• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@barbarkaaa a jak dlouho jsi vlastne rodila? a tlak uz ok?
30. zář 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, moc dekuji a rady ohledne pupalky
obrovska gratulace k miminkum

ja tu chvilku nebyla, litala jsem trochu po doktorech a na posledni mesic si ted jeste budu uzivat tehu cukrovku, zatim jen s dietou a doufam, ze to uz tak zustane. A jeste ke vsemu jsem si hnula se zady, ale nastesti vecer ve sprse poradne nahreju a je to kazdnym dnem lepsi, dneska uz i muzu normalne chodit a nejpozdeji v nedeli snad uz zase o zadech nebudu vedet.

tak vcera jsem zacala zobat pupalku, jeste koupim malinikovy caj.
Omlouvam se, ale docitat vas nejde :o), to bych tu musela stravit hodiny :o)
30. zář 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, konečně jsem registrovaná v porodnici a narazila jsem na fajn sestřičku, pokecaly jsme a pak jsem hned frčela domů. Monitor mi dělá doktorka tady u nás, takže tam nemusím, až na porod:slight_smile:
Jinak mě včera večer přepadla pěkná depka, připadám si jak vorvaň, nic nezvládám a všichni se mě záměrně snaží vytočit, aspoň mi to tak přijde. No, už abych porodila, snad se pak zase rychle srovnám.
30. zář 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek @barbarkaaa @gumidek @aknavis @radus78 Tak to jste mě potěšily :slight_smile:. Ani nevíte jak. Doktor říkal, že když to není tak úplně připravený, že na vyvolání radši přijímá na rizikové těhotenství než rovnou na sál a začíná se vyvolávat tam. Tak jsem myslela, že teda jako zase nic. Je fakt, že se mě pořád PA, co tam průběžně chodily mě kontrolovat, ptaly jestli jako něco cítím, já teda nic, spíš jen takový tlak a občas MS bolesti a to jsem řekla i doktorovi. Prostě nic, co bych normálně už necítila doma. Jo dneska tam mají totálně narváno, ani mě neměli kam dát, tak mi jedna PA říkala, no hlavně nejezděte dneska :grinning:. A jasně, že jsem slyšela, jak se lososce narodil chlapeček :slight_smile: :wink:. Takže už to má za sebou. Myslím, že musela ležet hned někde vedle mě.
@barbarkaaa Moc gratuluju a přeju hodně štěstíčka a zdravíčka a doufám, že ty už jsi v pohodě.
30. zář 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nevím, co ten oxytocin má vlastně vyvolat, ale já jsem se teď báječně vyspala. Zalehla jsem hned jak jsme přijeli domů spala tři hoďky v kuse. No to se mi teď nestává ani v noci.
30. zář 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek no ja si jako vorvan hlavne v postely, kdyz se mam pretocit z jednoho boku na druhy pripadam taky a ted vubec, jak jsem si hnula se zady, to jsem jak starej knucici vorvan :o)))
30. zář 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Hlavně že ses dobře vyspala:grinning: A teda mě zátěžák ani nedělali, prostě jsem nastoupila na vyvolání a byla to rychlovka, to tělo se prostě připravovalo samo, jen se mu asi moc nechtělo a museli ho pošťouchnout...
Vida, tak lososka už to má taky za sebou. Chvílema mám obavy, aby tady vůbec někdo do října zůstal vcelku.
30. zář 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdy se dela zatezak, u prvniho prcka jsme ho nestihli
30. zář 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki Až po termínu, já měla už druhý, kvůli cukrovce a tlaku, že prý musím do termínu porodit. No, evidentně nemusím.
30. zář 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki Vůbec ho nemusí dělat, dělají jen ho jen v případě, že máš nějaké zdravotní problémy a potřebovali by vyvolávat nebo při přenášení (opět před vyvoláním...). Třeba mě někdo teda opraví, ale v jiných případech jsem o zátěžáku neslyšela, je to zbytečný.
30. zář 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Máš pravdu, neopraví.
30. zář 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne mě dali při prvním porodu oxytocin, abych se rychleji otevřela .. a byl to teda po té kapačce pak fofr :grinning:
30. zář 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam Hm, tak já se po něm výborně vyspala :grinning: .
30. zář 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gumidek neboj se nic, já tu minimálně do půlky října budu :dizzy_face: u prvního jsem měla TP 6. a 11., porodila jsem 14 a v tu dobu už měly málem odrozeno všechny holky, co měly TP na konci měsíce :grinning: :grinning:
30. zář 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam :slight_smile: Tak si tady budeme psát spolu:grinning: A holkám tiše závidět, že už to mají za sebou.
30. zář 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gumidek @petrusam Jsem si asi o ten oxytocin měla říct domů, že bych si vždycky na noc trochu šlehla :grinning: :grinning: :grinning:. To by bylo pospáníčko.
30. zář 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoh holky,
vyy jste toho azse napsali..dočtu vás až večer..
teď jen info z mé kontroly...CS 3..hlavička naléhá, zánět ustává..jinak nic moc se neděje.. monitor se tentokrát povedl hned na podruhé...kontrola za týden, tedy pokud do té doby neporodím..
mám jen kontrolaovat tvrdnutí po když bude po 10 minutác mám přijet hned..jen tak jsme si to stopnula je tocca po 20 minutách...mě břicho, ale tvrdne stále, takže to moc neřeší a myslím, že to nic neznamená...i když od středy je to opravdu beton...a malinko to pobolívá, ale jinak nic moc zvláštního...
co mě, ale tráí je zácpa...mám hrozné nutkání už 3 dny,a le když jdu tak nic..leze mě to na mozek..hrozně mě to rozčileje..od té doby co jsem přestala užívat Magnosolv, je má stolice peklo?Máte to také nikdo z vás????
30. zář 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravíme další mimčo na světě :wink: Velká gratulace.Holky já jsme na 2 cm už asi 3 týdny a furt se nic neděje.Líbilo by se mi dnešní nebo zítřejší datum,ale jak to popohnat.Dneska jdu s kamarádkama posedět,tak si mám dát červený?nebo jaký jsou babský recepty?Na mimi se těším,ale mám obavy jak budu zvládat 2 děti,máte to taky?
30. zář 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkas Ha, ha já mám obavy jak budu zvládat jedno dítě :grinning: :grinning: :grinning: . Tak červený jsem zkusila včera a nic.
@adenka84 Tak hlavně že je všechno v pořádku. Zácpu mám taky, Magnosolv jsem nikdy nebrala.
30. zář 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, komu se co zase narodilo?
30. zář 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 lososka má chlapečka a já jsem slyšela jak se narodil. Ležela jsem zrovna na zátěžáku :slight_smile: . A baarbarka má holčičku.
30. zář 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
aha díky za info..tak to je super..to jsem nevěděla.. ty bláho tady se to začíná rozjíždět...já už chci taka..ale já bduu určitě mezi posledníma..já to tak cítím...

@lososka a @baarbarka..moc vám gartuluji k vašim špuntíkům...hodně štěstí a hlavně zdravíčko vám všem...užívejte si to maminy....
30. zář 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka a @baarbarka holky moooc vám gratuluju k miminkům a doufám, že jste to obě zvládli levou zadní a jste i s miminky v pořádku! :dizzy_face:

@ilonne mazec, že jsi slyšela jak se malej narodil :grinning: Takže to dopadlo přirozeně?
30. zář 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se loučím, frčíme na chalupu slavit narozky. Mám net v mobilu tak zkusím mrknout. Kdybych rodila, ha ha, dám vědět, ale to nehrozí :grinning:

Krásný sluníčkový víkend všem!
30. zář 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky klídek, mám termín 17.10. u malé jsem měla 10.10. a narodila se 19.10. Jako doufám že takhle dlouho přenášet nebudu, to by mě kleplo! Zatím se na to snažím nemyslet, ale kdyby to chtělo být dřív, vůbec bych se nezlobila!
30. zář 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Ode mně taky velká gratulace k Lucince :wink:
30. zář 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Já myslím, že nakonec ne. Ale fakt to nevím jistě. Protože tam vzali tatínka a ten se ptal jestli je maminka v pořádku, poznala jsem to podle jména, které tam říkali. Ale řval malej pořádně, se mu nedivím, taky bych řvala, když mě ránou rvou z postele. Teda ale ty ostatní maminy,co tam rodily, to byl mazec. Jsme se na sebe s manželem na chodbě koukali (jedna byla obzvlášť hlasitá), tak prohlásil, že tam nejde. Na to jsem mu řekla, že on to bude muset jen poslouchat, ale jak já mám po tomhle jít rodit?
30. zář 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana 17.10. mám narozeniny, hezký termín :wink: .
30. zář 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka obrovská gratulace :slight_smile:

Holky,myslím že mi dnes odešla hlenová zátka,ale 100 % jistá si také nejsem...Celé těhu mám víc vlhko než normálně,ale tohle bylo trošku jiný.Hlavně toho bylo podstatně víc najednou.Tak že by se přeci jen něco dělo...pořád ale máme ještě +- 14 dní čas,tak jsem zvědavá :grinning:
30. zář 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana JEEE,ja mam taky termin 17.10 a cely tehu,rikam,ze urco porodim driv,ale uz si to prestavam myslet a i ja tady budu mezi poslednima :grinning: ...Uzij si krasny vikend..
@vercach Tak to zavidim,me neodchazi vubec nic :grinning: ...
30. zář 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek