• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@hankakralikova jestli můžu poradit, nevím jaký rozměr povlečení si objednala, já si vzala 120x90 a měla sem pak problém u nás sehnat peřiny s polštářkem, protože prý naše česká standartní velikost je 135x100 a tak sem nakonec s tama objednávala i peřiny a vyšli daleko levněnji než v obchodě :wink:
@gumidek tak ta žáha mně taky začala zlobit a vždycky večer :angry:
29. zář 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Díky za varování,ale objednala jsem si tu mega sadu a v ní je i polštářek a peřinka,takže v pohodě. :slight_smile:
29. zář 2011 ve 22:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova tak to je fajn :wink: :grinning: ještě že máme ten net, jinak nevím,kde bych ty peřiny sháněla, sice mně nabízeli, že by je ušili, ale stálo by to 2x tolik, co v tom obchodě :confused:
29. zář 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirka diky za vzponinku omlouvam se docteno nemam ted se nedalo vse vam pak vylicim. Odesilani porad blbne tak at nezmizej romany v propadlisti telefonovyho netu.
Hlasim se s Lucinkou 3800g,50cm v 11.48h 29.9.11
Byl to zahul,me byl prvni lepsi,jsem zelena a vystavena ale uz je dobre
29. zář 2011 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbarkaaa velká gratulace k Lucince, at jste obě zdravé a uz je jen dobře:slight_smile:

Přidá se dneska někdo další?:slight_smile:
30. zář 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Moc gratuluji k Lucince! Ať jste všichni v pořádku a co nejdříve doma pohromadě!!!
30. zář 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Mně zlobila žáha minulý týden - pálila snad po všem, co jsem snědla později jak v poledne, ale od tohot týdne je to zase super, takže třba ti to taky samo odejde :slight_smile:
30. zář 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa - gratuluju moc k Lucince, zrovna dnes ráno jsem si na tebe vzpomněla, jestli jsi ještě pořád zavřená v nemocnici a ejhle - jsi, ale už s mimískem :dizzy_face:

@gumidek - no já bych se klidně hlásila, ale dost o tom pochybuju, nevypadá to, medvídě má času spoustu zřejmě...

@clloi - my teda kupovali peřiny pro Lukáše i teď pro medvídě a obojí bylo spíš standard těch 120x90cm...

Jinak já přes víkend asi nebudu, ale ne proto, že bychom rodili, ale jedeme k našim a nevím, jestli se dostanu na net...
30. zář 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Velká gratulace k Lucince :slight_smile: ať jste obě zdravé a malá vám dělá jen samou radost :wink:
30. zář 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirka diky za vzponinku omlouvam se docteno nemam ted se nedalo vse vam pak vylicim. Odesilani porad blbne tak at nezmizej romany v propadlisti telefonovyho netu.
Hlasim se s Lucinkou 3800g,50cm v 11.48h 29.9.11
Byl to zahul,me byl prvni lepsi,jsem zelena a vystavena ale uz je dobre
30. zář 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vcera to odesilani zazrakem slo a dnes koukam ze muj prispevek vidim v hodinu kdy jsem psala a pak znova rano v 8.15 je to nejak poplaseny.
Vsem diky
30. zář 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa velká gratulace k Lucince :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa moooooc gratulujeme k Lucince :wink:
30. zář 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa jeeee, mooooc gratuluju! A závidím! :dizzy_face:
30. zář 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, ja jsem si vcera doprala zavareniny, pupalku, malinik, dlouhou prochazku, uklizela jsem, dala jsem si teplou vanu i cervene vino a nic.. vysledek mam akorat to, ze me boli nohy a spala jsem jak zabita. :grinning:
30. zář 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nasekuratko ber to pozitivně, alespoň si vyspaná :grinning:
30. zář 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Taky moc gratuluji k Lucince!!!! Hlavně ať slouží zdravíčko a jste šťastné.

@nasekuratko Moc závidím dobrý spánek. Já jsem byla celou noc vzhůru a furt se otáčela z boku na bok. Teď je mi jak kdyby mě někdo praštil. Ach jo,ty noci stojí v poslední době fakt za prd. :confounded:
30. zář 2011 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa moc gratuluju k Lucince, už abychom to měly všechny za sebou :sunglasses:

@nasekuratko já dneska taky spala jako dudek. Hold když se mimískům nechce, tak se nechce a nic s tím neuděláme :unamused:
30. zář 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova jojo, ten konec tehu je fakt narocny... to by me zajimalo, jak ma clovek nacerpat energii na porod, jak mi kazdy radi. Kdyz se vyspim jen vyjimecne a porad me neco boli a kdyz uklizim, tak praci, co delam normalne 20minut, tak mi trva 3 hodiny... :sweat_smile:
30. zář 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa I ja se pridavam ke gratulaci k miminku a i ja mooooc zavidim,ze uz to mas za sebou a malou u sebe :wink: ...
@nasekuratko Tak to spani ti hooodne zavidim,ja ikdyz neco delam tak nespim,ale chodim spat s malou po obede a ten spanek je snad lepsi nez ten vecerni :grinning: ..
30. zář 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Přesně tak. Kamarádka mi pořád říká - spi dokud můžeš, ale jak, to teda nevím. Když ležím, tak se mi blbě dýchá, s bříškem se špatně otáčí a stejně furt chodím na záchod, když sedím, tak mě bolí záda, tak fakt nevím. A taky mi práce trvá mega dlouho. Včera jsem jenom za celý den vyžehlila pár kousků věciček a dala něco přeprat a trvalo mi to půl dne. To jsem zvědavá jak po porodu naberu tempo :grinning:
30. zář 2011 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, můžu se ještě na chvilku přidat? V září už to asi nestihnu..... :frowning2:
30. zář 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jsem zpátky po zátěžáku. No, vypadal líp než minule, ale stejně nic. Jsem otevřená na 2 cm podle zprávy doktora, to asi nic moc co :grinning: ? Pokud do úterý neporodím, nástup na rizikové na vyvolání.
30. zář 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p Ahojky,to vis,ze muzes :wink: ..
@ilonne To te posilaji domu,ikdyz ses na 2cm??
30. zář 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne mne teda dva cm taky pripadaji dost. To bych brala jako pozitivni.
30. zář 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p určitě se přidej :wink:

@ilonne a pak že bys neměla přenášet. Ale aspoň ty 2 cm tam jsou :grinning:
30. zář 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne http://www.9mesicu.cz/prubeh-porodu tady pisou, ze 2 - 2,5 cm uz je u prvorodicek u prvni doby porodni, tak se na to divej pozitivne, hura na sex a zitra at je tu zprava z porodnice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Hele, otevřená na dva cm je v pohodě v tom, že při vyvolávání už mají prostor, kam zavést tabletu a jde to dobře. Poprvé jsem byla na dva cm otevřená celý devátý měsíc a stejně museli vyvolávat, ale pak to byla rychlovka :wink: Takže se ti to pohnulo dobře, s tímhle nálezem prý normálně jezdí ženský rodit a ty ještě ani nerodíš.
30. zář 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky vsem, ted koukam ze ac psalo eror tak muj ranni prispevek tu je. Tak fakt nevim.
@ilone kez to prijde samo drzim pesti je to nebe a dudy
Janinka vitej, nu coz ja jsem zas mela rodit v rijnu a nakonec jsme v zari
30. zář 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty 2 cm jsou v pohode, nekdo to ma tak treba mesic. Na tabletu to snad ani nepotrebujou, ja byla uplne zavrena kdyz ji zavadeli, jsme narozeny na 38tt ,nikde zaeny hodiny ale od oka do hodiny jsem byla na 6cm.
30. zář 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek