• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@gabisek No infekce se potvrdila z vyteru, ale vypada to na zacinajici infekci. A ty bolesti odpovidaji tomu, jak kdybych ji mela uz delsi dobu. Tak si mysli, ze to bude mozna dohromady s tema zilama.
Vysledky z laboratore by mely byt zitra nebo do dvou dnu. Budou mi volat.
A k tomu doktorovi bych mela jit nejpozdeji ve ctvrtek.
V praci to mam tady tak, ze ja mam dovolenou jen kdyz maji deti prazdniny, protoze domaci bohuzel tady nema nikoho, kdo by ji mohl vypomoct. Jeji sestra ma ted malinke miminko a jeji mamka zije v Belgii, navic je ji uz 70, takze tady nechce ridit a vyzvedavat deti ze skoly..... Je to dost komplikovane. :frowning2:
A co se tyce chripky-tak tu mame s detma vzdycky zaroven, takze zatim to bylo tak, ze jsme se lecili vsichni najednou.
10. kvě 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko aha, no tak to ještě, že už to opravdu něčím můžeš léčit, neboj, bude to zase dobré, teď je asi pro tebe nejhorší problém ten klid. Já to chápu, že je to asi dost komplikovaný s tou prací, protože těžko asi hned teď někoho seženou a práce s dětmi nejde jen tak ošidit.... :unamused: . Tak hlavně aby jsi někde moc neskákala apod......ach jo, nevím co se to v posl. době děje, to co tady pšeš ty a ostatní holky s krví....před dvěma hodinama mi psala jedna známá, která je těhotná v 9 tydný, že začala od včerejška špinit a pořád tam má krev, tak do ní hučím at jede na pohotovost, aby na ni hnedka koukli. Tak doufám, že to taky dobře dopadne. Všem to moc přeju!
Ještě, že jsi to taky nenechala být a hned jsi k dr. jela. Budu držet moc pěstičky! A jsem sama zvědavá jak ti dopadnou ty výsledky!
10. kvě 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, měla jsem nějaké hodiny navíc, tak jsem si dneska zaskočila ke kadeřnici, pak jsem si koupila nové botičky a teď jsem si udělala těstovinky s rajčatama. Mňam.

@nasekuratko Tak zase je dobře, že na to přišli včas, Do té práce Ti nechci mluvit, ale přece jen by jsi se měla šetřit, aspoň chvíli a s dětmi to musí být dost náročné.

@gabisek No tak jestli to má kamarádka už od včera, tak by vážně na pohotovost jít měla. Já to měla opakovaně taky nějak od 8 tt a letěla jsem na pohotovost vždycky hned. Hlídali mi pak srážlivost krve. Mám RA, tak to prý může souviset. I sestřička u doktora mi říkala, že je lepší jet 3x zbytečně, než jednou pozdě.
10. kvě 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek
@ilonne
S detma to sice neni jen tak. Ale nastesti jsou hodni a hraji si spolu. Takze kdyz jedeme na vylet, tak ja nekde sedim a ctu si a oni si hraji. Nebo lezim doma nasedacce a oni si hraji na zahrade. A nastesti 2 dny v tydnu jsou cele dny oba dva ve skole, tak to mam klid uplne. Tak snad to nejak pujde... A kdyz ne,tak rychle zacnu shanet za sebe zaskok. :frowning2:
10. kvě 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek gratuluju k prohlídce, jsem zvědavá co to bude. My se to dozvíme 6.6. to jdu na ten ultz ve 20.týdnu, tak se nemůžu dočkat.

@gabisek já jsme ze začátku taky hodně špinila a byla z toho vyplašená,ale sestřička mi řekla že se to může stávat a když jsem mluvila s mamčou,tak ta mi tvrdila že to tak také měla pokaždé. Na pohotovost bych jela když je čerstvá krev,jinak si myslím že to bude ok.
10. kvě 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se těším na velký ultrazvuk :slight_smile: i přítel si vzal dovolenou,tak doufám že už budeme vědět co to je.Já jdu na ultrazvuk na den dětí :grinning:
já jsem občas taky špinila a dr.řekla že je to díky placentě,že ji mám nějak přes...ale tomu jsem nerozuměla jak to myslí.Hl.že to je v pořádku.Na 2 str.znám několik holek co měli měsíčky až do pokročilého stupně těhotenství..to je taky docela zvláštní :confounded:
10. kvě 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn
@vercach Snad to velký utz ve 20.tt rozsekne. My jdeme 7. června :sweat_smile:

Jen nechci dopadnout jako holčina, co rodila dva dny po mně v porodnici - celou dobu jim říkali kluk, kluk a nakonec vylezla holka :grinning: manžel zkonstatoval, že kdyby nebyl u porodu, nevěřil by, že jim dítě nevyměnili :grinning:
10. kvě 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

dneska se nej kámoška dozvěděla, že čeká druhou cácorku, tak jsem zvědavá, co se dozvíme my :grinning:

10. kvě 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek můj kamarád měl mít do poslední chvilky holku a pak to byl kluk..i doktoři prý byli velice překvapeni :grinning:

nám je to celkem jedno co to bude,hl.ať je to zdravé :slight_smile:
10. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jdeme 18.5., ale ve skrytu duše doufám, že se to dozvíme už v pondělí při kontrole u doktorky :wink:. Posledně jsme vypadali na kluka, tak uvidíme, jestli se to potvrdí.
10. kvě 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tedy vy jste toho tady napsali...nevím jestli vás stihnu dočíst...
koukám, že se tady řeší pohlaví....nám už to prozradili v 16+3, že to bude 100% holčička..ukázali nám i její přirození..Mudr. si byl jistý, že už určitě nic nenaroste... v pátek budu volat na výsledky plodovky, z té by to mělo být už také 100% jisté co to bude...
už se těším až budu nakupovat mini věcičky...zatím stále čekám...
zítra mě čeká těhu kontrola...chci se zeptata na to zda je normální, že mě stále tlačí a pne v podbříšku..o víkednu to bylo nesnesitelný a dost mě to vylekalo...nemohla jsem se ani narovnat....není to každý den, ale když to přijde tak to je dost nepříjemný..možná je to normální, ale raději mu to řeknu...
míváte to to také?
10. kvě 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Řekni to MUDr. a uvidíš. Mě taky někdy břicho bolí a tlačí, ale hlavně večer po celém dnu.
10. kvě 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 je, já jsem úplně přehlídla že už jsi byla na tý plodovce.... jaký to bylo? bolelo to?
10. kvě 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn teˇd v pátek to bude 14 dní..zkusím volat už na výsledky..uvidím jestli budou...řekli spíš za 3 týdny než za 14 dní..ale zkusím to, protože jsem už zvědavá jak to dopadlo..
samotný víkon není nic hrozného..skoro vůbec to nebolí..je to trochu tlačilo..pan Mudr. byl skvělý, stále mi něco povídal, soustředila jsem se na něj a najednou to bylo...překvapilo mě jak se dnes plodovka odebírá..už to není jako dříve přes jehlua stříkačku..
dnes píchnou jehlou do bříšní dutiny, hned ji vyndají a zavedou tam velice slabou kanilku, která je pro miminko absolutně neškodná..miminko se jí mlže klidn ěodtýkat anení vůbce ničím ohroženo...
roziko poptratu tam je, ale ne z jejuich strana, ale ze strany ženy..velice důležité je, aby byla žena alespoň 3 dny v absolutním lidu..jen si odskočit na toaletua zase lehnout...já to dodržela...byla jsem v klidu celý týden tak jak jsem to měla napsané v paírech nechtěla jsem nic riskovat...teď jen, aby vše bylo Ok..
10. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 tak držím palce ať vše dobře dopadne :wink:
10. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn děkuji moc...věřím, že vše bude Ok.. :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 určitě bude :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas ceka velky UZ 19.5.snad se prcek konecne ukaze:slight_smile:Uz citite pohyby,ja jen takove drobne,nejvic dopoledne a pak vecer,kdyz jsem v klidu.Jinak mam pocit,ze mi teprv ted zacina poradna chut k jidlu!!Bricho mam jak kdybych byla v 7.ale uzivam si to!!
10. kvě 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Teda držím pěsti, ať už výsledky mají a je to ok. To čekání musí být náročný na psychiku.
A tu holčičku bych si mooooc taky přála, ale tak pro nás už je to druhý (a poslední) dítko, takže by se mi moc líbil páreček :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach
@gumidek holky děkuji...
@gumidek také bych si přála páreček....ale kdo ví jestli se vůbec druhé mimíska dočkám..když to první trvalo tak dlouho...
10. kvě 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gretuschka já ještě pohyby necítím..stále se na to soustředím, ale nic...tedy možná že už jsou..jen nevím, že je to to parvé ořechové.. :grinning:
10. kvě 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adenka84 Jak dlouho se snažíte? Určitě už jsi to tady někde psala, bohužel pravidelně se sem dostávám až teď, ze začátku jsem měla dost problémů sama se sebou a nevolnostma :stuck_out_tongue_closed_eyes: A s druhým uvidíš, z našeho původního tématu se holčiny snažily i přes dva roky a druhý bylo na první pokus, takže možné je opravdu všechno :sweat_smile:
10. kvě 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek snažili jsme se 4 roky...byli to dost psychicky náročné 4 roky...povedlo se nám na 4 pokus IVF...před tím jsme ještě 3x zkoušeli IUI, ale to bylo o ničem...přišlo to v prvou chvíli, protože já jsem to už vzdávala a do dalšího IVF se mi už vůbec nechtělo....
také mám spoustu znýmých, kterým to nejdříve nešlo a pak přirozeně otěhotněli..doufám, že budu patřit mezi ně...
10. kvě 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 To vás fakt obdivuju, vůbec si totiž nedokážu představit ten nápor na psychiku, když se nedaří. Každopádně je super, že se zadařilo:slight_smile:
10. kvě 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek BY l to boj, ale vypaltilo se... :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Ahojky, urcite to doktorovi rekni. Za to nic nedas a nic neztratis ani nezkazis. Podivej na me. Ja si celou dobu myslela, ze nohy me treba boli z namahy a ze bricho treba uz vecer z unavy a ze je to tim, ze se roztahuje deloha a ono je to vsechno uplne jinak. A uz mam antibiotika (ze kterych nejsem vubec nadsena) a budu behat po dalsich doktorech.
Kazda jsme jina a neni bolest jako bolest.... Lepsi, at na to doktor kukne zbytecne nez neco zanedbat.... Drzim moc palce! :wink:
10. kvě 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky,ale nestraste? Ze by se doktori spletli u holcicek, to celkem chapu. Ale ze by se cele tehotenstvi pletli u chlapecka? To je copak vubec mozne?? :sweat_smile:
10. kvě 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Dlouho jsem tu nebyla a konečně už jsem vás dočetla, pěkně se to tady rozjelo a to je super :grinning: Takže u mě shrnu, co se tu probíralo abych nebyla pozadu ... - V práci už jsem to nahlásila někdy v 9.týdnu - musela jsem kvůli nočním, už mi to nedělalo vůbec dobře a vzali to všichni kupodivu v pohodě, občas tam bejvá dusno, tak mě mile překvepilo, jak to vzali skvěle :slight_smile:.... Oblečení - zrovna dnes jsem si musela koupit těhu sukni v CaA, sedí pěkně a jinak už mé normální oblečení je na dně skříně a teď už jen těhu, břicho mi vyskočilo, ani nevím jak .... právě dneska jsem se v práci tlačila v džínových 3/4 kalhotách a vůbec to nebylo příjemný :unamused: Přidávám i fotku, tak můžete juknout, je to focený večer a to mám teda bříško vždycky mega a ještě mě trápí jedna taková věc - přijdu si tak nějak celkově nechutná, jako vzhledově, doufám, že to nebude znít hloupě, ale jak se všechno zvětšuje a i pleť a vlasy jsou divný :frowning2: ale hlavně, že psychicky jsem v pohodě a spokojená, to ostatní vem čert .... Velký ultrazvuk nás čeká 30.5. a už se nemůžu dočkat...

@nasekuratko držím palečky ať vše dobře dopadne a hlavně ať už ti je brzy lépe :slight_smile:
11. kvě 2011 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám, že tady to fakt frčí :slight_smile: KOukám že jste řešili pohlaví, já jsem zvědavá jestli nám to řekne už ve 20 nebo až na 3D. Že to ale letí co? Za chvíli jsme v půlce, mazec.

Jinak kamarádce se takhle spletli, ale prý měla divného doktora. Celou dobu to měla být holčička a na sále vylezl chlapeček. No to by mě asi omyly. Ale opačně jsem to taky neslyšela, že by upadl pindík :grinning:

Je mi líto, že tu některé máte takové nepříjemné bolesti a tak, přeju ať to brzy přestane.
11. kvě 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky u nas to bude asi kluk, ale pletla se tam pupecnikova snura a pak dal nozicky k sobe stydlin jeden, tak mi to doktorka nemohla potvrdit, ale rikala, ze tam vidi pindika :slight_smile: Ale 27.5. jdeme na velky ultrazvuk, tak tam se snad ukaze v plne krase :wink:
Ale taky mam kamaradku, kterym rikali, ze to bude holcicka a maji chlapecka a samozrejme meli vse nakoupene na holcicku vcetne barvy kocarku a jmeno vymysleli az tam pro chlapecka :slight_smile:
11. kvě 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek