• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Holky, 17 je krásný termín, tak su zvědavá, které z vás se podaří dodržet.... Hlavně ať už je to za náma co? :slight_smile:
@vercach: Mě odešla zátka (teda asi to bylo ono, přesně to nevím, je to cca 14 dní a zatím su ještě 2v1, takže možná máš ještě čas....
Ve mě se dneska doktor "hrabal" celkem dlouho a pak mě řekl, že možná budu dneska špinit - je možný, že mi udělal Hamiltona, ale vůbec to nebolelo? Protože nic jiného, proč bych měla špinit po vyšetření mě nenapadá.... :unamused:
30. zář 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek @vrana hele, já mám termín taky 17.10., všechny tři jsme druhorodičky, tak jsem zvědavá, jak a kdy to dáme :grinning: :grinning:
30. zář 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach gratulace k "zátce" :grinning: jedné kámošce odešla zátka 10 dní před porodem, druhé večer před porodem, takže babo raď :grinning: já u prvního zátku neviděla :slight_smile:
30. zář 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa moc gratuluju k Lucince :grinning: :grinning: :grinning: ať vám dělá jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete no vidíš a já u nás lítala po celém městě a nemohla je sehnat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka moc gratuluju k chlapečkovi, ťt ste oba brzo doma :wink:
30. zář 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Tak to je dobře, nicméně bych si to -14 nějak nemalovala. Mě řekla doktorka už před měsícem, že do termínu určitě nevydržím a koukej, jsem pořád 2v1 :grinning: . A termín zítra a zítra určitě nic nebude.
30. zář 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne to mě doktorka nic takového neřekla,ale cítím že do těch 14 dní to bude :grinning:
30. zář 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Obdivuju Tvůj optimismus. Já to taky tak cítila :grinning: . Teď už na to dlabu. Holt ji začnou vyhánět v úterý.
30. zář 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Já teda doufám, že už to bude co nejdřív, jinak se asi užeru :grinning: . Takovou žravou jsem snad neměla ani před MS. A to se musím držet kvůli té dietě.
30. zář 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Holkám to většinou trvá dýl :slight_smile: musí být krásný :wink:
Kamarádka měla termín včera a taky čeká holčičku a doktorka jí řekla že se ani nechystá....Tak si říkáme že ona později a já dřív.Třeba se potkáme v porodce :grinning:
30. zář 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Dej mi pokoj :grinning: . Já jdu nejpozději v úterý na rizikové odd. na vyvolání. Nehodlám být 2v1 do 14.10 - ani náhodou :grinning: . To ráda přenechám někomu jinému.
30. zář 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek @vrana @petrusam Na moje narozeniny, na moje narozeniny, na moje narozeniny, takže 17.10. :grinning: :grinning: :grinning:.
30. zář 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilonne však to po tobě nikdo nechce :grinning:
30. zář 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu si postěžovat a na radu...dnes mě totálně nas.ala moje mamka...ale fakt hodně moc...nejdřív tady měla Lukáše na hlídání, aby s námi nemusel na půl dne do nemocnice čekat na mě...pohoda...ještě z kontroly jsem jí volala, jestli je tu pro nás něco k obědu, nebo jestli máme třeba zajet pro mekáče...tak odpověď: Lukáš má uvařenou játrovou omáčku a pro vás je tu kuře, nevím, jak ho chcete - pečený nebo smažený...tak jsme se domluvili, že teda pečený, dala to péct...ok. dojedeme, bylo půl druhé, oni byli na zahradě, tak jsme dodělali jídlo pro nás, pohoda...šli jsme chvíli na zahradu za nima, pak jsme teda utekli, že tam bylo moc vedro, Lukáš si tam hrál na písku...tak tam zůstal s ní....došli ve čtyři odpolko, já teda že jestli chce buchtičku na svačinu, on že jo, tak mu to chystám a mamka mi řekne: nedávej mu to, on bude obědvat. Jako ona mu do čtyř do odpoledne, co tu byl od desíti od rána nedala žádný jídlo, jen jednu kinder čokoládku a ve čtyři mu šla teprve dávat oběd:confounded:. To bych ještě rozdýchala, ok, je to babička, tak režim nerežim, jídlo nejídlo, jednou to přežije...Ale pak jsme se šli s Lukášem projít a ptám se ho, kde bude spinkat (spává tu buď s námi v pokoji na rozkládací pohovce nebo s mamkou u ní...). V poslední době chtěl spávat spíš se mnou, ale nijak jsem ho nepřesvědčovala, neřešila, prostě si vybral sám...A on mi naprosto přímo řekl: "budu spinkat s babičkou, protože mi řekla, že jestli ani dnes s ní nepůjdu spinkat, tak že se mnou nebude už opravdu kamarádit". Mě to tak vytočilo, to si neumíte představit...že by si to vymyslel, je blbost, na to by nepřišel, to mu fakt musela říct...jako takhle vydírat čtyřletý dítě - je to normální? Tak jsme asi půl hodinu probírali, že to tak babička nemyslela, že si může vybrat, jak on chce, a že i když půjde spát se mnou nebo s ní, tak ho uričtě nikdo nepřestane mít rád a pořád s ním bude kamarádit...M. ten byl totálně vytočený a málem schopný nás nakládat do auta, že jedeme okamžitě domů, že tohle prostě je moc...tak teď vůbec nevím...když ji něco řeknu, tak to "obrátí", že to tak neřekla/nemyslela, ale prostě v tomhle 100% věřím Lukášovi, to by si prostě nevymyslel...Každopádně už absolutně nemám náladu na to, aby po porodu dojela na pár dnů k nám, jak bylo původně předdomluveno, že by pomohla,...protože prostě po tomhle na ni fakt nemám náladu a jsem na ni naštvaná :angry:
30. zář 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak dnešní kontrola mě moc nepotěšila....poslíci neposlíci, připravená (resp. nepřipravená) pořád stejně, nález už tři týdny úplně komplet stejný...resumé - v úterý nástup na vyvolávání, nejspíš to prý s tím nálezem ani nepůjde rovnou vyvolávat, že to bude na víc dnů, takže počítám, že pokud to půjde dobře, tak je medvídě na světě ve středu, že se splní M. to jeho datum a budou od sebe přesně o tři měsíce. :slight_smile: No moc se mi nechce, na druhou stranu aspoň to bude za námi...jinak dnešní váhový odhad už se mi líbí víc jak ten minulý, naměřila ca 3100g takže pěkně dopečený mimi, tak akorát :dizzy_face: . Nicméně jsme se domluvili s M., že ještě užijeme to pěkný počasí a zajedeme v neděli do toho Zlína do zoo, v pondělí na úřady ještě něco povyřizovat a v úterý hurá do porodky
30. zář 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - koukám, že jsme na tom stejně....já teda doufám, že v úterý mě přijmou, max. tak udělají zátěžák, který k ničemu nebude:grinning: a nejpozději ve středu na sál a vyvolávat, ať to máme z krku:grinning:
30. zář 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete
@ilonne holky,držím pěstičky :slight_smile: a tiše závidím že víte kdy to bude :grinning:
30. zář 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach - no já teda vím asi tak to, co i ty...teda jen, že to bude někdy příští týden...ale ta MUDra řekla, že ať nepočítám, že by to byla jednodenní záležitost, že ty porodní cesty nejsou moc připravený, takže spíš na víc dnů...to se teda fakt netěším...
30. zář 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Mě začnou vyvolávat na rizikovém v to úterý. Výhoda je v tom, že když to nezabere, nemusím být celou dobu na sále.
30. zář 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete ahoj, já bych jí to určitě řekla, tak malé dítě si to nevymyslí a vydírat ho opravdu nemůže, pokud to tak necháš, může se to opakovat a pak budete mět rozbroje ještě doma s manželem a za to to opravdu nestojí.
Do Zlína si určitě zajeďte, zoo je nádherná, už sme tam taky dlouho nebyli, tak to budeme muset napravit :grinning:
30. zář 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - no já počítám, že to bude nějak podobně - řekla bych, že v to úterý projdu klasiku příjmem - monitor, prohlídka (ta rozhodne, kdyby se to náááhodou chtělo chystat, což teda pochybuju při už tři týdny stejným nálezu:confounded:) a příjem...pak si myslím, že udělají ten zátěžák a uvidí se (no spíš počítám, že se neuvidí, že na něj nebudu reagovat:grinning:) a půjdu spíš klasika na rizikový s tím, že do středy asi nic moc...možná mi budou chtít vnutit tu tyčinku na roztažení čípku, ale to jsem jediný rozhodnutá odmítnout, protože ta mi u minulýho porodu nepomohla vůbec k ničemu, krom toho, že kvůli ní rupla voda a pak se jim bez vody nedařilo natočit další den při vyvolávání monitor a pak jsem kvůli tomu musela zůstat celý porod na lůžku, protože Lukáše napojovali sondou na hlavičku přes pochvu...takže tu tyčku určitě odmítám, ať tam raději voda vydrží co nejdýl (Lukáš pak byl taky kvůli 19hodinám porodu bez vody podchlazený a musel kvůli tomu na vyhřívání...). No a vyvolávání tabletama budou dělat pomaleji, než "normálně", kvůli operaci, co jsem na ní byla před dvěma lety, tak aby to nebylo na tu dělohu tak moc záběr, takže počítám, že budou zkoušet po půl tabletě...a to už teda asi na sále rovnou a myslím si, že by to šlo ve středu od rána...ale to jsou jen moje domněnky, tak uvidíme...

@clloi Já to dnes nějak nemám sílu řešit, bychom se tu dohádali maximálně a nemám na to dnes nervy, už chytám stresa z toho příštího týdne...takže s Lukášem jsme to dost rozebrali a nechám to dnes být s tím, že pokud by se náznak něčeho podobnýho opakoval do budoucna, tak prostě tu můru udělám, i za cenu fakt ostudy...a fakt nemám chuť už nechat si mamku nakvartýrovat k nám na pár dnů po návratu z porodnice, protože tímhle mě fakt fest naštvala...ani si tam za ní nemůžu jít povídat momentálně...
30. zář 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete
@ilonne jů holky v yse máte...
@petapete porod ti budou vyvolávat z toho důvodu, že se nepřipravuješ, nebo je v tom něco jiného..mám v tom hrozný binec a dodnes pořádně nevím jak na tom tady každá jste..nestíhám vás vůbec číst...je toho na mě moc...každou chvíli tu čtu něc jiného a mám v tom vážně guláš..jaké je tvé CS..tedy jestli ho víš...

Holky jak je to s tím Cs, musí být vždy maximální číslo, aby mohl začít porod? anebo mohu rodit třeba s hodnotou 4? Jde o ten čípek, ne? správně by měl, aby mohl porod zmizet úplně nebo se mylím?
30. zář 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 - mám cukrovku (sice kompenzovanou, ale tady tohle prostě tady v Brně neřeší, jak máš cukrovku, tak už se vezeš), takže mě nenechají přenášet, navíc na kontrolách mi lítá tlak vysoko (syndrom bílýho pláště), takže raději vyvolají...to nepřipravování se je jen "bonus", že to bude o to víc stát za to:grinning:. S cs - to mám asi pořád na 4, dnes žádnou změnu nehlásila, jen prostě, že porodní cesty pořád dost nepřipravený...jinak cs může být v podstatě jakýkoli, já u Lukáše rodila s hodnotou cs1, takže to nic nevypovídá...
30. zář 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete díky za info..
už jsem troch v obraze a ten tvůj syndrom bílého pláště si vzpomínám..
budu na tebe myslet a držet palečky, aby tě moc netrápili a vše šlo rychle a pěkně po máslke a hlavně aby jste byli oba dva v pořádku..
musím přiznat, že ti to docela i tiše závidím..já začínám mít hrozný depky z toho, že to bude ještě hodně dlouho trvta..kéž by se to rozjelo do TP..což je u mě za 11 dní...
30. zář 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam Tak ted sem jeste vic zveda ktera bude driv rodit,je to mooooc zajimave :grinning: ...
30. zář 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete teda tu váhu prcka ti závidím. To s tou mamkou je síla, ale třeba to tak ani nemyslela, jen to tak blbě vyznělo.

@adenka84 CS je hodně relativní pojem. U každého doktora by si mohla mít úplně jinou hodnotu.
30. zář 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Ja bych ji to taky rekla,normalne v klidu,ikdyz se ji to asi stejne nebude libit :grinning: ,ale malej si to urcite nevymyslel,tomu neverim,naopak co slysi to reknou.U nas ma hlidat tchyne a i ja sem uz manzelovi rekla,ze si nepreju to a to,stara se dobre,jidlo,hrani,ale i hrozne rada,prevychovava a to zase nerozdejchavam ja.Opravdu se obavam,ze az me pusti z porodnice,tak bude nejaky konflikt :grinning: ...
@jajinka.p Me po kazdym vysetreni upozorni na to,ze muzu spinit az malo krvacet,takze bych se nebala...
30. zář 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Tohle je vždycky nepříjemný. Bohužel manipulaci s dětma znám od tchýně a teda ta to dělá pořád a dost nevybíravě, citový vydírání zkouší na muže a švagra pořád, zkusila to i na mě, tak jsem jí vykázala do patřičnejch mezí. Její poslední akce byla - osmiletý neteři říká, jak je tlustá, že by měla zhubnout... říct tohle mýmu dítěti, okamžitě frčí z baráku.
@adenka84 Buď v pohodě, ještě máš spoustu času. Bohužel konec těhu je fakt dlouhej a náročnej. Sama už toho mám plný zuby a rodila bych z fleku. Navíc mám pocit, že se mě všichni snaží naštvat a byli by nejradši, kdybych fungovala na jejich písknutí (dneska to byli naši, pak kamarádka...). Nějak nechápou, že už mi nemusí být nejlíp.
30. zář 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek snažím se být v klidu, ale jsem nějak citlivá..dnes jsem už dokonce i bulela, že prostě už chci..hrozně mě vytáčí, když se mi několikrát denně zeptá..ty jsi ještě celá, ty ještě nic...a kdy už to bude...už aby to bylo..atd..furt do kola..leze mě to na mozek...chápu třeba ty příbuzný, že mají taky strach a že se už těší...ale ještě nemám pořádně po kontrole a oni už mě atakujou telefonáty jestli je vše Ok..a hrozně se diví, že mě ještě pustili domů..říkám, jim, že mám ještě 11 dní do Tp, ale neberou to nějak na vědomí..prostě to berou tak, že už to může kdykoliv být...já to tak beru také...stát se může cokoliv, ale moc tomu nevěřím..nedovedu si představit, že bych byla třeb a v nemocnici nic se nedělo a oni mě stále dokola jen volali..to bych ten mobil vypnula a zapala až po porodu..
30. zář 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek