• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@gabisek Ja prave to pichani mam tak ruzne. Nejvic na prave strane, ale dneska je to treba na leve a vypichava to az do zad.
Vcera jsme byli s pritelem na krasne prochazce, ale me tak zacaly bolet nohy a pichat me v nich (uz po 15 minutach),ze jsem myslela,ze ani nedojdu. Vypichava to jakoby nekde od kolen az do zadku-nekdy do zad. A je to takova narazova bolest, ze se mi nekdy az podlomi noha. A to me zase boli vic leva noha.
No a bolesti jako pri MS jsou porad. Sice chvilkove a ne tak silne, ale je to i nekolikrat denne a vecer to boli celkem dost.
Takze dneska se objednam k doktorovi a jsem zvedava, co rekne. :frowning2:
9. kvě 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001Ahojky, aha to jsem nevedela a ni mi to doktor nerek,tak ted uz malou tahat radsi nebudu..Kdybych mela byt v nemocnici,tak mala by se asi chudak zblaznila :slight_smile: ...Tak ti budu drzet palce at mas ultrzvuk v poradku a urcite budes!!!
9. kvě 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Tak to me mrzi,muselo to byt tezky :frowning2: ..Presne,neztrati se i ja sem byla takovej otloukanek,ale myslim,ze za to mohly i moje segry,mam dve a jsou mladsi,takze si me vychutnavaly :slight_smile: ..ale ted sem drzka zase ja,tak to mlada asi okoukala :grinning: ..A co bys chtela jako druhy mimi??
9. kvě 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Ahojky,teda mas taky peknej zahul,mela bys asi radsi vic odpocivat a hlavne to radsi rict doktorovi..Ja cely tohle tehot.mam jiny,nez s Andy,od zacatku mi bylo zle a bolesti v podbrisku mam dost casto,mela jsem i hematom v deloze a prej je ta deloha citlivejsi,ale ten nastesti uz nemam,ale bolesti v podbrisku ano...prej to nic neni,ze to briskko je ted proste celkove citlivejsi..Za chvilku bys mela jit na ulr.tak to tam rekni a uvis co ti reknou,budu drzet palce,ale urcite to bude v poradku..
9. kvě 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko teda to co popisuješ, tak to bych se fakt nedivila, kdyby jsi to měla kvůli těm tvým žílám, vždyť si vem, že se vytahujou z třísel, takze to tam můžeš mít i nějak víc, jak to tady psala @lososka, že na to brala léky, že měla taky tyhle bolesti, že se nemohla ani narovnat a přijde mi, že máš něco podobnýho. Já mám sice taky hnusný křečáky, ale zatím mě nijak zvlášť nohy nebolí, ale když to bolí takhle tebe, tak to to radši dr. řekni opravdu co nejdřív, něco ti na to snad dají, ať takhle netrpíš celý těhotenství a to si pak představ v 7-9 měsící, to už hlavně bude na ty nohzy zátěž od bříška, tak aby to nebylo horší.Teda to tě nechci ztrašit, jen aby jsi to řešila s dr. ted a nějak se toho zbavit. Třeba to taky může být i tím nedostatkem hořčíku.....mě na konci těhu dost chytaly křeče, hlavně v noci a po ránu a dr na endokrinologii, po rozboru krve mi řekl, že se ani nediví, že mám nedostatek hořčíku, tak jsem něco brala a docela jsem měla od křečí klid.
9. kvě 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Holky,ja na zily mam od doktora nejaky prirodni leky-nejaky vytazky z rostlinky,ktery jsou proti krecovym zilam a zavodnovani. No a horcik piju kazdy den rozpustny. Teda je fakt,ze posledni dobou jsem to dost flakala,takze ode dneska zacinam zase 2x denne. Jenze ono je to citronovy a kdyz to clovek pije 2x denne, tak po nejake dobe uz mi z toho bylo i zle a nemohla jsem to do sebe dostat. Ale co, pokud to pomuze, tak to budu pit i po litrech. Nejak se premuzu. :slight_smile:
9. kvě 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek naštěstí to byl ještě malý zákrok a dr. řekl, že můžem hned zkoušet znova a já jsem otěhotněla hned co jsme snad z kontroly přijeli domů :grinning: . Takže Andrejka nás opravdu čekat dlouho nenechala a hned nám to vynahradila, takže to pro nás byla krásně rychlá druhá šance. :slight_smile: Ale pak jsem si pořád kontrolovala spodní prádlo a musím říct, že to dělám i doteďka....no prostě ty obavy v hlavě pak tak trochu zůstanou.
Druhý mimi je Andrejka, první je Kryštof, takže u nás to bude už třetí.....a poslední :grinning: . A docela mi to je jedno jestli holka nebo kluk, ale jak jsem to vždycky nějak vnitřně cítila u každýho , tak teď bych si tipla, že to bude kluk. Ale když se tak zamyslím, co bych víc chtěla, tak popravdě říkám, že je to přesně půl na půl, asi to je tím, že právě už mám obojí. :wink: A jak to cítíš ty, nebo jak by sis to přála?
9. kvě 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ten horčík sis koupila v lékárně volně nebo na předpis? Já že bych si pro něj asi taky zašla, protože mě tuhle ráno, jak jsem se protahovala v posteli, chytla do nohy taková křeč, že jsem myslela, že se snad zblázním, ani jsem skoro nemohla vstát a tu nohu narovnat, pak mě bolela ještě další 4 dny, takže mám asi taky načase zavítat lékárnu. :slight_smile: A mají i jinou chuť než citronovou? Citron totiž taky moc nemusím, teda příchutě citronový. :unamused:
9. kvě 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek ja jsem dostala magnezium tady ve Svycarsku od gynekologa. Ale pak jsem si to koupila i v cesku. Mam magnezium+vitamin B6. Je to od firmy Zdrovit a stoji to 45 Kc=20 sumivych tablet. Bohuzel jsem nikde jeste magnezium v jine prichuti nevidela. :frowning2: Kdybys nejake nasla, tak dej urcite vedet! Taky bych byla moc rada.... :slight_smile:
9. kvě 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko je ajooo, vždyť ty jsi ve Švýcarsku, mě to hned nedošlo... :slight_smile: Poptám se v lékárně po tomhle co píšeš. Já si tenkrát koupila v krabičce tablety-horčík. Jenom spolkneš a zapiješ, takže tam tas nevadí jakkákoliv příchuť. A tohle bylo 30 tablet hořčíku od Walmark za 49,-
9. kvě 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Ahaa,tak ja vsude videla horcik jen rozpustny. Ale pry i lip pusobi, kdyz je v rozpustne forme. Tak nevim....
9. kvě 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko no právě a pak si má člověk vybrat. :wink: :wink:
9. kvě 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Tak jsem byla u doktora a mam prijit zitra ve 12 hodin. Tak to jsem zvedava....
9. kvě 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mám termín 9.10.11. Konečně jsem našla server, kde se něco děje a budu mít snad s kým pokecat. Už víte co to bude? My na 90% kluk:slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu dlouho nebyla. Minulý pátek jsem taky zjistila, že mám na kalhotkách krev stejně jako @jimisek pak to přestalo, ale v sobotu dopoledne, jsem měla zas na toaleťáku trochu krve. Říkala jsem si, že si skočím na pohotovost jen pro jistotu, tak jsem odpoledne uspala malou a frčela do špitálu. No a vyšla jsem z něj v pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice mi vůbec nic nebylo, ale měli asi volné postele, tak si mě tam nechali na pozorování. Prý mi jen pravděpodobně praskla nějaká žilka a z toho to zakvácelo.

@gabisek ony existujou i nějaké rozpustné tablety s magnézkem, ale ty asi nejsou tak silné jak ty tablety. Existuje ještě MAGNOSOLV, ten je rozpustný a pije se jednou denně, ale ten je pokud vím jen na recept. Já do sebe tlačím ty tablety.
9. kvě 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Tak moje tchyne ma 6vnoucat a vse holky tak bych si prala asi kluka :slight_smile: abych byla jedina s rodiny od manzela,ale jinak mi to je jedno,hlavne at to je zdravoucky.Lidi co me znaji a jako,ze uz mam pekny brisko,ktery sem pri Andrejce nemela ani omylem,tak me typujou na kluka,bricho mi roste docela do spicky a to prej roste u kluka,ale ja tomu moc neverim :slight_smile: .Jinak teda pekna rychlovka s druhym otehotnenim to byla :grinning: ,to clovek asi nema ani moc myslenky na smutneni..Je fakt,ze ted po tom veceru,se taky hlidam a hlavne si myslim,ze i driv porodim,citim to..jem doufam,ze ne zase nejak moc brzo..Krasny den preji :slight_smile:
9. kvě 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Jsem v 16 tt a nemám moc bříško,tak snad mi brzy vykoukne pořádně.Příjde mi že tam mimi není. Aspoň že jdu 17.5 na gyndu na kontrolu. Máte nějaká už větší bříško? :slight_smile:
9. kvě 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcadr ahoj..toho, že nemáš moc velké bříško si nic nedělej..já ten pocit měla také...ale teď už to říct nemůžu..neboj ono naroste..až se budeš divit jak rychle roste.... :slight_smile:
9. kvě 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcadr
@lipetra
Vitam nove tehulky! :slight_smile:

A musim souhlasit s @adenka84 ja taky porad nemela brisko-spis jen takovy mini spek a pak znicehonic vyskocilo a mam pocit, ze to bylo snad pres noc. :slight_smile: Ted se uz hezky kulati a uz to v obleceni aspon vypada opravdu na tehotenstvi. :grinning:
9. kvě 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. kvě 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcadr Ahojky,já jsem v 18tt a že bych měla nějaký břicho tak to bych neřekla...už trošku vyrostlo,ale na to že jsme v 5 měsíci tak nic moc.Holky co už jsou v 7,8 měsíci zase říkají že můžeme být rády :slight_smile: pak se budeme valit jak kuličky :grinning:
9. kvě 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek u nas jsou samy vnuci a ted si kazdej preje at to zachranime holcickou :grinning:
9. kvě 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co takhle si kazda vyfotit brisko a dat do alba, at to muzeme porovnat? :grinning:
9. kvě 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nasekuratko já už ho tam mám a parvidelně ho dodávám... :slight_smile:
9. kvě 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 ja taky :slight_smile: Ale vetsina ho tam nema a ja pak nemam s kym porovnavat :grinning:
9. kvě 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
přítel mi to slibuje už 14 dní že mě vyfotí...sama se pořádně nevyfotím,ale už se taky na to chystáme :wink:
9. kvě 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky budme rady ze jeste bricho nemame ja i u prvniho tehu odchodila leto a ted my to taky tak vychazi a muzu vam rict ze to bude zase sranda.....u prvniho jsem mela bricho kolem 6-7 mesice to mi poprve mamka rekla ze vypadam jako tehotna a ted mi brisko vykouklo driv ale porad neni velke nekdy videt jde a nekdy spis splaskne :grinning:
9. kvě 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 no, on kazdy rika, ze vetsinou brisko vyskoci kolem 20tt, tak uz se nam to blizi :grinning:
9. kvě 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi, hi, tak to já už mám břicho jak u Aničky v 6. měsíci :slight_smile: Dneska jsem potkala kámošku a při pohledu na mě mi řekla, že tohle už teda neutajím :grinning:
9. kvě 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radus78 tak sup sem fotečku :slight_smile:
9. kvě 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek