• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@jajinka.p já jsem minulý týden po vyšetření krvácela..takže je možný, že můžeš špinit...může ti to způsobit to delší vyšetření...
30. zář 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 buď v klidu.Myslím že s tím vyptáváním jestli jsme pořád 2v1 už toho máme dost všichni :unamused:
Je to všude stejný.
30. zář 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vyptávání mě už taky šíleně štve!!!
Holky já si dávám svařák, ale stejně to se mnou nic nedělá, no ale chutná skvěle!! :grinning:
30. zář 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grrrr, jsem napsala mega dlouhej příspěvek a zbuchnul mi kůň, se na to vy....
Navíc mě naštval ještě dneska večer švagr, fakt nechápu, co po mně všichni chtějí. Nebudu skákat, jak ostatní pískají, už fakt ne.
30. zář 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa a @lososka - holky velká gratulace k miminkům, hlavně ať jste všichni zdravoučký!! :slight_smile:
30. zář 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84
@vercach tak s tim vyptavanim uz mi taky lidi lezou krkem a uz ani nereaguju na sms a v porodnici si vypinam tel...
@pavlina88 Kdybych tady mela vino,tak se asi dneska opiju,mame doma tichou domacnost uz 2dny,si manzel za to,ale muze sam,chova se nezodpovedne a ja jsme z toho silena a tak jsem vcera urazene sama jela na monitor a tam sem pak mela co delat abych nebrecela,no a cestu domu jsem prorvala..
30. zář 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, to věčné vyptávání mě taky pěkně štve. Včera volali naši, dneska tchýně, jako kdybysme jim to snad nechtěli říct až se malá narodí. Na sms od známých už taky nereaguju.
@gumidek Copak provedl švagr?
@adenka84 Já ten splín měla po předminulé kontrole po prvním zátěžáku, takže ti naprosto rozumím.
30. zář 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Tak mě o žádné tyčince nic neříkal, jen něco o jedné či dvou tabletách.
30. zář 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem se ptala na ten zázračný nápoj na vyvolání vedle sousedky gynekoložky, ta se normálně zhrozila čeho jsou ženský schopný. Jako říkala, že třeba skořice O.K, sklenka červeného taky, akorát se smála, že je to spíše placebo efekt, ale ricinový olej je už prý fakt hodně silný kafe.
30. zář 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Aaaale, po pátý hodině mi volal, jestli nechceme zítra dorazit, že má u sebe neteř a měla narozky. Tak jsme se s mužem dohodli a zavolali mu, že teda dorazíme (u nás řídím jen já). Všechno domluvený, začali jsme jí vybírat dárek, nakonec jsme to vzdali s tím, že to necháme na zítra a nakoupíme v Bolce v Olympii. A v osm večer telefon, že prý má být zítra hezky a že se rozhodli, že půjdou na dřevo. Prý máme dojet příští víkend.... nejen že neřeší, že mám zítra narozeniny a nijak to neřeší, ale hlavně jim jaksi nedochází, že jsem tři týdny před porodem a nemusí mi být vůbec dobře a máme dojet za týden... to ať si trhnou, zítra si udělám s mužem a prckem výlet a zase mi může někdo zavolat.
30. zář 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne já bych se teda toho oleje taky bála, asi bych do toho nešla
:confused: :confused:
Tak já už radši ani neříkám, kdy jedeme na kontrolu, ty otázky mě taky štvou, kdyby bylo něco v nepořádku, nebo se něco dělo, tak to snad řeknu ne? Někdy mně lidi taky pěkně lezou na nervy :angry:

@pavlina88 hm, tak svařáčk bych si taky dala :grinning: :grinning:

Já dnes uklízela byt po včerejším předělávání vody v koupelně, skončili až večer, a to už se mně opravdu nechtělo nic dělat, mám toho plné zuby, natáhnu se k televizi a a ni se nehnu :grinning: :grinning: :grinning: Užijte si hezký večer a těm co to mají za pár :dizzy_face: ať je vše v pořádku a mimísci jsou brzo u vás :dizzy_face: :wink:
30. zář 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek vypni mobil a užij si hezký víkend :wink:
30. zář 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Tak to bych ho poslala do pr.... :angry:
30. zář 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Mluvil s nim muz, kazdopadne tam fakt nejedu.

@clloi To hodlam udelat, vypnu telefon a budu mit svatej klid od vsech prudicu a vyptavacu na porod.
30. zář 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jimisek to je mi líto, že je doma tichá domácnost, my jí měli minulý víkend. Ty chlapy nás zlobí :unamused: Otázka je jestli je lepší trápit se s nima nebo bez nich... já volím variantu s ním :grinning:

jinak mě se na porod nidko neptá, asi je ještě brzy, ale chápu že vás to rozčiluje...

a ten svařák se teda dělá opravdu z červenýho vína? já něco slyšela že z vody, ale možná to byla jen oficiální verze. Jsem si říkala že by bylo super kdybych přišla do porodnice uvolněná a usměvavá, možná si ho udělám než odjedeme :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tak pozoruju, že nás čekatelek tu v říjnu už moc nezbyde :grinning: :grinning: :grinning: abych tu nebyla sama :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrusam @jimisek @vrana Taky mám termín 17.10. Už teda k vám až tak nezapadám,protože jsem prvorodička,ale i tak to bude zajímavé kdo dřív :grinning:
30. zář 2011 ve 23:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak mě taky šíleně vytáčí to vyptávání Kdy už to bude? Navíc je to masakr,když jdu příteli pomáhat do hospůdky kde sedí staré osazenstvo a každý se mě zeptá zvlášť. Kdysi to byla furt dokola otázka Co to bude? - tak jsem si pořídila tričko s nápisem že to bude kluk,ale datum tam bohužel není. Asi ho tam dopíšu ať mám uplný pokoj :grinning:
30. zář 2011 ve 23:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek - no o tichý domácnosti mi vyprávět nemusíš - v poslední době u nás tak nějak normální stav, bohužel :frowning2: Jsou v podstatě fakt všichni stejný!!! My musíme zvládnout všechno a když se člověk ozve jsou ještě dotčený!!!
@edithn Svařáček jsem si udělala normálně z obyč červenýho vína (Sklepmistr) a pak v tom horkým víně vymáchala pytlíček se směsí na svařák - necháš to tam tak 5 minut, přisladíš a je to :slight_smile: Prodávají to normálně v obchodě a ta krabička vypadá jak čaj...účinek to ale na mě nemá žádný, holt se jí ještě nechce....
@hankakralikova - tričko s datumem je super nápad!! :grinning: :grinning:
1. říj 2011 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova @gumidek @clloi @jimisek taky mě prudí kecy ty si ještě celá? Jako by mě pak byla půlka nebo co. U prvního jsem nastoupila v pondělí na vyvolávání a doktor se rozhodl, že si mě tam už nechají a porod začnou vyvolávat až v úterý. To si nedovedete představit, jak celá rodina prudila smskama, jestli už se něco děje. Když mě skoro v 11 večer vzbudila sms od švagrové, jak to s náma vypadá, tak jsem se už tak nas*ala, že mi začly kontrakce a ráno byla malá na světě :grinning:
1. říj 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Gratuluju k chlapeckovi!!! Meli jsme termin na stejny den a uz to mas za sebou. A ja, kterou strasili od zacatku predcasnym porodem, porad nic... :frowning2:

@vercach mne taky odesla hlenova zatka. Odesla stopro, protoze i kdyz mam porad tehu vytok, tak tohle byl fakt cisty hlen-takovy táhlý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Mě zase, že nemůžu přenášet a porodím rozhodně dřív než v termínu a pořád jsem tady. A dneska mám termín :unamused:.
1. říj 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký víkend holky :slight_smile:

nás se nikdo na to "kdy už to bude" neptá :grinning: všichni pamatují, že prvního prcka jsem přenášela od prvního TP 8 dní a to už jsem pak byla vážně na všechny tel a smsky nepříjemná, tak to teď nikdo zatím nezkouší :grinning: :grinning: se všichni tenkrát báli, aby jsme jim náhodou nezapomněli dát vědět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

manžel je v práci, mám jet s mamčou do Prahy na ten veletrh pro děti, tak nevím jestli vyrazíme, už je mi líp, ale ta rýma je nepříjemná .. prcek měl celý týden taky rýmu, teď začal kašlat, mám pocit, že i něco jako vykašlává, tak jsem zvědavá, co z toho bude ..

když vidím ten bordel v celém baráku, tak už ani nemám chuť rodit, od pondělí zas musím "vyhlásit" generální úklid a i snad do oken se pustím sama ..
1. říj 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne je to krásný mít termín :dizzy_face: užívej si to :wink: to máš TP podle poslední MS nebo UTZ nebo Ti to odpovídalo na stejný den? mě právě u prvního prcka změnili TP ve 38tt podle UTZ, a byla jsem ráda, kdyby mi ho nezměnili, tak by mi to pak už vyvolávali a prcek se pak narodil sám a v pohodě, voda čistá .. od začátku jsem bývalému gynekologovi, který vše bral podle toho, že KAŽDÁ ženská má cyklus 28 dní, říkala, že já mám cyklus o týden delší a že jsem opravdu neotěhotněla 14 den cyklu, ale až 19 den .. tak jsem byla ráda, že mi v porodce změnili termín z 6 na 11 a pak jsem 14 v klidu porodila :dizzy_face:
1. říj 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak ja mam s tim vyptavanim jiny problemy.... na jednu stranu se kazdy pta: Jak ti je? Porad nic? A kdyz odpovim, ze uz bych to brala, ze uz je to dost narocny, tak KAZDY reaguje: Jen at tam prcek jeste vydrzi, ono mu to neuskodi a ty si to jeste poslednich par dnu uzivej.
Vcera kdyz mi to rekla jeste babicka, tak jsem uz zavratila oci a byla protivna a manzel uz rekl, ze at to nikdo nerika uz ani pred nim, ze uz i jemu to leze na nervy a hlavne, at to proboha nerikaji mne, nebo ze jsem schopna uz nekoho zabit. :grinning:
1. říj 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam O bordelu v baraku mi chvili povidej, za chvili prijdou nasi a ja nejsem schopna nic udelat... ale oni mi tady uklizet nebudou, skoda...
Pokud bych mela rodit, az tady bude poradek, tak bych nejdriv musela chlapy vystehovat z baraku, s nima se tady neda udrzet poradek.

@nasekuratko Tyhle reci jsou fakt na budku, na jednu stranu se vsichni ptaji, jestli uz jsi porodila, na druhou stranu ti reknou, at se mimco poradne dopece a ze ty si mas odpocinout, ze pak uz se poradne nevyspis... bacit je necim po hlave, abz se probrali.

Chjo, prepnula se mi klavesnice na anglickou a nejde prepnout zpatky na ceskou, si zase windows stahly nejakou aktualizaci a tenhle chytrej notas me tim akorat tak pekne stve...
1. říj 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jj, tak takhle je to i u nás :grinning: :grinning: :grinning: ale zatim mi to nevadí. Vim že to myslí dobře a že je to jen taková narážka na to že bude hůř až se mimi narodí a ať ještě odpočívám.
1. říj 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn I ja volim, trpet s nim,ale je to faaaakt na pestovku,obcas :grinning: ..Tak uvidime dneska,bude s malou skladat postylku bez navodu,ja se radsi zavru v kuchyni at si to uzije :grinning: a koupim si vino.Jedu do globu,pro nejaky veci..Jo a urcite bez briska to je lepsi,nenarocny :wink: ..
1. říj 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek jo, tak skládání nábytku jsme si s nim taky pěkně užila. Neni moc technickej typ a tyhle kutilský práce nejsou nic pro něho, takže jsem to tu poslouchala, jak je to hrozný a pod. :grinning: Víno na vyvolání porodu nebo na chuť? :sunglasses:
1. říj 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Presne,my jsme ty co to maji zvladat a nesmime se slozit,ja se jako neslozim,jen sem bohuzel obcas neprijemna na malou,ktera za to vubec nemuze a ten se zase pak pusti do me,ze jestli sem nasrana na nej,at necham malou na pokoji,jo ma pravdu a na to neni argument,ale to me nas... jeste vic :unamused: A pritel se k tobe aspon uz vratil??teda jestli se muzu zeptat?!...
1. říj 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek