• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@spaghi tak to je manža vtipnej :wink: Maxi Cosi Mura se mi taky moc líbil, kolik stojí trojkombinace? Jinak já kočárek vydražila za 9.100,- tak mám velikou radost a v pátek si pro něj jedeme. Je to hodně brzy,ale schováme ho asi k nastávající babičce a kdyby náhodou něco, tak ho prodám dál nebo nechám pro bráchu :wink: Je to Concord Fusion Travel set, nevýhoda je že nemá nafukovací kolečka,ale dají se dokoupit,na druhou stranu my moc do terénu nechodíme.
27. dub 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka gratuluji k úspěšné zkoušce :wink: a státnice taky zmákneš levu zadní. :wink: Ikdyž připravovat se na to s malým prckem, musí být někdy docela náročný, že? Teda já si to sama moc nedokážu představit, že bych ještě teď s dětmi kolem sebe se měla učit na zkoušky a pak ještě na státnice. :slight_smile: To máš mů obdiv a držím pěstě! :wink: :wink: No a taky gratuluju k chapečkovi, tedy pokud se to ještě nezmění a neuvidí dr. holčičku. :wink:
@spaghi kočárek máte vybraný moc pěkný a myslím, že se k tobě bude i hodit. A co barva, nad tou jsi už taky přemýšlela,nebo teda manžel.... :slight_smile: :wink: anebo až si budete stoprocentně jistý s pohlavím?
@edithn taky jsi vybrala kočárek moc pěkný, my budem mít kočárek po dcerce, Je to kočárek Jané, kolekce 2008 hnědý s oranžovou, ale korbičku mám tmavě modrou 2007 a docela ta korba mi připomíná tu tvoji korbu od Concordu. Prostě mi přijdou podobné. :slight_smile:
27. dub 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka gratuluji ke zkoušce a státnice už zmákneš :wink: , budu držet moc palce :wink:
@edithn a @spaghi moc pěkné kočárky máte vybrané, já zatím jen okukuju na netu, ale ještě se vůbec nechystám kupovat, zatím šetříme a času dost , hlavně chci nějakej lehoučkej :slight_smile:

Jinak dnes jsem volala na výsledky tripple testů a negativní - vše v naprostém pořádku :grinning: :grinning: Už jsem z toho měla docela nahnáno, potom co jsem o tom vše četla....a včera večer jsem cítila první pohyb, aspoň myslím, že to bylo ono :grinning: :grinning: Jako by mi někdo párkrát cvrnknul do břicha, ale zevnitř....nikdy předtím jsem nic takovýho necítila :sweat_smile:
27. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka jééé a ještě gratulace k chlapečkovi :grinning:
27. dub 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 jéééé, já taky na Velikonoce jsem cítila přesně tohle cvrnkání zevnitř břicha jak říkáš ty. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A před chvílí taky. :slight_smile: Pak už to bude s rostoucím bříškem a hlavně miminkem přibývat a bude to víc intenzivnější. :wink:
27. dub 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 a taky gratuluju k těm tripple testům, zrovna jsem na to taky myslela, ale nevolala jsem tam, byla jsem na nich minulý pondělí a gyndař mi říkal, že volat nemusím, že kdyby něco, tak by se hned ozvali oni. No což takovýhle čekání nemusím, tak se spíš jen modlím aby nikdo nevolal.
27. dub 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem se probrala a našla dokonce diskuzi na svůj termín porodu - říjen :grinning: . Můžu taky k vám, mám termín 1.10.. Zatím chodím do diskuze podzim, zima 2011.
27. dub 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ahojky, jasný, že jo!! :wink: Koukám, že termín máme skoro podobný, já mám 3.10., ale taky podle screeningu 2.10.....takže plus minus autobus jako ty :grinning: :wink:
27. dub 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek ahoj, tak mě podle screeningu vychází stejně jako podle MS a podle UTZ od odktorky se posunujeme do září :slight_smile: . Tak se necháme překvapit.
27. dub 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no, ono bych řekla, že nejpravděpodobnější to je podle ultrazvuku než podle MS, záleží na tom kdy jsi otěhotněla, každá máme jinak MS a ovulaci, já to mám například o týden posunutý a podle MS by mě to vycházelo taky na září, myslím, že tam mám napsaný 24.9., ale spíš se přikláním k tomu začátku října, i na tom screeningu, kde to je docela dost přesný to vychází na říjen.
27. dub 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, mohla bych se mezi Vás vtírnout? :grinning:
27. dub 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne mě taky vychází stejný termín dle ms a dle UTZ :wink:
Koukám že já tady mám asi nejdýl termín. To už budete mít všechny po porodech a já jediná se budu klepat jako ratlík :grinning: (mám 24.10.)

jeeee,na pohyby se moc těším.

@pavlina88 gratuluju k tripple testům :wink: v kolikátým týdnu se dělají?
27. dub 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek díky za pochvalu kočárku, máš pravdu mě ta korba taky připomíná Jané a mám pocit že se dost srovnávají. Je tam stejná autosedačka jako Jané Strata. Jané považuju za nejlepší kočárky :wink:

@petrusam to víš že jo, vítáme tě tady :wink: Kdy máš termín?
27. dub 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam jasný, že jo, vítámě tě ve spolku :grinning: :wink: , koukám, že máš stejně starého prcka taky 2 roky a 10 měsíců :slight_smile: , kdy slavíte nazozky? My 5.6., tak jestli jsme se netrefili i datumově :slight_smile:.
@edithn jj, to máš pravdu, taky mi přijde, že se dost srovnávají, jednou se mi stalo, že jsem si spletla jeden z druhým. Ale neboj, on i Jané není bezchybný. Jeho výhody jsou, že je dost lehký a na skládání do auta fakt super jednoduchý a ta lehkost je tam fakt oceněna :wink: , líp a hlavně lehčeji se s ním jede a manipuluje, než když jsem od kamarádky měla půjčeného jen na povození nového X-Landra, málem jsem s ním nezatočila, šlo to víc těžce než jak jsem byla zvyklá od Janéčka. Ale jak říkám mají taky své mouchy.....padající dolní brzda, občas škvíkavá konstrukce a to jsme měli jenom tyhle dvě závady, takhle vím, že i někomu dost blbne to přední aretační kolečko, brzo praskají pneumatiky a další. Ale i ty svoje výhody má, jinak bych ho asi nechtěla. :wink: Ale asi to záleží, jako u všeho, že je to kus od kusu a holt se někdy někam vloudí nějaká ta chybička. :wink:
27. dub 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vracím se sem po delší době. Emimino mi fakt nevyhovuje. Kočárky řeším taky, respektive pokukuju. Zatím váhám mezi Inglesinou Magnum (kvůli houpání a velké korbě). To bych pak koupila jiný sporťák,nějaký s otočnými koly. Druhá varianta je Dorjan Prestige, který mě moc překvapil na prodejně, vypadá dobře, je vcelku prostorný a dobře se ovládá.
Vždycky jsem byla fanynkou X-landeru, ale ten jsem zatím zavrhla, myslím,že půlroční dítě bych ve fusaku do té pidikorby nedostala. Ráda se poučím z vašich postřehů. Tím, že máme podobný termín (já dle ultrazvuku 20.10.), tak budem mít asi podobné nároky i na kočár.
27. dub 2011 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana ahoj, já sem zatím rozhodlá taky pro Dorjan, ještě nevíme jestli prestigue nebo danny sport, ale asi už jiný ani hledat nebudu. :grinning: Nechceme za kočár dávat 20tis a tento se nám s manželem líbí oběma :dizzy_face: a je za dobrou cenu a známá, která s ním jezdí už rok si na něj nemůže stěžovat.
27. dub 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla připravená dát za kočár(pokud jde o kombinaci)tak 16 tis. Ale je pravda, žeprostě mají malé korby. A na bugaboo za 30 tis nemam a přijde mi to fakt přehnaný :slight_smile:. Taky znám lidi, co mají Dorjanya jsou spokojeni. A až bude dítě větší, stejně určitě pořídím ještě golfky do města.
Ještě jsem přemýšlela o Patronu. Jenže Terix je drahý jako prase a ten Fenix má známá,je s ním celkem spokojená, ale mně ses ním dobře nejezdilo, je takový dlouhý a úzký a má celkem malá ta přední kolečka. No nevím. Právě se u Dorjanu bojím té ceny, která mi přijde dost nízká. Ale je fakt,že je pěkný a kamarádky jsou spokojené a to je asi nejlepší reference.
27. dub 2011 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek ,@edithn Tak to my museli otěhotnět hned první týden po MS :wink:. A tím jsem si celkem jistá. Takže já mám dva dny, kdy se nám to mohlo povést. Ale stejně mi všichni říkají, že budu přenášet. A to budu asi jako slon. Jsem i dost mrňavá, takže budu jak koule.
Nevíte jak dlouho se čeká na výsledky tripple testů? Byla jsem minulé pondělí a sestřička říkala, že kdyb něco zavolají a zatím nic. Musím zaklepat.
27. dub 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana Tak já mám vybraný Firkon Verano je za necelých 7.000,-Kč a mám na nějdobré reference od kamarádek a taky prošel dobře nějakým testem MF Dnes.
27. dub 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za přivítání :slight_smile:

@edithn termín dle MS i UTZ mám 17.10., vím přesně, že jsem otěhotněla v úterý 25.1. :grinning: :grinning:
@gabisek Maty je narozený 14.6. :dizzy_face:

jinak koukám, že řešíte kočárky, mám po prvním prckovi Casualplay S4 a jsem moc spokojená :sweat_smile:

jdu dělat večeři a vykoupat prcka, zítra snad bude více času a někoho tu potkám na pokec :wink:
27. dub 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jéééjda, nestíhám číst ... :slight_smile: gratuluju k prvním pohybům a závidím, že už víte některé pohlaví... U mě se to zjistí snad 11. května. Taky koukám na ty vaše kočárky, jsou krásné. Já mám ještě po synovi Teutonia Mistral a jsem s ním maximálně spokojená, je boží... A kdybych měla dnes kupovat jdu do Inglesiny, jak tady už někdo psal :slight_smile: Pro mě bylo hodně důležité, aby se kočárek houpal, koupila jsem si nejdřívě nehoupací a za pár měsíců ho prodávala, když jsem pak jezdila s houpacím, bylo to nebe a dudy :wink: Tak šťastnou ruku !!!!
27. dub 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek děkuji a je to úžasný pocit, viď :slight_smile: :slight_smile:..... Tak to já bych právě asi nevydržela, to čekání na telefonu - jestli někdo zavolá nebo ne, tak jsem radši volala já :confused: Ale ty výsledky jsou prý do týdne, tak myslím, že nemusíš mít strach :wink: i když nervíky pracujou, to vím moc dobře....
@edithn mě je dělali v 15.týdnu - minulý týden v úterý, ale jestli už jsi byla na tom 1.screeningu, tak je kolikrát ani nedělají, nejsou prý tolik spolehlivý....

Téééda takových nových tváří :grinning: Pěkně se nám to tady rozjíždí, super :grinning:
27. dub 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn ta dvojkombinace Mura 4 stojí kolem 15 tis., více méně po průzkumu na netu se ceny jinde neliší
barvu jsem vybrala černou, na zimu ideální, podle pohlaví miminka se neřídím... jinak Mura je sice o dost těžší než ostatní kočárky, ale přišla mi stabilní a prostě taková festovní, X-lander se hrozně kýval a měl docela široký rozchod koleček, kamarádka, co ho má, psala, že se nevešla do nějakých dveří, od dalších holek jsem slyšela, že X-landery byly super tak před cca 5 lety, kvalitní kočárky, co vydržely, teď prý se přesunula výroba někam jinam a kvalita šla dost dolu, což je škoda, protože značka je to velmi oblíbená...hlavně jsme ještě porovnávali velikost té korbičky a Mura ji měla o dost větší než X-lander a i prodavačka říkala, že pokud se miminko narodí v říjnu, bude to na zimu akorát a krásně se tam vejde se vším všudy
27. dub 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
po dlouhé době se tu také uakzuji...
spostu jse toho napasali, nevím jestli vás stihnu všechny dočíst..
koukám, že se tu řeší téma kočárky...také jsme si s manželem už vybrali..teď ho chceme jen okouknou v obchodě, vyzkoušet si jak se sní jezdí..jak vypadaá ve skutečnosti a pokud bude ok tak ho objednáme přes net..ale asi až později..myslím, že je ještě čas...
nezačala jsem ani ještě nic kupovat..stále čekám až nám 100% prozradí pohalví..zatím nám řekklli, že to bude na 80% holčička tak uvidíme..
v pátek jdu na odběr plodové vody, do 14 dnů budou výsledky a tam už sed ozvíme na 99,9% co to bude..až pak začnu nakupovat...už se na to moc těším..
nevolnosti u mě už před týdnem skončili, tak už je to veselejší..teď už jenaby byli výsledk z polodovky Ok a pak si budu těhulkování jen ajen užívat....
holky byl tu nikdo z vás také na plodovce?
27. dub 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky se ukazuju po nějaké době.
vítám nově příchozí :slight_smile:
Já mám kočár po malé. Bohužel. :unamused: Tak debilní kočár už bych si nekoupila. Mám taky Dorjana ale cross country. Kočár je to docela dobrý, ale už bych nešla do čtyřkombinace. Jako hluboký kočár je super, ale jako sporťák úplně na nic. Je těžký, nemá aretaci koleček a do terénu jsme zase tolik nejezdili. Doufám, že v něm odjezdíme jen co bude prtě ležet a pak si koupím nějaký jetý sporťák. Jen MM to ještě neví :grinning: Když jsme vybírali kočár, tak si MM k němu stoupl a furt mi jen říkal: Mě se líbí tenhle. Já mu ukazovala další a on furt jen: mě se líbí tenhle :grinning:

@adenka84 já byla na plodovce. Vyšly mi právě blbě triply. Ani ne do týdne mi volal genetik a pak jsem šla na plodovku. Jen já na ofiko výsledky čekala měsíc. Naštěstí jsem si připlatila a předběžné výsledky jsem měla do 2 dnů :wink:
27. dub 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 hlavně, že vám výsledky dobře dopaldi..
já na ni jdu hlavně kvůli manželeově odchylce hromozomu...miminko musí mít chromozomy buď po něm nebo po mě, žádný jiný nesmí mít, jinak by bylo zle..
mě výsledky příjdou do 14 dnů, ale prý mi zavolají do 3 dnů předběžný výsledek..tak uvidíme...
27. dub 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 tak to je logické,že na to jdeš. Mě by tentokrát museli hooodně ukecávat, abych na to šla :slight_smile: Já měla riziko na Downa.
27. dub 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 ten Down je asi největší důvod, proč na plodovku posílají, že?
Jinak já mimnko čekám po IVF..povedl se nám až 4 pokus..možná proto chtějí vidět, že ten chromozon je v pořádku..Mudr říkal, že nejde o žádné drama, ale že udělat se to musí..
ty máš s plodovkou špatné zkušenosti? 6e píšeš, že by tě museli ukecávat, aby jsi šla znovu?
27. dub 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, děkuji za gratulace! :dizzy_face:
@ilonne mě řekli, že výsledky tripplů jsou do 10ti dnů
já se dnes objednala na velký orgánový UTZ ve 20tém týdnu, do Gennetu na Letné, opět mě objednali k dr. Kulovanému, jelikož jsem u něj byla i s prvním dítkem, jako odborník je to prý velikej, ale jinak to byl tedy studenej čumák! Celou dobu skoro nic neřekl, nic nekomentoval, někde se zastavil na dýl a něco urputně zkoumal, až měl člověk pocit, že něco objevil a není vše OK, ale on vůbec nic neříkal, hrůza! :rolling_eyes: až na konci suše pronesl, že je vše OK a že to bude kluk. Tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat tentokrát.. objednala jsem se na 23.5. na 18:00, takže se mnou půjde i manža, tchýně pohlídá, jsem chtěla, aby viděl prcka alespoň jednou na UTZ. Když jsem byla poprvé těhotná, tak se cpal na každý UTZ ale teď to už vůbec neprožívá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jako já se mu nedivím, u mě je to podobné, holt druhorozený :sweat_smile:
27. dub 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, je to hodně nepříjemné a bolestivé vyšetření? čistě ze zvědavosti..
27. dub 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek