• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
hezky vecer.je to ta uzamcena diskuze.vsem maminkam a miminkum gratuluji a prejeme hlavne zdravicko.....
4. říj 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Gratuluji mooooc k Sebastiankovi :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně doma , už od včera, jenže Maruška tak Našesala LUcinku na cestu domů že jsem se musela smát, páč vypadala jak Hitler, s tou pěšinkou na boku a patkou, že jsem se zasmála a ted sotva chodim, booej mě stehy a vevnitř v jednom míste příšerně píchá ale dnes už je to o chloupek lepší, ale chodim huř jak po porodu.
@petapete dočítám postupně, jak čtu o oxitocinu plus půl tablety tak mě jde mráz po zádech , vybavuje se mi mých 28 hodin kontrakcí po tomhle od rána do 2-3 v noci i 5 stahů za 5 minut v jednom kuse skoro bez prestání , pak jsem na 3 hodiny odpadla a po rannim oxitocinu mi nastoupily od 4 do 15 minut ale už ty vydejchávací pak ve 3 odpoledne jak když utne přes noc se mi to rozleželo, tech 28 hodin stahů a já nemohla ani chodit jak jsem měla namoženej spodek. Ráno když jsem se chtěla na vizite zeptat zda mě necha den na nabrání sil, respektive aby se to namožený trochu dalo do kupy a měla jsmena porod sílu, páč jsem byla příšerně unavená. Primář řek jen zlobíte , na sál obě a zmizel. Bylo nás tam 6 na 4 těhotenský lůžka. Tak vybral tu s nejhorším tlakem a mě v nejzralejším stádiu a vyvolali mám to natvrdo. Po tablete se má půl hodiny ležet, už behem tý půlhodiny jsem dostala příšernou zimnici a když se mi povedlo přejit na sál , protože mezi kontrakcemi nebylo nádechu tak už jsem byla na 6 cm, nevím jestli to byla hodina, nebo víc, na sále hodiny nebyla a k telefonu jsem se nemohla dostat. Jsem se pokoušela na několik pokusů vysprchovat a tak, takže ten čas strašně splývá, když tam nebyla hodiny, jen vi, že od tablety do porodu 3,5hodiny kontrakcí skoro bez možnosti se nadechnout. To u přirozenýho nebylo, byl čas mezi stahy chytit dech, změnit podlohu, tady ne. Akorát to finále bylo rychlejší ač na sále to byl cca stejnej čas. Vím že u Marušky mě tu nutilo tlačit dlouho a že se ještě nesmělo. Tady mě řekli že ještě ne, branka nebyla ještě zašlá, pak jsem si párkrát lokla kyslíku a hned na to další velkej stah a úplně mě překvapilo , že to byla najednou bradu na prsa a tlačíme :ODDD skoro nestihli z pod lůžka vyhodit ty madla. Ač jsem chtěla jinou polohu než klasickou nakonec jsem byla ráda, že se mám o co opřít, když mě utek chlap a nepočkal ani před sálem. U Marušky vím co to bylo za doktora, jaká sestra. Tady vím jen že tam bylo dost hlasů a já neměla čas ani otevřít oči :ODDD a že dokror stihnul sotva doběhnout jak bylo to finále rychlý. Jsem zmapovala terén jen ve chvíli když už Lucinka visela napůl ven , tak mě na chvíli přešly veškerý kontrakce a bolesti a smáli jsme se, že teď najust nic :D ta finální byla tak nepatná a přicházela tak pomalinku , že jsem ji dotlačila ven skoro sama. Teď už se fakt směju tomu že po mě chtěli načurat do kelímku když jsem byla otevřená na 6cm a papala ze mě už jen krev a kousky zátky a chtěli po mě krev a já v tý nejpouzitelnější zíle měla už 3 dny kanylu a jinou nemohli napíchnout, skákali po mě 2 sestry,zavolali další, já neustále vydejchávala , jednu kontrakci za druhou a u toho po mě chtěli cvičit, levou pravou, v lokti v zápěstí, no nedostali ze mě kapku. Když mě to dalo nadechnout a mluvit tak jsem jim fakt musel a rict, že když po mě chtěli odběry, že si to všechno mohli vzít než mi dali tu tabletu. Takže vivat přirozenej porod, přeju všem ať se to rozjede samo. Jsem to řikala i primáři a on mi na to řekl, že tenhle byl nadpřirozenej, a to proto, protože to rozštouchal on. Bylo tam hodně asi odražený to namožený tělo z těch 28 hodin kontrakcí, ale je to za náma, pro to štěstí co je na konci bych do toho šla ještě jednou . Za ty dětičky to stojí.
ještě mí zbývá dočíst 4 strany , musím počkat na Adenku aby mě přidala do tý uzamčený, zatím mě to tam nepustí.
Tak vám zatím ukážu Lucinku.
Gratuluji všem novým mimískům, posčítám je až dočtu. Lucinka mě moc nenechá, nebo sem chodí mamča abychom to dotáhli do finále, já jsem ted na tom fakt huř jak po porodu a odeznívá to pomalu. Tak pokud to jde tak ležim.
dávám dvě včerejší srdcovky při přebalování a tímto vám představuju Lucinku
5. říj 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbarkaaa ta je nadherna :slight_smile:
5. říj 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa malá je úžasná...ještě jednou gratuluji...
přístp už máš povolený..
5. říj 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Lucinka je úžasná:slight_smile: A ten porod teda nezávidím, to muselo být dost šílený. Doufám, že tentokráte zažiju přirozenej porod, abych si to jednou zkusila, jaký to je, když se to rozjede samo.
5. říj 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84
díky

@gumidek fakt ti to přeju, už muzu porovnávat a behá mi mráz po zádech když slyšim vyvolání. Něco vydržíme, přece , to je fuk, jen fakt zlatý když si to rekne samo. Když si predstavim že paní co se mnou lezela ji ho vyvolali stejne a sla az v 22 vecer na cisaře, my odcházeli z porodnice a ona jeste sotva chodila
5. říj 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Boze,ta je nadherna :slight_smile: ....
6. říj 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek díky, vyřídím slečně, snad jí to nestoupne do kohouta :slight_smile:
6. říj 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, jen jsem chtela pisnout, ze mame od nedele 2.10. chlapecka Jakuba. Narodil se na Obilnaku v Brne v 5.15 po kratkem a pohodovem porodu, kdy jsem jeste 3h pred jeho vylodenim na svet neverila, ze fakt rodim :grinning: :grinning: Miry mel 3320g a 51cm :sunglasses: Ja jsem nebyla ani nastrizena, mam jen jeden steh na malinke trhlince, akorat jedina cerna tecka na celem tom supr-porodu byla vetsi ztrata krve u me... Ale citim se fit a spokojene, rozhodne lip nez pred rokem u prvniho mimca.
6. říj 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@orchidie velká gratulace :slight_smile: kecáme teď už v uzamčeném :wink:
6. říj 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam aha, a muzu tam taky?
6. říj 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchidie gratulace ke krásnému porodu...to ti můžeme jen závidět.. :slight_smile: a samozhřejmě ještě větší gratulace k tvému jakoubkovi..

přístup do uzavřené diskuze máš povolen
6. říj 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchidie Velika gratulace k miminku a velika zavist ke krasnemu porodu :wink: ..
6. říj 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem včera přijela z porodnice, resp. přijely :slight_smile:. V neděli 2.10. v 11:55 hod. se nám narodila holčička Agátka. Porod byl naštěstí hodně rychlý, tak vše proběhlo v pořádku a Agátka se má k světu. Vážila 3.86kg a 51cm.
@orchidie moc gratuluju ke Kubíkov, trefily jsme se do tvého porodu. :slight_smile: A gratuluju všem dalším maminkám co už porodily, musím si to tu pořádně dočíst, ať taky vím co se tu nového děje! :slight_smile:
7. říj 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Ahojky,nedavno jsem na tebe zrovna myslela,jestli uz taky mas malou u sebe..Takze k Agatce velika gratulace a teda ten porod!!doufam,ze to taky budu mit rychly..My ted kecame v uzavreny skupine,tak se k nam potom pridej :wink: ..
7. říj 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek děkuju moc a hrozně moc ráda vám ostatním přeju, abyste taky měly takový rychlý porod. Po šesti nejvetších kontrakcích jsem šla rodit a Agátka na třetí zatlačení vylezla, takže opravdu to bylo super. Jj, ráda se připojím k vám do skupiny. :wink:
7. říj 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchidie ,@gabisek obrovská gratulace k mimískům :slight_smile:
7. říj 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach děkujuuuu a jak jsi na tom ty, už každým dnem, vid? :slight_smile:
7. říj 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek termín mám přesně za týden...No uvidíme :slight_smile: Zátka mi odchází už kdoví kolikátý den,taky se pěkně pročišťuju na wc a dneska mi obzvlášť tvrdne bříško.
Už bych to taky chtěla mít za sebou :slight_smile:
Jak si doma zvykají na sourozence?
7. říj 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem prvni den doma...bohuzel byly komplikace, tak se to protahlo...zitra napisu vice...Jinak mimi i ja sme v poradku:slight_smile:
7. říj 2011 ve 21:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika12353 To je dobře že jste v pořádku :slight_smile: velká gratulace
8. říj 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchidie gratulace a porod fakt bájo

@gabisek
@monika12353
všem detem gratulace a přání života naplněneého zdravím
12. říj 2011 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak,konecne chvilk acasu, abych neco napsala- nas porod teda nic moc- nebala sem se, cvicila s epi, natrenovano 31 v pohode...sla sem tam s usmevem, jako hrdinka..odchazela jako zcela porazena :frowning2: Prvni doba rychla 4 hodiny-ale pak pres 3 hodiny tlaceni, kdy malej nesel vytlacit, zasekl se v panvi, museli nakonec pouzit vax, protoze prestavaly i kontrakce, takze nasttrih v mnoha vrstvach :frowning2: jeste dnes nesedim...Navic celou dobu malemu hrozne klesal tep- ja jen poslouchala to pomale tuk tuk tuk, kdy doktor volal- dychat, zhluboka dychat- no holky, myslela sem , ze umre...pri kazdem tlaceni sem navic omdlela, takze zaver, kdy ho vytahli ani nevim...probrala sem se, az kdyz na me lezel- neplakal, ale po chvili zacal...aby tohpo nebylo malo, v nemocnici sem nekojila, nestahovala se mi deloha a musela sem na 2 transfuze, pac sem mela hrozne malo krve.. Ale sme nakonec v poradku...
12. říj 2011 v 09:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika12353 ufffffffffff <3 ještě že už to máte za sebou a že to dobře dopadlo
12. říj 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika12353 tak hlavně, že jste oba v pořádku, ať vám malý dělá jen radost :wink:
12. říj 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dne 5.10. v 11.50 se nam narodil Jirik, meri 44 cm, vazi 2690 g, sice je to drobek a brzy to dozene:slight_smile:Uz jsme konecne doma!!!
12. říj 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Gratuluju, ve stejný den jako Anežka - 14:34. V 11:50 mi zrovna krásně zabíral epidurál, tak jsem měla chvíli oddech :grinning: .
12. říj 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Gratulace , to je drobek, si to ani nedovedu představit :slight_smile: krásnej život plnej zdraví
12. říj 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek