• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
No holky, tak ja mam z pavouku taky hruzu! Kdyby po me nejaky lezl, tak to se mnou stopro sekne. :grinning:

@vajenka Jo,prace je to fakt uzasna. Me hrozne bavi.... Ale je to presne jak rikas-je to dokud clovek nema svoje deti. Pak uz to delat nejde...
5. kvě 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem dneska přišla z kontroly no a už známe předběžně pohlaví. Nejspíš budeme mít dalšího kluka
5. kvě 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verrunka gratuluju ke zdravému chlapečkovi, do třetice by to chtělo holčičku,co? Nebo nechcete? Teda, to vám řekli hodně brzy. Já byla v pondělí na natáčení na DVD a taky jsme čekala že nám Dr. řekne pohlaví, ale mrňous nám ho nechtěl ukázat a měl celou dobu zkřížené nožky.

jinak já jsem nezvracela ani jednou,takže jsem nic neshodila :frowning2: aktuálně jsem na +1,5kg. U doktorky se nevážim, vážim se doma ráno před prohlídkou, slečená a vy.... :grinning:
5. kvě 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verrrunka gratuluji k chlapečkovi :slight_smile:
5. kvě 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verrrunka gratuluji ke klukovi! :dizzy_face: My taky dalšího.. :sweat_smile: Manžel už chodí s návrhama jmen, zde malý úryvek z jeho včerejší sms: Konstantin, Kristián, Julius, Alan, Artur, Benjamin, Erik, Maxim, Robin, Vincent, Oskar :grinning: mi asi klepne, kde na to chodí?! Jako chápu, že k Damiánovi se asi Honza hodit nebude, ale totok! :sweat_smile: no uvidíme, já se tím začnu zaobírat, až to bude na 100% jisté :slight_smile:
@edithn zásadně doma svlečená, ráno, po vyčůrání, ani deko navíc :grinning:
5. kvě 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Tak ke Kristiánovi bych se přimlouvala :slight_smile: .... taky je to jeden z našich favoritů :wink: ..... teda pokud budem mít kluka, jestli holčičku, tak nevím... :unamused: Dala bych klidně i po manželovi Lukáš, ale on moc po sobě nechce, není toho velkým zastáncem dávat jméno po sobě....tak uvidíme. :slight_smile:
5. kvě 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, takovej mimo dotaz..... díváte se na Prostřeno? :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek ne,na to nekoukám...
5. kvě 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Já občas jo.
5. kvě 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne a včera jsi to neviděla? Já si myslela, že si snad už dělají srandu....resp. se tam takhle strapnit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. kvě 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Viděla, páč se válim doma v posteli. Tak jsem dneska zvědavá na pokračování. Jinak na to koukám hlavně kvůli receptům a inspiraci na stolování. Jsem na tohle trochu ujetá.
5. kvě 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne jj, ze stejnýho důvodu taky na to koukám,ikdyž přes zimu bylo víc času, teď když už je hezky, tak to oželím.....ale tento týden...to je teda síla, co? Ukázat celýmu národu svoji jednoduchost, nevychovanost a tupost. No jsem taky zvědavá jak to dnes bude pokračovat, jestli se ta nádhera už uklidní nebo ne. :wink:
5. kvě 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to dneska dopadlo alespoň jakž-takž :slight_smile:
5. kvě 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek já taky koukám, pravidelně :grinning: včera to bylo maso! Jsem se nad blbkou fakt pobavila! Ale upřimně, skoro všechny jsou tam krapet cáklé, třeba dneska to negustovní krknutí do kamery na závěr, co to jako je? :confused: :sweat_smile: no fakt psina tento týden..
5. kvě 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,budete si všechny pořizovat odsávačku ?
5. kvě 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka to jo, ten závěr byl nechutnej, prostě týden jak vyšitej! :grinning: :grinning:
@vercach ne, je k ničemu, nejúčinejší odsávačka je miminko. A když jsem měla po porodu hodně nalitý prsa a potřebovala jsem odstříknut, tak je to rychlejší rukou než odsávačkou, jsem myslela, že u ní strávím Vánoce než něco nateklo.
5. kvě 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek děkuji za názor :wink:
5. kvě 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Jéééé, gratuluji k chlapečkovi... Já až příští středu... DOUFÁM!!! :wink:
5. kvě 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Odsávačku už mám z minula, od Medely. Myslím že je to fakt dobrá věc a je dobré ji mít... Uděláš si zásobu mlíka, třeba i do mrazáku, můžeš to pak použít i k příkrmům, nebo na stimulaci, když mimi málo pije... podele mě, když ji prostě máš, určitě ji využiješ... :slight_smile: :wink:
5. kvě 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Ahojky, ja ji mam koupenou uz driv od kamosky. Byla nova a nepouzita a za polovicni cenu. Ale je to elekricka odsavacka. Manualni je fakt nanic-aspon co jsem slysela....

@verrrunka Gratuluju! Vitej v klubu. Taky cekame chlapecka... :slight_smile:

Holky,tak ja uz mam 3 kila nahore. :frowning2: Ale nejim nic nezdraveho. Teda ulitavam na sladkem. ale nijak extremne... jinak same varene veci, hodne ovoce a zeleniny, skoro nejim zadne pecivo, zadne smazene...tak fakt nevim.
5. kvě 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach já zas rukou neodstříkala ani kapku! :sweat_smile: Odsávačku jsem měla, moc pomohla, měla jsem zásobu mlíka v mrazáku v pytlíkách na mateřské mlíko, mohla jsem do školy, nebo si vešer vyjít s mm a malej měl do papat a nemusela jsem kombinovat s UM :wink: jinak elektrická samo nejlepší, nenamakáš se, pak ještě holky chválily myslím Avent pákovou? ale jsou to dardy :rolling_eyes:
Radím počkat a pořídit aktuálně podle potřeby, někdo potřeboval, někdo ne, v porodnicích, tedy alespoň v Podolí měli víc typů a člověk si mohl vyzkoušet, co mu vyhovuje víc.. ale obávám se, jestli to není spíše výjimka mezi porodnicemi :unamused:
5. kvě 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach nemáš zač, ale je to jen můj názor, každá ho máme jiný :wink: . A hlavně každé miminko je jiné. Ze své zkušenosti dvou dětí jen můžu říct, že stejně jak byly zvyklí na kojení, tak když jsem jim to dala do flašky-byť to bylo moje mlíko, tak to prostě z lahve nechtěli. Prostě prs je prs. :slight_smile: :slight_smile: Takže například mě to bylo k prdu dávat do mrazáku apod.
5. kvě 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek u nás to bylo malému šumák, z čeho teče, hlavně, když toho bylo hodně :grinning:
5. kvě 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka no právě tu Avent pákovou jsme měli v porodnici a odsávala jsem snad půl hodiny, pořád nahoru a dolů, nahoru a dolů a už mě to chvílema nebavilo. :unamused: Tak nevím.
@nasekuratko nic si z kil nedělej, jsi přeci těhotná :wink: a je taky možný, že se ti může už zadržovat v těle voda. :wink:
5. kvě 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka jj, to je právě to, že každé mimi je jiné.....ty moje prostě ten gumovej dudlík nechtěli dát do pusy, ikdyž z něho teklo! :grinning:
5. kvě 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko 3 kilča jsou krásný :slight_smile: mě zase příjde divný že jsem stále nic nepřibrala..
5. kvě 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek no, mozny to je. Me totiz fakt hodne boli nohy a mam podezreni, ze jsou to zily. Dostala jsem od doktora leky, ale boli to porad a nezabira to. Ale ja pred 2,5 rokama prodelala boreliozu, tak se i bojim, jestli se nemohla probudit znovu. :frowning2:
5. kvě 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach tak ja bych byla radsi, kdybych nepribrala. Staci,kdyz roste brisko. Kila rust nemusi. :grinning:
5. kvě 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach ahoj, já do 4 měsíce dokonce hubla a pak to šlo pomalinku nahoru :o) nejvíc jsem přibrala poslední měsíc a dohromady za celé těhotenství 8 kg, přitom Anežka měla 3560 g a 51 cm. Všechny kila jsem pak nechala v porodnici. Takže že zatím nic nepřibíráš vůbec nevadí :slight_smile:
5. kvě 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko to snad ne, ale možná, že by ti odběr mohli udělat, kdyžtak to svojí dr. řekni a nějak to s ním prober, už jenom pro to, aby jsi byla klidná. A s žílama trpím taky, dušuju se, že až bude mimi větší, tak si je konečně nechám vytáhnout....no ale jsem trochu srab, přiznávám. :wink:
5. kvě 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek