• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
možná se zkusit zeptat v porodnici nebo v nějakých centrech ...
9. kvě 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Děkuji za přivítání:wink: Vás tady teda je. Konečně někde někdo ve stejném termínu :slight_smile:
10. kvě 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja teda zatim brisko ani moc nemam, spis to vypada jak spicek:slight_smile: Chystam se to rict v praci, furt nebyl ten spravny cas, ale ted uz musim. :frowning2: Ono to hrozne leti. U vas uz to v praci vedi? A jak se nato tvarili?
10. kvě 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra jo,je to super diskuze,kdyz mas kolem sebe tolik lidi ve stejnem mesici jako jsi ty a muzes porovnat vsechno.... :dizzy_face:
10. kvě 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne rano vam preju tehulky :slight_smile: ..Jak sviti slunicko,hned je lepsi nalada a snad i na toho manzela ktery mi priselv 5rano se nemuzu zlobit :wink: ..
10. kvě 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, já jsem byla na jednom webu a zapojila se do již rozjeté diskuse, kde byly těhulky s termínem říjen, listopad, ale s nikým novým se nebavily, tak jsem šla pryč a našla tohle a vypadá to nadějně:slight_smile:
10. kvě 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. kvě 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Ahoj, u mě to věděli od začátku. Mám práci, kde to musím hlásit, týkají se mě různá omezení. A naprosto v pohodě. Pak jsem byla cca 2 měsíce na rizikovém. Ty už jsi to v práci řekla?
10. kvě 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky přeji krásné ráno...právě jsem dočetla vaši včerejší diskuzi a myslím v porovnávání bříška na tom budem asi stejně. Už mi taky vylezlo a začíná se zakulacovat, že to nevypadá jen jako špek. :grinning:
10. kvě 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra hihi, tak to opravdu už by bylo na čase v práci to říct....už jsi skoro v půlce těhu, tak to as budou čubrnět. :wink: :wink: :wink:
10. kvě 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Mě se právě tady žádná omezení netýkají, tak jsem to ještě nenahlásila. Ale už musím, aby měli čas si najít za mě náhradu. Ono je to tady, ale těžký, šéfové jsou furt na cestách nebo samá jednání. Tak snad tento týden se mi to už podaří. Dokonce už vím i jak jim to řeknu, jen sebrat odvahu a vhodnou chvíli :wink:
10. kvě 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek copak, že by při pondělku už oslavoval? :wink:
10. kvě 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek No to budou, hlavne kdyz jsem sem nastoupila po kolegyni, ktera sla na materskou pred rokem, stesti, ze mam smlouvu na dobu neurcitou :slight_smile:
10. kvě 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra no prostě řekneš, že ses asi nějak přejedla a že z toho za chvíli asi porodíš! :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra nebo jim řekneš, že tě nakazila zřejmě předešlá kolegyně....asi nějaký přenosný virus. :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Proč odvahu? Myslíš, že Ti budou dělat nějaké problémy?

@gabisek A to prý u dalších miminek je to vidět dříve než v prvním těhu a Tobě teprve teď vylezlo bříško. Tak takovou postavu bych si přála :grinning: .

@nasekuratko Tak já mám hadry většinou od kamarádky, 200,-Kč/kus - 2 sukně a svoje kalhoty, do léta s tím vystačím. Na léto mám takové ty lněné sukně a kalhoty. Tak to dotrhám. A nějaké šaty, ve kterých bříško schovám.
Jinak s fotkami bříška super nápad, ale já se nezapojím. Nemám svoje fotky nikde na netu. Z pracovních důvodů. Takže vás budu jen pozorovat.
10. kvě 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek :grinning: No ono to tak skoro vypada jak mam ten spicek na brichu :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Nevím, možné je vše :unamused:
10. kvě 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Ta bude určitě v pohodě. Já jsem se taky "nakazila" od kolegyně, které se v dubnu narodil Jiříček. A ještě jsme spolu seděli v jedné kanceláři a pracovali společně. Tak jsem dostala na zaučení novou kolegyni a ta je teď chudák trošku nešťastná. Ale ona to zvládne. Já jí věřím.
10. kvě 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Tak tady to zatim nevim vubec nikdo, pac to na me neni videt :slight_smile: Prave rozjizdime novy ucetni program a myslim, ze se zrovna nebudou tvarit nato, ze jim reknu takovou krasnou novinku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. kvě 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Aby me nedali do karanteny, abych tu nenakazila dalsi kolegyne :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím končit a jít něco dělat, už mi tu koukají pomalu přes rameno. Tak zatím čauky.
10. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne abych řekla pravdu, tak jsem to měla u prvních dvouch podobně, že až v pátým bylo něco vidět, ze začátku spíš jen ten špek, ale ten se dal ještě dobře zamaskovat. :wink: Spíš jsem se teď do třetice bála jak to budu zvládat fyzicky, protože při Andrejce mě už od 4 měsíce začaly dost bolet kyčle a taky spodek...stydká kost a už takhle brzo. Ležení mi dělalo problémy, protože to jsem ty kyčle cítila nejvíc a teď kupodivu se (zatím) cítím jak prvodorička, kyčle nebolí, stydká kost taky ne, tak kééž by to vydrželo co nejdýl....ono se to v nějakým 7-8 měsící ozve, ale to už vydržím. :wink:
10. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra no to joo :grinning: , ještě si budou myslet, že se jim tam fakt šíří "oploďňovací" virus :grinning: . Ale co jsi holka, tak s takovou věcí musí počítat, že jednou by to přišlo. Tak holt na ten nový program zaučí někoho jinýho. No zřejmě budeš muset zaučit ty, vid? Ale už to raději řekni, i pro tvoji úlevu, aby jsi na to nemusela pořád myslet.
10. kvě 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Zadna oslava,jen si sel zahrat pokra,pak mi kolem jedny pise,ze seda do auta,ja spala a jak sem neodepisovala tak si zasel do baru u nas pod barakem,tak mu kolem pul 3volam,kde jako je a kdy prijde a on,ze za chvilicku :slight_smile: a ta chvilicka byla hodina a pul,manzel totiz nema pojem o case :grinning: ...
10. kvě 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek No já jim to řeknu, to si piš. Zítra tu bude jeden šéf a ve čtvrtek druhý šéf :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek :grinning: no prostě chlapi všude a kdekoliv jsou naprosto stejný :grinning: , to mě může taky pobavit, když chlap řekne, že přijde "za chviličku" :grinning: . Neboj, myslím, že nejenom tvůj nemá pojem o čase, mám takový dojem, že všichni. :wink: :wink:
@lipetra tak jestli to řekneš jednomu, tak myslím, že ten druhý se to hned dozví od toho prvního, že ti ušetří vysvětlování. :wink:
10. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Kéž by to bylo tak jednoduchý, oni spolu totiž skoro nemluví :grinning: :grinning: :grinning: Jak malý kluci :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra aha, no tak to musí být teda fakt zajimavý, jak spolu pak můžou podnikat-spolupracovat? Ale ješitnost chlapů je někdy velká! :wink:
10. kvě 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No oni jsou oba spolumajitele, oba reditele a oba jednatele, tak jeden bez druheho neudela ani prd a to obcas mi fakt hlava nebere co dokaze chlapska jesitnost :grinning: Alespon se nenudime :wink:
10. kvě 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek