• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@adenka84 já měla s 1. těhotenstvím docela problémy. Od 5tt jsem musela ležet a proležela jsem skoro celé těhu, ale ne s jedním problémem, ale to bylo furt něco. Navíc mě furt bolelo břicho, jakože děloha, takže mě ta plodovka, které normálně vůbec nebolí, bolela fest tak 3 dny. Hrozně jsem se tehdy bála, že potratím. Tohle těhotenství se tím prvním zatím vůbec nedá srovnat.
27. dub 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka jde vlastně o to, že ti dlouhou jehlou propíchnou břicho až do dělohy. Ten vpich nebolel, jen normálně jak injekce, ale prostě mě pak bolela celá děloha jak mi to asi nějak podráždilo
27. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 aha tak to rozumím...mě také obas pobolívá v podbříšku..když dlouho sedím třeba u PC a nebo když kjechnu či zakašlu, ale jinak problémy nemám..tak doufám, že to zvádneme dobře...toho píchnutí se vážně nebojím...při IVF jsem musela také ledacos vydržet a dalo se to bez problému..tohle už zvládnu také..halvně, že bude vše ok a já budu mít konečně klid..
27. dub 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 hlavně buď pak v klidu a odpočívej. Tam je nějaké to riziko 1% potratu, ale prý to jsou většinou ženské, které nedodržovaly ten odpočinek
27. dub 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@adenka84 -já na plodovce byla a je to nepříjemné ,cítíš jen vpich a potom jen takový tlak, dny potom musíš být v klidu,nic netahat! spíš polehávat Dá se to v poho vydržet a hlavně potom máš klid na duši a můžeš se hezky v klidu těšit :slight_smile: já jdu na krev ( genetiku) .11.5 tak snad tentokrát to budu mít v pohodě :slight_smile:
Jinak kočárek máme po Elince i sporťák,tak jiné už kupovat nebudem-jsme spokojeni :slight_smile:
27. dub 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betty312
@radus78 holky děkuji..určitě v klidu budu řekli my 3 dny absolutně nic neděla..ani vařit..jen ležet, vymočit a opět ležet...no sna d to nějak vydržím...budu si pouštět pohádky afilmy..jen doufám, že nebude zrovan venku krásné počasí..kéž by pršelo, aby mě to tak nemrzelo..že nemohu být venku..zrovan bude stěvění Máje..u což nadělám..miminko je to nejdůležitější..
holky kde jste ne té plodovce byli? já jedu na genetiku do Plzně k Mudr. Lošanovi..
27. dub 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 já byla v Ustí nad Labem :slight_smile:
27. dub 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 jj, znám ten princip a právě kvůli té dlouhé jehle co Ti zabodnou do břicha a dál mi to přijde, že to musí být strašně nepříjemné, já pigáro do břicha nikdy neschytala, tak je to asi jen můj subjektivní pocit, že jde o citlivou a bolestivou partii :sweat_smile: doufám, že si to nebudu muset nikdy ověřovat!
27. dub 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 tééda, to si neumím představit, mít takovej režim už s jedním dítětem doma! ale ty máš klídek, jak píšeš, uděláš si filmotéku, jídlo a pití na dosah a můžeš vegetit :wink:
27. dub 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka já se hlavně bála i pohnout, ale doktorka byla moc šikovná

@adenka84 já byla v Novém Jíčíně
27. dub 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka doufám, že to nebude nějaké drama..většinou holky říkají, že to ani necítili..a nebo, že spíš cítili lehké brnění..no uvidíme, bude to zajímavé..
jinak já už jsem si bodnaců do břicha napíchlal, že to nai nespočítám...teˇd při poslední IV jsem píchal 3 injekce denně po dobu jednoho měsíce..takže jeden podanec do pupíky na víc mě už nezabije...
jen ať je vše v pořádku to je to nejdůllkežitější..jsme malinko nervozní to ano, ale zároveň se těším, že opět uvidíme naše miminko...
27. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka jojo, vegatit bud..to určitě..jen se bojím, že mě to brzy přestane bavit...
manžel mi slíbil, že bude se mnou celý víkedn doma..že nepůjde ani na přesčas do práce a ani na Májku..tak jsem moc ráda..prý mě chce mít pod kontrolou..kdyyb se nedej bože něco stalo..
27. dub 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 tak to joo, to máš dobrou průpravu, to dáš levou zadní :wink: ale teda chudák Tvoje břicho! :sweat_smile:
Ale určitě bude vše OK!!!!!
@radus78 já bych se právě taky bála, že sebou škubnu, mě stačí i odběr krve z ruky, taky ssebou škubu, sestra už je zvyklá :sweat_smile:
27. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka taky ti chci moc pogratulovat k poslední zkoušce a ke státnicím držím palce, určitě je zmákneš :sunglasses: Já je mám nedávno za sebou, vím jaký je to záhul...sice jsem neměla ještě Honzíka, ale při práci to taky nebyl žádný med. Teď zase chodím do školy, začíná mi zkouškovém a tak taky šrotím... Nejhorší je si na to vynahradit čas, moc ho není, že? Budu na tebe při tom šprtání mylset :wink: A kdy to vlastně děláš?
27. dub 2011 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka docela jsi mě překvapila chováním dr.Kulovaného...já u něho taky byla na screeningu, sice ne v Praze, ale v Liberci, jelikož mi říkal, ať pozdravuju svýho gyndaře, že ho moc dobře zná a že se bude divit, co dělá v Liberci, tak ať mu řeknu, že tady jen zaskakuje. Už mě překvapil tím, že hned ve dveřích mě i manželovi podal ruku a tvářil se moc mile a právě, když koukal na ultrazvuk a studoval naše miminko, tak pořád mluvil a mluvil. Hned všechno vysvětloval, no prostě se choval tak jak si to i představuju, že by to mělo normálně fungovat, taky totiž nesnáším, když dr, kouká do monitoru a neřekne ani hlásku, to se mi pak honi hlavou všechno možný a nemožný, co asi objevil :slight_smile:. Takže mě to překvapilo co jsi psala, asi měl nějakou blblou náladu, či co, že jsi ho v tomhle rozpoložení takhle zrovna "vyfasovala". Tak snad teď bude milejší a bude víc mluvit jako to dělal u mě, protože tohle fakt taky dělá hodně, pro tvůj pocit z toho, že jsi mohla vidět svoje mimi víc a víc ti o něm i dr. řekne a ne to hrozný mlčení.
28. dub 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Tak to je suprovej "taťulda" . Manžel semnou byl taky a docela jsem si to užívala,taky jsem se bála,že to v pelechu nevydržim,ale v poho. :wink: bylo skvělý vidět,jak se snaží a obletuje :slight_smile: uvidíš,taky si to vychutnáš :slight_smile:
28. dub 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já jdu na velký UTZ do Gennetu k Dr. Matouškové 31.5., ona nám tam dělala i screening ve 13. týdnu a byla moc fajn, tak se zas těšíme .. příští týden tam pojedu na odběr - tripple testy ...

manžel i s prckem semnou chodí na všechny UTZ, tak je to fajn :wink:
28. dub 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam jj, tak to je dobře, že manžel chodí s tebou, můj taky, vždyť je to zážitek obou a nejenom jednoho a tak to má být! :wink:
28. dub 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek taky si myslím a prcek nám to všechno komentuje, tak je i sranda :grinning:
28. dub 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu vymyslet nějaký rychlý oběd :slight_smile:
28. dub 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 jj, myslela jsem, že taky zavolám, jenže on ordinuje bud utery nebo ctvretk od ctyr do sedmi a ja si pak vzpomenu az v osm. Dneska to je 11 den co jsem na těch odběrech byla a nikdo se neozval, tak doufám, že už neozve, že by se ozvali, jak tady někdo psal, ještě do toho prvního týdne.
28. dub 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak my dnes ráno byli v Sokolovi na cvíču a zasekli se pak u kámošky na kafi, tak byla k obědu pizza, malej měl svátek, normálně mu nic takového zatím nedávám :grinning:
@gabisek jee, tak to jsi mě potěšila a vzbudila ve mě naději, že měl tenkrát fakt jen špatný den a teď to bude jiné! :wink: :dizzy_face:
@vajenka mám to někde mezi 30.5. a 10. 6., dovím se to až 23.5., docela velkej rozptyl ty dva týdny.. hlavně pak hned odjíždíme s kamarádnou a prckama do Itošky za jinou kámoškou, co tam bydlí, a teď absolutně nevím, jak to načasovat.. A jakou školu děláš?
Ad UTZ, ono je to těžké, my bychom v čekárně raubíře neudrželi, nemluvě o tom, že dr. má UTZ zvlášť v jedné malinké zatemněné místosti a tam si neumím představit, jak bychom se tam všichni narvali :sweat_smile: a malého to zatím vůbec nezajímá a spíš škodí.. :grinning: ale v týdnu se dr stěhuje do nových velkých prostor, tak jsem na to zvědavá.. :slight_smile:
28. dub 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude super dovolená :slight_smile: taková odpočinková po těch nervech :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám pajdák a teď při mateřské si dělám speciální pedagogiku... Hlavně proto, že mě to baví a každdý pátek se dostanu do jiného světa,mmezi jiné lidi a je to super. I když to zkouškové... :unamused:
28. dub 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka tak to jsem ráda, že jsem tě trochu uklidnila tím, že dr. není takový pořád a snad už bude mít dobrou náladu i u tebe. Já osobně bych ho na tom 20tydnu chtěla znova, ale to už v Liberci možná ani nebude, když tam jen zaskakoval a nevím na jak dlouho. Takže jsem zvědavá s čím přijdeš ty a doufám, že ti to za to min. těhu vynahradí zase už úsměvem a dobrou náladou. :wink: No jo, holt jsme jenom lidi a máme i blbý nálady. :wink: :wink: :wink: Ale nesmí to být pravidlem.. :wink: :wink:
Teda když o tom tak mluvím, tak se už na ten 20 týden ultrazvuku těšíííím, tak doufám, že teď pro změnu nevyfasuju já nějakýho nabručenýho a nezáživnýho doktora. :grinning: :grinning: Protože to jsou chvíle, který se neopakujou a na to má člověk vzpomínat jen v dobrém, tak uvidíme. :wink:
28. dub 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prcek usnul a já přemýšlím, co dělat, jestil se válet nebo uklízet :grinning:
28. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam žiš, to je dilema! :grinning: já bych Ti i poradila, ale pak budete mít doma bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@vajenka to věřím, že je to příjemná změna a vlastně relax, taky jsem nevěřila, jak ráda po určité době vypadnu z domu a půjdu si dobrovolně dřepnout na přednášku :grinning:
@gabisek no jen aby to nebylo tak, že měl dobrou náladu jen proto, že byl na výletě mimo Prahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. dub 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka tak jsem se včera válela a teď tu lítám, aby až manžel přijede z práce si nemyslel, že jsem se včera celý den válela :grinning:

o víkendu k nám budou jezdit zájemci o štěňátka, nejradši bych si je všechny nechala :grinning:
29. dub 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam jeee, to jsou bobíci!!! :dizzy_face: co je to přesně za rasu?
když jsem ještě bydlela u rodičů, měli jsme štěňátka kokršpaněla, ke konci už jsem byla ráda že jdou z domu, kousali do nohou a byly strašně divoké, jak byly ve smečce.. :slight_smile: jejich máma už k nim ani nechodila, bo už měli zuby ale pořád jí šly po cecikách :grinning:
29. dub 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka je to americký pitbulteriér :dizzy_face: pořád přemýšlíme jestli si k naší čubičce ještě jedno štěňátko nenecháme :zipper_mouth: :sweat_smile:
29. dub 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak vám roste bříško? Já pořád nic nic nic a najednou včera koukam, že už to na mě fakt je docela poznat,úplně čumim. Během dvou dnů mi vyskočilo břicho!
29. dub 2011 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek