• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@gabisek Ja se toho bojim fakt hodne! Mam krecovy zily a delaji se mi i metlickove zilky-na stehnech i na lytkach. :frowning2:
5. kvě 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach buď ráda a v klidu, že ti váha ještě neleze nahoru, v posledních měsících... jako když to najdeš. :wink:
5. kvě 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko nooo, tak to jsme na tom úplně stejně :frowning2: a pěkně mě to štve....i ty metličky....ty taky moc vábně nevypadají. :frowning2: Budeš to pak po porodu nějak řešit? Já nad tím teď každou chvíli totiž přemýšlím .... :unamused:
5. kvě 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova díky za uklidnění :slight_smile:
@gabisek moje máma byla jak na vytahování,taki na těch injekcích co do těch žil píchají.Ty injekce bych nedoporučovala.Žilky sčernali a jsou vidět ještě víc jak předtím,ale prý to vytahování pomohlo říkala mamina.Problém je že musíš dlouho nosit punčochy a většinou se to dělá mimo letní sezonu a bývá dlouhá čekací doba...
5. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach no tak teď jsi mi promluvila přímo z duše....já totiž na ty injekce taky chodila, nosila jsem ty stahovací punčocháče, ale moc to nepomohlo....na chvilku, tak na 3 měsíce a stejně byly dost vidět a ještě ke všemu po čase se ještě zvětšíly.....a přesně jak píšeš....začaly mi i tmavnout takový fleky. Tak jsem ráda, že slyším pozitivní věc na vytažení, protože si taky myslím, že když se vytáhnou, tak tam prostě nebudou :slight_smile: . A dělají se mamince znova? Slyšela jsem, že se časem může udělat jinde, ale říkám si, že než se udělá zase taková velká, tak to chvíli trvá, že to není z jednoho dne na druhej.
5. kvě 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek tak to víš že časem se pak sem tam něco udělá,ale zase musíš brát v potaz že moje máme je o nějakej rok starší a tvoje kůže je víc elastická... :wink: ale to vytažení opravdu pomohlo.Však se zeptej u dokrorky a uvidíš co ti řekne.
5. kvě 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach jj, děkuju moc, určitě se po tom budu víc pídit, ikdyž mi to teď v těhu je prd platný, to jsem udělala chybu sama a měla jsem na to už dáávno jít. Teď jsem si vzpomněla, jak se jmenujou ty punčocháče....kompresní.....a to se mi takhle jednou stal trapas, jak jsem je tenkrát po těch injekcích nosila, tak jsem v nich i musela spát a tenkrát jsem byla s kamarádkou na nějaké akci a ona přišla až ráno se svým přítelem k nám a jak u nás zvonili, tak jsem jim šla otevřít a aniž jsem si to uvědomila, tak jsem měla ty hrozný kompresní punčošky na sobě a hlavně jsem počítala, že přijde sama, tak jsem to tak z ospalosti neřešila, ale když jsem tam viděla i toho jejího přítele, tak jsem se hned probudila, když jsem si uvědomila, co mám na těch nohách. :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. kvě 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach no, myslela jsem, že se v tu chvíli snad zavrtám metr do země. :grinning:
5. kvě 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já se přibírání dost bojím, už teď jsem malý tlustý trpaslík :angry:. ZAtím jsem přibrala asi 2 kg, v prních dvou měsících se mi podařilo nabrat 4 kg a pak jsem přestala ujíždět na sladkým, zavedla zpátky pravidelnou stravu a 2 kg jsem shodila.

@gabisek , lososka Dneska byl ten závěr tedy nechutný, ona i ta důchodkyně se moc nepředvedla, nevím, co se jí nelíbilo. Jsou to kozy všechny.
5. kvě 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach tak zatím ahojky, jdu skočit do vany a pak relax k televizi. :wink:
Krásnýýýý večeeer!!! :wink:
5. kvě 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne jj, asi byla naštvaná, že to u ní včera takhle mizerně dopadlo a tak asi z ješitnosti byla docela dneska i taková protivná.
5. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek krásný a klidný večer :slight_smile: ahoooj :wink:
5. kvě 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach děkujííí a Tobě a Vám všem tady takýýýý :wink: ahoooj :slight_smile:
5. kvě 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Ja bych taky s tema zilama chtela neco delat. Jenze vubec nevim co.... Nikdy me nebolely, ale ted to boli pekne. :frowning2: A ty metlicky jsou uplne hrozny vzhledove. -neznate na to nejaky "figl",co by pomohlo?
Ja se toho vytazeni dost bojim, pry je to hodne bolestive.
6. kvě 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ty metličky mě taky pěkně štvou a taky si s nima nevím rady. :frowning2: Ale ty velký bych stejně jednou chtěla vytáhnout, protože už se nijak nezmenší....bohužel :frowning2: . Prý to nějaký den po vytažení bolí dost, ještě by mě zajímalo jak dlouho je člověk v nemocnici, za jak reálný by to u mě mohlo s mimi být, protože je jasný, že hned po porodu to nepůjde. Vidím to tak rok po porodu.... :unamused:
6. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Tak ja to asi budu resit az po druhem mimcu. Protoze pry v tehotenstvi by se stejne udelaly znovu nebo nejake nove.... Ale taky me to pekne stve. Kdyby to aspon tak nebolelo... :frowning2:
6. kvě 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek chvilku si poležíš...hlídají hlavně aby se nedostavila embolka a potom nosíš dlouho ty punčochy.
Osobně si myslím že by bylo nejrozumější počkat až po skončení kojení...stejně by ti to dřív asi nedovolili..
6. kvě 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky všechny chodíte do práce nebo už je někdo doma na neschopence?
6. kvě 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach já jsem na neschopence hned od začátku...přesně od 18.1.
jsem po IVF, a to nechávají doma aoutomaticky hned od začátku..a jsem ráda..už jsem si zvykla a práce mi vůbec nechybí...
6. kvě 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 to se ti nedivím :wink: já sice nejsem po IVF ale jsem taky na neschopence od začátku března.Lítá mi hodně nízko tlak ale hlavně bych to v práci neustála...
6. kvě 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach myslím, že je dnes úplně běžné, že jsou těhulky doma hned od začátku..tedy pokud nesedí někde v kanclu..i tak si myslím, že si tam to bříšku musí namáhat..dlouhe sezení u PC také ais není nic moc...
6. kvě 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chci se vás zeptat..má nikdo z vás také takové divné tlaky v podbříšku? Já když se zvedám ze židle nebo z postele tak je mi to dost nepříjemné..nikdy se nemůžu ani narovant..cítím takové pnutí nikdy i píchání...také mi vadí, když ležím s narovannými nohami to mě pne podbříšek také..musím mít stále pokrčené nohy..
nevím zda je to normální....pociťuji to od minulé středy, ale od včerejšího večera nejvíce..
možná, že je to tím, že se děloha zvětšuje prototo možná pne..
vy co jste byli už nikdy těhu měli jste to také?
6. kvě 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Tak ja nemam pnuti, ale lezet s nohama natazenyma mi taky nedela dobre. A pokud se zvednu z postele nebo ze zidle a zvednu se prudce, tak me silne zapicha v podbrisku, nekdy i zastenam nahlas, jak me to sokuje. A posledni dobou mam bolesti jako pri MS. Taky nevim, co to muze byt.... Mozna je to opravdu deloha. :confused:
6. kvě 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 ty natažené nohy mi taky vadí..člověk se nemůže pořádně ani protáhnout.Sem tam taky cítím píchnutí jen si říkám jestli to není třebanadýmáním.

už cítíte všechny větší pohyby?já zatím ne...jen takové hodně drobné :frowning2:
6. kvě 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach ja taky jen jemnucke a jen obcas. Obcas si ani nejsem jista, jestli je to ono. :slight_smile: Ale dneska jsem citila takove mirne kopanecky, asi 5x na leve strane a pak zase nic. Spis mi to prijde, ze to zatim citim jen "nahodou". :grinning:

Ja teda to pichnuti mam hodne silne. A ty bolesti v podbrisku mam stridave nekdy od pondeli, kdy jsem se po dovolene vratila do prace. :frowning2:
6. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak ja uz citim kopanecky uz od 15tt ale to bylo nepravidelny a fakt pidi ted citim kopanecky docela pravidelne nekdy vlneni jak tam plave a nekdy kopanec i kdyz stejne zatim nejsou velky ale uz jdou citit lip :slight_smile: jinak ja si dala rozcicku a sekala zahradu abych se jen nevalelai kdyz my mame baracek a mam doma skorem 3 letyho kluka tak i kdybych chtela tak se nenudim a nevalim
6. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama..asi to bude normální..uklidnili jste mě děkuji vám..

jinak pohyby zatím necítím žádné...soustředím se na to, ale nic... :unamused:
6. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak ja mam ty bolesti celkem silny. Opravdu jak kdyz mam dostat MS. Nemate to nektera? :frowning2:
6. kvě 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko pokus se lehnout a dát nohy nahoru..podepřít polštářem.uvidíš třeba to zabere,ale určitš si nedávaj nic teplého na břicho ani pánev ani moc teplou sprchu nedoporučuji.snad to bude co nejřív v pořádku
6. kvě 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek