Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

Zvu všechny těhulky, kterým se splnilo přání do nového roku a našli // čárky.... pojďme si zdělovat co nás čeká a nemine....
ilonne
28. zář 2011
@milada2 Tak hodně štěstí, aspoň víš co tě čeká a kdy 😉 . Jak ti závidím. Mě v pátek čeká druhý zátěžák :-| .
ilonne
28. zář 2011
@monulkab Právě proto ty testy dělají a dají ti antibiotika, aby se to nestalo 🙂 .
petapete
28. zář 2011
@lososka - aha, tak to díky za tip, porodní plán asi kvůli tomu sepisovat teda nebudu, ale nakladu to na srdce M., aby to hlídal a připomínal, sice nejsem po sekci, ale po operaci myomu a podle operujícího MUDra to byl zákrok co do rozsahu víceméně se sekcí srovnatelný...při prvním mi teda po břichu neskákali, ale co nebylo, může být, že 😎 . Takže upozorním M., ať to "hlídá"

@monulkab - proto se dávají ta ATB a pak je to pro mimi úplně bez rizika😉. Jde o to, že pokud máš pozitivního streptokoka, tak neotálet s odjezdem do porodnice, aby se ty ATB stihly včas dát😉
petapete
28. zář 2011
@milada2 - tak hodně štěstí a závidím, že víš, kdy se s prckem uvidíte poprvé😉
petrusam
28. zář 2011
@milada2 hodně štěstí x-) na jednu stranu Ti závidím x-) x-) kdyby se mi prcek neotočil, tak bych zítra taky na císaři ležela a měla už Štěpku u sebe, takhle ještě musím počkat, až bude sám chtít ven 😃
lososka
28. zář 2011
@milada2 hodně štěstí, tfuj tfuj!!! x-) a ozvi se hned, jak bude možnost! 😉
vercach
28. zář 2011
@milada2 Hodně štěstí,ať jste oba v pořádku 🙂 a dej vědět jakýho máš krásnýho prcka 😃
vrana
28. zář 2011
@milada2 Hodně štěstí, na jednu stranu taky závidím, že víš kdy to přijde a že už budeš mít prcka u sebe 😉
gumidek
28. zář 2011
@milada2 Jééé, tak to se drž a hodně štěstí🙂 To je tak super, že víš, kdy prcka uvidíš 😉
adenka84
28. zář 2011
@monulkab ahojky..jo já mám pozitivního streptokoka...vůbec si s tím nelam hlavu..pokud to lékaři ví, atk ti za včasu ATB dají..nic tobě ani miminku nehrozí...
a to co se píše raději nečti...vím, je nebezpečný, ae pokud se v čas zaléčí není co řešit...
@milada2 tobě držím palečky...a přeji rychlé oklepání z CŘ...závidím ti, že už to budeš mít brzy za sebou..máš TP o den později než já...už bych to také brala..ale myslím, že to bude už brzy..dnešní celý den je šílený..nemám velké bolesti, ale píchá mě v podbříšku..mám stále nutkání na velkou...a hrozně mě tvrdne břicho..tvrdlo mě tedy celé těhotenství, ale jen místamy a dnes je tvrdé celé a dost často a mnohem déle jo a MAruška sebou dne s o 50% více mele..až mě to udivuje..myslela jsme, že se bude ke konci spíše klidnit a bude to ustávat,a le ona se naopak rozjíždí a to pořádně..
jimisek
28. zář 2011
@ilonne I ja mam ted pekne zravou a to jsem mela radost,ze uz nepriberu 😃 ,no na vahu,ale nepolezu.
jimisek
28. zář 2011
@milada2 Hooodne stesti a at je vse v pohode!!!!
@monulkab Ja jsem pozit na strep..mela jsem to i u Andy,3hod.pred porodem bys mela dostat antibiotika,to mimco nejvic ochrani,Andy tenkrat ani nebyla po porodu nijak vic hlidana a zadny problemy nemela,jen kdyz bys porodila bez tech antibio.tak mimco hlidaji a mela bys o tom informovat i pediatra..
nasekuratko
28. zář 2011
holky, tak k tomu tlaku a vytoku se pridaly bolesti, ktery se opakuji cca kazdych 30minut. 😞 Ale je to jen v podbrisku. Je mozne, ze jsou to jen poslicci? Zitra mam jit naplanovat cisarsky rez a pri potizich mam dojet driv. Ale nechci tam znovu stresovat, aby se na me divali, ze jsem nemohla vydrzet do rana... co myslite?
lenulka20
28. zář 2011
mohu se zeptat kdy mas termin porodu???😞ja mela takovy bolesti v takovym intervalu den pred porodem
petapete
28. zář 2011
@nasekuratko - zkusila bych vanu hodně teplou, co ty bolesti udělají a pokud nepřestanou, tak bych asi počkala, jestli se budou objevovat postupně častěji a pokud jo, tak bych jela už dnes...
adenka84
28. zář 2011
@nasekuratko jela bych raději ještě dnes...zkontroluj tě a řeknou se co patří..ty budeš mít klid a to, že na tebe budou divně koukat to neřeš..oni jsou zvyklí..lépeší jet dříve než později..
vercach
28. zář 2011
@nasekuratko všude píšou že do porodky máš stejně jít až když máš intervaly po 5 min.a u prvorodičky po 5 min.aspoň 2 hoďky....
Já myslím že to zvládneš 🙂 Držím pěsti
petapete
28. zář 2011
@vercach - nj, jenže to je v případě, že máš rodit normálně, tzn. vaginálně, ne v případě, kdy se má dělat sekce - ne akutní, ale plánovaná, tam bych to viděla, že by v případě rozbíhajícího se porodu bylo vhodný dojet naopak co nejdřív, aby třeba mimi moc nesestoupilo dolů a nebyly s tím pak problémy...
lososka
28. zář 2011
taky bych v případě plánované sekce jela dřív a nečekala na interval po 5ti minutách..
vercach
28. zář 2011
@petapete tak spaghi taky jela neplánovaně až když jí praskla voda... 😞 a taky měla mít planováného císaře...ono si to mimčo stejně řekne až bude chtít..Po 30 min.mi příjde ještě dost dlouhá doba
petrusam
28. zář 2011
@nasekuratko já bych jela, když máš plánovaného císaře .. radši jet dřív než Ti prcek začne sestupovat .. ať si Tě v porodce do zítra pohlídají ..
petrusam
28. zář 2011
@vercach rupla jí voda bez kontrakcí, tak jet musela, když měla plánovaného císaře ...
petapete
28. zář 2011
@vercach - nj, jenže spaghi už to měla "domluvený" a zas je něco jinýho prasklá voda a něco jinýho kontra po pěti minutách😉. Po prasklé vodě se dost často nic neděje klidně celý den, kontra po pěti minutách už je víceméně porod ve velmi aktivní fázi a mimino nacpaný dost dole v porodních cestách klidně...což je u císaře docela problém už...
petrusam
28. zář 2011
@petapete máš pravdu 😉
nasekuratko
28. zář 2011
holky, dala jsem si sprchu a ted mam caj a uvidim. Pockam a jestli se to jeste bude opakovat, tak pojedu. Asi fakt radsi driv nez pozdeji.
petrusam
28. zář 2011
@nasekuratko jak píšeš, jestli se to bude opakovat, tak jeď, ať si Tě v porodce ohlídají a nemusí být pak něco akutně s problémy .. držím moc palec x-)
petapete
28. zář 2011
@nasekuratko - s tímhle postupem nelze než souhlasit😉
vercach
28. zář 2011
@petapete
@petrusam máte pravdu...
nasekuratko
28. zář 2011
@milada2 Hodně štěstí!!!!! x-)
ilonne
28. zář 2011
@nasekuratko Tak na pětiminutové kontrakce bych asi v tvém případě nečekala, ale po 30 minutách je ještě dost času. Jak píšeš, sprcha, čaj a uvidíš, co se bude dít 😉 . Třeba je to i z toho, že můžeš být před zítřkem nervózní.