• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@vrana Já určitě nemám v plánu chodit kolem Honzíka po špičkách, to vůbec ne. I jsem si to cíleně zadala jako úkol, aby z něj nebyla přehnaná "citlivka". Akorát že z tý rekonstrukce jsou tak nepříjemný zvuky a obzvášť v paneláku (u našich v cihlovým činžáku teď rekonstruovali přímo nad nima a ty zvuky tak hnusný nebyly), že to mi vadí.
27. zář 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 jj vím o čem mluvíš, taky u nás v srpnu rekonstruovali o 5 pater níž a bylo to jak kdyby mi bušili v pokoji :frowning2: Snad to nebude trvat moc dlouho.

Odpo mi přijede kamarádka, tak jdu udělat štrúdlík a poklidit.
27. zář 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 tak nam maji delat novou strechu na baracku a opravovat komin. Meli na to cely leto a krasny zari a vidim, ze to vypukne jak odjedu do porodnice. Takze se vratim a nebudu moct ani zatopit skrz komin a strechou potece :slight_smile:. Ale zase s Klarou jsem odjela do porodnice a druhej den zacli delat novou koupelku a vsechny socialky a stihli to. V pondeli skoncili a v utery nas pustili domu. Tchyne s manzelem si sice makli, ale bylo i uklizeno. Ale je pravda, ze jsme v porodnici byly dlouho :frowning2:. No snad to nejak stihnou i ted.
Jinak jste resili tu zumbu - tak ja byla dvakrat nez jsem mela pozitivni test :slight_smile: Ze by nova metoda otehotneni :slight_smile: A jinak mi patrime do te stastne skupiny, otehotneni na prvni pokus :slight_smile:
27. zář 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis Tak to jste teda měli a máte pěkně akční! No já se rozhodla to neřešit, stejně si nepomůžu, snad to nějak půjde :slight_smile: Teď se musím rozloučit, manžel udělal autorizační inženýrský zkoušky, takže jeden velký stres za náma a frčí domů, tak to tu jdu dát trochu do kupy. Mějte se krásně!
27. zář 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsem zpět z prvního monitoru, malá měla zrovna škytavku a řádila teda jak skoro nikdy, takže tam ta křivka lítala, ale doky byl spokojený. Jinak mám pozitivního streptokoka, a CS mám celkem 5, prý se mi to tam na prvorodičku už hezky chystá tak uvidíme :slight_smile:
27. zář 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
každopádně s tou pupalkou teda radši začínat nebudu ...
27. zář 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a já jen abych se přidala k debatě o zumbě :grinning: Nikdy se mi kvůli cvičení nechtělo nikam dojíždět a až zavedli zumbu u nás na vesnici na sokolovně,tak jsem zjistila že jsem těhotná. No prostě jak naschvál. :grinning: A beztak to ty baby přestane bavit než se zase odhodlám,takže to vypadá,že cvičit nikdy nezačnu. Ale něco na té zumbě bude.Možná bysme to mohly doporučit na fóru snažilek. :slight_smile: A já jsem otěhotnění vůbec neřešila. Ještě týden než jsem to zjistila,tak jsem říkala,že nejdřív tak za 5 roků,protože máme hospůdku a už s ní je dost starostí a je to takové naše mimino. Ale antikoncepci jsem nebrala už dva roky. Říkali jsme si že když to vyjde bude to dobré,když ne nevadí. Teď se nám maximálně obrátil život,ale bereme to že to tak mělo být. Možná že kdyby záleželo čistě na nás,tak mimčo ani nikdy mít nebudeme,protože bysme si říkali že je čas a nakonec by bylo pozdě. Moje kamarádka se snaží už dva roky a nic,protože se na to tak strašně soustředí až je to na prd. Nejlepší je prostě nic neřešit. Třeba se i pořádně opít a vletět na to po nějaké pořádné oslavě :grinning: Tak nic,letím na monitor. Snad to bude v pohodě. Není mi dneska moc dobře. Asi na mě něco leze. :unamused: Čauky holky
27. zář 2011 ve 12:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož jsem zpět z kontroly a přesně jak jsem předpokládala - CS0, dítě vysoko, na monitoru řádilo jak černá ruka a už vím, proč má tolik prostoru na řádění - mám víc plodový vody. A proto i to větší bříško, který mám níž položený... Odhad váhy 2600 gramů. Nadšená rozhodně nejsem, maliník ani pupalka nezafungovaly :unamused:
27. zář 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana nechceš se na to radši zeptat doktora? Nevím, jestli ten průjem je normální, když si nic zlého nesnědla, za zeptání nic nedáš a aspoň budeš vědět, že je vše v pořádku :wink:
27. zář 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek nebuď smutná, však máš ještě času dost...pupalku i maliník určitě zobej a bubje dál...
@monulkab gratulka ke kontrole..ten monitor ti závídím, že tě dobře vyšel hned na poprvé..já už se ho hrozím dnesjak to zase v pátek dopadne..snad to bude Ok hned na porvé..nerad bych tam strávila opět 4 hodiny jako minulý páetk navíc vysteresovaná z toho jestli půjdu domů nebo ne...
27. zář 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Zeptám se, ale až tu příští středu. Neni to nic akutního, prostě mě jednou za pár dní bolí v noci břicho, dojdu si na záchod a je to ok. Přes den mě to netrápí, nic mě nebolí a průjem nemám. Takže to tuty bude souviset s přípravou na porod, protože v noci si tam ty orgány pěkně pracujou.
27. zář 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 tak já tě chápu, v tom paneláku se to děsně ozývá, taky sme měli v domě jednu rekonstrukci bytu a hrůza, ale myslím, že to spíš asi bude vadit tobě, no doufám, že tě mimi nechá v noci vyspat a že ta rekonstrukce nebude dlouho trvat :wink: Tak to s manželem pěkně oslavte :dizzy_face:

My jdeme na kontrolu v pondělí a budeme asi natáčet už monitor, tak sem zvědavá. U nás je dnes tak krásně, že to úplně láká ven, tak hodím pračku, pujdu se cournout po městě a pak mě čeká žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: říkala sem si, že bych si pomaličku umyla okna, mamka mně málem nadala, že nemám zvedat ruky( a oblékat se mám jak?) :grinning: tak nevím, co myslíte, mám se na ty okna vykašlat?
27. zář 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Okna si klidně umyj. Se zvedáním rukou je to naprostý kec. Možná kdybys visela hodinu někde na šňůře za ruce, ale mytí oken ti neuškodí. Sama jsem je myla jak u prvního, tak u druhého, a to minulý týden. Pár týdnů před tím jsem věšela záclony, natírala strop a jiné vylomeniny a vše je ok. Takže klídek :slight_smile: To bys nemohla ani pověsit prádlo na šňůru.
27. zář 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana taky mám ráda tyhle babské řeči :grinning: :grinning: :grinning: to bych musela jen ležet a nic nedělat :grinning: :grinning: já se dnes do nich pomalu pustím :grinning:
27. zář 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Jen bacha abys nevypadla nebo neuklouzla po mokru. Jinak v klídku :wink: Zrovna dneska jsem koukala na ta naše umytá a už jsou zase poťupaný zvenku, chjo to je věčný boj.
27. zář 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi O oknech radši nemluv. V prvním těhu jsem je myla někdy v osmém měsíci a naprosto v pohodě, teď je mýt už nebudu, ale ne že by to zase neptořebovaly (a to jsem je myla někdy kolem půlky července).

@adenka84 Dneska jsem to rozebírala s doktorkou, jak jsem v prvnímm těhotenství byla připravená na porod a stejně mi ho musela vyvolat, tak teď se pro jistotu vůbec nechystám... ven prcek půjde tak jako tak, naštěstí zatím nevypadá na giganta, čehož jsem se kvůli cukru bála. A za odměnu jsem dneska zhřešila a koupila si čokoládový croissant v cukrárně:slight_smile:

Dneska jsem zoufale unavená a pořád jen jím, už nevím, co bych zbouchala. Odpoledne jedeme do Prahy koupit babičce dárek k narozeninám a pak jí gratulovat k narozeninám, tak tam snad bude něco dobrýho:slight_smile: Nebo jí koupíme dort a pak si ho tam sama sním:grinning:
27. zář 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Jsem to zapomněla dopsat - klidně bych ty okna umyla, třeba si to rozložila i na dva dny. Nevím, kde bydlíte, ale pokud byste měli oken jako my, tak je to ideální. Protože za jeden den je umyju netěhotná (a zabere mi to opravdu celý den), ale jako těhule ani omylem...
27. zář 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktor mě upozorňoval že pravděpodpbně budu po tom vyšetření čípku špinit, ale stejně mě to teď zaskočilo. Je to hroznej nezvyk. Doufám že to do večera přejde. Máte to taky některá tak?
27. zář 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Jak píšou holky, je to kravina, ale i moje mamina mi to zakazuje. Ptala jsem se doktorky a ta mi říkala, ať je radši nemyju kvůli tomu, aby se mi neudělalo špatně a nešvihla bych sebou a před porodem spíš kvůli tvrdnutí a napínání dělohy, aby náhodou nedošlo k prasknutí dělohy či co, jak právě pravidelně zdviháš ty ruce a napínáš se. Ale stejně říkala, že záleží na mě jak se cítím. A taky bych si to asi rozdělila nadvakrát, ale já na ně teda kašlu - ještě je přes ně vidět :grinning: .
27. zář 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,dnešní kontrola dopadla nad očekávání dobře :grinning:
Krevní testy v pořádku,streptokoka nemám :slight_smile: Celý týden jsem domlouvala malýmu aby byl tentokrát aktivnější na monitoru a on opravdu byl.Dokkonce i ojedinělá kontrakce :grinning:
Jinak min.týden CS 0 a teď už mám čípek téměř spotřebovaný a napsala mi do průkajdy 4....
Tak mám hroznou radost že už se něco děje.Dneska mi celý den hrozně tvrdne bříško.Jinak já už nechodím jak nap... kačer,už nemůžu chodit vůbec od včerejška jak mě zase chytly kyčle :frowning2:
Líbí se mi doktorka jak mi vždycky řekne do porodu už to lepší nebude :grinning: Tak snad už ten porod bude brzy...

Jinak nám se prcek zadařil půl roku od nechráněného sexíku (a to jsem nebrala prášky už asi 2 roky).
Já to mívám normálně nepravidelný...takže takové to hlídání pldných a neplodných dnů...to by u mě nemělo cenu.V lednu jsem si vzala 14 dní dovolené v práci a úplně vypla mozek a ono ejhle :grinning: Sice jsem to zjistila až ke konci února,ale zase to byl krásnej dárek k narozeninám.Zjistila jsem to totiž 2 před :wink:

Na sexík si nemůžu stěžovat,taky ho máme +- pravidelně :grinning:

Okna jsem myla v polovině srpna...pokud se ti nechce tak se na to vykašli.Říká se pokud je ještě přes ně vidět a když už ne tak si otevři okno :grinning:
27. zář 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek - já teda maliníku ani pupalce nepřikládám význam zásadně v tom, že by udělaly kdovíjaký zázrak během konce těhu, že by třeba něco "vyvolaly", ale doufám u nich v to, že to prostě připraví i třeba "skrytě", že prostě to otvírání atd. pak půjde rychleji a lépe, že ty cesty k tomu budou připravený a ochotný...
27. zář 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer - info z KO a monitoru, nic se neděje, od minulého úterý žádná změna = CS 0, zabetonováno :grinning: :grinning: no Dr. říkal, že jako u druhorodičky už by se mohlo teda něco trošku dít, ale nic :sweat_smile: dle UTZ je prcek stále ještě moc vysoko, je vidět krásně celá hlavička ani nenaléhá, nikam se nežene, dle měření váha 2650g .. takže u mě jasno = zase budu přenášet :grinning: :grinning:
27. zář 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dotaz...máte nějak řešenou ochranu matrace pro případ, že by vám třeba v noci praskla voda? A jak plánujete cestovat autem do porodnice právě pro případ, že by vám ta voda tekla, tak v autě?
27. zář 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete na matraci pod prostěradlem nic nemám .. u prvního prcka mi rupla voda na wc ... do porodky jsem jela s porodnickou vlozkou mezi nohama a rucnikem pod sebou ... :slight_smile:
27. zář 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Na posteli taky nic nemám a neplánuju, když tak to uschne. A zrovna tak jako petrusam si plánuju případně vzít vložku a něco pod sebe, jako osušku a tak. Ale pokud rupne, tak nehrozí že by ze mě tekla celou cestu do porodnice.
27. zář 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Teda, jsem se úplně zapotila z toho dočítání, jsem tu nebyla od neděle, uf! :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se dnes s prckem vrátila od mamči z Příbrami, jeli jsme jí naposled před porodem navštívit, pak i babičku do Lázní ještě kousek za příbram.. Babi mi vynadala, že v tak pokročilém těhotenství řídím "dálkové" trasy, já to popravdě i trochu provokovala, že by to mohlo přijít třeba v Příbrami, kde se mi to absolutně nehodí a vono prd velebnosti :angry: :grinning:
Teď co si pamatuji:
-"riciňák", uvažovala jsem o něm u prvního těhu, kdy už jsem přenášela a schylovalo se k vyvolání a zaplaťpánbůh jsem na něj byla srab, u vyvolávačky jsem byla celou dobu na monitoru, tak se relativně brzo přišlo na to, že něco není OK, kdyby mi zabral doma ten koktejl, byla bych v té fázi pravděpodobně ještě doma a netušila, že má prcek trable s dýcháním, ani nechci domýšlet, jak by to dopadlo!! Šlo pak fakt o vteřiny.. Takže za mě ne!
-Roming-in, první noc si asi odpočinu sama a pak myslím ani rodička nemá na výběr, mimčo je prostě u ní.. a ani jsem neslyšela o takové čerstvé mamině, která by to odmítla :confused: :sweat_smile:
-ad "dělání" dětí :grinning: obě máme z prvního pokusu, naštěstí! resp. ani jsem ještě moc nechtěla a měla naplánováno spoustu jiných aktivit a buch! fakt je to hodně o psychice, teda samo krom případů, kdy je za neúspěchem nějaká nemoc či porucha..
-ZUMBA, holky, tak s tím jste mě dostaly! já si koupila permici na 10 vstupů a byla tam jednou a pozitivní test :grinning: já si to pak vyměnila za aquaaerobic a dochodila to po prvním trimestru, bylo to super, hlavně na záda :sunglasses:
@milada2 tak já si u prvního zažila s rekonstrukcí doslova peklo! vrátili jsme se z porodky a začlo se se zateplováním našeho paneláku (vrtali díru vedle díry na celý 10ti patrový panelák), fasáda, střecha, částeční rekonstrukce vnitřních společních prostor a výměna výtahů!! Skončili, když bylo malému 6 měsíců a nemůžu říct, že by si do té doby na ten hluk zvyknul, naopak :confounded:
@ilonne taky jsem přebalovala po koju, malej byl průtokáč a u každého kojo se posr.l :grinning:
tak a víc nevim, už tohle byl na mojí těhudemenci obdivuhodný výkon!! :grinning:
27. zář 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, a ještě sex! :grinning: tak u nás 10 dní nebyl, ale včera jsem zavedla poslední globuli (jupííííí!!), tak dnes se asi budou dít divy :grinning: a nebo taky vůbec ne, já se v noci moc dobře nevyspala, jak jsem spala u mamči a nejsem tam zvyklá, tak to stálo za prd a manžel byl zas včera na pivu, tak ten taky vypadá "fresh" :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale fakt je, že už se do toho musím nutit, chuť by i byla, ale to nepříjemné hledání polohy, kdy to jakž-takž jde, člověk si přijde jak vyvržená ufuněná vorvaň, no faaakt sexi! :rolling_eyes: :grinning:
27. zář 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, se tady dnes neplká? nerodíte náááhodou?! :grinning:
jdu padnout za vlast, dobrou a pokud možno klidnou noc všem! a jestli některá rodíte, tak hlavně: nádech, výdech, nádech, výdech.. :grinning:
27. zář 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lososka Před chvílí jsem sem dorazila, nějak mi není dobře, návaly horka, křeče v břiše (ale ne na rození, nýbrž na pěknou hnačku...) a hroznááááá únava. Asi se půjdeme natáhnout. A klobou dolů před tvojí pamětí, ty rozhodně nepršíš těhu demencí :slight_smile:
@petapete Na matraci nemám nic, do auta vložku, jednorázovou přebalovací podložku a ručník pod sebe... to by mohlo stačit.
@petrusam Koukám, že jsi měla stejně úspěšnou kontrolu jako já :grinning: Jen máš mimčo o fous menší, ale to tak o 100 gramů vzhledem k tomu, že jsi o týden víc. Já tady budu strašit asi do listopadu.
@vercach Gratuluju ke kontrole:slight_smile:
27. zář 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou noc holky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek