• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
aha, ok, se bojím abych to tam pak dostala když bych to vyprala, a hlavně, přijít na to jak se ten vnitřek vůbec vyndává :slight_smile:
29. zář 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab Souhlas s holkama, taky neperu. Bude mít na sobě oblečení, fusak a pod sebou plínku. Zrovna dneska jsem se vzbudila v noci s tím jestli bych neměla vydrbat ještě jednou postýlku a košík v obýváku a kašlu na to, už jsem to myla jednou, uvnitř je stejně všechno vyprané a nebudu magořit.
29. zář 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Tak ty kosti o kterých píšeš mě bolí už 14 dní a ještě nepřestaly. Největší lahůdka je to v noci, když vstávám na záchod nebo když se otáčím v posteli.
29. zář 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova my máme koupené tyhle dva sety :dizzy_face:
29. zář 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, když mě pernametně tvrdne břicho, může to už něco nazanaačovat..mám ho tvrdé snad pořád..párkrát za den se to zmírní, ale jinak je jak betom po celé ploše, od zdolaaž po žaludek...malá sebou docela dost šije..neobvykle siilněji a častěji...může to už něco předpovídat? jinak bříško nebolí, jen mě obšas zabolí v kříži, ale brzy to odezní..zítra mám kontrolu, tak jsem zvědavá na novinky..
29. zář 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi jůůů to je nádhera..
29. zář 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 děkuju, nějak sme se nemohli shodnout, tak oranžové vybral manžel a světlé já :grinning:
Chci se zeptat na tu pupalku, mám ji už začat brat? Maliník sem si našla, ale s tou pupalkou nevím :unamused:
Tak ať zítřejší kontrola dopadne na 1*
29. zář 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme složený přebalovák a konečně jsem dneska dostala tlak pod 130/90, mám 124/84 hurááááááá.
@clloi Moc hezký. My jsme povlečení podědily, takže jsem ho neřešila.
@adenka84 Tak to nevím, ale naše malá sebou občas šije takovým způsobem, že jsem přesvědčená, že už prostě musí lézt ven a o myslíš - neleze. Pak je zase pro změnu klid.
29. zář 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak to je krásný tlak, tak bacha ať ti ho někdo nezvedne :wink: :wink:
29. zář 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 tak ja mam naopak porad bolesti-kazdou chvilku. Ale tvrdnuti nezaznamenavam vubec. :-/
29. zář 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Dík. Už mi ho dopoledne zvednul jeden debil, co nám dělal v bytě okna a štuky, manžel v dětském pokoji chtěl vyvrtat a přidělat garnýže a na jedné straně nad oknem zjistil, že je jen pěna překrytá štukem a malbou a co je na té druhé straně si ani netroufáme odhadnout, vypadl na nás kus zdi. Kdyby mi přišel pod ruku, tak ho snad přizabiju :angry: :angry: :angry: .

Jinak na cuketové placky kašlu, se mi trhaly, tak jsem těsto nalila do zapékací misky a dala do trouby.
29. zář 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Tak nějak jsem ty hororový sny myslela:grinning:

A jak jsem rychle dočítala - koukám, že čím víc chceme rodit, tím spíš se nic neděje:grinning: To je na budku.

Na dnešek jsem se super vyspala, jen dvakrát za celou noc na záchodě a ráno mě budil budík. To bylo blbý, páč kdybych nevezla prcka do školky, mohli jsme si všichni tři přispat. No co už, byla jsem v Praze, pocourala, pak jsem zašla s manželem na sushi a za chvíli si jedu pro prcka.
Vnitřek kočáru jsem prala, ale až teď pro druhoče, poprvé jsem to nedělala - stejně měl pod sebou pořád minimálně plínku, navíc kočár nám domů dovezla babička až po porodu, když jsme už byli s malým doma.

@adenka84 Břicho mi tvrdne neustále, u toho pobolívá podbřišek a dost teda záda v kříži a stejně se nic neděje, CS0. Nicméně ti přeju, ať už se u tebe něco děje.
29. zář 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak to je teda mazec, to by zvedl tlak i mně a to mám nízký :angry: no mně ho zvedl manžel včera, vyrazil si s bratrankem na pivko, slavili svátek a došli o půl 4 ráno, to by mně ani tak nevadilo, ale dnes v 7 došel známý dělat vodu v koupelně a manža se tu plouží jak před umřením, spal 3 hodiny a je nepoužitelný :grinning: aspoň si to pro příště zapamatuje :grinning: a to máme jít v sobotu na narozeniny, to bude zas veselo :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a to jsem ještě jako perličku našla ve schránce výzvu k vyzvednutí rychlozavinovačky, kterou mám na poště. S datem, že tu byl v úterý. Pěkný kulový, já zrovna v úterý totiž celý den čekala doma, protože jsem věděla, že přijde. Tak jsem volala na poštu a oni, že se omlouvají, ale neměli doručovatelku, takže balíčky nedoručovali a jen rozházeli lístky do schránky. A že mi ho tedy doručí zítra, tak říkám no to těžko, když zrovna zítra nejsem doma. Tak prý v pondělí a nebo si ho vyzvedněte na poště ve městě. Tak jsem jim zdvořile poděkovala a oznámila, že jsem těsně před porodem a fakt nevím jestli budu v pondělí doma. Tak jim prý je líto, ale dneska mi ho prostě už nedodají. Hlavně, že mají všude napsáno - Dnes podáte, zítra dodáme - paní balíček podávala v sobotu. Ale hlavně, že od října zdražují. Pak mám mít normální tlak, vždyť to ani nejde :angry: .
@monulkab - já kočárek prala jen proto, že mám použitý, ale kdybych měla nový, tak to neřeším a neperu :wink:

@hankakralikova - já kupovala sadu povlečení tady - http://www.slune-cz.cz/povleceni-postylka/scarlett/ , je tam obr výběr a cenou jsou přijatelný :slight_smile:

POZOR!! Holky u mě posun o 1 cm :grinning: To je fakt k vzteku, určitě tu zůstanu jako poslední!!! Na monitoru jsem byla místo 10ti minut 20 , nějak jim po celým dnu blbnul a malá ještě k tomu spala a nehýbala se, jinak když jsem byla v čekárně, tak řádila jak blázen....ale jsem moc spokojená, milá sestřička i doktorka - hrozně mlaďounká, ale fakt vstřícná, no prostě super!! Ale to čekání mě tam strašně štve, objednána v 9.40 a na řadu jsem šla v 11:30 :rolling_eyes:
29. zář 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gumidek Já jsem vnitřek kočáru a boudu taky prala, ale teda proto, že byl kupovanej z bazaru, tak aby nasál tu naši vůni :grinning: Máme ho teda doma, ale nesloženej. Podvozek je na balkoně a korba v předsíni no.

A taky mám pocitž e čím víc to člověk chce, tak tím víc to nejde. Takže na to přestávám myslet a zaujímám zcela opačnou strategii, že víkend ještě musí vydržet páč máme oslavu malé :grinning:
29. zář 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Buď v klídku, kamarádka minulý týden čekala u nás v porodnici přes 4 hodiny :rolling_eyes: to je děs. V Podolí a u Apolináře jsou takové doby prý běžné. Doufám že v Krči to byla výjimka.
29. zář 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Hele, já když jsem ještě jako vedoucí jezdila na tábory, tak jsme tam v nejmladší oddílu měli holčičku, která fakt vypadala jak ta panenka Chucky a akorát s dlouhým vlasama. Ještě jako perlička byla náměsíčná. Bylo tam tradicí občas přespat s dětma venku, tak si kluci dělali z její vedoucí legraci, že si ji mám přivázat k noze a ráno po ní akorát najdou stopy jak ji odtáhla do lesa.
29. zář 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Ha, ha tak málo? Já byla poprvé u Apolináře od 8.00 do 13.30. Do 09:00 jsem byla sice na diabetologii, ale od 09:00 - 13:30 jsem čekala nahoře v poradně, takže ten tvůj čas je úplně luxusní, s tím mě neohromíš :grinning: :grinning: :grinning: .
29. zář 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne to stejný se mi taky stalo, byla jsem doma celý den, akorát když jsem šla se psem tak jsem kontrolovala schránku, ale bylo to vždy rychlovenčení, no a druhý den jsem ráno, ještě než standartně chodí pošta, našla ve schránce lístek s předešlým datem a časem kolem poledne, že jsem nebyla zastižena, přitom jsem v tu dobu byla doma...jsou to šupáci...
29. zář 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak to už mlčím!! :confused: :grinning:
29. zář 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monulkab Přesně, ještě si tam drze napsal čas, kdy tady byl, to mě nasralo snad úplně nejvíc :angry: .
29. zář 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu poprvé v životě vařit psíčkovou, tak držte palce :slight_smile: snad se to bude dát jíst,....
29. zář 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Tak psíčkovou bych nejedla, i kdyby byla sebelepší :grinning: , nejím ani kočičky :grinning: .
29. zář 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrana Dneska ráno jsem cestou do Prahy břichu domlouvala, že když vyleze dneska, ještě si užije krásný babí léto:grinning: A protože klid, řádila jen po obědě, sushi jí evidentně šmakovalo, tak teď přes víkend musím zůstat celá, v sobotu máme v plánu výlet na mašinky kvůli prckovi, tak mu to nechci zkazit..
Jo, a zítra taky rodit nemůžu a v noci teprve ne, protože můj drahý včera počkal, až usnu (už jsem nadávala, ať nepracuje) a v půl dvanáctý šel psát nějaký článek, asi mu zakážu do ložnice tahat iPad, pořád sleduje, co se kde děje.... takže ráno byl dost grogy a chce se dneska v noci vyspat.
@pavlina88 Náhodou, každej cenťák se počítá:grinning:
@ilonne To zní dost děsivě :grinning: Bych to ani neměla číst, nebo se zase vzbudím zpocená:wink:
29. zář 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka jeeee,drzim palecky,mo,a at jste oba v poradku.... :wink:
29. zář 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda já jsem dneska tak strašně unavená no chápete to? A to jsem nic nedělala :astonished: Jen jela autem k babičce (cca 5 minut), tam jsme upekli korpus, najedli se a zase jsem jela domů. Vyzvedla malou, před chvílí došla do drogerie a zase nic. Ale mám elánu jak kdybych porazila strom :astonished:
29. zář 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedu si pro prťouska do školky, na odpoledne jsem mu slíbila, že vezmeme ven kolo, tak si trochu užijeme toho krásnýho počáska a třeba dojdeme až k našim. Zítra ho budou hlídat, až pojedu do porodnice na registraci, ale tak co - je to jediný vnuk mezi samýma babama (a už velkýma), tak ať si ho užívají.
29. zář 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda,tady clovek neni den a vy pisete romany :grinning: ..Ja dnes byla na kontrole,v noci kontrakce,zaspala jsem je,rano i na monitoru kontrakce po4min,pekne to boli,ale jelikoz se zase neotviram,byla jsme poslana domu,takze malej se me drzi jako kliste,prijela jsme,lehla si s malou,docela to pomohlo,ale jak sem vstala,tak je mam zase..To muzu mit kontrakce a neotvirat se a to me jako porad budou posilat domu???nebo mi to treba pak uz popozenou,nevite??Ja ten porod asi jinak pak nejak propasnu,protoze si budu rikat,ze se urcite neotviram,tak nikam nejedu :grinning: ,bum a porodim doma :grinning: ...
29. zář 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek hele já tohle měla v porodnici po té tabletě. V 8 ráno tableta a od cca poledne jsem měla kontrakce, celou noc, pravidelně mě vyšetřovali, tvrdili mi že to jsou poslíčci, ale ve sprše to nepolevovalo a neotvírala jsem se. Pak se něco zlomilo, odešla mi hlenová zátka a otevřela jsem se na dva a ráno jsem byla na 4 a mohla jsem na sál. Tak zkus vydržet. Ale blbý je, že to nepoznáš jestli jsi nebo nejsi otevřená :frowning2: To tam asi vždycky budeš muset naklusat, to je naprd.
29. zář 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek