• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@ilonne Jo jo,čekám jen až se přítel vzbudí,zatím dám sprchu a pojedeme. Nevíš jak to tvé kamarádce léčili nebo co s ní vůbec prováděli? Jestli mě to budou nějak mačkat tak se zblázním.
2. říj 2011 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova No, ona mačkala sama doma a manžel taky, ale to už kojila, takže si myslím, že to u tebe nepřipadá v úvahu. Jinak pomáhala teplá sprcha, aby se právě uvolnilo mléko. Ale jak píšu, to když už kojila. Jinak doktoři jí dávali antibiotika, takže se neboj. Jinak ATB co ti předepíše doktor, můžeš i v těhu, na mimčo to nemá žádný vliv.
2. říj 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...ja uz sem z toho zoufala- ve ctvrtek sem mela termin- nic, za cely monitor jedina kontrakce...vcera me bylo cely den spatne- hrozny bolesti bricha,ale takovy nepravidelny, nic se nedalo merit....vecer sem az bolesti brecela...ale pres to vsechno- otevrena na jeden prst!! Stale ..vubec to nepostupuje.. bricho mam tak veliky, ze nemuzu kloudne sedet, lezet a ani stat, jak je bricho napnuty, uplne me boli kuze...mam pocit, ze musi prasknout a mimi vylezt brichem :frowning2: Dokonce i sexujeme, ale nic...nemate nejaky rady, jak to urychlit??? A je tu taky nekdo, kdo uz prenasi a je na tom podobne??? Diky
2. říj 2011 v 09:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika12353 Já přenáším, zatím jeden den. V úterý nastupuju na vyvolání. Mám za sebou už dva oxytocinové zátěžáky a taky nic. Pro mě jsou nejhorší noci, to se tam mele a dole tlačí, takže mě nenechá spát. Jinak žádné zaručené tipy nejsou, vše funguje spíš jako placebo efekt.
2. říj 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!! Jak se mate, nejake nove mimusenka?? Docitani na telefonu je fakt na budku tak jsem krapet mimo.. hodim alespon nejake fotecky Eliho
2. říj 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, precetla jsem jen posledni dva prispevky, ja treba vece pred tim, nez mi praskla voda, jsem si udelala silne koreny svarak s trochou zazvoru, dala jsem si to kvuli ryme, ale na tu to nezabralo, na odtok plodovky evidentne jo! :grinning: drzim palecky, at uz to mate vsechny rychle za sebou a miminka u sebe! :dizzy_face:
2. říj 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Velká gratulace :slight_smile: Krásné fotečky.Ať jste všichni zdraví a spokojení :wink:
2. říj 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne No, tak ja jedu asi dneska...praskla mi asi voda...mejte se tu..
2. říj 2011 v 11:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika12353 Bezva, hodně štěstí, držím palce.
2. říj 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Já u toho byla, musela jsem ležet hned někde vedle tebe, páč jsem slyšela malého jak vřískal :grinning: :grinning: a tatínka jak říkal, jak se jmenuje a ptal se na tebe. Velká gratulace :slight_smile: .
2. říj 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika12353 hodně štěstí a ať je to rychlé :dizzy_face:
2. říj 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka velká gratulace k Elímu :dizzy_face:
2. říj 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás nic .. jen v noci průjem, tvrdnutí břicha, ale pak zase klid po pěšině :unamused:
2. říj 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem tu. Byla jsem v nemocnici a prý to na zánět prsu nevypadá. Prý bych ho musela mít červené a muselo by mi v něm škubat. Spíš na mě asi leze nějaký bacil,proto ty teploty. Jinak bolení v prsu může být horkem,špatnou podprsenkou nebo naopak tím,že se chodí bez podprsenky a tou tíhou se ten prs prostě namáhá. Takže jen tak pro info abyste i ostatní věděly kdyby náhodou i vás něco takového potkalo. Si teď připadám jak tele,že jsem tam jela s takovou pitomostí :frowning2:
@lososka Moooc gratuluji ke krásnému chlapečkovi!!!Ať jste všichni zdraví a šťastní.
@monika12353 Přeji rychlý porod bez problémů!!
2. říj 2011 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika12353 super zpráva,tak ať to máš rychle za sebou :slight_smile:
2. říj 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova aspoň můžeš být v klidu...buď ráda že to takto dopadlo a ten zánět se nepotvrdil :slight_smile:
2. říj 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova Tak ještě že tak, hele je lepší si tam dojet, když máš pochybnosti než něco zanedbat. Doktoři jsou snad od toho zaplacený a dost dobře.
2. říj 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte :slight_smile:

@hankakralikova Podle mě jsi udělala dobře, že jsi tam jela. Jistota je jistota. A doktoři jsou tam od toho, aby poradili a pomohli, ne? Navíc vzhledem k pokročilému stadiu těhotenství už není opravdu radno si zahrávat s čímkoli, pokud to není klasická rýma :wink:

Dneska jsem si dala pěkně do těla a v poledne jsem si nadávala, že čím jsem starší, tím jsem pitomější.... vzala jsem prcka ven, docela dlouho řádil se sousedkou před barákem a pak jsme vyrazili k našim. Cesta tam pohoda, ale cestou zpátky jsem myslela, že umřu. Co jindy jdu čtvrt hodiny, jsme šli hodinu, břicho mě bolelo, šílený poslíčky jsme měla... Pak už jsem volala manželovi, ať nám jde naproti, jinak že domů nedojdeme asi nikdy. Prcek jak naschvál nechtěl jít, zlobil, chtěl nosit... no, doma jsem se hodinu dávala dohromady a teď už je zase líp, ale bylo mi pěkně zle. Navíc to horko, celou cestu na nás pražilo sluníčko, bydlíme na kopci, nebylo kam se schovat do stínu... teď už pojedeme jen na zmrzlinu (když teda slibujou konečně nějaký to ochlazení), uděláme si takový rozloučení s babím létem :slight_smile:
2. říj 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka - gratulace!! maličký je krásný, pěkně vlasatý :slight_smile: a jakpak jste veliký?? Hlavně zdravíčko!!! :slight_smile:
@monika12353 - tvé příspěvky mě docela pobavili :slight_smile: - v 9:22 - jsem zoufalá,nic se neděje a šup v 11:45 už praskla voda a jede se !! :grinning: Přeju ti ať to máš rychle za sebou a ať jste oba zdraví a v pohodě :wink:
2. říj 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova - myslím, že si vůbec nemusíš připadat jak tele, je lepší tam ject než něco podcenit, aspoň víš na čem seš ...
2. říj 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Už víš jak dlouho tak budeš? Já jdu v úterý na vyvolání, tak bych tě tam mohla ještě stihnout.
2. říj 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vylezla z vany a slušně mě bolí záda v kříži a cca po 6-7 minutách mám takové MS bolesti, ale nijak silné, takové normální. Tak nevím může to něco znamenat?
2. říj 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne určitě to může znamenat, že to bude dřív než v úterý a samo :dizzy_face: :dizzy_face: moc držím palečky, aby se to pořádně rozjelo, když bude síla, tak hoď info :wink:
2. říj 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam No, kéž by, ale obávám se, že to zase k ničemu nepovede.
2. říj 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne věřím, že ano a jsem natěšená s Tebou :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam Díky.
2. říj 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne držím palce, ať uz je to konečně ono. Přeci jen máš uz čas:slight_smile:
2. říj 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam Chtěla jsem si udělat svařák, ale manžel mi odmítl vydat červené víno, s tím, že je přívlastkové a to na svařák fakt nedá :angry: .
2. říj 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Držím pěsti...snad to bude ono :slight_smile:
2. říj 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak snad se z toho něco vyklube!!! Držím palce, třeba vyvolávačka nebude třeba :slight_smile:
2. říj 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek