• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@nasekuratko Souhlasím s holkama, chvíli vyčkej po vaně co se bude dít. Případně máš číslo do porodnice? Bych tam normálně zavolala a zeptala se. Stejně ti určitě řeknou, že po telefonu to neposoudí, že máš přijet a nemusíš mít tím pádem výčitky že jedeš "otravovat zbytečně". Lepší přijet dřív než pozdě. Určitě nečekej až se budou zkracovat intervaly na 5 minut, to je kravina. Kdybys rodila normálně tak jo, ale takto fakt nee. :wink:
28. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Tak to je úplně nejlepší varianta, zavolat si. Koukám, že ne všem nám mimča vysávají mozek :grinning: :grinning: :grinning: . Aspoň jedna myslící mamina.
28. zář 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc za info o streptokokovi holky!
28. zář 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne :grinning: Já jsem tak naučená no. Kdykoliv je problém i s malou, tak nejdřív volám, stejně mi vždycky řeknou že mi po telefonu nic neřekne ať když tak přijedu.. Ale třeba v prvním těhu, jsem měla mokrý kalhotky často, tak jsem volala do Krče, kdyby to byla plodovka, byla jsem v 29.tt a řekli mi že mám upalovat do porodnice, kde mi udělají test, jestli to PV je a že nemám jezdit k nim, protože na takhle malý miminka nejsou zařízený, ať jedu do Podolí nebo k Ap. Kdybych nevolala a jela tam a byla to fakt plodovka, tak by se řešil převoz, takže naprd. Naštěstí to nakonec voda nebyla a v Podolí byli moc milí.
28. zář 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu spát, leze na mě nějaký bacil, štípe mě nos, něco v krku cítím ... vezmu si půl paralenu a snad to bude ráno dobré .. :slight_smile:
28. zář 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak jak jsi na tom?Je to po té sprše lepší?
28. zář 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach bolelo to znovu v 9 hodin a od te doby nic. Tak uvidim. Ale jdu zkusit spat, jsem nejaka unavena a rano jedeme do te porodnice,tak jsem trosku fit. :wink:
28. zář 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak hlavně klidnou noc :slight_smile:
28. zář 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 - držím moc palce!! Ať vše probíhá jak má a hlavně bez komplikací, brzy se nám ozvi :slight_smile:
28. zář 2011 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 hodně štěstí a ať je vše v pořádku :wink: :dizzy_face:
29. zář 2011 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko přeji klidnou noc a ať je zítra vše OK :wink:
@petrusam tak se pěkně vylež ať ten bacil uteče :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, ten maliník se pije od ukončeného 35tt? Sem 35+3, tak bych už mohla začít i s pupalkou? Mně to mimčo asi způsobuje sklerozu, vím, že sme to tu už probírali, ale mně to normálně vypadlo z hlavy :unamused: :grinning:
Mějte se moc fajn
29. zář 2011 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si z @jimisek dělala legraci ohledně polštáře a před půl hodinou mi polštář zachránil postel, rupla mi voda! :sweat_smile: čekáme na maminu, až dorazí pohlídat malého a razíme do porodky, kontra zatím nikde, tak uvidíme, řekl slepej :slight_smile: držte palce, ozvu se pak z porodky, mám net v mobilu, papa
29. zář 2011 v 01:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Doufám, že vše dopadlo dobře a dneska vše poběží dle plánu. Drž se!!!
29. zář 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka juuu, tak držím palce, snad uz máš mimco u sebe:slight_smile:
29. zář 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka taky držím palce ať je vše OK :wink:
29. zář 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko A tobě taky držím palce, ať je vše ok (snad jsi přežila noc v klidu doma) a mimčo máš brzo u sebe:slight_smile:
29. zář 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka - Brzy se ozvi, držím moc palce, ať je vše OK a jste oba v pohodě!! :wink:

Já těm holkám tak závidím :dizzy_face: :dizzy_face: Všechny tady furt píšete, jak se všechno už připravuje a že to bude určitě každým dnem a mě přijde, že snad ani nejsem u konce, kromě té jedné noci jak jsem měla poslíčky se neděje vůbec nic :rolling_eyes: . Vyrážím na kontrolu do porodky, tak tam strávím zase půlku mládí , ozvu se později, jak to u nás vypadá :grinning:
29. zář 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,tak odedneška mi začínají poradny po týdnu,jdu dnes ve 13h,držte mi palce at se Martínek otočil...ale moc tomu nevěřím,cítím hlavu zapasovanou v žaludku :grinning:
29. zář 2011 v 08:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky a koukám že už i maminky :slight_smile: Těm co už mají miminka u sebe gratuluji a hlavně zdraví přeji.Už se tu začíná rodit,je to neuvěřitelný,že už jsme na konci.Jsem moc zvědavá kdy to přijde na mě.Chodím každý týden na monitory,tak prej se to chystá hezky,ale to už říkaj asi 3 týdny.Našli mi streptokoka,tak mám jet dřív.Jsem zvědavá jak se to vyvrbí.Doufám,že nenastane situace manžel v práci 100 km daleko,já s klukem doma a v dosahu nikdo kdo by mě odvez. Chci se optat těch co čekají 2.prcka,budete dávat dáreček jako od staršího?
29. zář 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkas Jojo, budeme dáreček dávat. Zatím ho ještě nemáme, ale to se dá snadno vyřešit, až porodím, protože jestli to bude větší krabice, tak jí stejně od ségry dostane až doma. Rozhodujeme se mezi garážema a bagrem:slight_smile:

Máte taky hororový sny o dětech? Mně se na dnešek zdálo, že se nám narodila malá, byla opak svýho bráchy (tmavovlasá, dlouhý vlasy, hnědý oči) a dva dny po porodu měla pusu plnou zubů a mluvila. S těma zubama vypadala jako z hororu. Uffffff.
29. zář 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lososka tak držíme palečky. Ještě že jsou polštáře :slight_smile:

@unkas budem, ale ještě nevím co :wink:
29. zář 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Tak hlavně ať jste s mimčem oba v pořádku!!!
29. zář 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Nevím, jestli už to máš za sebou nebo zda jsi stále 2v1, ale snad je vše v pořádku! Měj se krásně!
29. zář 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Jejda, tak hodně štěstí.
@gumidek Ha, ha, myslíš jako - Jedna, dvě Chucky jde, Chucky si jde pro tebe.... :grinning: :grinning: :grinning:
@nasekuratko Taky hodně štěstí.
29. zář 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 - nic si z toho nedělej, mám termín ještě pár dnů před tebou, jsem druhorodička, u kterých by to mělo jít dřív a neděje se vůbec nic a holkám můžu tak leda závidět:grinning:

@unkas - Lukáš dárek dostane, už je doma, je to velká pyramida od Playmobilu, krabice je to teda mega-velká, ale dostane to hned v porodnici, děsně se na to těší, domlouvá se na ni s bráchou přes břicho už asi měsíc...takže je doma, zabalená a musíme jen vymyslet, jak mi ji M. do porodnice propašuje, aby na to Luciš nepřišel:grinning:

@gumidek - to máš ještě dobrý, já mám úplně hororový sny...jako předevčírem se mi zdálo, že rodím a miminu nepodvázali pupečník a málem vykrvácel, včera zas, že byla díra v zemi a Lukáš řešil, že je na druhý konec zeměkoule a skočil tam, takže se tam roztřískal...dnes jsem pro jistotu v noci skoro nespala, nebyla jsem schopná zabrat, takže nevím, co je lepší:grinning:
29. zář 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko @lososka moc na Vás holky myslím a držím palečky :dizzy_face:

@unkas my máme pro staršího od mladšího koupeno toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20830230&tab=1 a ten starší přinese tomu mladšímu toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=42816200&tab=6

jinak u mě nemoc v plném proudu, tak teď snad rodit nebudu, to bych nedala :confused: :rolling_eyes:
29. zář 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete my už tu krabici s legem máme v autě v kufru a zatím je to vymyšleno tak, že mi ji manžel přinese až porodím, aby to bylo připravené až pak příjde Maty na první návštěvu za náma :dizzy_face:
29. zář 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. Jsem u babičky a pečeme dort pro malou. Doma mám blbou troubu. @lososka teda jsem se fakt nasmala s polštářem. :grinning: v dobrém závidím a držím palce! Dárek malé určitě dávat budeme,jen ještě nevím co. Musíme něco pořídit.
29. zář 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam - to máte dost podobný jak my...Lukáš pro medvídě: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28120313&tab=1 a Fífa pro Luciše: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20295677&tab=2. Akorát teda nevím, jak to zvládne ten dárek pro medvídě, jelikož jsem to platila v pondělí a paní se od té doby ještě neozvala, že by měla peníze a posílala...ale tak ono to nespěchá, než vyrazíme na první procházku (bude na kočárku), tak je času dostatek...jen musím ještě urychleně vyřídit pro M. průkaz zmocněnce na poštu, protože mám objednaný balíčky a nevím, kdy dorazí, abych byla ještě doma (jeden ještě není ani zaplacený), tak ať mu to kdyžtak na poště dají...
29. zář 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,mám takovej .... dotaz.Když máte poslíčky jak dlouho trvá asi ten jeden interval v kuse?
29. zář 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek