• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@milada2 Tak hodně štěstí, aspoň víš co tě čeká a kdy :wink: . Jak ti závidím. Mě v pátek čeká druhý zátěžák :unamused: .
28. zář 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab Právě proto ty testy dělají a dají ti antibiotika, aby se to nestalo :slight_smile: .
28. zář 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka - aha, tak to díky za tip, porodní plán asi kvůli tomu sepisovat teda nebudu, ale nakladu to na srdce M., aby to hlídal a připomínal, sice nejsem po sekci, ale po operaci myomu a podle operujícího MUDra to byl zákrok co do rozsahu víceméně se sekcí srovnatelný...při prvním mi teda po břichu neskákali, ale co nebylo, může být, že :sunglasses: . Takže upozorním M., ať to "hlídá"

@monulkab - proto se dávají ta ATB a pak je to pro mimi úplně bez rizika:wink:. Jde o to, že pokud máš pozitivního streptokoka, tak neotálet s odjezdem do porodnice, aby se ty ATB stihly včas dát:wink:
28. zář 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 - tak hodně štěstí a závidím, že víš, kdy se s prckem uvidíte poprvé:wink:
28. zář 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 hodně štěstí :dizzy_face: na jednu stranu Ti závidím :dizzy_face: :dizzy_face: kdyby se mi prcek neotočil, tak bych zítra taky na císaři ležela a měla už Štěpku u sebe, takhle ještě musím počkat, až bude sám chtít ven :grinning:
28. zář 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 hodně štěstí, tfuj tfuj!!! :dizzy_face: a ozvi se hned, jak bude možnost! :wink:
28. zář 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Hodně štěstí,ať jste oba v pořádku :slight_smile: a dej vědět jakýho máš krásnýho prcka :grinning:
28. zář 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Hodně štěstí, na jednu stranu taky závidím, že víš kdy to přijde a že už budeš mít prcka u sebe :wink:
28. zář 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Jééé, tak to se drž a hodně štěstí:slight_smile: To je tak super, že víš, kdy prcka uvidíš :wink:
28. zář 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab ahojky..jo já mám pozitivního streptokoka...vůbec si s tím nelam hlavu..pokud to lékaři ví, atk ti za včasu ATB dají..nic tobě ani miminku nehrozí...
a to co se píše raději nečti...vím, je nebezpečný, ae pokud se v čas zaléčí není co řešit...
@milada2 tobě držím palečky...a přeji rychlé oklepání z CŘ...závidím ti, že už to budeš mít brzy za sebou..máš TP o den později než já...už bych to také brala..ale myslím, že to bude už brzy..dnešní celý den je šílený..nemám velké bolesti, ale píchá mě v podbříšku..mám stále nutkání na velkou...a hrozně mě tvrdne břicho..tvrdlo mě tedy celé těhotenství, ale jen místamy a dnes je tvrdé celé a dost často a mnohem déle jo a MAruška sebou dne s o 50% více mele..až mě to udivuje..myslela jsme, že se bude ke konci spíše klidnit a bude to ustávat,a le ona se naopak rozjíždí a to pořádně..
28. zář 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne I ja mam ted pekne zravou a to jsem mela radost,ze uz nepriberu :grinning: ,no na vahu,ale nepolezu.
28. zář 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Hooodne stesti a at je vse v pohode!!!!
@monulkab Ja jsem pozit na strep..mela jsem to i u Andy,3hod.pred porodem bys mela dostat antibiotika,to mimco nejvic ochrani,Andy tenkrat ani nebyla po porodu nijak vic hlidana a zadny problemy nemela,jen kdyz bys porodila bez tech antibio.tak mimco hlidaji a mela bys o tom informovat i pediatra..
28. zář 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak k tomu tlaku a vytoku se pridaly bolesti, ktery se opakuji cca kazdych 30minut. :frowning2: Ale je to jen v podbrisku. Je mozne, ze jsou to jen poslicci? Zitra mam jit naplanovat cisarsky rez a pri potizich mam dojet driv. Ale nechci tam znovu stresovat, aby se na me divali, ze jsem nemohla vydrzet do rana... co myslite?
28. zář 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mohu se zeptat kdy mas termin porodu???:(ja mela takovy bolesti v takovym intervalu den pred porodem
28. zář 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - zkusila bych vanu hodně teplou, co ty bolesti udělají a pokud nepřestanou, tak bych asi počkala, jestli se budou objevovat postupně častěji a pokud jo, tak bych jela už dnes...
28. zář 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jela bych raději ještě dnes...zkontroluj tě a řeknou se co patří..ty budeš mít klid a to, že na tebe budou divně koukat to neřeš..oni jsou zvyklí..lépeší jet dříve než později..
28. zář 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nasekuratko všude píšou že do porodky máš stejně jít až když máš intervaly po 5 min.a u prvorodičky po 5 min.aspoň 2 hoďky....
Já myslím že to zvládneš :slight_smile: Držím pěsti
28. zář 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach - nj, jenže to je v případě, že máš rodit normálně, tzn. vaginálně, ne v případě, kdy se má dělat sekce - ne akutní, ale plánovaná, tam bych to viděla, že by v případě rozbíhajícího se porodu bylo vhodný dojet naopak co nejdřív, aby třeba mimi moc nesestoupilo dolů a nebyly s tím pak problémy...
28. zář 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky bych v případě plánované sekce jela dřív a nečekala na interval po 5ti minutách..
28. zář 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete tak spaghi taky jela neplánovaně až když jí praskla voda... :frowning2: a taky měla mít planováného císaře...ono si to mimčo stejně řekne až bude chtít..Po 30 min.mi příjde ještě dost dlouhá doba
28. zář 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko já bych jela, když máš plánovaného císaře .. radši jet dřív než Ti prcek začne sestupovat .. ať si Tě v porodce do zítra pohlídají ..
28. zář 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach rupla jí voda bez kontrakcí, tak jet musela, když měla plánovaného císaře ...
28. zář 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach - nj, jenže spaghi už to měla "domluvený" a zas je něco jinýho prasklá voda a něco jinýho kontra po pěti minutách:wink:. Po prasklé vodě se dost často nic neděje klidně celý den, kontra po pěti minutách už je víceméně porod ve velmi aktivní fázi a mimino nacpaný dost dole v porodních cestách klidně...což je u císaře docela problém už...
28. zář 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete máš pravdu :wink:
28. zář 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dala jsem si sprchu a ted mam caj a uvidim. Pockam a jestli se to jeste bude opakovat, tak pojedu. Asi fakt radsi driv nez pozdeji.
28. zář 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nasekuratko jak píšeš, jestli se to bude opakovat, tak jeď, ať si Tě v porodce ohlídají a nemusí být pak něco akutně s problémy .. držím moc palec :dizzy_face:
28. zář 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - s tímhle postupem nelze než souhlasit:wink:
28. zář 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete
@petrusam máte pravdu...
28. zář 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Hodně štěstí!!!!! :dizzy_face:
28. zář 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Tak na pětiminutové kontrakce bych asi v tvém případě nečekala, ale po 30 minutách je ještě dost času. Jak píšeš, sprcha, čaj a uvidíš, co se bude dít :wink: . Třeba je to i z toho, že můžeš být před zítřkem nervózní.
28. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek