• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@gabisek tak taky gratuluji ke kontrole a testy budou určitě v pořádku, jak už říkal doktor - ty tripple testy nejsou tolik spolehlivý jako ten 1. screening, takže já jsem docela v klídku ty buď taky :wink: Na ten velký ultrazvuk už se taky hrozně těším, až toho prcka zase uvidím a už konečně budu vědět jestli je to holčička nebo kluk... Lukáš je přítelův brácha a i jeho syn je Lukášek, takže docela frekventovaný jméno a hezký :grinning: .Já taky moc nejsem pro Tomáše, tak se jmenuje přítel, ale on na tom bohužel trvá :angry: Starej Tomáš by mu asi nevadil :grinning: já se furt utěšuju tím, že to bude holčička a Tomášovi se tím pádem vyhnu :grinning: :grinning: No a pásovci fakt frčí , hned jak jsem tu paní viděla, tak jsem si vzpoměla na náš klub tady :grinning:
@silvie_77 jééé my taky chceme Natálku :slight_smile: a věřím, že chceš holčičku, když máš doma tolik mužskejch :grinning: Tak budu držet palečky !!
20. dub 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zítra mě čeká další kontrola u paní doktorky, vůbec nevím, jestli mi bude nabírat krev na triple testy nebo ne, buď jsem posledně nějak nevnímala nebo to přeslechla, každopádně jsem někde četla, že se podle zákona prý dělat musí, tak nevím... NT screening i krev v prvním trimestru dopadla na výbornou, tak si říkám, proč ještě triple, když za chvíli ve 20 tt je zase screening, co jsem o triple testech četla, akorát maminky stresují :frowning2: diskuze nad jmény určitě ještě přijde, ale nač se dohadovat teď, když ještě nevíme, jestli to bude chlapeček nebo holčička, raději se pohádáme nad jedním, než nad dvěmi jmény :grinning:
20. dub 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se taky hlásím po kontrole. TP mi posunula na 22.10. a dostala jsem žádanku na diebetologii a na hematologii. Tak to musím zítra obvolat a objednat se. A to jsem ještě nebyla u zabaře a u praktické :angry:
20. dub 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, radu ty máš teda zprávy :frowning2:

@spaghi hele já byla v pondělí u dr. a ptala jsem se jí na triply a ona že ty co si zaplatili screening už na ně neposílá, že by k tomu musel být zvláštní důvod, že screening je lepší. Tak jsem ráda. Ale říkala jsem si, proč se nejde nějak domluvit s pojišťovnou aby na ten screening aspoň přispěla, když pak nemusí hradit triple.
20. dub 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana já mám na tripply přijít za 3 týdny, říkala mi že to pro jistotu dělá i když máš screening, kvůli rozštěpům.
20. dub 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana já jsem měla na screening doporučení od mé doktorky, takže jsem nic neplatila, je fakt, že chodím k soukromé, která má nastavenou spolupráci s Pronatalem, takže je to u ní "standard", tak uvidíme, co mi zítra řekne na to absolvování triple testů
20. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi já měla na screening taky doporučení, ale i tak jsem ho platila. Ale naštěstí jen 500, takže to zas taková hrůza nebyla :wink:
20. dub 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak to máš dobrý, já sice chodím taky k soukromé, ale i tak se to hradí. Ale co, vyhodila jsem už větší peníze za větší blbosti, takže těchhle rozhodně nelituju.

Radu ale ten rozštěp by poznali i na tom screeningu ne, když tam kontrolují i nosní kůstku?
20. dub 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana já myslím, že jo, ale nevím jestli úplně všechny. Rozštěp patra podle mě jo, ale jestli pozná i rozštěp CNS to nevím.
20. dub 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Ahojky mě krev brali na ty tripple testy, ale prý stejně ten 1.screening je mnohem spolehlivější....Myslím, že za to nic nedám když ty výsledky budu mít, když jde jen o to že ti vezmou krev a budu aspoň víc v klidu....Jestli je to povinný netuším, ale koukala jsem do průkazky a kolonka tam je, tak fakt nevím :confused: ale zase když ti dopadl dobře screening, tak ti je možná dělat nebudou- ono záleží na doktorovi :slight_smile: a s těmi jmény je to rozumný :grinning: :grinning: My jsme to udělali, tak, že já vybírala jméno pro holčičku a přítel pro kluka :dizzy_face:
20. dub 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem po kontrole u paní doktorky, vše v naprostém pořádku, máme další dvě fotky - jsem říkala, že to mimi bude mít fotek na celé album ještě před narozením :grinning: jinak jsem se ptala na ty triple testy a pani doktorka říkala, že pokud mi vyšly takové dobré výsledky ze screeningu a z první krve, tak není potřeba triple dělat, protože je tam ta vysoká falešná pozitivita, a tím, že mě sleduje každé tři týdny přes kvalitní ultrazvuk, tak se není čeho obávat... musím zaťukat, že pokud bude vše takhle hladce probíhat až do porodu, tak budu maximálně spokojená :sunglasses:
21. dub 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
neměla by některá z vás zájem o úplně novou džínovou sukýnku?Má jestě visačky,je to vel36,zaslala bych jí na dobírku.Původní cena 790,- teď 390,-.Trošku jsem při nakupování machrovala a teď,když už je na ní konečně počasí,tak mě tlačí.Kdyžtak napište do IP.
Hezký den.
21. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi tak to je dobře že vše v pořádku.
Tak hezké velikonoce Vám všem. Hodně sluníčka a opatrujte se. a hlavně se nespalte.
21. dub 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se přidala do vaší diskuze :slight_smile: Mám termín 5. října, bude to mé druhé dítě, doma máme už 20-ti měsíčního raubíře :wink:
21. dub 2011 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda moc hezká sukně! Ale já jsem realista a s velikostí 36 raději machrovat nebudu :sweat_smile: :grinning:
@vajenka ahojky! máme stejně staré prvorozené kluky :wink: jak to zvládáš lítat kolem raubíře? já už moc ne :pensive: ten náš je pěkné číslo..
@spaghi gratuluji k super výsledkům z KO! :wink: já jdu v úterý, tak jsem zvědavá, jestli to už poznám, co to bude, u D. jsem to v 16+0 poznala :grinning:
jinak holky, krásné Velikonoce všem! Hezky si užijte volna! :dizzy_face:
22. dub 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka No právě, je to už pěkně náročné. Ale říkám si, že za pár měsíců bude ještě hůř, tak nemám nárok si ještě moc stěžovat :sweat_smile: Hned jsem si všimla, že máš stejně starého špunta, tak to mě moc potěšilo. V mém okolí nikdo tak brzy druhé dítě nemá, tak jsem si připadal trochu divně :slight_smile: A taky jsem u něj věděla pohlaví od 16 týdne, teď už jsem nervózní, co to bude :grinning:
22. dub 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Můžu se k vám taky přidat? Termín máme 18.10 a bude to náš druhý drobeček :slight_smile: máme už dvouletou princeznu Elišku :slight_smile:
22. dub 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka tak to je dobrý, že jste to poznali už v 16. tt, u nás to zatím paní doktorka viděla 60:40 :slight_smile: tak za tři týdny snad už to bude jasně viditelné...
23. dub 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Já nevím, kamarádky mi říkaly, že u kluků je to dřív jasnější než u holek :slight_smile:)) Tahle teorie se mi líbí, protože bych tentokrát chtěla holčičku :wink: A k čemu se více přikláněla tvá doktorka?
24. dub 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala, holky z podobného témamtu, kam jsem chodila se přestěhovaly na emimino a mě se tam nechce.

Čekáme první miminko, termín mám 24.10. a zatím to vypadá na chlapečka.. (dle mých odhadů a doktor řekl že by to mohl být kluk) ale je pravda že je ještě brzy.

Tenhle týden mi nějak najednou vyrostl pupík, pořád tomu nějak nemůžu uvěřit :wink: Jak jste na tom vy?

Pěkné Velikonoce všem!
24. dub 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betty312 Ahojky :slight_smile: Vítej !
@edithn Ahoj :slight_smile: s tím pupíkem mi to taky tak přijde, furt dlouho nic a najednou pěkně vyskočil :grinning: i přítel se divil a dokonce se mě zeptal jestli jsem jenom tak najedená nebo jestli už je to fakt bříško - ňouma :grinning: Četla jsem, že v tomhle měsíci roste mimčo hodně rychle , tak to asi bude ono :wink:
25. dub 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 dneska jsem stoupla na váhu a úplně se zhrozila, tak to možná bude tošku i jídlem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn tak to je taky možný :grinning: :grinning: Já když byla na kontrole, tak jsem ještě od minula kilo zhubla a tomu se mi vůbec nechtělo věřit , pořád jen jím a hlavně sladký :sweat_smile:
25. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn ahoj, já mám podle UTZ termín 25.10. :grinning: :grinning: já říkám, že mě vyskočil špek :grinning: :grinning: ale je pravda, že už ho nezatáhnu. Podle dr. to bude na 70% holčička, tak uvidím, jestli se trefil :grinning:
25. dub 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka no paní doktorka se přikláněla ke klukovi, ale nechtěla mi to potvrdit na 100%, protože mimi sebou hodně házelo, nějak mu ty UTZ nedělají dobře :wink:
25. dub 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už zapnu jen dvoje kalhoty, ostatní jsem hezky vyprala a uklidila do spodu skříně :grinning: jinak s tou váhou - cca na přelomu druhého a třetího měsíce jsem měla dvě kila pod svojí počáteční váhou a teď jsem na počáteční váze, takže zatím + 0 kg, ale vůbec to nechápu, protože pupek je pěknej :confused: myslím, že ty dvě kila šly dolu kvůli změně životosprávy, nasadila jsem více celozrné pečivo, více mléčných výrobků, zeleniny, ovoce apod... čekala jsem, že mě budou honit chutě, no honit mě začaly, ale mám chutě na jablka, meloun, hrušky a rajčata, manžel mi snědl poslední jablko a já se mohla zbláznit :grinning:
25. dub 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak ty kila vám závidim, já už mám + 2 kila. Na začátku jsem nezvracela, takže pěkně kynu :angry: Musím s tim něco dělat, minimálně do příští kontroly se dostat o kilo níž abych za ten měsíc nic nenabrala. Je ještě brzy na přibírání. Jinak uvažujete už o koupi kočárku? Já jsme dnes narazila na internetu na mýho favorita jednou použitého a ještě k tomu ve výborném stavu za poloviční cenu než za nový, tak ho asi koupím. Vím že je brzy ale ta nabídka mě opravdu zaujala, třeba už se nebude opakovat.
25. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn mě taky vůbec špatně nebylo, nezvracela jsem, ale jak jsem psala, najela jsem ještě na zdravější stravu než před těhotenstvím (prostě lidově řečeno "neprasím" :grinning: ) a kila jsou vyvážená
o koupi kočárku přemýšlíme v tom smyslu, že manžel obhlíží, co je na internetu a příští týden se chystáme si jeden kočárek jít omrknout do kamenného obchodu a zeptáme se, jaká je dodací lhůta, kdyby byla nějak dlouhá (třeba tři měsíce), tak bychom ho asi rovnou objednali, jinak manžel se ve výběru kočárku vyžívá, je nadšený biker, takže výběr kočárku přirovnává k výběru dobrého kola :grinning:
25. dub 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak u mě dnes dvě novinky, a sice, dnes jsem udělala poslední zkoušku a už mě čekají "jen" státnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale i tak jsem ráda, že jsem to sfoukla takhle brzo, mám celkem dost času na přípravu na státnice..
no a druhá, pravděpodobně to bude opět kluk :sweat_smile: O. chtěl moc holčičku, tak byl možná chvilku i smutnej, ale pak hned řekl, že do třetice všeho dobrého :confused: no nevim, nevim! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
100% to snad uvidíme až na velkém orgánovém UTZ, řekl slepej :grinning:
@spaghi biker vybírá kočár, to je vtipné! to bude asi pěkně vymakaná mašina! :grinning: to mi pak schválně napiš, co vybral, jsem zvědavá! no jen dobře pro Tebe, se Ti s ním bude dobře jezdit :wink:
@edithn já mám nahoře 1,5 kg, ale to zas není taková hrůza, ono se to mění každý den, podle toho, co sním k večeři :sweat_smile: horší ale je, že po prvním mi zůstaly 4 kilá, které ne a ne dolů, tak startovací je o to horší :rolling_eyes:
26. dub 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka tak dneska jsme se byli podívat v kamenném obchodě na ty kočárky, manžel to pečlivě všechno prohlížel, se vším jim tam hýbal a cloumal ("Vidíš, jak je ten kočárek nestabilní?"), prohlížel tak důkladně, až jednomu kočárku upadlo kolečko :grinning: no, takže jsme nakonec skončili s výběrem u Maxi Cosi Mura 4, má nafukovací kolečka ("To budeme doma dofukovat naší velkou pumpičkou, ta jejich malá je na nic."), vejde se nám pěkně do auta a na procházky do Divoké Šárky je dost outdoor :slight_smile: dodací lhůta 2-3 týdny, takže objednáme až někdy v červenci
26. dub 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek