• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
ahoj holky,

@vrana ono se taky může stát že ti to ve 20. neřeknou? Já myslela že tam se hlavně zjišťuje pohlaví.

jinak holky, bolí vás už záda? Mě teda hrozně, obzvlášť když stojim na zastávce a čekám na buse, nevim co budu dělat v 8. měsíci :unamused: Asi budu muset začít posilovat zádový svalstvo.
11. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 teeeeda, ty už má opravdu pěkný bříško :wink: Pohyby vůbec necítim,ale dneska mi tak zvláštně škruňkalo v břiše a neměla jsem hlad, tak jsem si říkala že tam dělá asi nějaký akrobatický pohyby :grinning:
11. kvě 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska mě čeká další návštěva paní doktorky, snad bude vše ok tak jako vždycky, pokaždé se modlím, aby se nic nevyskytlo nečekaného... no a snad už se nám dneska konečně podaří odhalit pohlaví, minule to bylo tak 60:40, tak doufám, že se hezky natočí a bude jasno :slight_smile: jinak co se týče těhotenství, až na zvětšující se břicho pořád nic, jako kdybych těhotná snad ani nebyla :slight_smile: a kupodivu musím říct, že mám nějak hustší a lesklejší vlasy, pevnější nehty a čistou pleť, tak nevím, co se to děje, většina kamarádek to měla naopak, měly pupínky, padaly jim vlasy (toho jsem se obávala)... tak třeba to bude opravdu kluk, protože jak se říká, holčičky ubírají maminkám na kráse :slight_smile:
jak jste na tom s pohyby miminka? cítíte už nějaké kotrmelce v břiše? :dizzy_face:
11. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn záda mě bolívají už nějakou dobu.

Jsem opravdu ráda že už nechodím do práce...12 hodin na nohou bych nedala :frowning2:
11. kvě 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím po dlouhé době. U nás všechno v pořádku. Jsme pořád venku když je tak hezky tak Vás nestihám ani dočítat.Jinak jsme byli u zápisu do školky příští týden budou výsledky tak doufám že nás vezmou.Mám dva termíny porodu tak nevím který je přesnější co myslíte podle měsíček ho mám 23.10 (ten mám i na těhotenské průkazce) a podle ultrazvuku mám 28.10. Tak si vyberte.Jinak uvažujeme o stupínku ke kočárku pro Jendu sice mu budou v červenci 3 roky ale máme to všechno docela daleko a auto máme jen jedno a s tím jezdí manžel do práce. Takže jsme si mysleli ten stupínek že by byl fajn. Nový né ale někde kouknu na netu použitý by stačil. Tak se mějte fajn a užívejte sluníčka.
11. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapetka se stupínkem vlastní zkušenost nemám,ale taky se mi to líbí :slight_smile: je to docela praktický,prcek se na to postaví a když spěcháte aspoň na něho nemůsíte čekat než vás dojde a frčíte společne :grinning:
11. kvě 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapetka Stupinek je super,ma ho kamaradka a i moje sestra a pokazdy kdyz jdu s nima ven deti se nam perou,kdo na tom bude stat..I ja si ho budu porizovat,sice nemam nic daleko,ale kdyz pujdem na delsi prochazku,urco idealni :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a pujdete nekdo na 3d ultrazvuk??Kdyz jsem cekala Andy,tak mi ve 20tt doktor rekl,ze to bude ASI holka no a na 3d mi to doktorka rekla na 100% a i na dvd to mame krasne videt :grinning: .Tak na nej pujdu asi znova,je to zazitek :slight_smile: ..
11. kvě 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak jsem vám včera psala o tý kamarádce co začala špinit, tak to dopadlo bohužel blbě :unamused: :frowning2: a zítra ráno jde na vyčištění. :unamused: Má to v úplně v tom samým týdnu (v 8tt), co jsem to měla tenkrát před Andrejkou taky. Škoda, tady to špinění bohužel dobrý konec němělo, tak jí moc přeji, aby se zase brzy zase zadařilo a bylo už vše tak jak má. :frowning2:
11. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi jj, ani bych se nedivila, kdyby to byla s těma klukama a holkama pravda. já u Kryštofa se cítila hrozně fajn, přesně jak říkáš, nehty, vlasy, pleť super a u Andrejky se mi pleť dost mastila a víc jsem i přibrala. Tak to jsem zvědavá, jestli tam máš toho chlapečka. :wink:
11. kvě 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapetka taky o stupínku uvažuju, ono pak když se jde někam dál, tak jako když ho člověk u kočárku najde. :wink:
11. kvě 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Ahojky,to je mi strašně líto tvé kamarádky.Držím pěstičky aby se z toho co nejdřív psychicky dostala.
11. kvě 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek zeptám se,tvoje doktorka ti nabídla 3D ultrazvuk nebo se musíš sama od sebe někde zeptat a objednat?
11. kvě 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn Vis co doporucuji, pilates nebo cviceni na micich pro tehotne, fakt to na zada pomaha a i celkove pro lepsi pocit, tak pokud nemas rizikac, tak zacni :slight_smile: Me to fakt pomohlo, chodim mesic a totalne jsem bolest zad odbourala :grinning:
11. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Tvoji kamaradky je mi lito. Ja jsem na zacatku taky spinila, tak jsem z toho byla kapku rozhozena a doktorka mi rikala, ze je vse v poradku a dala mi askocuritn. A to predtim jsem jeste prisla moc brzy k doktorce ve 5. tydnu, tak mi rekla, ze nemuze vyloucit mimodelozni tehotenstvi, protoze na ultrazvuku nebylo nic videt a ja skoro tri tydny toho mela plnou hlavu:frowning2:
11. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Ja pujdu urcite, vim, ze v Podoli to delaji, ale nevim zda i u Apolinare, tak se chci az tam pujdu tam zeptat a kamaradka rikala at jdu az ve 27. tydnu. Videla jsem to jejich a to je fakt krasne, stoji to zato :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach
@lipetra holky, za kamarádku moc děkuju, je mi to moc líto za ní, těšila jsem se, že si spolu uděláme pěkný těhu-léto, ale teď si moc přeju, ať se z toho právě psych. dostane a bude zase brzo zase těhulka!
11. kvě 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Vis co clovek cte toho na internetu plno, ze se tohle stava a dokud se to nedotkne jeho sameho nebo nekoho blizkeho vedle nej, tak se mozna ani neuvedomuje, ze se neco takoveho muze stat, je to smutne :frowning2: Moje kamaradka uz asi 4x takhle otehotnela a po mesici potratila, tak je ted z toho smutna, ze vsichni kolem jsou tehulky a ji se to nedari. Ona to ma jeste komplikovane kvuli ledvinam, ze nevi kdy ji zkolabuji a pak by dite uz mit nemohla.
11. kvě 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Ahojky, tak s tema vlasama a nehtama a pleti jsme na tom stejne. X let jsem brala ruzne vitaminy a specielni sampony na vlasy proti padani a ted to prestalo znicehonic. A cekame chlapecka, tak na tom asi neco bude. :wink:
@vapetka tak ja se stupinkem ke kocarku zkusenosti mam bohate tady ze Svycarska a musim rict, ze je to vec k nezaplaceni! Urcite bych to poridila na tvem miste!

Jinak holky ja mam dneska naprosty klid. SEfova mi upravila pracovni napln a vsechno prizpusobila. Uz mi shani i vypomoc, abych nemusela tolik pracovat a abych mela nekoho po ruce, koho bych zaucila misto me a ja mohla odpocivat. Je hrozne zlata. A deti taky-hladi mi a pusinkuji brisko a jsou moc hodni.

Uz mam ty kompresni puncochy-to je teda peknej hnus! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsou teple, nohy jsou tak stahle, az to boli a vypadaji hrozne. Ale pokud to pomuze, tak proc ne.... hlavne, at je vsechno.
Ale jinak musim rict, ze celkove je mi hur jak vcera. Brisko boli o dost vic. Ale jeste je asi brzo na to, aby zabiraly antibiotika, tak snad brzy zaberou a konecne to ustane. Zacinam byt z toho cela nervozni. :frowning2:
11. kvě 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Pekne te tam rozmazluji, ale to je dobre, tak to ma byt :slight_smile: Ty puncochy jsou hnus, ja vim, ze je kamaradka musela nosit, kdyz byla tehotna a trpela, ale pomohlo to, tak to zato stoji prezit :slight_smile:
11. kvě 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek tak dnešní kontrola dopadla opět skvěle a začíná se čím dál víc chlapeček potvrzovat :slight_smile: dnes se mu tam sice motala pupeční šňůra, ale něco vidět bylo :slight_smile:
11. kvě 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Ja sama, pochazim z Pribrami a dost casto jsem tam jezdila,tak sem se objednala tam,je to tam levnejsi,nez tady v Praze a hlavne to neni casove omezeny,tady jo a to me docela stve,v Pb to stalo pred 2roky 1000kc i s fotkama a s dvd,tak bych se tam chtela objednat znova..
11. kvě 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Urcite je lepsi jit az po 25tt,to miminko uz je krasny a je to tam videt.Ja taky chodim k apolinari :slight_smile: ,ale jestli ho tam delaji to nevim..
11. kvě 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Tak to me mrzi,musi to byt tezky..Moje kamaradka ted na 3 pokus(byla na umelku)otehotnela a ja moc doufam,ze to bude mit v poradku a mimisek se udrzi,ted to jeste uplne mimisek neni,ale nevadi.Mam za ni hroznou radost,bude to skvela mamca :slight_smile: ..
11. kvě 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Tak to ja jsem u Andy malo pribrala,mela super nehty,vlasy,za to ted,pupinky vsude,pribiram taky pekne,vlasy hruza,tak to asi bude ten kluk :slight_smile: :grinning: ..
11. kvě 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi gratuluju k chlapeckovi! :dizzy_face:
11. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dneska poradna a prý všechno v pořádku.

@jimisek Já u Aničky měla taky super nehty, obličej jak miminko, vlasy taky dobrý, přibrala jsem celkem málo a teď přibírám, obličej jak puberťák, nehty olámané a to to vypadá, že to bude druhá holka. Přesně mi to potvrdí za měsíc na velkém UZV :slight_smile:

@spaghi taky gratuluju k chlapečkovi :wink:
11. kvě 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi tak to je dobře, že jsi z kontroly spokojená, taky to mám ráda, když odcházím od doktora jak "na obláčku", hned je pořád o čem přemýšlet a je to hlavně krásný pocit, vid? A gratuluju k chlapečkovi, určitě jsi moc ráda! :wink:
11. kvě 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi gratulace ke klučíkovi :slight_smile:
11. kvě 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek hihi, asi ty podmínky u pohlaví máš obrácený, ale asi to tak prostě nějak funguje! :wink: :wink:
11. kvě 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek