• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@edithn Na chut :grinning: .JOOOO i u nas se rukama moc nepracuje,ale chce si dokazat,ze to zvladne a kdyz mu chci pomoct tak tomu nerozumim jaaa :grinning:
1. říj 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrusam Mě to odpovídá podle MS i podle UZ. Mám právě jen ten jeden termín. Ale nejpozději v úterý nastupuju do porodnice.
1. říj 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 - no víš co...já jsem nakonec taky ráda...protože tím, že fakt tři týdny takhle v termínu je to pořád stejný a nikam se to nevyvíjí, tak mám pocit, že do termínu by ta změna stejně žádná nebyla a akorát by se ten konec protahoval...takže takhle to aspoň budeme mít z krku a v optimálním případě stihneme být do termínu (aspoň toho uzv - 10.10. - i doma z porodnice :dizzy_face:). S těma příbuznýma je to otrava, já to mám s babičkou, už 14 dnů před termínem mi volala, jestli už rodíme...přitom kdybychom rodili, tak zrovna v té době bychom museli Lukáše nechávat u nich, naši tu nebyli, takže by si asi všimli...a ve čtvrtek mi volala, kdy mi může v pátek zavolat z chalupy, co říkali v porodnici na kontrole...jako chápu, že se těší, chtějí, aby to bylo už za námi,...ale je to fakt úmorný...

@radus78 - nj, my asi děláme takový drobky, Lukáš je rozenej deset dnů před TP a měl 3150g, takže je to podobný...s mamkou - já myslím že to tak řekla, on by si to takhle určitě nevymyslel...i se jí pak večer ptal, když mu řekla, že myslela, že bude spát s ní, tak on ji říká: "a kdyby ne, tak co?" Takže na to evidentně narážel, ona na to jen: "kdyby ne, tak nic"...takže nemyslím, že by to formulovala jinak, on pak právě ještě i když jsme to rozebírali, tak mi řekl, že teda chápe, že může spát kde on chce a nikdo ho kvůli tomu nepřestane mít rád, nebo s ním kamarádit, ale ještě pak mi řekl: "ale pro jistotu budu spát s babičkou"...takže se toho fakt bál...nicméně jak padnul večer, tak se mě chytnul kolem krku jak klíště a rezolutně odmítl jít spát s kýmkoli jiným:grinning:

@jimisek - určitě si to nevymyslel, na to by nepřišel a ani by neměl důvod...Já to teď řešit nebudu, probrali jsme to s Lukášem, ten si to snad přebral správně, ale jakmile by se to mělo opakovat, tak už to nepřejdu a budu to řešit...dnes už jedeme domů,tak to "přežijeme" a chci se teď spíš soustředit na to, užít si poslední dny jako kindervajíčko a sbírat síly na porod a období po něm, nedělat si nepříjemnosti víc, než je nezbytně nutný...

@gumidek - jj, je to hnus...kdyby se to mělo opakovat, tak bude fakt zle a nedopadne to dobře - zejména teda pro babičku, protože to fakt opakovaně trpět nechci a nebudu...
1. říj 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 - víno na svařák jsme si dnes koupili taky, takže dnes a zítra večer si dám do nosu, cukrovka necukrovka:grinning:

@ilonne - do ricinu taky nejdu, přijde mi to už spíš hazard, to mi přijde bezpečnější to vyvolávání v porodnici...já mám plán zcela jasný: dneska svařák z červenýho s hodně skořicí, sex, zítra skoro 300km v autě, návštěva zlínské zoo, takže pořádná procházka, doma pak horká vana (jestli teda M. spraví teplou vodu, přestala nám u vany téct, je to tam asi někde ucpaný, jinak mu bude muset chudák tu vodu natahat v kyblu z kuchyně ze dřezu:grinning:), svařák a sex, v pondělí ještě lítání po úřadech, svařák už asi nezbyde:grinning:, horká vana, sex a budu doufat, že to aspoň trochu s tím čípkem hne, aby se to při vyvolávání trochu líp rozjíždělo:grinning:. Víc pro to dělat nehodlám, resp. k tomu si dopřeju svý klasický maliníky a pupalku, ale zázraky v podobě samovolně rozjetýho porodu si neslibuju, jen max. to, že prostě to vyvolávání půjde líp, resp. to otvírání přitom...
1. říj 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete Je pravda,ze ted je dulezity zustat v klidu a to i hlavne kvuli porodu,mit silu,kdyby to neslo tak jak by melo,proto i ja ted mlcim a nehadam se,radsi uklizim,varim a tak...Uzij si krasny viked :wink: ...
1. říj 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek - jj, prostě teď nemám energii a ani chuť ji vkládat do konfliktu, který je stejně v dané situaci bezprostředně zcela zbytečný, protože teď to nic neřeší...vzhledem k tomu, že příští týden porodím a pak tu minimálně šestinedělí jezdit nebudeme, budeme v klidu doma,...tak nemá cenu to teď řešit...
1. říj 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova tak nás když se někdo zeptá co to bude, tak manžel řekne, že buď Vendelín nebo Mejbelína :grinning: :grinning: :grinning: to vymyslel, když ho furt někdo otravoval vyptáváním na jména, a to máš vidět, jak na něj pak hledí, jestli sme se náhodou nezbláznili :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jinak vám všem přeji krásný slunečný víkend, u nás je dnes jak v létě :grinning: odpoledne razíme na oslavu narozenin, tak se těším, jak se krásně přejím dobrotama z rautu :grinning: :grinning:
1. říj 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky drzte mi palce,postylku si na truc postavim sama(bude teda boj)ale ja uz ji chci mit postavenou,muz odjizdi na soustredeni,dva dny budu sama,takze doufam,ze malej zustane tam kde je a ani pocitac mit nebudu :angry: ...

Vsem vam preji krasny den :wink: ..
1. říj 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi jeee, tak to mi pripomina nas! Kazdy se nas pta na jmeno-porad dokola. A manzel rika, ze to bude X-Faktor! :grinning:
1. říj 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Přesně to říká i můj :grinning: Buď odpoví že to bude holka nebo kluk nebo si vymyslí nějaké šílené jména a všichni tomu věří jak telata :grinning:. Jinak píšu přímo z postele,z telefonu.Bojím se vstát,protože mi konečně klesla teplota.Od rána mě hrozně bolí levé prso a asi z toho mi i vyskočila ta teplota.Dala jsem si půlku Paralenu a už je mi líp,ale teda nechápu co to bylo.:frowning2:
1. říj 2011 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jako všechny rodíte, či co? To se opovažte, si tu nebudu povídat sama se sebou :grinning: .
@hankakralikova Nemůžeš tam mít zánět?
1. říj 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek To postavíš, neb jsi šikovná žena, která všechno zvládne a ne muž, který toho má neustále moc a taky má nárok na odpočinek, páč my ženy se jen doma válíme na gauči a kopeme se do pr.... Alespoň takový mám občas pocit, že přesně tohle si chlapi myslí.
1. říj 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne neboj všichni nerodí :grinning:
1. říj 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Bezva, už jsem se lekla, že mi kradete termín :grinning: .
1. říj 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne sice by se mi to líbilo,ale bohužel zatím nic :frowning2:
1. říj 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete proc budou v utery vyvolavat? Asi jsem to nekde proskocila, prispevku mnoho :slight_smile:
Ja se prave desim, ze se u me upinaji na ten jejich pitomej termin, kterej je o 13 dni driv nez by mel byt. A doktor chce furt delat hamiltona a jeden z duvodu je, ze se urcite kazdy pta, kdy to bude a jestli uz to je a ze je to urcite neprijemne. Me prijde jako pekna volovina nechat do sebe vrtat kvuli nejakejm kecum.. Bojim se, ze budou chtit vyvolavat a pritom staci cekat.. Nevite, jestli to muzu odmitnout aniz by me prestali osetrovat? Ze proste reknou, ze je to obvykly postup a jestli se mi neco nelibi, tak at kracim do hajicka?
Jinak s tvou maminkou, jak rikala Lukasovi, ze s nim nebude kamaradit, tak myslim, ze to vubec nemusela tak myslet. Ze chtela ulevit vam nebo si ho uzit a mohla to myslet i jakoby z legrace. To by me spis nastvalo to jidlo :grinning: Ja bych ji asi v klidu rekla, ze se to Lukase dotklo a at takovy veci priste nerika. Myslim, ze v tom fakt nemuselo byt takovyto vydirani..ale chapu, co myslis..
1. říj 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 - vyvolávat budou hlavně kvůli cukrovce a taky, že mi docela dost lítá tlak, tak raději...já teda s tím celkem souhlasím, přenášet by mě stejně nenechali - právě ta cukrovka + ještě předchozí operace dělohy, tak kvůli jizvě,...prostě by to stejně dýl jak do termínu nenechali a ten mám buď 8.nebo 10.10. a vzhledem k tomu, že ten nález je furt stejný (víceméně nijaký:frowning2:), tak si stejně myslím, že není na co čekat...já se hlavně bojím a jsem ráda, že to ukončí, protože u té cukrovky je riziko předčasný dozrání placenty a tím i třeba nedostatečná výživa mimíse...jasně, že je to spíš u nekompenzované cukrovky, což nejspíš nemám (když měřím, tak mám hodnoty ok), ale je to prostě stejně stres a raději už budu mít mimčo bezpečně venku...S tou mamkou - já si právě myslím, že to tak 100% myslela, ona je v poslední době fakt děsná a nejraději by ho "láskou dusila" při hraní perfektní babičky a tomu, že to bylo jako vydírání, tak věřím fakt, odpovídá to tomu, jak to chování "stupňuje" a fakt myslím, že to bylo myšleno přesně tak, jak to bylo pochopeno...
1. říj 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 Tak to nevím, mě kvůli cukrovce a tlaku budou vyvolávat v úterý. Mám příjem na rizikové. Já se spíš divila, že to není už dřív, ale u Apolináře nechávají s cukrovkou i pár dní přenášet.
1. říj 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 - jinak myslím, že tě do vyvolávání nikdo nutit nemůže, jen budeš muset podepsat nějaký reverzy, prostě že je zbavuješ zodpovědnosti, že se rozhoduješ ty pro nepodstoupení,...jako jejich ochranu, kdyby něco...což je ale zas pochopitelný v době, kdy každý druhý má tendenci zdravotníky a nemocnice žalovat pro zanedbání péče...Já zas plánuju při tom vyvolávání odmítnout právě nějaký ty tyčinky na vstřebání čípku, protože ty mi poprvé porod totálně pokazily a nadělaly výrazně dost potíží a komplikací v následným způsobu vedení porodu, přitom vůbec k ničemu nevedly...a mám takový pocit, že prostě jedno tělo bude reagovat na stejnou metodu +-stejně, tudíž, že by to bylo zas k ničemu v lepším případě, v horším pak vyloženě ku škodě...takže ať raději rovnou začnou s tabletama, ty fungovaly:grinning:
1. říj 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte :slight_smile:

Před chvílí jsme se vrátili z celodenního výletu a mám toho tak akorát dost, únava strašná, nohy sotva vleču za sebou, ale krásně jsme si to užili. Počasí super, cestou domů jsme zvládli ještě nákupy v Globusu a Ikee (ale to už prcek prudil). A druhoče v břiše je v absolutním klidu, jen mě asi třikrát zabolelo břicho, jinak ticho po pěšině...
Prcek mi vyrobil sám dneska svíčku :dizzy_face: Vyzkoušel tam všechno možný a hlavně lítal v zahradách, okukoval bylinky a prostě si to užíval. Byli jsme tady http://www.vlastiveda.cz/muzea-galerie-skanzeny/historicka-vesnice-remesel-a-umeni-ostra/#more-98 . Bohužel jim příští víkend končí sezona, ale tak na příští rok, kdybyste chtěly vyrazit.

A dneska nikdo nerodí? Na dočítání se teprve vrhnu, ale to nejdřív musím uspat prcka, spal v autě jen asi půl hodiny, tak snad bude usínat rychle a nebude sebou v noci moc mlátit, přeci jen jsou to zážitky ze dneška...
1. říj 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Bojím se aby to nebyl zánět.Jestli budu mít teplotu i zítra,tak pojedu do nemocnice.Ale kam s tím vůbec jít?Na pohotovost nebo na porodní?Chodím na kontroly jen ke své doktorce.Tady se registrovat do porodnice předem nemusí,tak nevím s čím se tam jezdí.Jestli třeba i s takovým problémem.A taky mám strach aby si mě tam nenechali.:frowning2:
1. říj 2011 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Ajaj,koukám, jak ti dneska naskočil 41.tt. Toho se taky bojím, že uvidím.
1. říj 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova na zánět v prsu je prý dobré chladit...namočit třeba ručník nebo plínku a chladit aby zánět ustoupil.Hlavně nic teplého.Držím pěsti aby to bylo co nejřív v pořádku.Drž se :slight_smile:
1. říj 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova určitě na gyndu nebo na porodní. Na zánět při kojení pomáhá tvaroh, ale jestli to pomůže i tobě, to nevím.
1. říj 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek no to chápu, já jak se hádám s přítelem, tak jsem pak třeba nepříjemná na mámu a taky mě to potom mrzí, holt to pak odnese člověk co je nejblíž :frowning2: .... přítel už u mě zase bydlí, ale furt to není tak ideální jak by mělo být, uvidíme, každopádně jsme spolu 6 let a to se mi jen tak zahodit nechce a kor když se má malá narodit každým dnem, teď už je to jen na něm....

Holky, v Intersparu mají teď velký slevy - úplně na všechno na mimča - http://www.interspar.cz/rsync_spar_cz/akcni_interspar/online_listovani/interspar_online_listovani.html , já jsem tam dneska koupila ten kojící polštář a nosítko Chicco :slight_smile:
1. říj 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete hm..tak to s tim vyvolanim je u tebe zbaveni stresu, rizika, to je jasny. To s mamou je blby, ale snad to bude v pohode. Myslela jsem, ze te trochu odnas*ru :slight_smile: .

@ilonne
@petapete
holky, budu na vas v utery myslet! Treba taky uz budu 'na luzku' :slight_smile:
1. říj 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,
tak nejspíš to vypadá že dneska budu muset opravdu zajet buď do nemocnice nebo aspoň za přítelovou tetou,která je doktorka a která by mi měla taky poradit. Teplotu zatím nemám,ale cítím,že mi brzo vyskočí. Jsem slabá a to prso mě bolí stejně tak jako včera. Asi to ten zánět opravdu bude. :frowning2: Teď se jen hrozím aby to nemělo nějaké následky i po narození mimča. No uvidíme co mi dneska řeknou.
@vercach a radus78 Díky holky za rady. Tvaroh doma bohužel nemám že bych ho vyzkoušela,ale aspoň jsem zkusila chladit a nepomohlo to :frowning2: . Ale i tak děkuju. Pěkný den přeji
2. říj 2011 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem, tak den po termínu a pořád jsem tady :grinning: :grinning: :grinning: . Malá prostě nechce a nechce.
@hankakralikova Radši si tam vážně zajeď, na tohle hrozně trpěla kamarádka a není to žádná sranda. Následky to mít určitě nebude, ale asi se ti to bude bohužel opakovat.
@dana3262 Díky, třeba už to budeš mít i za sebou :wink: .
2. říj 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek No to mi povídej, aspoň, že vím, že 42 tam nenaskočí.
2. říj 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek