• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@petrusam tak jestli máte dost prostoru, tak proč ne? :wink:
@miana mě vyskočilo ze dne na den asi před týdnem :slight_smile: ale svoje kalhoty pořád dopnu.. břicho je nahoře a kalhoty nízné. Ale vidět už to taky je..
29. dub 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana :grinning: mě zůstalo kus špeku na břiše ještě z prvního těhu, takže na sobě nic moc těhotenskýho zatím nevidím :sweat_smile: :grinning:
29. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka místa je dost, ale hypotéka vysoká, budou dvě děti, dva pejskové ... uvidíme :dizzy_face:
29. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlasim, ze jsme byli vcera na ultrazvuku v Brne u MUDr. Vlašína na Veveří a máme potvrzeného chlapečka na 100% :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko velikánská gratulace ke klukovi! :dizzy_face: snad jste si ho i přáli..
@petrusam jj, tak to znám, taky máme pěkně nenažranou hypotéku :angry: :grinning: to žrádlo pro psy asi taky nebude žádná láca, co? no uvidíte..
My byli včera na čarodkách ve Žlutých lázních, byl tam dětskej program, akorát se malému moc nelíbili ty decibely kolem hlavního pódia, hráli tam nějaké kapely.. jinak dobrý :slight_smile: naštěstí nakonec ani nepršelo i když to vypadalo všelijak..
No a teď jsou kluci v muzeu tramvají a já jdu šprtat, bleee!
hezkou neděli všem!
1. kvě 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Gratuluji ke klukovi!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ty se máš, že už to víš...
@lososka Doufám, že ti to lezlo do hlavy. :wink: Taky bych potřebovala, aby mi Honzu někdo vzal do muzea tramvají, nebo i jiněho muzea, nebo prosta KAMKOLI :grinning: A když je na nějkakou chvíli pryč z domu, tak si říkám.. ještě uklidím to a tamto a pak se už budu učit...no a než se k tomu dostanu, kluk už volá ze dveří MAMÍÍÍ, DOMÁÁÁÁ :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Moc gratuluji ke chlapečkovi :slight_smile: :slight_smile: Super, že už to víš, já budu vědět na 100% až 30.5. ach jooo :confounded: Už se nemůžu dočkat....
1. kvě 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka jooo, tak to znám velice dobře! :grinning: u nás se zase buší pěstí do dveří a křičí BUCH BUCH MAMÍÍÍ, HAAAMMM! :grinning: Jeden dotaz, jak to budete řešit se spaním? Mě se moc nechce kupovat další postýlku se šprušlema, tak uvažujeme, že D. už koupíme velkou, jenže v nějakém chytrém článku jsem se dočetla, že změna spaní by měla proběhnout buď 4 měsíce před narozením dítěte, nebo 4 po, aby si to prvorozený nespojoval s mimčem, jako že ho "vyštípalo" z jeho postýlky :sweat_smile: ale to by znamenalo, že už max za 2 měsíce by měl chrnět ve velké, já si to nějak neumím představit, mám strach, že bude zdrhat a lumpačit místo spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pavlina88 neboooj, dočkáš se, to už je za chvilku, uvidíš! :wink:
1. kvě 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak jsem prospala celé odpoledne. Včera jsme měly holčičí mejdan, tak jsem šla spát až po půlnoci a to teď většinou tak o deváté odpadnu a chrnim už u televize :grinning: . Takže jsem to musela dospat. Jinak my prý taky vypadáme na chlapečka, ale taky to nevíme na 100%. Taky už jsem netrpělivá. Zítra jedu na tři dny na školení skoro mimo civilizaci s fajn partou lidí, tak se těším.
@nasekuratko Velká gratulace ke chlapečkovi.
1. kvě 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka No já to právě tak plánuji. taťka je stolař, takže už jsem mu zadala rozměry :slight_smile: Alle my to máme jiné, pro honzu to zas nebude taková změna, protože spíme společně, mám postýlku vedle postele a bez té jedné boční strany, takže jí jen vyměníme za větší postel :wink: Honza je na to zvyklý, zdržuje se jen v prostoru té postýlky a nemá tendence lézt ven ani jinam. Ale kdyby spal sám, snažila bych se to taky vyřešit tou postelí. Asi je zbytečné, kupovat novou postýlku, šak za chvíli už bude stejně na postel :sunglasses:
2. kvě 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dekuji za gratulace. Taky jsem rada,ze to vim. Kdyby to tak nenakousl doktor minule na UTZ, tak to cloveka ani tak nelaka to vedet, ale kdyz vam rekne, vypada to na chlapecka. Tak to pak uz neslo vydrzet ani jeden den. :grinning:
Chlapecka jsme si moc prali, tak jsme hrozne stastni.
Holky a citite nektera uz pohyby? :confused:
2. kvě 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak to jsem za tebe ráda, že budete mít chapečka, kterýho jste si moc přáli, tak moc gratuluju!! :wink: Je to super. Taky se už těším, až se to 19.5. dozvíme. :wink: Já teď dva dny měla střevní chřipku, resp. už 14 dní v tom lítala naše celá rodina a manželovi se to dokonce, který to měl z nás první zase vrátilo....no děs :unamused: . Nejlíp na tom byl syn, ten to měl rychlý, Andrejka ta to měla nejhorší, skoro celý týden a to měla i 39.8 horečky, takže jsme si fakt užili. A nakonec jsem byla na řadě já, ale naštěstí to proběhlo ranní rychlou na záchod :slight_smile: , pak mi bylo celý den slabo, tak jsem celý den proležela a občas prospala a až k večeru jsem se cítila už líp. Tak jen doufám, že už to fakt máme za sebou. :unamused:
Jinka pohyby už cítím asi 14 dní....je to takový ťuk, ťuk......nebo když si lehnu na záda a přiložím ruku, tak cítím, jak se tam i převaluje :slight_smile:
2. kvě 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Jee, tak to jsem rada. Protoze mne doktor, ze pohyby az kolem 20.tydne. Ale posledni tyden citim dost casto (hlavne vecer) takove"mravenceni" v brisku. Jenze sama nevim,jestli se mi proste vzbourily streva nebo jestli je to uz prcek. Pry to ze zacatku je stejny. :grinning:
2. kvě 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko no to sice má doktor pravdu, že někdy to je podobný střevům :slight_smile:, ale za pár dní to prostě cítíš a víš, že to střeva nejsou a taky to je o tom jak hodně jsi vnímává, někdo to třeba ani ze začátku nepostřehne, ale na to, že to je tvé první těhu, tak jsi dobrá :wink: :wink: . U druhýho těhu jsem dokonce pohyby cítila už někde na začátku 4 měsíce....nebylo to sice takový to ťuk, ťuk.....ale třeba jsem seděla a najdnou v jednom místě v podbřišku tlak a uplně vyditelná boule, jako by mi chtěla vyskočit kůži ven... :slight_smile: , stalo se mi to několikrát, až jsem si říkala, jestli to je vůbec takhle brzo možný, nebo jestli tam tak řádí :slight_smile:, no je fakt, že Andrejka je taková divoška, tak to v ní asi zůstalo. :grinning: :grinning:
2. kvě 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, hezký nový týden ..

my se pohlaví dozvíme 17.5. nebo 31.5., jsem už moccc zvědavý, ale všichni mi tipují druhého rošťáka :dizzy_face:

už se těším až začnu nakupovat, první prcek je v červnu, tak to první oblečení moc nevyužijeme ... :unamused:
2. kvě 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Tak ja boulicku uz citila 2x. Poprve pred 2 tydnama a to citil i pritel. Bylo to trikrat za sebou a pak nic. A rikala jsem si taky,jestli je to mozny,protoze to jsem byla v 15-16 tydnu. :sweat_smile:

@petrusam A jake pohlavi by jste si prali vy? Me si kazdy typoval na holcicku-krome pritelove maminky a pritele. A vidis-je to kluk jak buk. :slight_smile:

Holky a vybirate uz jmena?
2. kvě 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko pohlaví je nám jedno, o jedno mimčo jsme loni přišli, tak už vím, že zdraví je nejdůležitější a když si pohlaví stejně člověk vybrat nemůže, tak je to opravdu jedno .. jména jsme předvybraná měli, ale všechny mají svátek v říjnu a manžel to tak nechce, tak až budem vědět pohlaví, tak budem vybírat znovu :wink: náš prcek furt říká, že bude mít sestřičku Zuzanku :grinning:
2. kvě 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásím, že amnicentézu mám za sebou..zdárně jsem ji zvládli..nebylo to nic dramatického...
horší bude čekání na výsledky...ty budou bohužel až za 3 týdny...
jelikož u mě zkoumají chromozomální odchylku, musím si na výsledek počkat déle...protože se to musí na tenhle typ vyšteření déle kultivovat..
jinak ostaní výsledky jsou do 3 dnů..a stím jsme žádné problémy neměli...
Jinak nám byla 100% potvrzená holčička..takže jsem oba moc rádi..
2. kvě 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Gratuluju k holcicce!!! :dizzy_face: A drzim palce s vysledkama. :wink:
2. kvě 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko děkuji ti moc..
2. kvě 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 to je supeer moc gratuluju ja jdu v utery na velky ultrazvuk ve 20tt tak doufam ze se nam taky ukaze:slight_smile:taky bych si moc prala holcicku chlapecka uz mame ale i druhy chlapecek udela radost:slight_smile:
2. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je tohle možný??? Ráno kousnu do buchty a kus zubu i s plombou je fuč :unamused: :unamused: a ještě k tomu jsem to spolkla :rolling_eyes:

@adenka84 velká gratulace k holčičce :slight_smile: a držím palce s výsledky :wink:
@nasekuratko my chceme Natálku a nebo Tomáška, vy už máte vybraná jména?? a pohyby taky cítím už asi týden, je to takový jakoby bublání a cvrnkání dohromady :grinning: Ze záčátku jsem to cítila jen chviličku, vždycky večer a teď už i občas přes den....
2. kvě 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 no,jmena mame... na holcicku jsme chteli Sandru. A na chlapecka zatim porad vahame.... mne se libi same takove ty,co patri mezi ty nejcastejsi poslednich par let. A to se mi praveze nezamlouva... :sweat_smile:
2. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face: přidávám se k vám...termín máme 14.10.Těhu jsem sice zjistila až 20.2,ale zase to byl krásný dárek k narozeninám :slight_smile: ve středu máme kontrolu a budou dělat větší testy na downův syndrom.Snad to dopadne dobře...Holčičku bych chtěla Viktorku a chlapečka jsme rozhodli nedávno Adam.Původně to měl být Jindra po tátovi,ale Adam se víc hodí k příjmení :wink:
2. kvě 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Tak to moc gratuluju!! :dizzy_face: Viktorka je krasny jmeno a Adamek taky...

Holky a uz jste i neco pribraly?
2. kvě 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi 14 dní jsem se nevážila.Jinak do té doby -1kg.bříško se ukázalo min.týden z ničeho nic...už by jsme si to mohli začít fotit :wink: už nakupujete nějaké věcičky nebo ještě čekáte?
2. kvě 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Tak to ja uz mam 2,5 kila nahore.... Ale rekla bych,ze je to ciste brisko + prsa. Protoze podprsenky jsou mi vsechny uz male. :slight_smile: A brisko se mi zvetsuje uz od druheho mesice.... :grinning: Takze ja uz asi 1,5 mesice nosim tehu obleceni,protoze moje rifle jsou mi upnute pres bricho a brisko me v nich boli.
Ja uz nakupuju jak silena.... :grinning: Na takove veci jsem dost nedockava. Ale vetsinu nakupuju pres internet. Proste kdyz se mi neco libi a je to treba v akci, tak nepremyslim a beru to. :slight_smile:
A jak jsi na tom ty?
3. kvě 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak já mám taky dvě kila nahoře :angry: mě ale od začátku nic nebylo, naopak, chutě dost velké, tak se musím krotit, hlavně večer.. ale trochu mě uknidnilo, že jsem se někde dočetla, že v tomhle stádiu je normální přírustek na váze 2,5-6kg :grinning:
3. kvě 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Presne tohle jsem se docetla i ja vcera. :grinning:
Mne teda zle bylo, ale u me ty nevolnosti byly praveze z hladu. Takze ja jsem prvni tri mesice musela jist kazdou hodinu, jinak to byla katastrofa.... Ted je to lepsi a chute mam hlavne na ovoce a maso, coz se da...
3. kvě 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak poprve jsem si dneska jista, ze citim miminko!!!!! Nas chlapecek se ve me pekne prevaluje.... To je tak nadherny pocit, ze jsem z toho uplne nameko. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek