• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Taky přeji dobrou a klidnou noc. :slight_smile:
27. zář 2011 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno :grinning: Musím říct že jak jsem měla po včerejší kontrole dobrý pocit,tak se mi dnes po dloooohé době spalo úplně úžasně :slight_smile:
28. zář 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam
@vrana
@gumidek - no určitě nepoteče celou cestu do porodnice, to je mi jasný, ale když si vezmu, když mi rupla u Lukáše v nemocnici do postele, tak to bylo dost brutus množství, to by teda vložka + ručník v autě nepobrali, nachystám k tomu určitě ještě aspoň tu jednorázovou přebalovačku, ta by mohla "fungovat" nejlíp
28. zář 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak celá noc byla klidná, dneska taky klid, malá se jen tak líně občas převaluje. Myslím, že rodit se fakt bude až po vyvolání. Už se mi tam snad v pátek ani nechce :unamused:, mám pocit že to stejně k ničemu nepovede. Sice jsem si optimisticky připravila do auta dvě přebalovací podložky a ručník, kdyby náhodou, ale myslím, že u nás to potřeba nebude.
28. zář 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je normální když po tov včerejším vyšetření špiním ještě dneska ráno???
28. zář 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab Myslím si, že to možné je. V těhotenství jsou všechny sliznice citlivější... Ale pokud bys špinila i zítra, tak bych se na to radši přeptala doktora. Ale během dneška to přejde, neboj!
28. zář 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jo, je to nezvyk, po těch měsících....
28. zář 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn Ahojky,jo,jo uz jsme v Budejkach,psala jsem ti,jestli chodis nekdy na namesti,ja tam jsem docela casto,manzel tam chodi do kavarny..
28. zář 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab Je to normalni,me na to i doktor po vysetreni upozornil,ze muzu spinit a dostala jsem vlozku,ale jak dlouho to muze trvat to nevim :unamused: ..

Jinak jsem zjistila,ze uz nemuzu jezdit autem,to mam pak slusny bolesti,tak jedine s muzem,ale sama radsi nee.Ale jinak se nic nedeje,ani schody do 5patra semnou nic neudelalo a myti oken taky ne :grinning: ..

kdyz me pri Andy praskla voda,tak v posteli,ale citila jsem nejaky skubnuti a stacila jsme si tam dat polstar :grinning:
28. zář 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda vas docist, to je siiiiila :grinning:

Ja teda neridim uz delsi dobu sama... v aute se maly hodne mrvi a kope jak sileny a kolikrat se pekne leknu, takze uz se necitim moc bezpecne. Tak manzel mi dela osobniho ridice. :slight_smile:
Holky, jak je to po cisarovi, muzu ridit nebo se to nesmi v sestinedeli? A nevite, jestli se necim da potirat ta jizva, aby se hezky a rychle hojila?

A odesla vam nektere uz hlenova zatka? Mne se od vcerejska hrozne mota hlava, chvilema skoro omdlivam, je mi divne od zaludku, rano me neco pekne prohnalo a ted mam vytok a pred chvilkou uz tam byla kapka krve, tak mam pocit, ze se to asi uz chysta... Jsem zvedava, co mi reknou zitra.
28. zář 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
@nasekuratko to vypadá nadějně :dizzy_face: mě zátka neodešla, alespoň jsem to nepozorovala, ani u prvního..
ale pro změnu na mě něco vlezlo a můj muž to nebyl :angry: :sweat_smile: bolí mě v krku, rýma, ucpaný nos, hlava bolí, chjooo, to teď zrovna "potřebuji"!
nejlepší je na jizvu sádlo! skutečně, vřele doporučuji, jen ten pach.. někomu to vadí.. ale já mazala sádlem a rozmasírovala aby nebyli srůsty a teď mám místo jizvy tenoulinkou vybledlou čárečku, dr. co zastupoval mého si při posledním UTZ ani nevšimnul, že jsem po sekci, se pak až udivil a musel se podívat líp :wink:
už si ale nepamatuji, kdy jsem začla, asi až se to pořádně zacelí, to Ti řeknou v porodce..
@jimisek prej polštář! :grinning: ten to asi schytal co? :sweat_smile:
28. zář 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
žiš, napsat "ránko" v poledne, vypadám, jako bych vyspávala do oběda :sweat_smile: to byl jen překlep, u nás se vstává každý den v sedm
28. zář 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nasekuratko Na jizvu mi moje dr. doporučovala krém z lékárny Cicatridina, obsahuje kyselinu hylarunovou a je prý super, ale stojí asi 300. Je fakt že je moc příjemnej, mazala jsem se s ním po laparoskopii. Jinak sádlo to jistí nebo dětský olejíček.

Hlenová zátka mi neodešla. U malé mi odešla až v průběhu noci po zavedení tablety.

Jinak já teda statečně pořád ještě řídím. I když už jsem nalepená dost na volantu, ale ještě se to dá :slight_smile:
28. zář 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja ted uplne odbocim, ale jak to planujete s vanocnima darkama? Ja si rikam, jestli nemam neco shanet pres internet uz ted. protoze kdovi, kolik casu bude s prckem a nez mi skonci sestinedeli, tak vanoce uz budou za dverma a nevim, jestli se mi bude chtit pak tesne pred svatkama behat s malickym po obchodech...
28. zář 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky na mě něco leze :unamused: Bolí mě hlava a jsem jak kdyby mě někdo praštil. Malý se od rána ještě nepohnul,tak mám obavy co se děje. Vždycky už dávno řádí a dneska nic. Zkoušela jsem na něj i pomerančový džus,který na pohyby fakt funguje a taky nic. Myslíte,že se něco může dít nebo je jen dneska tak lenivý? Včera na monitoru to bylo v pořádku. Měla jsem i pár kontrakcí,ale vůbec jsem je necítila. To až sestřička mi nahlásila že se něco dělo. Jinak podle doktorky se nic nechystá. Tak uvidíme příští středu na další kontrole. Přeji pěkný den všem
28. zář 2011 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova neboj, určitě je to v pořádku, naše malá přes den spí a budí se až navečer a nebo se sem tam převalí když něco sním, bude lenošek po mně, ale pokud by si měla nějaké pochybnosti, tak si určitě zajeď na monitor, pořád lepší 3x zbytečně, než jednou pozdě, ale určitě to bude OK. Mimi prý až 20 hod spí, aspoň tak mně to říkala doktorka.
28. zář 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak s dárkama ještě vůbec nevím, asi se taky podíváme na něco přes net. I když já fakt miluju obchody před vánocema, ne ty davy lidí, ale takovou tu vánoční náladu a výzdobu, ale uvidíme, jak to nakonec dopadne :grinning:
28. zář 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se od včerejška taky pěkně točí hlava...až si říkám kde sebou seknu :frowning2: dneska mě už něco prohnalo 2x a vůbec netuším co...Zátka mi neodešla.
Jinak je možný že už se to opravdu chystá,protože se střevníma potížema je nás tu víc :grinning:

@hankakralikova já jsem měla super noc ani jsem neměla pocit že jsem těhu...ale malej se od rána taky nechtěl vůbec pohnout.Uklízela jsem a vysávala,...břicho tvrdý ale jinak žádnej pohyb.
Naštěstí se začal hýbat u oběda,ale ještě předtím jsem s příškem kmitala ze strany na stranu (rukama).
Dělala to tak sestřička na prvním monitoru když ho chtěla vzbudit.Taky to skus :wink:
Kdyby se opravdu vůbec nepohnul tak bych radši jela do nemocnice,aby jsi měla jistotu že je prcek v pořádku.
Držím pěsti aby začal pořádně řádit :grinning:
28. zář 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - já dárky průběžně vymýšlím...pro Lukáše už mám teď první objednaný (sadu modelíny), zbytek víceméně vymyšlený, budu objednávat po netu, počítám, že víceméně hned poté, co dojdeme z porodnice, ať je to zavčasu...no a dospělým se chceme letos domluvit, že nic moc pořizovat nebudeme, že dostanou jen maličkosti (kalendáře s fotkama Lukáše, na ty už mám nakoupený "zbaběle" stránky od holek scrapbookařek hotový, tam jen vložím fotky a po netu nechám vyvolat a dojde mi to poštou domů) a pak takový "home-made" dárky - utopence, nakládaný hermelín, domácí Bailey´s) a pak max. každýmu nějakou maličkost na fleru, takže prostě nakoupím tak během toho října-začátku listopadu z domova přes net...do obchodů/na trhy se půjdeme tak maximálně cournout podle nálady se navnadit, jestli budeme mít chuť a sílu, ale ne proto, abychom tam se stresem lítali a sháněli dárky...
28. zář 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Byl pekne mokrej :grinning: ,ale vyprat sel :slight_smile: ..
28. zář 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova - zkus to "hejbání" břichem, to by ho mohlo probudit...jinak medvídě má taky sem tam dny, kdy je línější a stresuje mě tím...ale většinou pomůže, když si prostě lehnu na bok a chvíli vydržím fakt co nejvíc v klidu, to ho probere a aspoň malinko se zavrtí...Pokud by to fakt nezabralo a vůbec se nehejbal, tak bych asi raději jela, ať zkouknou, že je vše ok...
28. zář 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak teda vám závidím pocity, že se "něco děje", u nás klid a ticho po pěšině...tak maximálně, že dítko kopká, převaluje se, škytá a chvíli po vypití maliníku malinko tvrdnutí...ale to je vše...ani střevní potíže, zátka neodešla, bolení nic, poslíčky od té sobotní noci ani ťuk...prostě úplný klid...a pochybuju, že by to byl klid před bouří, jelikož to trvá už od té neděle:grinning:
28. zář 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě se to pěkně komplikuje. V pátek jsem se dozvěděla, že v porodnici, kde jsem chtěla rodit, se do čtvrtého maluje :unamused: Takže nepříjimají až do čtvrtého, moje dula zase od sedmého do osmého je mimo, takže mi na porod zbývá 4-6 a pak až od devátého... Ach jo. Co ten nápoj? Je to zajímavý, ale já bych se bála toho alkoholu... Nemůže to nějak ublížit. :fearful:
28. zář 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Já plánuju asi většinu pořídit na netu, to bude stačit v pohodě v průběhu října, listopadu. To co budu chtít z obchodu, tak udělám tak, že malou pohlídá doma manžel nebo babička bude kočárkovat venku a já si to oběhnu. :wink:
28. zář 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka Teda to je pech. Tak přeju ať se vlezeš mezi 4. a 6. :grinning:
28. zář 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka - tak panák alkoholu v termínu porodu určitě neublíží vůbec ničemu, toho bych se až tak zásadně nebála:grinning:, koneckonců mezi další zaručený tipy k vyvolání porodu patří mmj. třeba svařený víno, příp. vím, že holky na jedné diskuzi si veeelmi pochvalovaly např. kofolu s rumem, že tam potom hromadně rodily:grinning:...Jasně, že to nezkoušet několikrát denně:grinning:, ale jednorázově si myslím, že to fakt nic neudělá...
28. zář 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mile maminky prodavam krasne mantinely do postylky tak kdyby jste meli zajem:slight_smile:jinak at vam to do terminu rychle utece a at uz to maet zasebou:slight_smile:)drzim palecky a jste vsichni zdravy:slight_smile:
28. zář 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si dneska zajdeme aspoň na večeři. Měli jsme minulé pondělí tříleté výročí svatby. A dám si velkej steak s houbama a kroketama a v noc prasknu :grinning: . Ať z toho čekání taky něco mám. Jinak asi jediný pití, který bych byla ochotná vyzkoušet by byl ten svařák, jenže tam je cukr a ten nemůžu :angry: .
@hankakralikova Malá je taky občas línější a zrovna dneska se tam taky jen tak občas převalí nebo drobně cukne.

Jinak jestli mi odešla zátka ani nepoznám, teče ze mě pořád už od začátku těhu a bez slipovky se nehnu. Poslední dva dny to byl sice občas takovej bílej sajrajt - nevím jak jinak to napsat, ale žádný růžový ani krvavý kousky, jak tu píšete, takže asi nic.
Vánoční dárky asi pošlu nakupovat manžela jestli mě bude štvát - to bude panečku pomsta :grinning: . Ne vážně, zatím nevím, nijak to neřeším.
28. zář 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka No, tak budeš mít co dělat trefit se zrovna do tohohle termínu, ale třeba to vyjde :wink: .
28. zář 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi @petapete @vercach @ilonne Tak holky, už je to v pořádku. Malý si jen dýl pospal a už řádí. Teď mu pošlu ještě pizzu,tak věřím,že to bude ještě pak živější a odpoledne se chystáme podívat se na fotbal a to mám vždycky pocit,že malý hraje spolu s těma fotbalistama :grinning: :grinning: Jsem moc ráda že je všechno v pořádku.

@petapete Dárky home-made jsou uplně perfektní. Máš dobré nápady! A kde si necháváš udělat ten kalendář? Taky bych ho někomu nadělila. :slight_smile:
28. zář 2011 v 15:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek