• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@vercach sprchu jsem mela pred 2 hodkama a je fakt,ze celkem dost teplou.Ale jinak posledni hodku lezim v klidu a neprestava to. Da se to sice vydrzet, ale boli to dost.
6. kvě 2011 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko já jsme mívala taky bolesti a dokonce jsem vždy po teplé vodě začla lehce krvácet.doktorka mi to zakázala koupat se v dost teplé vodě...ve vlažné je mi sice zima,ale od té doby jsem to neměla.teplá voda totiž prokrvuje pánev...a to momentálně není dobrý.neboj lehni si a dej si nohy hodně nahoru a HLAVNĚ se nestresuj nepozději do rána by to mělo přejít kdyby ne doporučuji zajít zítra na pohotovost jen pro všechny případy...ale to bude dobrý neboj
6. kvě 2011 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tehulky,i ja mam ocekavany term,rijen,tak se k vam pridavam..abych v tom nebyla sama :slight_smile: ..Jinak ty bolesti v podbrisku mam i ja,obcas veliky jindy mensi,ale co si pamatuju,tak v prvnim tehot.jsem to takovy nemela,a pri tom prudkem vstani pichani mam v prave strane,ale jelikoz mi pred tehotenstvim byl zjisten hronickej slepak,tak to mam asi z toho,rikala gynekoloska, a mozna budu muset na operaci jeste pred porodem..Pohyby jeste necitim,ale uz pocitam dny,kdy se tak stane,moc se tesim,ale hlavne moje dcera :slight_smile: .Porad mi prska na brisko,tak az pak dostane nozickou,se bude divit :slight_smile: ..Mejte krasny vecer...
6. kvě 2011 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimisek vítej mezi námi :slight_smile: pěkný večer
6. kvě 2011 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercach dekuju :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84 na pohyby je ještě času dooos, neboj :wink: ještě budeš vzpomínat, jak jsi měla klid a nikdo Ti nekopal do močáku a do žeber :grinning:
@nasekuratko já mám jen to píchání, když vstanu, taky mi to vždy podlomí kolena :rolling_eyes: Měla jsem to i u prvního těhu, stupňovalo se to a pak mi u dr. zjistili, že jsou to zvětšené vnitřní varixy kolem dělohy, dali mi na to léky a byl klid.. s tou bolestí ale netuším, možná bych si zítra zavolala do porodky na pohotovost a popsala to a zeptala se, jestli se máš přijít ukázat. Přeji ať to ve spaní zmizí ať máš klid! :wink:
6. kvě 2011 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimisek jee, nová tvář! :slight_smile: ahoj! Taky Praha koukám, odkudpak? My bydlíme na Spořilově.
6. kvě 2011 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko ahojky,tak jak ti dneska je?je to lepší :slight_smile:
7. kvě 2011 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimisek moc vítej, těhulko! :wink:
@lososka taky mám tohle píchání při rychlejším vstáváním a ani bych se taky nedivila, kdybych to měla těma varixama, když je mám po celých nohách. :unamused: Ale píchalo mě to už i u obou těhotenství, ale nějak jsem to neřešila.
Spíš mě zaráží ta bolest v podbřišku co má nasekuratko, tohle je spíš na straně, ale přímo v podbříšku nemám, spíš jsem to mívala hodně na začátku, tak v těch prvních dvou měsících, jako když mám dostat MS.
@nasekuratko doufám, že jsi v pohodě a moc na Tebe budem všichni myslet. Možná, že jen potřebuješ víc odpočívat a takhle ti to dává mimi najevo. Brzo se nám ozvi!
7. kvě 2011 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko jooo a taky mě teď napadlo.....někde jsem to četla na internetu, že právě kolem 18 týdne dochází k většímu zvětšení sliznic, tudíž i k většímu prokrvení....mohla by ta bolest být i tím a u každý se to může projevit jinak a někdo to třeba ani nepocítí.
7. kvě 2011 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lososkaAhojky, ja bydlim kousek od cernaku v Bechovicich...
7. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabisek Dekuju vam holky za moc vrele privitani :slight_smile: ...
7. kvě 2011 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimisek to přeci nemáš vůbec zač. :wink: Jééééé, koukám, že máš taky Andrejku :slight_smile: a jen o 4 měsíce mladší! :slight_smile: To je super! :wink:
7. kvě 2011 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabisek A taky je to takovej dabel :slight_smile: ?Ta da za kluka :slight_smile: ,takze zadna nuda..
7. kvě 2011 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, co říkáte na toto hřiště, přemýšlíme, co pro prcka ke 3. narozkám ... http://www.palis-gym.cz/detske-hriste-eliska
7. kvě 2011 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte:slight_smile:

Přišla jsem na vás zase mrknout a koukám, že mám stejný problémy jako @nasekuratko . S tím že mi v týdnu už začalo tvrdnout bříško, což není úplně ideální :confounded: Dneska nám draka naštěstí hlídají naši, takže se snaží odpočívat, ale bolí mě v podbřišku jako na MS a v kříži. Snažím se odpočívat, snad to bude všechno ok. V pondělí si půjdu koupit magnésko a v úterý mám kontrolu, tak jsem zvědavá, co se dozvím.

Jinak se snažíme být co nejvíc venku, když už je takhle krásně. Za chvíli začne muž grilovat (to si prostě neodepřu), tak se asi přesunu za ním na zahradu na houpačku a budu se válet tam:slight_smile:
A v pondělí se chystáme do zologický, prcek má druhý narozeniny, tak si vzal i muž volno, aby mohl být s náma a užijeme si to výletem a nějakou dobrou baštou:grinning: Ještě mu na ráno udělám nějaký dort - ovoce, piškoty, zakysaná smetana, aby se měl v čem patlat, protože regulérní oslava nás čeká až za 14 dní:slight_smile:
7. kvě 2011 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusam pěkný hřiťátko,ale ta cena taky :wink:
7. kvě 2011 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,mám prosbu...někde ve fotoblogu a pak na internetu jsem viděla krásnou soupravu do postýlky s proužkem ve více barvách s nebesy se srdíčky.neviděly jste to někde?nemůžu už na to natrefit :frowning2:
7. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimisek na to samý jsem se tě chtěla zeptat taky! :grinning: Taky je to pěkná dračice, jen co je pravda, ta neposedí na zadku ani náhodou a teď taky pořád v jednom kuse něco mele až mi někdy pěkně hučí hlava, ale v duchu se tomu musím smát. :wink: :wink:
@petrusam je pěkný, ale cena teda taky :unamused: . Manžel něco podobnýho vyrobil a vyšlo to o dost míň. Největší investice byla skluzavka za 3 tis. , jinak dřevo měl od známýho z jejich lesa, barva, šrouby....
@vercach tak to bohužel neviděla :frowning2: , ale kdybych zahlídla, dám vědět. :wink:
7. kvě 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Už víte co to bude :wink:
7. kvě 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercach vím asi, co myslíš, poslala jsem Ti odkaz do IP :wink:
8. kvě 2011 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvam se, nebyla jsem na internetu. V patek jsem se z toho vyspala. Bricho poboliva obcas pres den, ale vcera vecer se to zopakovalo znovu. :frowning2: Tak nevim... dneska jsem prvni den v klidu a nepracuju, tak si uzivam odpocinek a je to lepsi, tak uvidime zase vecer.

@gumidek Ahojky, tak potom dej vedet, co ti rekli na kontrole. Se zilama mam totiz problemy na nohach, tak by to mozna mohlo byt ono, jestli mam nejaky i vevnitr. Co se s tim dela?? Jde vubec neco? :confused:
8. kvě 2011 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tehulky,tak vcera jsem zazila nejhorsi vecer svyho zivota,nez jsem sla uspavat to svoje zviratko,tak jsem si odskocila na wc a na spodnim pradle krev,noo to co se cloveku zacne odehravat v hlave,hustec :frowning2: ..Po uspani jsme odjeli k apolinari na pohotovost,cekani na doktora se mi zdalo neskutecni,ale doktor byl moc prijemny,ikdyz toho urcite musel mit sam dost,prej krvacim,ze mam nizko placentu,ze to je jinak v poradku,ja se hlavne nejvic bala o mimi,ale to je prej aktivni a v poho,takze sem si hodne oddychla,krvacet prej muzu i 14dni,ale dnes uz jen spinim,mam mit klid,no ale to s tou moji prdelkou moc nejde :slight_smile: .Takze budte na sebe hodne opatrne...
8. kvě 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabisek Tak u nas to je uplne stejny a nevydrzi vubec u niceho,mozna tak u pohadky a to 5-10min,ale potom to konci.Ukecana je silene a ted mame otazku proc,a proc a proc,takze moje odpoved je nevim,nebo protoze :grinning: ..Ale je pravda,ze sem na druhou stranu rada,nenudim se,zasmeju se a neni to zadna putka :grinning: ..Jsem rada,ze v tom nejsem sama..
8. kvě 2011 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimisek tak snad uz ted bude vsechno ok hodne mamin co ma doma uz ditka maji nizko placentu protoze porad chovame svoje mazliky a tahame se s nima a celkove je to vetsi zaprach nez kdyz jsme byli tehotni poprve vid :slight_smile: ja jeden den mirne zaspinila ale testy a vse ok mimco citim uz pekne jak se vrti ted mam jit na ultrazvuk a taky mam strach aby mi doktor nerekl ze mam nizko placentu oni pak doktori kdyz se to nelepsi a vi ze ma zenska doma uz jedno dite tak ji radeji na chvili hospitalizuji tim nechci strasit :wink: muselo by to byt hoodne vazny hlavne odpocivat i kdyz tezko ale aspon trochu :wink:
8. kvě 2011 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak me taky nekdy tvrdne brisko ale to uz ted bude a cim vic se budeme blizit porodu tak tvrdnout bude jeste vic podbrisek taky kolikrat boli ale hlavne citim ze brisko roste i kdyz pupek zatim nemam ale kdyz dyl stojim nebo jdem na prochazku tak me tahn brichou prvniho tehu jsem to mela taky kupte si magnesko ja to u prvniho brala doktorka mi to doporucila koupila jsem v lekarne rozpustny magnesko do vody a to jsem pila
8. kvě 2011 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercach ja se teda ani u prvniho ani ted nekoupu doktorka mi to jasne zakazala u prvniho tehu takze jen sprcha i kdyz bych se nekdy s chuti polozila do napusteny vany aby byla uleva na zada
8. kvě 2011 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimisek Ahojky, to me moc mrzi! Ale zaroven mam radost, ze je vsechno vporadku.... Ono to neni jen tak, ze? Kdyz ma clovek uz dite. Ja sice svoje nemam. Ale jelikoz pracuju jako chuva, tak se cele dny o dve deti staram a dava mi to taky pekne zabrat. :frowning2: Mela jsi uz predtim nejaky priznaky nebo problemy?
9. kvě 2011 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko tak to je moc dobře, že se to nijak nevyhrotilo v nic vážnýho. Prostě víc odpočívej, radši se na to zeptej dr. ať máš klid. No ani bych se nedivila, kdyby to bylo taky díky těm vnitřním žílám. Mám taky občas takový to píchnutí, ale spíš na straně než uprostřed.
@jimisek takže to sis teda taky užila pěkný nervy, naprosto tě chápu, co se ti muselo v tu chvíli odehrát v hlavě, když jsi na ten záchod šla. Až mě zamrazilo :unamused: , tohle znám moc dobře, ještě před Andrejku v 8 týdnu, ale právě s tím špatným koncem :frowning2: , tak jsem ráda i za tebe, že to dopadlo takhle a že to mělo svůj důvod, ale hlavně, že je mimi dál pěkně spokojené. :wink:
Asi už vážně začínám přemýšlet o tom, že "Jméno je Váš osud" :grinning: , kamarádka má 7 letou Andrejku a ta odmala byla taky takovej živel a má dodneška takovou vyřídilku :slight_smile: . Ale taky si říkám, že se aspoň neztratí a že pořád nebude stát někde v koutě, tohle jsem byla já, když jsem chodila do školky, i před těma dětma jsem si připadala pořád taková odstrčená a vlastně jsem ráda, že ona taková není, sice chvíli v neznámým prostředí taky kouká, ale když se rozkouká, tak to pak stojí za to! :grinning:
9. kvě 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a toho tvrdnutí bříška se nebojte, ono to je taky tím jak to miminko ve vás "rádí" :grinning: , může víc vyjet zádičkama-zadečkem výš a pak to na to břicho docela slušně tlačí a jakoby napíná. V předchozích těhu jsem to měla už taky od 4 měsíce, taky to jsou oba pěkný divoši-blíženci :grinning: a teď jsem zatím žádný tvrdnutí nepocítila, tak doufám, že do třetice budu mít klidnější dítko :grinning: .... no jen abych se nespletla. :grinning: :grinning:
9. kvě 2011 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek