• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@hankakralikova já mám povlečení z Ikea a spokojenost ..
29. zář 2011 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, prosim vas, jak se ma uzivat pupalka. Moc dekuji
29. zář 2011 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne tak s tímhle mám úplně stejné zkušenosti, naše pošťačka se ani neuráčí zazvonit, jestli je někdo doma a hodí jen lístek do schránky a já čekám doma jak blbec, kdy balík dojde, hm, taky bych tak zodpovědně chtěla dělat práci, akorát bych asi už byla nezaměstnaná.
@pavlina88 neboj, poslední tu budu já :grinning: :grinning: - termín až 30.10. podle MS :grinning:
@jimisek tak moje mamka když čekala mě, tak to měla dobré, babička byla porodní asistentka, tak se vždy koukla, jak se otvírá a podle toho jeli do porodnice :grinning: :grinning: to by nebylo na škodu, škoda že už tu není, to bych tu službu taky využila :grinning:
29. zář 2011 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@meiki taky by mě to zajímalo, nevím od kterého týdne můžu začít :unamused:
29. zář 2011 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já sem se dneska upoutala doma na lůžko...ty bolesti podbřišku mám pořád :frowning2: Podložila jsem si pánev M peřinou a už je to v leže docela dobrý.Ale jakmile se nějak moc pohnu nebo chci jen jít na wc tak mám co dělat...
Teda takové bolesti jsem ještě neměla,ať už je ten porod za náma a prckové s náma :grinning:
Ale malej je určitě v pořádku.Krásně se tam mele a občas tvrdne...Kdybych měla pochybnosti určo jedu..ale myslím že to bude dobrý a vydržím min.do zítra než přijede manža ráno z práce.

Já jsem vnitřek kočárku prala,protože ho máme z bazárku už po jednom prckovi :slight_smile:
@hankakralikova mám povlečení v albíčku,tak koukni :slight_smile:
29. zář 2011 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@monulkab @ilonne @clloi tak to je dneska nejake zaklete - celej den doma a kdyz prisel manzel, tak listek ve schrance. A po vyzvednuti jeste vetsi nastvani. Draha pani z personalniho nebyla schopna po trech tydnech odeslat moji zadost o materskou a socialni me ted nahani, jak muzu rusit rodicak, kdyz nemam zadost o dalsi materskou. Takze ja cekam na penize a oni zatim ani nevi, ze nejaky chci. Kurna ja nekradu a takhle budu muset aspon mesic cekat nez se to povyrizuje. A kdybych zacla rodit, tak jsem asi bez penez nadobro, protoze musim vsechny papiry dodat do 8 dni. Jeste ze si nemerim tlak, to by dneska stalo za to a cukr radeji zkouset taky nebudu, at mi nezvednou inzulin :slight_smile:fuj to jsem se vytocila
29. zář 2011 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@clloi
@meiki pupalku jsem začaala užívat ve 37. týdnu..nejdříve jednu tobolku denně a jedn čaj denně, od pondělak piju čaj 2x denně, tedy pokud si ho nezapomenu uděla..minimálně jednou denně ho mám a pupalku dlabu 2x denně..po obědě a po večeři...řekla bych, že to něco do sebe má..nevím jestli je to sugesce, ale od té doby co toužívám se cítím divně...něco se asi už chystá..ale kdo ví jeslti by tomu nebylo tak i kdybych nic neužíval ..to´t otázka? :grinning:
29. zář 2011 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina88 u vás se monitor natáčí poutze 10 minut? u nás 20 minut...to ¨jsi byla na tom podobně jako já..když sebou měla maalá šít tak nic a když mě odpojili tak sebou mlela jak o závod..monitor mě museli natáčet 3x..až na potřetí s ním byli jakžtak spokojeni...jsem zvědavá na zítra jak se předvede..
29. zář 2011 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@gumidek
@nasekuratko holky mě břicho tvrdlo pernametně celé těhu, ale o co se děje teď je velký rozdíl...vždy se to zklidnilo, ale te´d je tvrdý prostě po celý den..i v noci...a docela je to nepříjemný..tak právě nevím, co to může znamenat..
29. zář 2011 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
já kvůli tvrdnutí jedla snad o 16tt magnesko, i přes to se sem tam několikrát za den objevilo, ale v přijatelné míře, no a teď asi od 34tt nic, prostě klídek, tak doufám že kvůli tomu dlouhodobýmu dopingu ještě nebudu přenášet :slight_smile:
29. zář 2011 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercach seš teda odvážná, ti povím, já bych určo už jela do porodky, jen kvůli kontrole a vlastnímu klidu...
29. zář 2011 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoj, zdravím po poradně, jsem nějakých 36+5. Prý se na druhorodičku krásně připravuju,volně propustná na 1 prst. Jen doufám, že to bude brzo, protože malá přibírá 400 g za týden a to jako fakt nevím z čeho, když dodržuju dietu :frowning2:. Má už 3030 g.
29. zář 2011 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@monulkab já také užívala celé těhotenství MAgnosolv..ten jsem vysadila minulé /terý..ale břicho mě po něm tvrdlo stejně..jediná výhoda Magnosolu byla pravidelná stolice..jinak na tvrdnutí zrovna nejlépe nepůsobil..
@radus78 závidím ti jak se už krásně připravuješ... já chi už také..a to máš TP o 11 dní déle než já...
29. zář 2011 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana No a to,ze bych tam mela naklusat po kazdym dnu se mi nehce,jelikoz porodnice je hodinu od nas...
@clloi Tak to bych brala taky :grinning: ..
29. zář 2011 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84 Hele, aby jsi místo maliníku nepila třeba trávu? :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2011 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercach Tak to ti drzim palecky at to do zitrka zvladnes,mam to podobny a ty bolesti teda nic moc....Presne uz aby byli mimca venku,tohle je des bes.Slysela jsem,ze kdyz je prvni porod super,druhej je prej horsi,nooo tak to se mam na co tesit,protoze zatim to na to vypada :unamused: ..
29. zář 2011 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana - tak ta kost mě bolí už týden, jak chvíli sedím nebo ležím a vstanu, tak nemůžu vůbec chodit, při chůzi to teda povolí, ale žádná sláva...a z toho teda nic - takže to je taková jen drobná komplikace zřejmě nikam nevedoucí:grinning:

@hankakralikova - já povlečení kupovala tady: http://www.mujeobchod.cz/sady-do-postylky-c-24.html?zenid=j419a91b0omoqofqtqqkfg60o6 Normálně jsem brala jen 3-dílný set (povlečení+mantinel), ty nebesa se mi nelíbí, ale mají tam taky a přijdou mi ty ceny fajn:wink:

@monulkab - kočárek neperu vůbec, ani zimní fusak mě ani nenapadlo prát...

@hankakralikova - ono ten kalendář takhle z těch "polotovarů" je otázka tak maximálně jednoho večera "práce", nejdýl vpodstatě trvá vybrat fotky, takže to je rychlovka...horší, když jsem si je dělala celý sama, to pak byla práce fakt na měsíc každý večer pár hodinek, ale takhle je to rychlovka:slight_smile:
29. zář 2011 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@meiki
@clloi - holky ta pupalka by se měla užívat dlouhodoběji, min. dva týdny před termínem porodu, aby stihla "působit", já ji beru ten poslední měsíc, takže od 36.tt myslím klidně můžete:wink:

@jimisek - no já bych se nezlobila, kdyby byl druhý porod "protikladem" toho prvního, protože ten první byl fakt horor...jako horší to být nemůže, takže já myslím (doufám:grinning:), že můžu být jen příjemně překvapená...a je fakt, že zatím se to vyvíjí celkem jinak než poprvé, to jsem a) v téhle fázi, tzn. 9dnů před termínem už měla odrozeno kvůli vyvolávání, b) neměla vůbec žádné potíže ve smyslu různých bolístek, píchání, sem tam tvrdnutí,...prostě nic, měla jsem pocit, že bych chtěla být těhotná ještě aspoň měsíc, teď teda už bych nejraději rodila a ten konec mě moří, tak třeba je to příprava a porod pak bude víc fajn :dizzy_face:
29. zář 2011 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimisek Dá se říct že konečně po 7 hod.bolestí už to konečně odeznělo..Hurá,ještě to není 100% ale obrovský pokrok.A jestli máme podobný bolesti,tak to je tedy síla.Aspoň že už to máme za pár :slight_smile:
29. zář 2011 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
celé těhotenství ani rýmu nemám a teď si to pěkně "vyžírám", je mi takkk blbě :unamused: Štěpka má teď zákaz vylézt, bych to nezvládla ani tlačit, když s plným frňákem nemůžu ani dýchat :astonished:
29. zář 2011 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, moc děkuju za odpověď, tak já se do té pupalky o víkendu pustím :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2011 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusam tak to ti teda nazávidím, já mám celoroční rýmu a teď to musím teda zaklepat, zatím se držím, ale jinak bez mořské vody nebo nosních kapek sem nefungovala :confounded: tak ať tě to brzo přejde :wink:
@vercach tak to je dobře, že už je líp

@petapete to povlečení je krásné, moc se mi líbí to s těma pohádkovýma postavičkama :dizzy_face:
29. zář 2011 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@clloi @petrusam @pavlina88 @petapete @vercach Holky moc děkuji za odkazy a inspiraci. Objednala jsem si nakonec ze stránky co mi radila @clloi a to uplně celou tu mega sadu se vším všudy,protože na postýlku nemám kromě madračky absolutně nic,tak ať to můžu nějak nazdobit. Je to moc peněz,ale přispěla mi přítelova mamka a zbytek dáme nějak dohromady. Pak až to pěkně vyperu a nazdobím,tak pošlu foto. Ještě jednou díky.
@vercach Držím pěstičky ať se bolesti nevrací a nebo pokud by se vrátily tak ať už k něčemu pořádnému jsou a něco vypukne :wink:
29. zář 2011 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Já tu pupalku taky asi nasadím v pondělí kdy začínám 38tt, ani ne tak kvůli urychlení příprav dělohy, ale doufám že na mě bude mít aspoň ten účinek s lepším zažíváním, včera jsem už uvažovala že se napiju normálního stolňáku, ale pak jsem si říkala aby mi to nezpůsobilo nějaký jiný komplikace, když na to tělo není zvyklý, tak jsem si dala pár lžic láku z červené řepy, páč jinou zavařeninu doma nemáme :slight_smile:
29. zář 2011 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám pocit, že druhoče v břiše si myslí, že ven se leze krkem.... poslední tři dny mě hrozně pálí žáha, což jsem doteď neměla. Přitom by měla spíš klesat dolů, no ne?
@monulkab Jo, pupalka na tohle pomáhá:slight_smile: Aspoň k něčemu je dobrá, protože nic jinýho to se mnou nedělá, tak si aspoň pravidelně dojdu na záchod...
29. zář 2011 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@monulkab Tak to já už skrz tento důvod bych teď do pupalky jít nemohla.Od včerejška mám spíš opačnej problém...abych vůbec doběhla :grinning: To tělo se pěkně pročišťuje jen co je pravda...
29. zář 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@monulkab
@gumidek - no mě pupalka přestala fungovat už i na to vyprazdňování:grinning:

@gumidek - medvídě má zřejmě podobný nápady, žáha mě sice teda nepálí vůbec, ale zadkem mi tááák tlačí nahoře, že je to děsný, kolikrát uvažuju, že vzal za svý tu radu Lukáše, ať vyleze nahoru a tu pyramidu mu podá mým uchem a že to realizuje:grinning:
29. zář 2011 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petapete Teda Lukáš má taky výborný nápady :grinning: :grinning:
29. zář 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
vercach tak to máš super, já se cpu hruškama, moštem, kafem po ránu a nějak to na mě vůbec už nezabírá, asi ještě zkusím na lačno horkou vodu s citrónem...o tom že ke konci těhu jsou hnačky normální jsem ale už slyšela, tak ti to možná fakt naznačuje že brzy UŽ.... :slight_smile:
29. zář 2011 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@monulkab no kéž by :wink:
29. zář 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek