• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@kajulka001 - no u mě to chtějí uspíšit kvůli cukrovce, takže taky nebudou "čekat", ale podle nálezu v pátek prostě nemám vůbec připravený porodní cesty, takže MUDra říkala, že ta příprava k porodu prostě bude nejspíš na delší lokty, než že by se zadařilo hned v úterý po nástupu rovnou vyvolat..takže spíš počítám, že by se začalo nějakým oxytocinovým zátěžákem,...příp. třeba půlka tablety pomalinku,...a vidělo by se s tím, že asi není pravděpodobný, že by se to rozjelo hned v úterý, ale že to prostě bude trvat třeba den, dva, než ty cesty "dozrají" a k porodu to pustí:slight_smile:
2. říj 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@lososka mooooc gratuluju :wink:
2. říj 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 držím pěstičky aby to bylo rychlí :slight_smile:
@adenka84 já chci taky přidat :grinning:
2. říj 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by se tááák líbilo zítřejší datum :grinning: 3 je krásný číslo...
2. říj 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach - mě už by se líbilo jakýkoli datum, jen aby to šlo rychle a nejlépe samo (to už asi těžko stihneme:confounded:). Ale ráda bych, abychom to stihli aspoň toho 5.10., když 4. nastoupím na vyvolávání, M. by dostal medvídě k "čtvrtročninám" - má narozky 5.10.:grinning:
2. říj 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete Neboj budeme na tebe všechny myslet :slight_smile: To bude mít krásný dárek k narozeninám :slight_smile:
2. říj 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach - to jste hodný :dizzy_face:. Mmch, kdybyste to některá za mě chtěly i odrodit, tak se taky nebudu vůbec zlobit:grinning:
2. říj 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach
@petapete - a samozřejmě nemá narozeniny 5.10., ale 5.7. - vidíš, jak už z toho blbnu jo:grinning:
2. říj 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete tuhle fázi bych klidně taky někomu přenechala :grinning:
2. říj 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam Díky, myslím, že spíš nehýbe než hýbe, už jsem psala do uzavřené.
2. říj 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Držím palce moc moc!!! :slight_smile:
2. říj 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Já jsem jen nepochopila, proč František je vůbec v Motole? Jinak moooc gratuluju, přeju, ať už jste spolu a vše je ok :slight_smile:
2. říj 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Krásný vlasáček :slight_smile: Moc gratuluju!!!!
2. říj 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Nepřišlo mi žádné IP a vůbec nevím, jak se na tu uzavřenou diskuzi mám dostat :frowning2:
2. říj 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka Z posledního odkazu, co sem dávala adenka84.
2. říj 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach tak jsme se vrátili z Motola a Františka už propustí zítra, juchů, takže dopoledne si pro něj jedeme a začíná domácí pohodička, konečně! ... v nemocnici byl moc hodný, tak snad mu to vydrží i doma :wink:
2. říj 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak sem Vás dočetla :grinning: včerejší oslava super, došli sme o půl 3 ráno :grinning: :grinning: , tak sme to dnes dospávali a užívali si klidnou neděli.

holky, poslední odkaz na uzavřenou skupinu mně nefunguje, tak sem zkusila ty předchozí a napsala adence84. tak doufám, že se tam dostanu :grinning: :grinning:
2. říj 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi tak to je super, že už budete mít malého doma :wink: tak ať je pořád tak hodňoučký :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi To mám hroznou radost i za vás :slight_smile: doma je doma určitě bude hodnej :wink:
2. říj 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, budeme teda používat tu uzavřenou skupinu, nebo psát stále sem? :confused:
2. říj 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka no on hned po narození musel na operaci, měl malinkatou dírku v zadečku, takže mu jakoby museli rozšiřovat konečník, nikdy před tím jsem o ničem podobném neslyšela, že by se to dětem stávalo, ale jak se o to člověk víc začne zajímat, tak jsem zjistila, že v okolí se to stalo několika miminkům mých známých, záleží na vážnosti téhle vady, někdy je potřeba více operací, u nás se to zadařilo hned na poprvé a naštěstí úspěšně :slight_smile: vliv na funkci vylučování to nemá, takže vesele kakáme a prdíme, následky nejsou žádné
2. říj 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Moc krasny,mimisek je nadherny a ja opravdu zavidim...Uz chci mit prcka u sebe a nunat ho,ale to tady asi uplne kazda tehulka :wink: ..
3. říj 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 - můžeš mě tam taky přidat prosím, zkoušela jsem ten odkaz a píše mi to, že stránka neexistuje a že mám jít do jiné diskuze, prý jich mají dost :grinning:

Holky mě dnes ráno vzbudily bolesti jako při menstruaci a myslím, že mi odešla zátka - vytekla ze mě taková načervenalá vodička a na papíru na záchodě jsem pak měla mini kousíček sražené krve, dala jsem si sprchu, ale pořád břicho bolí, tak možná.... :slight_smile:
3. říj 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Ja chci taky pridat,zadost jsem poslala,ale nevimjestli dorazila :slight_smile: ..
3. říj 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Jeeee,tak drzim pesticky at je vse poradku a porod at jde jak po masle :wink: ...
3. říj 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 sice už píšu pozdě, ale držím palce!! Ať to jde hlavně rychle a jste oba s prckem v pohodě :slight_smile:
3. říj 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Aha.. no já to znám, Honza se taky narodil s problémem. naštěstí už je taky vše ok a hlavně, pak jsem byla taky překvapená, kolik lidí se s tím potýká. Holt, když se ti narodí zdravé dítě, ani si neuvědomíš, kolik by tě toho mohlo potkat... Je to skvělé, že už je v pořádku a budete si užívat ty běžné starosti :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84
@pavlina88 Mě to píše to samo, tak nevím, kde je chyba... :frowning2:
3. říj 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kecáme v uzavřené, tak doufám, že Vás tam všechny @adenka84 přidá, ať nekecáme ve dvou debatách, to je pak o ničem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek