• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Hmm tak já v 7.30 zavedená tableta, ve 12.30 bolesti a druhý den 14:32 se malá narodila. Takže od zavedení 31 hodin, od prvních bolestí "jen" 26
27. zář 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mě doma u prvního rupla ve 4,30 voda a prcek se narodil v 10,33, ale museli mi dát kapačkou dávku oxytocinu, pomalu jsem se otvírala, ale po tom oxytocinu to byl frkot :grinning:
27. zář 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu udělat knedlíky a pak zase nakouknu :sweat_smile:
27. zář 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam U mě to byl pořádnej hukot na sále po tom co mi prdli vodu, to jsem se nestíhala mezi kontrakcema pomalu nadechnout, byly snad po jedné minutě, děs.
27. zář 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte :slight_smile:

Koukám, že řešíte kdy porodit. No, datum jedno mám vybraný a kupodivu ani ne na svoje narozeniny, ale stejně se mi to nesplní jako u mladýho pána, tak se tím ani radši nestresuju.

A teda vyvolávaný porody - proti vám jsem ho měla asi víc než dost v pohodě, porodila jsem za čtyři a půl hodiny od zavedení půlky tablety a necelé čtyři hodiny od začátku bolestí s tím, že mě po dvanáctý šoupli na porodní sál a byla to pořád pohoda až do okamžiku, kdy mi rupli vodu, pak to byl hukot, ale tak za hodinu a půl byl prcek venku. Bohužel měl extrémně krátkej pupečník, takže ten ho tahal zpátky, nakonec se po půl hodině tlačení zadařilo (už si chystali kleště, docházel mu kyslík....). Takže tentokráte bych ráda přirozeně. A do koktejlu nejdu, to bych asi dřív vrhla, než by to stačilo zaúčinkovat...

Jdu na rychlou sprchu, v jedenáct jdu na monitor a kontrolu... a nevpyadá to, že by se v břiše cokoli dělo. Malá řádila v noci a teď spokojeně odpočívá :grinning:
27. zář 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Hodně zdaru :slight_smile:
27. zář 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana - no já bezprostředně po zavedení tablety kontrakce víceméně trvalý, po minutě, mezi nimi ca 15sekund "pauza", navíc nechytali monitorem ozvy, takže sondu přes pochvu na hlavičku a tím pádem zákaz pohybu, celou dobu na lůžku...a kontrakce takový, že PA letěla pro MUDra, co s tím...a já přesto celých skoro 7hodin se vůbec neotvírala, takže to bylo fakt "chutný"...proto jsem zatím s porodem v klidu, protože si říkám, že horší to být prostě nemůže:grinning:
27. zář 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Chceš znát výsledek dnešní kontroly? Ten ti můžu říct už teď - nic se neděje, CS0, monitor bez jediný kontrakce, jo, a budou výsledky streptokoka, toho jsem minule neměla, tak by mohl přibýt :grinning: Jojo, moc se tam těším.

@petapete Bych je snad chytla v tvým případě pod krkem, prostě ať udělají císaře hned, jsem totiž dobrá hysterka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek hi hi čekám to podobně příští týden :grinning: taky budu mít výsledky na streptokoka, dělali mi to včera. No stejně je to mazec jak se to přiblížilo.
27. zář 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek - no však já chtěla císaře...už bylo rozhodnuto, že jestli do jedné hodiny nic, tak se jede na sál...to určil mudr. ve 12, kdy jsem byla pořád na 1cm jak od začátku...no v 12:50 došla PA, byla jsem na dva cenťáky, což teda průser, jsem "mávala" tomu císaři a vysvobození:grinning:. No a pak to bylo děsně rychlý, v 13:20 že se bude moct pomalu zkoušet tlačit a v 13:35 byl Luciš nakonec na světě, to bylo už neuvěřitelný ten konec...jen to otvírání no:confounded:
27. zář 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek - taky jsem počítala, že se mi určitě tentokrát streptoš nevyhne, když už jsem si vyžrala i těhu cukrovku,...a kupodivu - streptokok byl negativní :dizzy_face:
27. zář 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam tak doufam ze skoncim jen u ty 40 :grinning: tt
27. zář 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Tak já bych asi vrhla ještě než bych ho dopila. Počítám, že už jen kdybych si přičichla.
27. zář 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba to neni tak spatny ten dzus a panak alkoholu musi prebit ten olej :grinning: treba by vam jeste zachutnalo :grinning:
27. zář 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
hlásím,že se u mě nic neudálo. Jen mě hrozně rozbolely prsa a bolí to fakt děsně. No jdu dnes k doktorce na kontrolu,tak jí to aspoň nahlásím. Kdybych nemusela na monitor,tak dnešek celý proležím,taky mám obrovský KOPR. Přeji všem krásný den
27. zář 2011 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Tak dej vědět, ale pro jistotu si před tím přenes počítač na záchod, abysme na tu odpověď nečekaly moc dlouho :grinning: :grinning: :grinning: . Jo a pila bych to taky radši poblíž záchodu, ještě by jsi to pak musela uklízet :grinning: :grinning: :grinning: .
27. zář 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne to nebude tak kriticke :grinning:
27. zář 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k tomu koktejlu - ještě existuje jedna verze, s mlíkem a skořicí a medem: http://uporodnibaby.blogspot.com/2011/08/co-delat-po-terminu-ii.html Když už bych do něčeho takovýho šla, tak bych asi raději volila tuhle variantu, bo mi přijde, že v tom mlíku s medem se ten olej trochu víc ztratí:grinning:. A navíc je tam skořice, hřebíček,...který zas mají posilovat děložní stahy, takže to bude možná "účinnější":grinning:.
27. zář 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - no třeba právě ten úklid bude tím spouštěčem porodu:grinning:.

My razíme na procházku na největší kopec tady u nás, M. rozhodl, že prý medvídě "vytřepeme" tím, že budu pobíhat po kopcích:grinning:
27. zář 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
knedlíky se vaří .. ještě musím skočit do sprchy, umýt vlasy, ať se mě Dr. nelekne :grinning:
@petapete tak ať je "třepání" úspěšné :sunglasses:
27. zář 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem ještě trochu dělala škatulata v ložnici, je to hrozný narvat do těch prostorů 3 postele a komodu, ale nějak to budeme muset přežít. Snad jsem teď vykoumala nejpřijatelnější variantu no.
27. zář 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, všechny moc zdravím! Pokusím se Vás dočíst :slight_smile:

Před chvílí jsem si v baráku na chodbě přečetla, že přesně až se budem vracet z porodnice, začnou v patře nad námi s rekonstrukcí bytu :confounded: Jsem z toho nešťastná. Jak se blíží porod, jsem už tak čím dál víc nervozní a do toho tohle. To bude randál :frowning2: Bych brečela :frowning2:
27. zář 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Neboj, miminka mají randál rádi, tomu to vadit nebude, spíš naopak :slight_smile: V břiše mají takového hluku. Spíš jde o tebe, tak snad tě mimčo nechá trošku vyspat :slight_smile:
27. zář 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Dík, tos mě trochu uklidnila. Sice si neumím představit, že by ho těšila sbíječka, no ale budiž :slight_smile: Zato mě asi trefí. Jednu rekonstrukci o dvě patra níž už jsem tu absolvovala v těhotenství a teď další. A ještě když to bude hned od příchodu domů, mě trefí :confounded:
27. zář 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam Já si udělám špenátovou polévku a pak pizzu. Pak ještě manželovi udělám lívance, máme hodně borůvek a koláč jsem dělala už v neděli.
@vrana @milada2 Taky jsem četla, že miminka nejraději spí v randálu, teda asi se tím nemyslí zrovna techno party :grinning:.
@vrana Tak my tam máme dvě postele, postýlku a dvě skříně, jednu rohovou a jednu normální. Taky to byl pěkný masakr to tam nacpat. Přebalovák budu mít v dětském pokoji a v noci budu přebalovat na posteli. Jak se vlastně přebaluje, před a nebo po kojení?
27. zář 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - o tom, kdy přebalovat se vedou nekonečný diskuze...musíš si zjistit, co vám konkrétně vyhovuje:wink:. My přebalovali až po kojení - protože při kojení Lukáš 100% kakal. Jiní rodiče ti zas řeknou, že před kojením, protože pak při kojení se uspí a nebudíš ho přebalováním...
27. zář 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz byl Tadina miminko meli jsme byt 1plus 1 takze obyvak a loznice v jednom byl na hluk zvykly a ted jsme poridili do obyvaku kolibku uz jsme na baraku a v pokoji by mel moc velkej klidecek tak aby si na to nezvyk bude i v kolibce v obyvaku
27. zář 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Hele je to fakt pravda a jestli můžu poradit, nejhorší, co může člověk udělat, je naučit si dítě usínat v tichu. To je děs. Normálně doma fungujte, neříkám dělejte cíleně hluk, ale jsou lidi, který chodí doma fakt po špičkách. Já jsem i luxovala když bylo potřeba, nevypínala jsem mobil, zvonek, normálně splachovala, zavírala dveře. Prostě klasika. A když bylo malé 6 měsíců, šli jsme se projít na pouť. Měla jsem z toho výčitky, že tam je hluk a kdesi cosi a prdlačku, jen jsme tam vlezli, zalomila to a spala celou dobu. To ten hluk bude vadit spíš tobě než miminku, ale naprdne to, to chápu.

@ilonne S tím přebalováním to máš různý, uvidíš co ti bude vyhovovat. V porodnici chtěli abychom přebalovali před kojením. Doma jsem si najela na vlastní režim a přebalovala kdy to bylo potřeba. Přišlo mi zbytečné přebalit před kojením, když se po něm vždycky po..
27. zář 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Taky mám v obýváku košík pro miminko a v ložnici postýlku.
27. zář 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana @petapete Aha, tak díky.
27. zář 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek