• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
my měli pětiletý výročí od svatby 13.5. :grinning:
@clloi to jsi s manželem taky začala chodit jako dost mladá že:slight_smile:. Já jsem s M. začala v čerstvých 18letech:grinning:
3. říj 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, jen doufejte, že adenka mezitím nerodí, byste musely čekat dlouho, než vás pustí:grinning:
3. říj 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Díky za optimistickou zprávu :wink:
3. říj 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete no my sme se poznaly v práci, mně bylo 20 a jemu 21, za dva roky sme si pořídili podnájem, za další dva roky koupily svůj byt a za další 3 roky se braly....taková sedmiletka :grinning: :grinning:
No taky doufám, že nerodí, ne že bych jí to nepřála :grinning: :grinning:
3. říj 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Jinak na zítra ti moc držím palce :wink: :dizzy_face:
3. říj 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pojďte kecat do té zavřené ne? Přece nebudeme rozdělené na dvě :sweat_smile:
3. říj 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaa koukám, že jsou nějaké potíže s tím se tam dostat. Tak můžeme napsat adminovi, aby nám dal někomu práva vpouštět lidi...
3. říj 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jen abych navnadila, my už máme tedy jiné starosti než porod. Konečně Maty dostatečně saje a nemusím dokrmovat stříkačkou i noční vstávání se dá zvládnout - ho někdy pak nechám u sebe v posteli, to je takovej klidnější. Váhově teď budeme mít tak 2,7kg, takže nosíme furt velikost 50-56(ta je nám teda velká). Jinak chodíme po procházkách, což je super, včera jsme měli tedy trochu ukřičenej kočárek - bolelo bříško, ale jinak je malej neustále hrozně hodný miminko. Taky už na 100% látkujeme - nejlepší jsou na rovno čtvercové plíny po manželovi (úplně jiná kvalita než nové) a XS bambino mio svrchňáčky, v tom máme luxusně malej zadeček. Praní separaček nějak nehrozí - všechny jsou neustále pokaděné a vlhčené ubrousky dělám z řepíkového čaje + olivový olej + kapka mycí emulze - daleko lepší než kupované. Takže takhle zatím válčíme.
Všem přeji pohodové porody a zdravá miminka.
3. říj 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clloi - my spolu začali chodit v mých 18 a měsíci vlastně, pak jsme rovnou začali spravovat ruiničku baráku:grinning: a po sedmi a půl letech byla svatba, taky taková sedmiletka:grinning:
3. říj 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana my by sme rádi, ale ono nás to nechce pusti :frowning2: já vůbec nevím, jak to funguje, nechceš zkusit teda adminovi napsat? Byli by sme moc rádi
@petapete tak vidím, že sme důkaz, že pokud se dva najdou, tak to vydrží i tak brzo :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. říj 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii Krásně jsi navnadila :slight_smile: Jsem ráda že tě látkování baví a doufám že mě to taky chytne :wink: Tiše závidím že si můžete tkhle krásné počasí užívat už s prckem :slight_smile:
3. říj 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii jeee,moc krasne se na to kouka,pocasko mate krasny,tak uzivejte!! :wink:
@vrana Ja bych tam sla taky kecat,ale me to porad nejde :angry: ...
3. říj 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky psala jsem adminovi a mám blbou zprávu, že do skupiny může vpustit nebo předat právo někomu jiném pouze její zakladatel, tj. adenka :frowning2:
3. říj 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme spolu devátý rok a 19.9. jsme měli tři roky od svatby :slight_smile: .
3. říj 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilonne my devet let oslavime tuhle sobotu :slight_smile: A tri roky od svatby jsme meli v 6. zari :slight_smile:. :slight_smile: :slight_smile: @petapete a taky spolu chodime od mych 18. Ja nastupovala do maturitniho rocniku a M. na vojnu k hradni strazi.
3. říj 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,
tak už jsem vás všechny co jste mě psali do IP vpustila..san d sjem na nikoho nezapoměla, kdyžtak mě ještě písněte..teď už by mělo stačit jen kliknout na ten odkaz a měli by jste tam být..
3. říj 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 My už myslely jestli nerodíš :grinning:
3. říj 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana ne ne, jen jsem neměla čas k PC sednout dříve... :slight_smile:
3. říj 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete koukám, že tady rozebíráte jak dlouho jste se svými mužíčky...
nám už táhne na 5 výročí svatby...žijeme spolu 6 let...brali jsme se přesně na den po roce...byl to docela fofr...známe se už, ale hrozně dívno..vlastně od malička..manžel je o 12 let starší než já...když já jsem šla do 1. třídy on rukoval na vojnu...zná mě jako malou holku..nikdy by mě nenapadlo, že mi dva budeme spolu..osud je osud...
3. říj 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina88 tak co..rozjelo se to?
3. říj 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pojďte už kecat "vedle", ať můžem toto nechat zavřít, už se ztrácím kam jsem co psala a na co mám odpovídat ...
3. říj 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přikláním k zavření, je v tom pak binčus :wink:
3. říj 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana napíšeš adminům Ty nebo já, ať to tady zavřou?
3. říj 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Sice patřím do jiné diskuze, ale dostala jsem rozkaz od @nasekuratko pisnout vám, že dnes v 10:40h se jí narodil syn Sebastian (47cm, 3,16kg). Lucifer to zvládnul na jedničku, i když císařem. No, sama vám potom napíše víc. Takže - rozkaz splněn. Mějte se všichni fajn a ať už máte prcky co nejdřív u sebe :wink:
3. říj 2011 v 19:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap - jů, tak děkujeme moc za zprávu :dizzy_face:. @nasekuratko ooooobrovská gratulace k Sebastiankovi :dizzy_face:
3. říj 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to mě holky tak přivádí k nápadu, že by možná nebylo špatný tuhle diskuzi nechat ještě neuzamčenou, aby se příp. další přírůstky mohly takhle "nahlásit":wink:
3. říj 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata,
nevím jestli to ještě stihnu než se zavřete, ale ráda bych se k vám přidala.
Termín mám 12.10. a už tak od července vás pravidelně čtu :slight_smile:. Jenže vím, že koník se ve finále stane "drogou" a tak jsem pořád odolávala se aktivně zapojit. Ale teď jak čtu, jak už se tu hezky rodí, tak nemůžu odolat :slight_smile:.
Pro začátek ve stručnosti o mě - čekáme 1mimčo, "snad" holčičku Aničku (vše je doma připraveno v barvách na holčičku, tak snad se nespletli), termín jsem si vybrala 1. a 3.10., což už nestihneme :grinning: , dnes jsem byla v porodnici a máme čas do příštího pondělí, aby porod přišel samovolně, jinak nástup na vyvolání. Mám v těhotenství vysoký tlak, tak kvůli tomu. Tak uvidíme :slight_smile:
3. říj 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donnald Ahojky,pridat se muzes,jen mi ted uz asi budeme vic komunikovat ve skupine,tak se pridej :wink: ...
3. říj 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Moc gratuluju k mimiskovi a preji moc stesticka a zdravicka :wink: ..
3. říj 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Velká gratulace k Sebatianovi!!! Ať jste oba v pořádku a co nejdříve doma!!!
4. říj 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek