• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@nasekuratko Tak to ti věřím že je to krásný pocit :slight_smile: já už jsem menší pohyby cítila asi před 14 dny...přišlo mi to jak takové zvláštní šimrání...ale zatím je to jen málo kdy.Pořád je ještě čas.
Věcičky zatím nenakupuju i když mě to hrozně láká.Chtěla bych počkat až do toho 20 týdne,ale už pořádně brouzdám na internetu.
3. kvě 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Ja jsem v nakupovani asi jina. Ja si rikam, ze tim, jestli mam doma nakoupene vecicky nebo nemam, nic neovlivnim... takze kdyz jsou vyprodeje zimnich vecicek, tak nevaham. Ale kazda jsme jina. :wink:
Ja jsem citila boulicku na brisku asi pred 10 dny. Ale od te doby nic. Az dneska, ale to bylo jen tak na 10 minut. I kdyz i tech 10 minut stalo rozhodne za to...
3. kvě 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: to se máš,už se na to taky moc těším až to bude silnější :slight_smile: je pravda že ty malé věcičky asi nic neovlivní...máma mi koupila rychlozacinovačku a to jsem byla na začátku 3 měsíce.Zase na druhou stranu je toho tolik co je potřeba pořídit,že nechávat na později by se nemuselo stihnout a z finan.důvodů by se to taky neutáhlo..
3. kvě 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Jo, presne tak.... moje mamka zacala nakupovat, kdyz jsem byla taky ve 2-3 mesici. :grinning:
Taky si rikam, ze je toho potreba takove mnozstvi, ze nevyuzit semtam nejake akce nebo slevy je spis pozdeji na skodu. Protoze pak nakupovat vsechno najednou za plne ceny-to se pekne prodrazi....
A ja se celkem bojim toho, jak mi bude v lete, az budou velke horka apod. To urcite nebudu mit naladu chodit po obchodech a teprve vsechno nakupovat a zarizovat apod. Takze ja to radsi udelam driv, at mam pak klidek a nestresuju. :slight_smile:
3. kvě 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Toho já se bojím taky :frowning2: jen je to ještě složitější že by jsme měli mít v létě svatbu.Doufám že vše bude probíhat v klidu a nebudou nějaké kolapsy.Už pokukuju po kočárcích přitom je to to poslední co by se mělo kupovat,ale nemůžu tomu odolat :sweat_smile:
3. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach No vidis! Tak na tvym miste bych nakupovala, nez zacnou velke pripravy na svatbu a pak na to uz nebude moc cas. A pak uz budes mit asi jen chvilku do porodu. :wink:
A kdy presne mate svatbu? Tak to moc gratuluju!!
My uz kocarek mame. :slight_smile: Budeme ho mit od svagrove, i sportovni kocarek, i autosedacku. :slight_smile: Takze tohle ja vubec neresim. :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Moc děkuji :wink: Svatba by měla být 22.7. taky s tím máme komplikace...letos toho máme až až.Přítel říkal že když zvládneme letošní rok tak už zvládneme všechno :slight_smile:
Líbí se mi kočárek na internetu-hluboký,spoťák a autosedačka a všechno v jednom.Mají ho za 11.000,-to mi příjde jako dobrá cena za všechno..
3. kvě 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Je, tak posli odkaz, at se mrknu i ja. :wink: Ale na kocarky bych se divala jinak taky uz davno, kdyby jsme uz nemeli "vybrany". Jen prece je toho tolik druhu a znacek a tolik veci, podle ceho by mel clovek vybirat.... neni to holt otazka jednoho dne. :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach děkuju za odkaz. Ten vypada hodne dobre. Moc se mi libi!!!
3. kvě 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach je to podobny styl, jak budeme mit my. My budeme mit X-lander.
3. kvě 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknej...já ho chci :grinning: jen bych ho musela někam strčit aby nebyl doma.Do léta by na té stránce nevydržel :frowning2:
3. kvě 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš nějaké fotečky?
3. kvě 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Tak co takhle ho dat k rodicum nebo k nekomu z rodiny? Fotecky bohuzel nemam. Ale na netu ho najdes. Je to X-lander, nevim ted ktery presne typ. A je zelenkavo-cerny. To je popis,co? :grinning:
3. kvě 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko To teda :grinning: jsou taky pěkný...Já se asi zamilovala do toho co jsem ti poslala.
3. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach No,to se nedivim. Vypada fakt super. A porovnavala jsi rozmery korbicky v kocarku a vahu apod.? Ja se v tom vubec nevyznam.... ale vim, ze je dost dulezity, aby se nam mimco vlezlo do kocarku pres zimu a do nekterych kocarku se bohuzel neda. :frowning2:
3. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Tak to jsme dvě co se v tom nevyznají :confounded: ještě na to kouknu,ale nevím nevím co je optimální rozměr..
3. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jé..gratuluji k pohybům..já zatím nic necítím.. :wink: stáel se na to soustředím, ale stále nic...
jinak já už přibrala něco kolem 2 kg...bříško už je docela znatelné...vždycky ze dne na den se zvětší..
3. kvě 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 tak ja jsem pravy opak. Ja jsem brisko mela pred 2 tydnama vetsi jak ted. :grinning: Nekdy se rano vzbudim a mam brisko uplne ploche a kalhoty mi padaji. A druhy den naopak mam brisko jak v 6.mesici. Nekdy mam pocit, ze si s nama ten nas kluk hraje na schovku. :grinning:
3. kvě 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko po ránu ho mívám, také mnohem menší..ale už ho neschovám..cokoliv si vezmu na sebe tak už je bříško vidět..kalhoty zatím nosím normální..těhu už mám koupené víc jak měsíc, ale ještě jsem je nevytáhla...zatím si vystačím s normálními..najdou se takové co už mě škrtí, ale bokovky můžu nosit úplně v pohodě...
budeš mít harvého chlapečka... :wink:
3. kvě 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Tak ja jsem praveze mela kalhoty vsechny pres brisko hodne upnute. Protoze ja mela bricho vzdycky uplne ploche. Takze ted kalhoty sice zapnu, ale jakmile si v nich sednu, tak to boli, takze je radsi nenosim. Nosim uz tehu kalhoty nebo sportovni, co jsou v pase na gumu a v tech je mi fajn.
I kdyz ty tehu ze me fakt nektery dny padaji. A nektery dny mi sednou uplne paradne. Vubec to nechapu. :slight_smile:
Kdyz jsme s pritelem byli na dovci, tak mi letuska nechtela ani verit, ze jsem tehotna. No a dva dny na to se na me usmivali lidi v metru a cuceli mi na pupek. Proste fakt jak kdy. :slight_smile:
3. kvě 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jsem se vrátila ze školení o den dřív. Pěkně jsem někde nastydla a ztratila jsem hlas :frowning2: . A ke všemu budu mít pěknej kašel. Fakt výborný.
3. kvě 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Tak šup do tepla a teplej čajík :slight_smile: snad to nebude tak zlé...
3. kvě 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Piju nějaké bylinky proti nachlazení, z lékárny mám ještě od minula Stodal - ten prý můžu a dávám si paralen - ten prý taky můžu. Spíš mě štve, že přesně vím z čeho to mám. Minulý týden mě chytla migréna a nechtěla jsem si nic vzít, tak jsem se posadila do křesla do pěkného průvany - čerstvý vzduch mi udělal dobře. A koukám, že z dlouhodobého hlediska to tak dobré není. Ale nechci si stěžovat, spíš mě štve, že jak jsem stará, tak jsem bl...
3. kvě 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilonne To bude dobrý...mě osobně bolívá hlava dost často a když to nemůžu vydržet tak si dám taky paralen... :confounded: občas to pomůže občas ne.Hlavně aby nepřišla teplota..Držím pěsti.
3. kvě 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Díky, já myslím, že vadí až nad 39 a nějak dlouhodobější ne?
3. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne A kafco ti nepomaha?me totiz zacala taky bolet hlava.Zkusila jsem si dat kazdy den dopoledne jedno kafe a od te doby mam klid. A jedno kafe nevadi.
Zkus na nachlazeni oscilo-homeopatika. A taky pomaha vyborne lipovy caj s medem.
3. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Dík, kafe se snažím moc nedávat, já už se v tom přestávám orientovat, co můžu a co ne. Nedávno mi doktorka řekla, že hermelíny a plísňové sýry normálně můžu, že horší je sladké z bílé mouky. Pak další řekne něco jiného a vyber si... Takže kafe můžu?

3. kvě 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne No,tak ja se vsude docetla a rekli mi to i dva doktori, ze jedno kafe denne neskodi! Naopak pred plisnovyma syrama a nepasterizovanym mlekem me dost varovali....
Sladke je nebezpecne asi kvuli plisnim. Bohuzel ja uz mela mykozu dvakrat behem tehu.Ale sladkeho se nedokazu vzdat. :frowning2:
Ostatne-nejdulezitejsi je to prvni tri mesice. Ted uz zhresit obcas muzeme. A kdyz se ji vsechno s mirou, tak to uskodit nemuze. :wink:
A podle me jedno kafe skodi min nez prasky.... Za zkousku to urcite stoji. :wink:
3. kvě 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě doktorka doporučila taky kafčo...říkala klidně můžu i 2 slabší denně.Na bolest hlavy mi to osobně nepomáhá a dokonce mi doktorka doporučila na nízký tlak pít coca colu-pravou a nejlépe bez bublinek..
3. kvě 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Taky teď mám nějaké zaváděcí tablety a to jsem s tím nikdy žádné problémy neměla. :frowning2: Doktorka mi říkala, že nějaký výtok je v těhu skoro vždycky. Mě právě říkala, že pokud to nejím zelené, tak můžu s mírou všechno. Jinak gratuluji k pohybům. Taky mám občas pocit, že se ve mě mimčo převalí, ale nevím jestli je to ono :grinning: .

@vercach Tak colu jsem pila v první trimestru na nevolnosti a docela pomáhala.
3. kvě 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek