, že může vyvovalat ledacos a ne jen porod. Myslím, že ten porod je jen takový vedlejší efekt toho, co dokáže vyvolat :grinning:. Holt si nechám porod vyvolat pokud ji nepřesvědčíme, aby do pátky vykoukla sama.
@nasekuratko Moc hezký stoleček :wink: .
@adenka84 Tyhle kecy jsem taky slýchala a byť jsme se nesnažili o mimi, tak mě taky pěkně vytáčely, takže ti rozumím, že jsi musela být schopna nositele těch keců i fyzicky napadnout a na rozdíl od Kalouska by jsi k tomu měla aspoň pádný důvod :angry: .
@jimisek Prý to může spustit i porod, ale to už asi musíš být na porod stejně připravená a stejně by asi přišel. U mě to teda nespustilo vůbec nic :unamused: . Tak uvidím v pátek.
27. zář 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Tak podle naší sousedky gynekoložky by měl zrovna průjem spustit porod, radila mi minulý týden švestky. Prý to funguje tak trochu jako klystýr, co dostaneš v porodnici.
27. zář 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne hi hi tak u mě to zatím tento vliv nemá no. Zajímavý je, že mě to chytne vždycky kolem půlnoci a přes den nic. Už se mi to stalo předminulý týden jednou, minulý dvakrát za sebou, pak den nic a teď zase.
27. zář 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Mě totiž podle složení nápoje připadá, že tě po něm může chytnout hlavně tohle, a myslím, že to půjde horem i dolem. tak mi to spuštění porodu pak připadá jen jako vedlejší efekt. Tak být tebou bych ho snad ani nezkoušela :grinning: .
27. zář 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne No teď určitě nic zkoušet nebudu, to jen v případě že by mi hrozilo přenášení, potažmo vyvolávání. Mám ještě 3 týdny čas, takže to zatím nehrotím. O vedlejším účinku průjmu se ví no, říkají buď porod nebo vys... z podoby :grinning:
27. zář 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Tak já bych to viděla spíš na to vys..... z podoby :grinning: . Ale zase komu se povede těsně před porodem zhubnout nějaké to kilčo, že? :grinning:
27. zář 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne No to jo :grinning: Teda dneska bych měla poklidit a krutě se mi nechce. ASi se budu válet :fearful:
27. zář 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Tak to jsme na to podobně, taky mám pěknej KOPR, ale manžel mi přinesl ze sklepa tři pytle věcí a dvě krabice věcí na přebrání a uložení do skříní. A musím to fakt udělat, i když zcela vážně uvažuju, že když jsme to nepotřebovali 9 měsíců, už to asi nikdy oblékat nebudeme a vyházím to. A kdy se mi povede vyházet manželovi hadry, které už jen když se pokusí obléknout ve mě vyvolávají násilné tendence :grinning: :grinning: :grinning: ? Když bude u toho, tak rozhodně ne.
27. zář 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek to je hezký, my taky otěhoteněli 30.1. nebo 1.2. :grinning: :grinning: Jsme zvědavá která z nás porodí dřív :wink:

jinak nám se zadařilo čtvrtý měsíc a to jen díky tomu že jsem neřešila plodný dny. V lednu už jsem se naštvala a sex nám naplánovala :wink: :grinning:

dneska jdu konečně na první monitor, těšim se

@jimisek tak co už jste přestěhovaný?
holky, vy jste hrozně ukecaný, já vás vůbec nestíhám dočítat :unamused:
27. zář 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab - kočárek vypadá krásně!!! :slight_smile: Mě ten X-lander přijde stejně jako jeden z nejlepších kočárků, co jsem se bavila s holčinama co ho mají, tak jen spokojenost. Já mám červeno-černý a když jsem byla naposledy u skorotchýně, tak jsme tam zkoušeli dát 7. měsíční mimčo a v klídku se tam vešel prďola :slight_smile: Kočárek ještě doma nemám, ale vždycky když jsem u nich, tak s ním musím drandit aspoň po bytě :grinning: a super výhoda je, že se dá skoro celý vyprat, já kupovala už použitý a v pohodě jsem vše odepla a vyprala
@kajulka001 - ve čtvrtek mám poradnu, uvidím co mi tam řeknou a kdyžtak ho zkusím, když to bude k ničemu, tak se aspoň pročistím :grinning: Jen doufám, že seženu ten olej :unamused:
@jimisek - no s dárečkama to bývá tak, že - "to máš k narozeninám a zároveň i k svátku" :grinning:

No a co se týče otěhotnění - u nás to byl "omyl" :grinning: Ve 22 letech jsem mimčo rozhodně ještě neplánovala, ale mělo to tak být, tak budem celkem mladý rodiče...
27. zář 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 ja si myslim ze bude dostupny v lekarne :wink: a co pritel uz je to lepsi?
27. zář 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek