• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
díky za reakce,musím taky něco pořídit.ale asi to nebudu tahat do porodky nejspíš to dostane až doma.
29. zář 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak podavam report z porodky, jsem na cekatelskem pokoji, dr. by me videl radeji na cekci ale rekl, ze obdivuje a respektuje, ze to chci zkusit prirozene, pry mam sanci 50:50. Takze mi vlastne prd pomohl v rozhodovani a nechal to na me.. ale zadne vyvolavaci podpurne prostredky kvuli predesle sekci nedostanu, jestli neporodim prirozene do zitra, tak pod kudlu.. udelal mi akorat hamiltona. ted mam slabsi kontra, ale nic zasadniho, tak cekame..
29. zář 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka a kvůli čemu by to viděl radši na sekci?
29. zář 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka tak ať to máš brzy za sebou :slight_smile: Držím pěstičky :wink:

Holky,už mám víc jak hodinu křeč v podbřišku a nepomáhá mi vůbec nic...Nevíte co by to mohlo být?
29. zář 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka tak držím pěsti a celkem závidím, že už na mimčo nebudeš čekat dlouho..
29. zář 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach a nechceš si radši zajet do porodky?
29. zář 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana - já bych tipla, že u @lososka by raději řízli kvůli předchozímu císaři, kvůli jizvě asi...
29. zář 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach zeby porod? :wink:
holky, sekci kvuli predeslemu cisari, maji strach, abymi nerupla jizva, byli totiz komplikace u hojeni, tak se do toho nikomu moc nechce :-/
29. zář 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach vzkus do porodky aspon zavolat, oni Ti uz reknou co a jak
29. zář 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach ahojky, ja mam poslicky klidne i 45minut, hodinu v kuse. A naopak nekdy je to jen 5-10minut. :-/

Holky, tak dneska mi doktor rekl, ze na porod to nevypada a mam dojit za tyden na kontrolu. Pry zatim nevidi duvod CŘ planovat, ze je jeste brzy.me klepne! Ja uz se tak tesila. :frowning2:
29. zář 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka držím palce!!!
29. zář 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka jak mi rekla kamaradka,, preju rychly a bezbolestny :slight_smile:"
tady se to zacina rozjizdet. Ja mam konecne vyprany a nachystany kocar, lehatko, odmrazenej mrazak na zabijacku a dojedeny horcik - takze v podstate muzu rodit :slight_smile:. V 37 tt jsem na zacatku ani nedoufala :slight_smile:
29. zář 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko a jak by jsi ty poslíčky popsala?
29. zář 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach někdy je to jen bolest jako pri klasicke MS a nekdy jsou to silne bolesti v podbrisku, co me vystreluji obcas az do zad a nemuzu poradne dojit ani do sprchy. Ale delsi tepla sprcha nebo vana vzdycky zaberou... Pokud ti nezabrala tepla voda, tak bych jela do nemocnice. Radsi....
29. zář 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko já myslela, že dneska je Váš den D :grinning: to je škoda :unamused: ale jestli to na porod nevypadá, tak snad Ti to pak dobře naplánují a nebudeš muset "akutně" ..

@lososka ať to dopadne jakkoliv, hlavně ať jste Ty a mimčo v pořádku :dizzy_face:
29. zář 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - teda ti tě napínají jak kšandy:grinning:. Ale tak naplánovat už to teda mohli, to by se jim nic nestalo...zas na druhou stranu je fakt, že ten císař je nejlepší, až je mimi co nejvíc dopečený (úplně ideální stav je tak, jak to měla spaghi - že už se porod sám pozvolna rozjíždí, tzn. mimi dává signál, že už je zcela ready k vylodění, není to pro něj pak takový šok a "trauma" jak když je to moc uspěchaný...

@lososka - obdivuju, že to chceš zkoušet normálně, já bych se asi bála a raději podlehla k sekci...přeju, ať to jde dobře a v pohodě to zvládnete:wink:. Jak to vypadá, už se rozjíždíte nebo se nic moc neděje?
29. zář 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete a nejaky typ, aby maly uz vylezl? :slight_smile:
Dneska jsem se dala do zehleni a uklidu. Jsem se rozhodla, ze ho proste dostanu ven jinak. :grinning: Posledni dva dny mi bylo tak zle,ze jsem si byla jista, ze se neco stopro chysta. No, ale jak doktor rekl, ze nic, tak to se mnou malem slahlo. :grinning:
29. zář 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko No oni ty doktoři taky nejsou vševědoucí. Známou poslali domu z porodky, že fakt nerodí. Tak se vrátili s mužem do auta a řekla mu, ať nikam nejezdí, že si je jistá, že rodí - že by domu a zase zpět do porodky nedojeli. Tak si poseděli v autě a za hodinu se tam vrátila znovu a to už jí brali rovnou na sál... Takže třeba to máš fakt "za pár" :wink:
29. zář 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - no to kdybych měla, tak už tu nestraším:grinning:. U nás nezabírá NIC - včera jsem ho málem "vysmála", nakonec jsem si jen učurla na intimku, pak procházka, u té jsem se i honila s Lukášem, výsledek - děsně bolavá stydká kost, ale jinak ani ťuk, horká vana - vůbec nic, maliník, pupalka - minimálně tvrdnutí, tak možná dvě ztvrdnutí a dál nic...takže já fakt neporadím a jen marně doufám, že se zítra v porodnici dozvím něco lepšího, než že mudra ani nenahmátne čípek jak je ještě pořád děsně vzadu...si říkám, že snad ty sobotní poslíčky + všechny ty "přípravy" budou mít aspoň nějaký efekt, že by se třeba dal vyškemrat aspoň hamilton nebo něco:grinning:
29. zář 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Jéje a na jakém jsi sále? Já jdu zítra na jedničku v osm ráno na zátěžák, tak to možná uslyším tvoje narozené miminko :slight_smile: .
29. zář 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdybyste chtěly vědět, co se děje u nás, tak u nás se neděje vůbec nic :slight_smile: . Jen nemůžu jít od rána na záchod, nějak to nejde, tak nevím kde se usadila. Už jsem si dala i sklenku červeného vína a stejně nic. Uklidila dětský pokoj a nic. Teď smažím cuketové placky a pak jdu už asi po čtvrté uklidit záchod a koupelnu a stejně se nic nestane.
29. zář 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, tady se to rozjíždí! Já už chci taky :dizzy_face: Mně teda pořád nic, jen mě dneska stráááášně bolí píční kosti :grinning: Ale jako fakt fest že skoro nemůžu chodit. Jinak nic, žádný bolesti, zátka, poslíčci, prostě nic.

@nasekuratko Jé, já teda myslela že už máš toho CŘ taky naplánovanýho. :frowning2: Ale je fakt že to co psala petapete má hlavu a patu
29. zář 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky, tak my dnes předěláváme koupelnu, no když vidím ten bordel co z toho je, tak se mně chce utéct :grinning: :grinning:
29. zář 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no teda. Člověk tu od včerejšího odpoledne není a už hned dvě holky v porodnici. Tak přeji moc štěstíčka pro @lososka a @milada2. Těm co se jim to tak pěkně chystá taky moc závidím. Samozřejmě v dobrém. U nás se taky vůbec nic neděje. Nemám ani poslíčky,ani mi netvrdne bříško,prostě nic. A to lítám furt jak střela. Pořád dokola uklízím ať už doma nebo pomáhám příteli v hospůdce a prostě nic. Ale ještě mám času dost. Jen bych chtěla občas něco cítit abych se pak až mi z ničeho nic praskne voda nevyděsila k smrti a nezačala hrozně zmatkovat. No nevím. Beztak to bude tak že zkončím na vyvolávání týden po termínu. Uvidíme.
Holky,potřebovala bych poradil skrz povlečení. Chtěla bych i baldachýn,mantinel a prostě všechno komplet,ale je to šíleně drahé. Měla jsem vyhlídnutou sadu z této stránky http://www.babymarket.cz/mega-sada-povleceni,60.html ,ale prostě dát za povlečení víc peněz než za celou postýlku i s matrací mi přijde fakt moc.Kde jste se poohlížely vy? Díky předem za rady.
29. zář 2011 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy perete i ten vnitřek kočáru??????? já to teda neplánovala, je pravda že je novej, tudíž by se to asi mělo, ale od toho je ten fusak ne? aby mimčo nepřišlo do styku s tou látkou z kočáru...???
29. zář 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Díky moc za vysvětlivky ohledně výroby kalendáře. Uvidíme jestli se do toho pustím. Jsem lenivec obecný,když mám něco vyrábět. Ale i taky dík
29. zář 2011 ve 14:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab ja to teda neperu. ja si rikam, ze miminko je stejne oblecene a budu maleho davat do kocarku na zavinovacku, plenku nebo deku, takze mi to prijde zbytecne... nevim :confused:

No vidim, ze vsechny uz to chceme mit za sebou. Ten konec a cekani je fakt uz sila... :confounded:
29. zář 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab u Klary jsem neprala, protoze tam stejne das minimalne plinu, kdyby jeste nebylo na fusak :slight_smile:. Prala jsem ho az ted, protoze uzivanim se to zaspini, at chces nebo ne.
29. zář 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab já nový kočár (vnitřek) u prvního prcka jen vlhkým hadrem otřela, jak píšeš, pořád bude mít něco mimčo pod hlavičkou .. teď jsem ten vnitřek teda prala, ptž se korba válela 3 roky v igelitovém pytlíku v šatně :grinning:
29. zář 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zatím kočár taky neprala :confused: :confused:
@hankakralikova ahoj, já nakupovala povlečení na mamitati.cz i s mantinelem, ale místo baldachýnu máme takovou moskytyliéru z ikei, ale pěkné mají i na tom eshopu.
29. zář 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek