• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@nasekuratko už týden se fotím, ale snad to během zítřka zvládnu :slight_smile:
9. kvě 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem se sem po víkendu zase dostala. No mě bříško taky vykouklo snad přes noc. Jsem jinak malý tlustý trpaslík, ale už začínám aspoň vypadat spíš těhotně než tlustě. Sice jsem nikdy břicho neměla, vždy jen zadek a stehna, ale od 16 tt jsem začala vypadat tak nějak asymetricky (asi metr vysoká, asi metr široká) :grinning: . Teď už vypadám aspoň těhotně. Taky jsem si jistá, že už miminko asi tak týden cítím. Ze začátku jsem si fakt nebyla jistá, že je to ono, ale teď už jo.Je to super :sweat_smile: . A taky se konečně dostávám z té chřipajzny, či co to bylo.
9. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na me uz to je sakra videt,nechapu :grinning: ..na kalhotech uz nosim gumicku :slight_smile: ..
9. kvě 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Myslim,ze to je dobrej napad :slight_smile: ,zitra to sem dam...
9. kvě 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám jen povolený knoflík,ale pásek nosím...neutahuju.Příjde mi že jsem musela zhubnout přes zadek a stehna.Jsou mi nějak širší kalhoty a na to nejsem zvyklá..
9. kvě 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Ja uz se tesim na horko,az budu moct nosit sukne,kratasky,kalhoty mi za chvilku prez nohy uz nebudou :grinning: ,zda se mi,ze pribiram vic nez pri Andrejce :slight_smile: ,ale zatim jsem v klidu,jen dcera mi dneska pri nakupu podrsenky povida,ze sem nejaka velika :grinning: :grinning: ,a ze mam velikej zadek,nevim kam na to chodi ve 2letech :slight_smile:
9. kvě 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nasekuratko to jo a hlavne prvorodicky maji casto briska az pozdeji ale ne vsechny :slight_smile: pockej az budou paraky si budeme rikat kde jsou ty maly nafoukly briska :grinning:
9. kvě 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek popravdě teplo už se mnou začíná pěkně mávat...skrz tlak.Takže na léto se až tak moc netěším.Na druhou stranu už mám koupené těhu plavky tak se těším až je využiju :wink:
9. kvě 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, tak to jste me dostaly! Vy nosite jeste pasek nebo kalhoty na gumicku? Tak ja musim bud sportovni kalhoty, co jsou do gumy nebo uz tehotensky. Protoze pres brisko mi cokoliv, co je uplejsi, vadi a tahne me to. :confounded:
A pres boky a zadek jsem naopak pribrala, i na brisku-na bocich. Bricho jsem nikdy nemela, ale ty "spicky" po stranach se mi udelaly snad uplne jako prvni hned ve druhem mesici. Jsem z toho cela nesva.
9. kvě 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek tak to mě včera dcera řekla, že mám velký pupek :grinning: :grinning:
9. kvě 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercach Me to teplo,zatim nevadi,i Andrejku jsem cekala na leto a snasela jsem to skvele,takze doufam,ze to bude podobny a plavky teda jeste nemam :grinning: ...
9. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek mám pouze 2 těhu věci.Podprsenku a ty plavky :grinning:
9. kvě 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nasekuratko Nebud,uzivej si to,tehotenstvi je krasna vec a nejaky ten spicek na vic nevadi,nikdo na to tak nekouka,naopak,jsi tehotna tak si to ted muzeme dovolit :grinning: ,samozrejme,ze se nema nic prehanet,ale pro me je tohle posledni tehot,takze si to chci uzivat a ne se stresovat nejakyma spickama,nastesti pri Andy jsem vse schodila,tak doufam,ze se mi to pak podari znova,ikdyz sem o par let starsi :slight_smile: ..
9. kvě 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Tak to je dobry :grinning:
9. kvě 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem tu už dlouho nebyla.... bříško nějak roste, ale řekla bych že postupně, rozhodně to není ze dne na den, ale někdy povyskočí a příjde mi že je hrozně veliký :wink:

my letíme v neděli na dovču, protože v červnu manža nemůže a pak by na mě už asi bylo horko a právě taky řeším jestli si mám koupit těhu plavky, na léto je určitě využiju, ale nějak ani nevím kam mám zajít :frowning2:

Zítra jdu k Dr. na prohlídku v 16tt, tak se moc těším.
9. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn já si je kopila v CaA takové obyč...ale na tu jednu sezonu to bohatě stačí :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo??? tak to bych tam mohla zajít, nechci moc investovat, tak tam asi nestojí tolik,viď?

Jinak jsme si minulý týden koupila v HM těhu kalhoty a ty jsou super, holky v práci nemohli uvěřit že jsou to těhu :wink:
9. kvě 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pár pěkných věcí mají i v tom CaA,jestli je tam pořád mají...sice menší výběr :wink: já si zatím nic nekupovala,zatím nepotřebuji,ale líbila se mi tam jedna těhu sukně :slight_smile: tak možná časem
9. kvě 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn tak ja mam zatim vsechny tehu veci z HM a jsem naprosto spokojena! :slight_smile: Sice ta guma mi porad sjizdi, protoze zatim nema poradne na cem drzet, ale jinak super pohodlne a vypadaji moc hezky. Presne jak pises-ani nejde poznat, ze jsou tehu....
9. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko já si právě koupila ty kalhoty že mi jsou teď, protože jsem je hlavně potřebovala nosit v práci do konce června, pak chci jít na nemocenskou a to budu nosit samý pohodlný kalhoty a sukně, takže mi ta guma ani neni tak veliká
9. kvě 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zvažujete že by jste si vzali k porodu dulu? Mě kamarádka řekla ať si jí určitě zaplatim, že je to o dost příjemnější, tak si asi nějakou najdu, manža je pro.
9. kvě 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn takovej hloupej dotaz...co to je?
9. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach hloupej neni..... zeptala bych se stejne :grinning:
9. kvě 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: paní, která je proškolená a která ti psychicky i fyzizky pomáhá u porodu. Může např. masírovat a hlavně, na rozdíl od manžela ví co prožíváš. Zkus to vygooglit, myslim že to není špatná varianta. Určitě chci mít při porodu manžela,ale i tu dulu, která se postará o hladký průběh porodu. Je neustále s tebou, možná víc psychická než fyzická podpora :wink:
9. kvě 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn tak u nás je spíš problém, že tady v okolí o žádné dule nevím :angry:
9. kvě 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 koukala jsi na internet? Já mám kontakt od té kamarádky,ale dívala jsem se že v ČB je jich tak 7
9. kvě 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 teď jsemkoukala přes googl a tam stačí zadat kraj...a ke každému kraji ti dotyčná vyjede :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn právě koukala a našla jsem jen jednu v okrese Vsetín
9. kvě 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 tak to je hodně maličko :frowning2:
9. kvě 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to pro jihomoravsky ukázalo taky jednu
9. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek