• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
ahoj holky, já sem asi hrozná,ale piju a jim celkem cokoli. Kafčo si dávám každý ráno (instant) a sýry když jsou předemnou tak si taky dám... neřešim to. Sladký miluju, takže každý den tak určo něco hodim.

Jinak hlava mě bolí dost často a taky si dávám vždy paralen, vím že by mě to nepřešlo, jen se to zhoršilo, tak se nedá nic dělat :frowning2:

Dneska ráno ještě než jsem si dala kafčo jsem v práci málem sebou sekla, asi mám fakt nízký tlak, takže pro mě je kafe lék :wink:

Jinak včera jsem si koupila v HM těhu kalhoty a jsou moc krásný a dneska už jsem v nich vyrazila a holky z práce je obdivovaly že by se jim taky líbily :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn Já myslím, že nejsi. Prostě si těhotenství umíš užít. Taky už jsem se zařekla, že přestanu hledat co smím a co ne. Teda určitě nezařnu chlastat :grinning: . A za kolik jsi kalhoty koupila?
3. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se taky přidávám ke kafomilům :sweat_smile: a taky je to teď pro mne nutnost, na bolest hlavy výborně zabírá, bez něj jsem jak mrtvolka se střepem v hlavě.. ale není se čemu divit, na každé KO mám tlak kolem 90/50..
taky vůbec neřeším, co jíst a co na, všeho s mírou.. v prvním těhu jsem to řešila, teď už ne, jen si pamatuji ty fakt nevhodné věci, jako je např. tonic.. a pak si na netu raději ověřuji bylinky, když něco nevím a bylinkovým čajům, třeba proti kašli, se teď vyhýbám, to je vše..
3. kvě 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka jeeee, tak to by mě ani nenapadlo vyhýbat se některým bylinkám.... já opravdu nic nečtu :grinning:

@ilonne dala jsme myslím 900,-
3. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ja sezeru vsechno :grinning: teda mam chute co vylozene ted v tehu moc nejim jako jsou parky a salamy ale ne ze bych je nesmela ale hnusi se mi :grinning: a to ze pisi ze se v tehotenstvi nesmi plesnive syry atd...tak na to ja prdim pokud se to neprehani tak si myslim ze to nemuze ublizit u prvniho tehu jsem taky jedla vicemene vse a malej je zdravej nekteri doktori to prehaneji kafe si dam obcas jak u prvniho tehu ho moc nemusim ale jinak ho piju kdyz nejsem zrovna tehotna :grinning:
3. kvě 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn no některé bylinky se pak právě používají jako babské recepty když se přenáší, způsobují kontrakce, tak ty by se neměly samo v těhu, ale které to jsou si už nepamatuji :sweat_smile: to samé tonic, obsahuje chinín, ten taky může vyvolat kontra..
Plesňové sýry, tatarák a pod by se neměli prostě proto, že můžou vyvolat nemoce, samo i u netěhotných lidí, ale u těhotných to může krom nemoci matky mít následky i pro dítě. Ale plísňové sýry jím co pamatuji a nikdy jsem z nich žádného bacila neměla, tak snad ani v těhu nebudu, jednou za čas je ve zprávách nějaké aféra, že v tom a onom supermarketu se v sýru, co prodávají, objevila nějaká nebezpečná baktérie, tak v tom případě bych se tomu produktu samo vyhla, jinak bych to neřešila..
3. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ja jsem mela mykozu celkem silnou. Tak ted beru probiotika-lactobacily, ktere jsou i pro tehotne. A to by mi melo zabrat.
Jinak kafco se fakt muze, jedno kafe denne nic neudela-pokud si nedas silneho turka. :wink:
Ja si taky miminkem nejsem jista. To az rano znicehonic to proste bylo silnejsi a vedela jsem, ze je to ono. :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, musím napsat, že jste mě opravdu uklidnily. Já jsem v prvním těhu dodržovala striktně všechno, žádnou colu kafe, jen zeleninu, ovoce, žádné bílé pečivo, ani kapku kapičku alkoholu a bylo mi to prd platné... Teď už jsem moudřejší :grinning: a neomezuji se v ničem a je mi dobře. Čokoládě zdar! :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a taky si pamatuju z minulého těhu, že se nesmí moc skořice, protože ta vytváří velké prokrvení v těle a hrozí krvácení a potrat... a to samé i ten zázvor, o kterém jsme se tady už bavily... Jinak jsem i čerpala z různých stránek, třeba tady je to celkem podrobně... http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/vyziva/bylinky-v-tehotenstvi.html#bylinky1
3. kvě 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem, tak dneska se válím doma. Koukám, že jsem rozjela zajímavou diskuzi :wink: . K těm bylinkám mi v lékárně řekli, že nemám překračovat denní dávku. Myslím tako ty čaje na kašel, prosti nachlazení atd. O skořici jsem to ani nevěděla a o zázvoru už vůbec ne. Myslím, že na nevolnosti v prvním trimestru se dokonce doporučují nějaká zázvorová lízátka.

@nasekuratko To kafčo určitě zkusím, už mi docela i chybělo. Hlavně miluju ledové kafe.
4. kvě 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ja jsem se taky kafcu vyhybala prvni 3 mesice. Ale od zacatku ctvrteho ho opravdu piju kazde rano pri snidani. A reknu ti,ze pokud si ho nedam do 11.hodiny, tak se mi rozjedou fakt velke bolesti hlavy a celkova slabost. A jelikoz se staram o dve deti (pracuju jako chuva) a hodne ridim, tak takove stavy v praci mit nemuzu. Takze kafco je to nejmensi zlo v mem pripade.... :slight_smile:
4. kvě 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A o bylinkach vim hlavne to,ze se ma davat velka pozor na salvej, ta je pry nebezpecna. Takze cokoliv na cumlani nebo nejaky sirupy a kapky se salveji by se meli v tehotenstvi okamzite vynechat....
4. kvě 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Jé a to děláš chůvu každý den. Jaké to je? Svého času mě to lákalo jako vedlejšák, ale mám dost časově náročnou práci. No já si právě taky nemůžu migrénu dovolit. Jak mě chytne celý den nic neudělám a taky dost pracuju s lidma, a když ne, tak něco píšu a nemůžu si dovolit se na to nesoustředit.
4. kvě 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Ja jsem pracovala 2 roky v Anglii a ted jsem uz 2,5 roku ve Svycarsku. A v lete se vracim nastalo do ceska. :slight_smile:
Ja jsem vzdycky mela hrozne rada deti,takze me ta prace hrozne bavi a naplnuje me to,ze se staram zatim aspon o "cizi". I kdyz ted se staram o chlapecka od doby,co mel 5 mesicu. Takze on me bere jako druhou mamu. A o holcicku od doby,co ji bylo 2,5roku. Takze oba dost malinci. No,ted uz je jim 5 a 3 roky.
Ja tuhle praci zboznuju...bude mi to hodne chybet a hodne tezce se mi bude loucit. :cry:
4. kvě 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko To určitě, ale za chvíli se budeš starat o vlastní, takže to mezidobí můžeš brát jako takové prázdniny. To mě sice práce baví, ale myslím, že mi hned tak chybět nebude :grinning: .
4. kvě 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes kontrola a odběr krve na downuv syndrom..výsledky budou příští týden,tak snad dopadnou dobře :wink:
4. kvě 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Určitě dopadnou dobře.
4. kvě 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Děkuji,doufám...

Jinak jsem zjistila že mám pořád -1kg.tak jsem zvědavá kdy už začnu nabírat :grinning:
4. kvě 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Já přibrala během prvních dvou měsíců 4 kg a pak jsem 2 zhubla. Teď radši na váhu nelezu, zase až u doktorky.
4. kvě 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to já na váhu lezu skoro každý den a sleduji jestli přibírám..
ze začátku jsem schodila 3 kg, ale dvě jsem nabrala zase zpátky...takže vlastně jsem také -1kg...
ale myslím, že teď už budu jen přibírat, nevolnosti jsou už skoro 3 týdny pryč...tedy v puse mám stále hroznou pachuť, ale už zaplať pán bůh nezvracím...
4. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

tak já zatím přibrala kilčo :grinning:

včera jsem byla v Gennetu na tripple testech, tak snad v pohodě :wink:

4. kvě 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem všeho všudy zvracela 2x jinak vůbec..převážně se taky vážím jen u doktorky.dneska to byla tak rychlá kontrola..ani ultrazvuk žádný nedělala tak jsem našeho svištíka vůbec neviděla :frowning2:
4. kvě 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Objevila jsem na zdi za postelí pavouka a manžel neni doma až do pátku. Takže ho buď zlikviduju lakem na vlasy nebo se přestěhuju do obýváku :angry: .
4. kvě 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak držím palce at se ti ho povede zlikvidovat..ale víš co se říká o pavoucích? že nosí štěstí a peníze.. :grinning:
4. kvě 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Jenže já z nich mám hrůzu už od mala. Ani nevím proč. A naši mají strarý přestavovaný barák, který je plný pavouků a milionáři rozhodně nejsou :grinning: Myslím, že se spíš přestěhuju do obýváku. Já se totiž bojím, že se mu nějak povede na mě přelézt, i když vím, že je to blbost.
4. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak se přestěhuj ať máš klid... :slight_smile:
4. kvě 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nemusím pavouky,ale o tom štěstí to znám taky.. :wink: o penězích ne
4. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem v obýváku :wink:
4. kvě 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si udělej pohodlí :grinning: do pátku daleko..
4. kvě 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko To máš krááásnou práci, to by mě taky moc bavilo. Ale jen, kdybych neměla děti :wink:
5. kvě 2011 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek