• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
dobré ráno, vy jste kecalky .. u nás mega mlha, prcek s rýmou kouká na Bořka, manžel v práci ...

tak u nás první těhu po 4. měsících, ale to už jsem předtím brala půl roku proveru na srovnání cyklu po vysazení antikoncepce a taky 3. měsíce clomhexal na ovulaci .. povedlo se nám to měsíc před svatbou, kdy jsem fakt vypustila, dolaďovala věci okolo svatby a bylo to :dizzy_face:

druhé nevydařené těhu (v 10tt revize) bylo po 5. měsících a první injekci pregnylu ...

třetí těhu - po 6 nedělí po revizi jsme to nějak neřešili, v úterý 25.1. jsme si nedali pozor, těhu jsme měli plánovat až za 3. měsíce a ono se zadařilo, když jsem v únoru nedostala MS, tak jsem nadávala, že se mi tou revizí zas rozhodil cyklus atd., a začalo mi být divně, tak jsem 9.2. udělala test a nevěřila svým očím :dizzy_face:
27. zář 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám na ten Váš nápoj, já bych do toho nešla, prcek vyleze až bude chtít .. tak to mám já :slight_smile: ikdyž teda bych ho už nejradši "vyhnala", ale to jsem si říkala i u prvního 14 dní před termínem a stejně jsem přenášela .. takže je to asi někde mezi nebem a zemí .. někdo Vám řekně, že mu pomohl sex, někdo řekne, že procházka, někdo vydrhne celý byt, na někoho "působí" bouřka .. každý si v tom něco svého najde ..
27. zář 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 uvidím ve čtvrtek, každopádně za zkoušku nic nedám :wink:
No přítel - není to pořád tak jak by to mělo být, ale určitý zlepšení tam je. Už zase spolu bydlíme - no bydlíme, má u mě zase věci. V sobotu měla jeho máma oslavu narozenin a on mě tam všem ukazoval jak opičku v cirkuse, jaký mám bříško a že už se těší, nevím na kolik to byla pravda a nakolik alkohol :grinning: Myslím si, že on má pocit jako, že mu ujíždí vlak a tím že bude táta, tak už v životě nic neprožije a nikam se nedostane, což mívá dost chlapů...no uvidíme jestli se srovná ....
27. zář 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k tomu sexu, v první trimestru jsme nemohli, byla jsem na rizikovém kvůli špinění a zakrvácení. Pak to byla celkem pohoda, neměli jsme problém. Teď, když už chodím jak nap.... kačer - tečky si doplňte, nechci být sprostá, tak rozhodně sex ne. Stydká kost mě bolí už jen když jdu.
27. zář 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Tak aspoň se trochu srovnává, ale asi bych stejně zkusila nějakou tu poradnu než mu zase něco přeletí přes nos.
27. zář 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 věřím, že jestli je přítel stejně starý jako Ty, tak to pro něj musí být těžké, ale musíte to spolu zvládnout nebo se aspoň pokusit kvůli princezně, co se Vám narodí :dizzy_face:
27. zář 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilonne nap... kačer :grinning: :grinning: Tak to chodíme podobně :grinning:
Zkusím s tou poradnou na něj trochu zatlačit, už jsme se o tom bavili a říkal, že by do toho šel....

Sex nevím jak vypadá už delší dobu, ze začátku to šlo, ale teď ke konci to spíš připomíná zápas sumo nebo něco podobnýho :grinning: Přítel má 100 kg a k tomu já s pupkem a teď už to nejde vůbec - našli mi ty kvasinky, tak to nebudu riskovat...
27. zář 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Tak to je dobře. Zápas sumo mě taky pobavil :grinning: .
27. zář 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás sex v pohodě, když večer neusnu dřív než prcek, tak bývá docela pravidelně :grinning:
27. zář 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Zápas sumo je celkem trefný přirovnání :grinning:
27. zář 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84, @clloi - jo tyhle řeči jsou naprosto na odstřel :angry: . My to teda naštěstí nezažili, u Lukáše to trvalo jen ty ca tři měsíce (resp. teda pět měsíců, protože první dva měsíce se čekalo, že ms a cyklus po vysazení prášků naskočí sám a on ne:frowning2:), tak pak tři měsíce stimulace, ale měli jsme v tom v květnu svatbu a pak v červenci jsem otěhotněla, takže to bylo super naplánovaný, že to bylo velmi krátce po svatbě...a u druhýho už to lidi tak moc neřešili, sem tam teda jestli bude sourozenec,...ale to zas se dalo "svádět" na tu operaci, že musíme čekat a dát čas na pořádný zahojení dělohy...takže jsme se tomu celkem vyhnuli, ale v okamžicích, kdy člověk prostě dělá zlatý svatý, aby otěhotněl a ono to nejde, tak tyhle řeči děsně ublíží:frowning2:.

@ilonne - tak mě teda švestky nepomohly:grinning:. Zrovna včera jsem je svačila...na vyprázdnění teda fajn, ale k porodu ani ťuk...dokonce i ti poslíci byli jen jednorázovou záležitostí v sobotu, od té doby ani ťuk...

@vrana
@ilonne - děsnej KOPR mám už od včera, nechce se mi vůbec nic...ale dnes vlastně ani nic moc nemusím, uvařeno máme od včera, tak tu ještě sedím v pyžamu, Lukáš taky (je zarýmovaný, tak raději zůstane do konce týdne doma, stejně by šel jen dnes a ve čtvrtek do školky - zítra je svátek a v pátek jedeme do Brna na kontrolu do porodnice, takže by jel stejně s námi....)
27. zář 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 zápas sumo :grinning: :grinning:
27. zář 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky dneska nebudu nic náročného dělat, jen knedlíky :sweat_smile:
27. zář 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je teda sex dost problém, protože většinou večer usne jeden z nás dospělých dřív než Lukáš, takže je to jaksi nekompatibilní:grinning:. S tím nápojem ještě - mě je to prostě takový už "moc". Jako asi je to lepší než vyvolávačka, ale ta zas funguje 100%, zatímco u koktejlu je ten výsledek velmi nejistý a spustí porod stejně jen pokud už je vše nachystaný...řekla bych, že ten koktejl bude fungovat se stejnou pravděpodobností jako např. Hamilton a to bych raději absolvovala ten hmat, než vypít takový fujtajbl:grinning:. Jinak je to samozřejmě na každým a záleží taky podle mě na tom, jak moc tomu člověk věří a já tomu moc nevěřím, takže bych to nejspíš do sebe cpala zbytečně :sunglasses:
27. zář 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 hlavne ze je nejakej zlepseni :slight_smile: ono mit dite neznamena vseho se vzdat to urcite ne take hlavne zalezi na tom jak se partneri domluvi kdyz jednou jde otec podruhe muze zas nekam mama :slight_smile: :wink:
27. zář 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdy se zkouší dělat Hamilton?
27. zář 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne @kajulka001 těch Vašich 40tt, už je vážně mazec :dizzy_face: u prvního jsem měla 42tt :slight_smile: :grinning:
27. zář 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je zajímavý, ze svých věcí bych zatím vyhodila tak dvě a z těch manželových tak 2/3 :dizzy_face: .
@petrusam No, to nevyhrožuj, u mě to vypadá na vyvolání. V pátek jdu na další zátěžák, prý musím porodit do termínu. Tak nevím, kdy mi hodlají malou vyhnat, ta má na to evidentně jiný názor, drží se mě jako klíště.
27. zář 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne aha, tak to jsem na to zvědavá, v pátek zátěžák, do soboty porodit, máš to nabité :grinning:
27. zář 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam No, to já taky. Minulý čtvrtek měl zátěžák efekt nulový.
27. zář 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Pane jo, to je program :grinning:

Mě nejvíc dostalo u prvního, že jsem v pátek nastoupila, udělali mi zátěžák a já myslela že se začne. Prd, ráno tableta a ještě mi říkají že první většinou nezabere, tak říkám, fajn, za jak dlouho je druhá? Bláhově jsem si myslela odpoledne nebo tak, smůla. Druhý den. Naštěstí teda zabrala ta první, ale noc byla krušná
27. zář 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne a tobě ten zátěžák budou dělat znovu? To už ne ne? tak jestli ti hned lupnou tabletu, máš šanci do soboty porodit :grinning:
27. zář 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Hm, tak o se mám koukám na co těšit. No, včera jsem si s ní ve vaně vážně promluvila, že do pátku by fakt měla vykouknout na svět. Prý je to teď moderní dětem vše vysvětlovat, tak jsem jí ty důvody teda důkladně vysvětlila :grinning: . Dneska bude vysvětlovat tatínek :grinning: .
27. zář 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrana Kdepak tableta, znovu zátěžák :unamused: .
27. zář 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Aha a proč ho opakujou? :astonished:
27. zář 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam - na Hamiltona musíš být už pootevřená, aby do tebe mohl MUDr. strčit prst(y), aby mohl ty vaky blan oddělit od děložní stěny...já se na to chtěla minulý pátek zeptat mudry v poradně, ale vzhledem k tomu, že asi pět minut se snažila vůbec na čípek dosáhnout, jak byl ještě moc vzadu, tak jsem si říkala, že to nemá cenu ani zmiňovat...k tomu otevřená na čtvrt prstu, takže asi pasé:grinning:. Uvidím teď v pátek, ale nebránila bych se tomu...si tak říkám, že by bylo celkem fajn v pátek poradna, příp. ten hamilton a v sobotu porodit, líbilo by se mi to rodný číslo 111001 :dizzy_face:
27. zář 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Já nevím. A nějak mě ani nenapadlo se zeptat. Říkala jsem doktorce, že už jsem jeden měla, tak se ptala proč, tak jsem jí řekla, že kvůli tomu, že mám do termínu porodit. Myslela jsem, že si to přečetla z počtače, takže fakt nevím.
27. zář 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - vysvětluju a "zvu ho" už pár dnů a výsledkem je akorát to, že přestali i poslíčci:grinning:. Holt jsou to váhy váhavý, tak se nikam nehrnou:grinning:. Já teda při vyvolávání nakonec po tabletě porodila za 7hodin, ale bylo to teda sedm hodin pekla:grinning:. Předtím 12hodin s odtečenou plodovkou a kontra po 4-6minutách byla pohoda, po té tabletě fakt peklo:confounded:. Proto bych se tomu teď raději vyhnula...
27. zář 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete aha, pootevřená :grinning: tak to já měla minulé úterý dole zabetonováno, tak uvidíme dneska na KO :grinning: ale myslím, že žádná změna :grinning:
27. zář 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete jedna kámoška má kluka 1.10.2007, druhá kámoška holku 2.10.2008, tak třeba se trefím do 3.10., ikdyž o tom silně pochybuju .. :grinning: jak říkám, já tu budu strašit 2v1 ještě na začátku listopadu :grinning: :grinning:
27. zář 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek