• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@jimisek jeee,tak to jsem nějak přehlídla :unamused: Na náměstí chodím minimálně jednou týdně. Zrovna včera jsem tam byla na obídku ve Vendetě (taková ta restaurace s velikou zahrádkou na straně jak je česká spořitelna :wink: Ty budeš nakonec rodit v Jindřichově Hradci? Nechceš si ani zkusit udělat prohlídku po ČB porodnici? Musim říct, že na mě nepůsobila zas až tak špatně. V úterý jdu na prohlídku, včera jsem tam byla jen na monitoru,mé doktorce se nelíbilo že se malý děsně vrtí a její monitor nenatočil žádný hodnoty. Naštěstí je vše ok. tak uvidim víc.
28. zář 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Pro dárky vyrazíme nejspíš společně s manželem. A pokud bych měla pocit, že je to pro malýho "nebezpečný", tak vyrazím sama a mažel bude hlídat. Stejně to na žádné vyskakování nebude, takže těch pár maličkostí pořídíme raz dva. Horší je vždy vymyslet co koupit...
28. zář 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - taky si to čekání užívám podobně - sice ne na večeři, ale dnes jsem na oběd dělala výbornou kuřecí směs s bramboráky...zrovna dnes měřím profily a tak se mi teda po obědě moc měřit nechtělo, protože jsem se fakt hovadsky přežrala - bylo to naprosto luxusní a neudržela jsem se:grinning:. No po snídani jsem po jednom rohlíku měla 6,5 (ale dala jsem si na něj takovou tu "sušenou" šunku a píšou v obsahu i malinko cukru:confounded:)...hodnota po obědě mě ovšem dostala - 5,6 :dizzy_face:. A včera jsme si dali na večeři smažák s hranolkama (si žeru vyloženě "zdravě":grinning:) a to jsem po něm měla 5,0, jsem si skoro mohla dát i kousek tatarky k němu:grinning:. S tím svařákem - taky mě odrazuje právě to, že je sladký, že to raději riskovat nebudu (ale zas, jak jsem měla narozeniny, tak jsem si - místo dortu:grinning: - koupila tyčinku Milena - má necelých 20g S a zkusila ji odpoledne sníst - fakt jsem si pochutnala po těch týdnech:slight_smile:) a hodnota po čokoládě byla 5,1, takže si myslím, že hrníček svařáku by třeba takový průůůůšvih nebyl:grinning:)
28. zář 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte někdo aktuální info o spaghi? Jak je a kdy je třeba pustí domů?
28. zář 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova - kalendáře dělávám už nějakou dobu...vlastně, co je Lukáš...dělám si je v gimpu (grafický program, volně stažitelný na netu) jako digitální scrapbook z volně stažitelných elementů, kdy si stáhnu číselníky a různý obrázky,...a skládám to s fotkama...poslední dva roky ale "nestíhám" a raději místo toho vykecávám:grinning:, takže kupuju už hotový podklady na kalendáře od šikovných scrapbookařek a jen do toho už vkládám vybranou fotku...dělám jak stolní (čtrnáctidenní), tak nástěnný (měsíční) kalendář a jsou to nejvděčnější dárky...vytisknout pak nechávám tady: http://info.24print.eu/cze/?jazyk=cz jsem tam spokojená s kvalitou tisku, rychlostí vyřízení a i s cenou, která je teda rok od roku nenápadně vyšší a vyšší, ale pořád vychází na hubičku proti cenám ve fotolabech...většinou si tam nechávám udělat i jmenovky na dárky z fotek - ty mám vyfocený na blogu - předloňský. http://pucikov.blog.cz/0912/jmenovky-na-darecky a loňský tady: http://pucikov.blog.cz/1012/vanocni-pripravy
28. zář 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký sváteční den :slight_smile:

- vánoční dárky nakoupíme přes net, ale určo někam do obchoďáku pak vyrazíme :dizzy_face: miluju vánoční výzdoby a tu atmosféru :wink:

- konečně jsem si koupila nový župan včera - žlutý :grinning:

- dneska jsme byli na obídku, to bylo zase něco, nemohla jsem si vybrat, chuť jsem měla na všechno :grinning:
28. zář 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, cukrovkářky, svařák si můžete udělat i bez cukru, sice to asi nebude taková dobrota, ale ono tam stejně jde o to koření v kombinaci s teplým červeným.. buď koukněte na webu, co všechno tam jde za koření a svařte si to doma na večer, nebo pak prodávají i pytlíčky, vypadá to jako čaj, ale jmenuje se to "směs pro svařené víno".. jen se svaří červené víno a ten pytlík se v tom vylůhuje :wink: pak by se to mělo ještě osladit, ale tak to Vy vynecháte :slight_smile:
28. zář 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka - tak jasně, že jde svařák i bez cukru, ale a) by mě nechutnal:grinning:, b)ono dost "volnýho" cukru je právě i ve víně, takže to by se taky nemělo...ale to je fuk, já zůstanu zřejmě věrná jen maliníku + pupalce + teplé vaně...pomalu se vzdávám i představy, že by byl sex, nějak nejsme s M. schopní se "sejít", buď usne on nebo já nebo po nás skáče dítě, nebo jsem totálně KO:grinning:. Skořici si sem tam dopřeju i místo ve svařáku třeba teď ji mám na svačinky ve štrůdlu, příp. si dělám jablečnou "omeletu", tak ji hojně skořicuju...a stejně to nezabírá:grinning:
28. zář 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn My chodime do plazy :slight_smile: ,tam mi hrozne chutna led.kava a tu restauracku znam taky :slight_smile: ..Jo,jo v Hradci uz tam jezdim do poradny a na monitor ,zrovna zitra se tam chystame,ale stat se muze,ze porodim tady,protoze budu doma sama a budu si volat sanitu :grinning: ..Tak az se tam budes chystat pisni mi o den driv a muzem na tu kavicku?! :wink:
28. zář 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte :slight_smile:

Jsme zpátky z výletu na párty, prcek dostal cestou draka, tak ho chce jít pouštět. Obávám se, že nám lítat nebude v tomhle bezvětří, ale nechce se dát....
Dárky budu kupovat zčásti po netu a i po krámech půjdu, líbí se mi ta vánoční výzdoba. Ale pojedu bez malýho, jen s mimčem. Štěpán by hrozně zlobil, mimčo bude v pohodě spinkat:slight_smile: A pak možná pro atmosféru někdy na Staromák (loni nám to Štěpnío prospal v kočáře). Zase člověk nesmí ty prcky tak rozmazlovat a někdy si na bacily musí začít zvykat. Ale to je každýho věc.

Dneska jsem roztáhla v jídelně už cestovní postýlku a nachystala to, jen nevím, proč jsem to vlastně už udělala, když se stejně prcková narodí za dlooooouho.

@petapete Ten tvůj blog mě zase tak svátečně naladil, znova musím napsat, že jsi šikovná a ta výzdoba je super. I dárky krásně zabalený:slight_smile:

Jdu pacifikovat dítě, ať můžeme vyrazit ven. Jsem teď zralá na postel a on vůbec nespal (jen asi pět minut v autě) a energie má na rozdávání.
28. zář 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Spanghi pustili od Apolináře už v neděli, včera se nastěhovala k Františkovi do Motola, měli pro ni volný pokoj. František je v pořádku, Lucka v rámci možností po císaři taky :slight_smile: .
@lososka To sice jo, ale to by mi už asi přišlo hnusný.
@petapete Jo, jsem se rozhodla užrat :grinning: . Celou dobu jsem se držela naprosto v pohodě a posledních 14 dní mám pocit, že bych byla schopná sežrat celou krávu.

Holky taky máte takový hlad? Já vůbec nevím z čeho. Teď jsem byla na záchodě, výkon skoro žádný, ale měla jsem pocit, že mi vypadne močový měchýř, jsem nemohla ani vstát, aniž bych si nedržela břicho, takový nepříjemný pocit, to fakt nevím, co tam ta princezna vyvádí.
28. zář 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dejte pokoj s vánocema, vás by mohli z fleku zaměstnat všichni obchodníci, už takhle začínají každý rok dříve, ale letos jste je teda značně trumfli :grinning: :grinning: :grinning: .
28. zář 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne jj, já se rozežrala až tento poslední měsíc, taky teď nabírám kilčo týdně :grinning: :grinning:
28. zář 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam No je to docela masakr, už aby byla venku, nebo za chvíli vybourám futra.
28. zář 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gumidek my dneska konečně přivezli postýlku od švagrovky, tak se těším až jí manžel dá dohromady a já to povléknu atd.. :wink:
28. zář 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska u nás byla Svatováclavská jízda, tak jsme se byli podívat .. přinesla jsem si odtamtud trdelník a pytlík cukrové vaty a už je to ve mě :grinning:
28. zář 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě neslazenej svařák chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je fakt, že já mám divné chutě :grinning: ale ten cukr v samotném víně, to mi nenapadlo :confounded: kakra, nemáte to lehké..
@ilonne @petrusam holky, asi Vám pravděpodobně kleslo břicho a máte víc místa v žaludku :grinning: do mě se toho najednou pořád nic moc nevejde a žáha pálí, z toho usuzuji, že břicho je pořád vysoko.. :angry: uvidím, co mi řeknou zítra u Apo..
28. zář 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Nevím jestli mi něco kleslo, ale je fakt, že ještě předminulý týden jsem toho moc nesnědla a teď bych doslova žrala pořád. Zrovna jsem zbodla rohlík s paštikou, no to bych ještě nedávno nedala, tak akorát půlku.
28. zář 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne a dýchá se Ti líp, než před týdnem? nebo s tím jsi potíže neměla? to je další "příznak" klesajícího břicha.. mě se dýchá pořád dost špatně, funím jak malej buldoček :angry: :grinning:
28. zář 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka No, už se tolik nezadýchávám, jako když vyfuním kopec, tak funím jak když jsem běžela maraton, ale celkově mi to připadá lepší. Je fakt, že jsem funěla i při žehlení.
28. zář 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dárky pořídím přes net ne proto, abychom nikam nelezli s miminem, ale aby to bylo v klidu a zajištěný...pak půjdeme 100% cournout po Brně po trzích a i po obchůdcích, ale to už spíš v klidu se "kochat", než horečně shánět dárky, ty chci mít nejpozději během listopadu doma v pohodě a zařízený a pak už jen právě se pokoukat, naladit vánočně a max. si koupit nějaký maličkosti pro radost:slight_smile:
28. zář 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem zkoukla z archivu poslední díl Reportéři ČT (třetí reportáž) a asi si jdu fakt napsat porodní plán, bo na břicho si skákat nenechám!
ad vánoční dárky, taky asi via internet v říjnu/listopadu, nenávidím přeplněné obchody a davy lidí v prosinci.. jen ještě vymyslet, co :stuck_out_tongue_closed_eyes: kvůli atmosféře se půjdeme projít na Saromák a Václavák :slight_smile:
28. zář 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - hladná jsem teď taky pořád...ale myslím, že váhu nenabírám, teda musím se zítra zvážit, ať můžu v porodnici něco nahlásit za váhu:grinning:, ale oblečení je mi spíš čím dál větší pořád:grinning:. Teď jsme teda byli na procházce s prckem a M., Luciš vymyslel bezva hru (no já mu trochu pomohla:grinning:), že jsme vždy nechali M. popojít dopředu a pak za ním utíkali a plácli ho do zadku (jednou levou rukou, podruhé pravou, pak oběma...), no to jakože-běhání mi teda moc fajn nedělalo, jaksi to tam dole na to pánevní dno bylo moc:grinning:, ale s funěním už je to taky lepší...

Břicho mi asi malinko kleslo - je teda fakt, že jak je malý, tak bylo celkem nízko pořád, ale míň mi to tlačí nahoře a to dýchání je lepší...
28. zář 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka A to bylo u Apolináře? Já na to radši nekoukám teď pře porodem. Jen jsem o tom něco zaslechla.
28. zář 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte některá taky pozitivní testy na streptokoka? mě doky říkal že mi dají v porodnici akorát antibiotika v kapačce, a dál o tom nemluvil, tak jsem si přečetla něco v knížce a tam to ta autorka líčí jako dost závažnou věc tak nevím....
28. zář 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ne, to nebylo u Apolináře, i když nějaké záběry tam byli i z Apo.. ale raději si ten plán sepíšu, ono se to prý dělá docela běžně skoro ve všech porodnicích.. i mojí ségře skákali na břicho, docela brutálně, kamarádkám taky, to míň, spíš je "jen válcovali".. ale jak jsem po sekci, tak mé děloze by se to nemuselo líbit, to byl jeden z případů v té reportáži, že paní byla po sekci a to se pak vysloveně nesmí.. děloha jí praskla v místě jizvy.. myslím, že v tu chvíli nebudu mít sílu protestovat, tak ten porodní plán je asi lepší..
28. zář 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab já o tom nic moc naštudováno nemám, jelikož mám test i u druhého negativní, ale zas tak neobvyklé to myslím není a v okolí vím, že holky taky dostaly jen ATB do kapačky a dál s tím žádné trable nebyli :confused: čím straší ta autorka?
28. zář 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, moc Vás všechny zdravím! Nedočítám, jen narychlo nakukuju :slight_smile: Zítra nastupuju do porodnice, tak už se sem jen tak nedostanu :sweat_smile: Přeju Vám všem hodně štěstí, zdraví, co "nejpohodovější" porod a zdravá miminka. Mějte se krásně!!!
28. zář 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
no píše tam o tom že to může novorozencům způsobovat různý problémy s dýcháním a tak dále, radši na to moc nemyslím.
28. zář 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 tak hodně štěstí!
28. zář 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek