• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@ilonne tak co? už se něco chystá? já se pořád doma motám jako mátoha, jizva bolí, zítra jdu zase na kontrolu k Apolináři, v Motole jsem byla s malým jen dva dny, pak po rozhovoru s doktorkou jsem se vrátila domu a dávám se do kupy, doktorka má pravdu, že musím být fit já, aby se pak nestalo, že Františka propustí a já budu muset kvůli té jizvě do nemocnice :frowning2: takže jsem poslechla, ležím celý den doma a malého jezdím krmit a koupat každý večer, za chvíli tam vyrážíme, je to naše milované zlatíčko, je moc nádherný, pošlu Ti pak do mailu nějaké fotky z Motola, sem je dávat nechci, jinak odsávám mléko, takže je krmený ode mě a doma rozjedeme naplno to pravé kojení :slight_smile: když tam jsem večer, tak kojíme.... jinak s propuštěním už to možná vypadá na úterý, jupí :slight_smile: drž se a dej vědět, kdyby něco! moc držím pěsti!!!
2. říj 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka velká gratulace! my jsme měli číslo 421 :slight_smile:
2. říj 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Vítej mamino :slight_smile: to je dobrá zpráva že už bude prcek v úterý doma.Těšíme se na fotečky :wink:
2. říj 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme dnes za sebou nakonec fakt tu zoo ve Zlíně, takže skoro 300km v autě, z toho kusanec po echt "vytřásací" dálnici z Brna na Vyškov, ta je fakt výživná:grinning:, pak čtyřhodinovou procházku po zoo, kopečky, schody, rovinky,...po cestě zpět jsme se ještě stavili v Ikea pro nějaký maličkosti a hlásím, že jsme pořád vcelku:grinning:. Celkem bez nějakých větších následků, ani mi břicho netvrdne, už jsem doma zvládla i horkou vanu a další maliník, teď mi M. jde vařit svařák, hodně ho prý okoření a večer (pokud teda prý vydrží:grinning:), tak mám "slíbený" i sex:grinning:. Jsem teda unavená, ale že by to něčemu mělo pomáhat, krom toho, že jsme si užili super den, tak to se nezdá, máme holt malýho klíšťáka, který se odmítá pustit:grinning:. A nějaký fotečky...
2. říj 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete Teda to jsi dobrá s takovou dlouhou procházkou. Jinak něco podobnýho jsme měli včera (jen jsme jeli výrazně kratší trasu) a večer jsem byla ko. I když je fakt, že druhoče v břiše bylo maximálně spokojený, ani se nemlelo, naprostá pohoda.

Holky, takový návrh - co udělat už uzavřenou diskuzi? Přeci jen budou fotky dítek a ty už se mi nechce dávat někam, kde je můžou všichni vidět.
2. říj 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, tak už mám nakoupeno pro mimčo snad vše, kromě krartáče na vlasy a nůžky na nehty. Včera jsme vyzvedli fusak do kočárku a dnes jsem ještě neplánovaně koupila malé v Lidlu zimní kombinézu za 299 kč, tak snad ji vynosíme, mám totiž doma ještě 2 plyšové z Nextu, ale tahle se mi hrozně líbila, navíc je z venku šusťáková. jinak jsem zjistila, že mi od minulýho týdne "vyrostly" prsa o 3 cm, zítra ráno se znovu změřím i s břichem, protože mi připadne že se taky nějak zvětšilo. Dvě noci po sobě mě probudili - asi - poslíčci, ale vzhledem k tomu že jsem během nich v pohodě usla to asi ještě nic neznamená, ale říkám si, abych ten svůj porod nakonec nezaspala, mám hrozný problémy se spaním tak když ta únava na mě konečně příjde, tak mě prostě nic nevzbudí..,,
2. říj 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek jsem pro uzavřenou diskusi
2. říj 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek - no já byla celou dobu i celkem v pohodě...teda poslední asi půlhodinu už to bylo celkem dost a břicho pobolívalo, ale ne nijak dramaticky...pak teda, když jsme v Brně vylízali u Ikea z auta, tak jsem myslela, že to nerozhejbu, to mě děsně bolela ta stydká kost, ale než jsme prošli přes parkoviště, tak už zas ok:slight_smile:. Teď jsem tak jako velmi příjemně unavená, rodit by se mi teda dnes v noci nechtělo, bych na to nebyla odpočinutá:grinning:, ale vzhledem k tomu, že mi nic není, tak to asi ani reálně nehrozí:grinning:. Je teda fakt, že té únavě teď ještě dopomohl hrnek svařáku, tak tu tak jako odpadám do spánku dřív jak Lukáš, ten je naprosto neuvěřitelný, v tom Zlíně už sotva motal nohama, tak jsme počítali, že usne, než se vymotáme od zoo a bude spát celou cestu - tak ani ťuk, v Brně měl slíbenýho mekáče, tak se tam najedl, tím se ještě probral a celou tu zpáteční cestu vydržel i v autě vzhůru, což jsem teda nechápala...a teď ještě nespí a kouká na animáčka na šmouly...
2. říj 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuluji všem maminkám k miminkům, sice sem moc nepíšu,ale pravidelně dočítám. Já mám něco přes 2 týdny do termínu a cítím se teda pořád stejně, břicho mi nijak netvrdne, jen když hooooooooooooodně chodím. Držte se všechny, at už máte dítka u sebe,nebo stále čekáte na hodinu H :slight_smile:
2. říj 2011 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab Ke konci porodu jsem mezi kontrakcema normálně usínala, chlap měl tendenci mě budit, ale doktorka mu říkala - nech jí spát, ona to nezaspí:grinning: A opravdu jsem samotný porod nezaspala, byly to takový 30 sekundový spánky mezi těma posledníma pár kontrakcema, který jsem musela prodýchat, aby malej dorotoval. Takže neboj, nezaspíš to :wink:
2. říj 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek - já jsem taky pro uzavřenou diskuzi, myslím, že už je to tu zajetý, takže stejně nikdo nový ani přibývat nebude, tak bych v tom neviděla problém:slight_smile:
2. říj 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne moc na Tebe myslím, doufám, že se to některým směrem hýbe :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek jsem pro uzavřenou diskuzičku, už jsem to tu jednou navrhovala :dizzy_face:
2. říj 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..uzavřenou skupinu už máme dávno založenou..já ji kdysi zakládalaa, ale nikdo tam není..nedávno jsme všem posílal do IP odkaz..kdyby mě to Illone nepřipoměla, tak jsem na to úplně zapoměla...
2. říj 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Jééé, tak to jsem ani nevěděla. Jsem pro přesun tam, ale zatím se tam nemůžu dostat, přidáš mě prosím? Děkuju.
2. říj 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten předchozí odkaz mi nejde otevřít, tak raději dávám ještě jeden..snad vám to půjde...
http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/o-cekame-miminko-v-rijnu-2011-/
2. říj 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no nekec! :grinning: hodim Ti do IP telefon, tak pisni, az tu budes! Tedy jestli uz tu nekde nejses a nerodis :dizzy_face: ja tady budu tipuji do stredy
holky, vsem moc dekuji za gratulace, jste moc hodne! Btw jsem taky pro to to tady zavrit!
2. říj 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek už jsem ti tam přidla..sna tě to přišlo do IP... pokud vám to holky některé z vás nepřišlo, tak mě to písněte..já vás tam přidám...píše mě to 29 členů, ale jsou tam mezi nimi iholky, které nesjou v naší diskuzi, ale TP mají také v říjnu..některým se to už také narodilo..
2. říj 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 já chci taky přidatttt :grinning: :grinning:
2. říj 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam
@gumidek přišlo vám holky něco do IP? Už jsem vás obě přidala..ale zatím se tam nikdo neukázal..
2. říj 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky hlasim ze zitra mam nastup na vyvolani tak na me myslete nekdy od 7 rano
2. říj 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 budu držet moc palečky..
2. říj 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 moc držíme palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 v říjňátkách už jsem, ale do IP mi nic nepřišlo :confused:
2. říj 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 - už jsem tam:wink:

@kajulka001 - tak teda koukám, že se příští týden asi hromadně rozrodíme tady:grinning:. Já jdu v úterý ráno (na půl devátou), ale prý nemám počítat s tím, že by se něco začalo hned v úterý, že prý s mým nálezem to bude na víc dnů než porodím:confounded:. Tak ať to u vás jde dobře, rychle a pokud možno co nejmíň bolestivě:wink:
2. říj 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kde teda budem kecat?
necháme to tady uzavřit? ať se nehoníme ve dvou tématech, ne?
2. říj 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam dekuju :slight_smile:
@petapete no u me to budou chtit uspisit asi skrz ty jaterky ale neni vylouceny ze se nebude rodit hned v pondeli uvidim
jee vy to tady uzavirate??a jak se dostanu do tech rijnatek
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek