• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@jimisek Jejda, já jsem z Dobříše.
11. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Gratuluju ke chlapečkovi.
11. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlasím se z těhu kontroly.dopadla docela dobře..mimísek je v pořádku, jen se mu moc nelíbilo to bříško...napsal mi Magnesium, každý den rozpustit jeden sáček ve vodě, prý je to docela chutné..tak uvidíme..jinak čípek je prý v pořádku..mám více dopočívat..kontrola pro jsitotu za 3 týdny...
jinak mám za ten měsíc 1 kG na hoře..celkem už 2,5 kg...
Také jsem už pro naší Marušku koupila první pidi věcičky..dám si je albíčka..tak můžete juknout... :slight_smile:
@ilonne gratulace ke klučíkovi..
11. kvě 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne to je nahodicka,na Dobris jsem jezdila na spinning,bydlela jsem jeden cas ve Lhote u Oboriste :slight_smile: ..
11. kvě 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek 3 cervna jdem na ultrazvuk,tak pak dam vedet co to bude :slight_smile: .Moje segra ma Michala 2roky,tehot.naprosto super,kdyby ji nerostlo brisko tak nevi,ze je tehulka,a ted to je 6mesicu co se ji narodila Terezka a tehot.mela sileny,bylo ji porad spatne,plet taky samej pupinek :slight_smile:..Tak kazdy to me proste jinak..
11. kvě 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek moje ségra má 2 kluky a říkala, že každé těhotenství bylo úplně jiné :slight_smile:
tak jsem taky dala do albíčka fotku pupku. Oblečení moc kupovat nebudu, když to všechno zdědí po Ani
11. kvě 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska začínám krásně cítit pohyby,lehce mi ztuhne bříško v určitém místě :slight_smile: je to super :sunglasses:
11. kvě 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach tak to ti gratuluji..já už chci taky... :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, moc děkuji za gratulaci, teď jen aby se z chlapečka za tři týdny nevyklubala holčička :grinning: ale to snad už ne, to by bylo možné jen naopak
jinak kromě toho mám další velkou radost, dvou párům našich kamarádů se porařilo po dlouhé době otěhotnět!!! mám z toho hroznou radost, protože mám kolem sebe hodně neplodných párů :frowning2: ale naštěstí je také hodně našich kamarádů, co se jim po umělém oplodnění narodila krásná dvojčátka, tak jim držím palce, aby to všechno klaplo :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn jojo bříško je pořádný a hlavně na večer :grinning: ono teda bylo větší i před tím,tak teď je o to větší... Jinak já pohyby cítím už nějakou dobu, ze začátku jen večer když jsem seděla a teď už i přes den v práci...
@spaghi přidávám se a také gratuluji ke kloučkovi :slight_smile:
@radush78 a @jimisek tak to jsme na tom podobně - přibírání, pleť,vlasy... :unamused: akorát teda nehty mi rostou, ale to je jediný, jinak si přijdu celkově strašně :grinning: :grinning:

Holky a nevíte v jakým týdnu se dá jít na ten 3D ultrazvuk?? aby to bylo pěkně vidět...určitě chci i video, viděla jsem to u kolegy v práci v telefonu - čekají v červnu a jak se tam to mimčo hýbe a dokonce se i usmívalo, byla jsem z toho hotová a prostě tam musím !! :grinning:
11. kvě 2011 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Kamarádka tam chodí od začátku do poradny, protože má rizikové těhotenství a té ho tam udělali, ale říkala, že neví zda to dělají pro všechny :wink: No kdyžtak zkusíme Gynet, tam ho dělají určitě nebo Podolí. To vím.
12. kvě 2011 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teda já vás vůbec nestíhám, vy jedete jak draci :astonished:

@edithn to víš že se to může stát, sice se to nestává tak často, ale třeba nám to u malé fakt neřekli, protože se prostě pořádně neukázala a dr. řekl že by se mohl splést tak že nebude říkat nic. Pěkně mě tenkrát naštval. Ale jinak se tam nezjišťuje především pohlaví, to jen když to chceš a lze ho určit. Zjišťuje se jestli se všechno dobře vyvíjí a tak.

Mě dneska příšerně bolí hlava, už jsem myslela dvakrát, že půjdu vrhnout. Ráno jsem si vzala paralen 500, a zatím nezabral, tak to po o s malou zalomím.

Jinak mě čeká kontrola v pondělí, asi bude i utz, ale to je jen takový fofr, abych věděla, že je vše ok, takže s pohlavím si naděje nedělám. I když uvidíme, v jakém bude dr. rozpoložení.
12. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na 3D se určitě chystáme, byli jsme i s malou, tak aby si "nezáviděli" a navíc se nám to moc líbilo :slight_smile: Byla jsem nějak 25 cca.
12. kvě 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach jeee, gratuluju k pohybum! Ja uz miminko citim vic a vic. Pres den, kdyz sedim, nebo vecer kdyz jsem v klidu. Citim kopanecky. :slight_smile: A je to uzasne!!!

@adenka84 Tak drzim palce, aby magnezko pomohlo. Ja ho piju 2-3x denne a nepomaha. :frowning2: A s tema kilama jsme na tom podobne, ja mam 3 kila nahore. :slight_smile: A miminko ma zatim 21,5cm a 260gramu. :slight_smile:

@spaghi S tema neplodnyma parama mi mluvis z duse. Ja mam kolem sebe taky samy umely oplodneni nebo leceni neplodnosti hormonama apod. Je toho vic a vic. Je to zazrak, ze zrovna nam se zadarilo takhle rychle. Ja uz mam za sebou nejake operace, ruzne lecby, opakovane mykozy apod., takze jsem to vubec necekala. V dnesni dobe je to vazne dar! :dizzy_face:

@pavlina88 ja jsem se na 3D ultrazvuk ptala a rekli mi, ze optimalni je to mezi 20-30 tydnem. Protoze po 30.tydnu je miminko moc velke a nejde tak hezky videt a video ani fotky nejsou tak pekne....
12. kvě 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko děkuji ti..snad to magnesium k ničemu bude..právě jsem vypila první skleničkua docela to jde chutná to jako šumák..
jak to, že ti to nepomáhá? Neužíváš ho mockrát denně? To ti takhle řekl lékař?
Jinak naše mimi mělo před 13 ndy něco kolem 300gr a měřilo 18 cm...teď už bude určitě zase o něco větší..30.5. jedeme na UTZ opět na genetiku..uvažuji se si to nechám tentokrát nahrát...
jinak 3D nám už také dělali..tedy přepínal nám to vždy do 3D...ale abych řekla pravdu víc se mi líbily obrázky z normálního UTZ..uvidíme jak to bude vypadat teď..to už bude miminko větší...jinak nám chtěl udělaf fotečku 3D a nevypadala vůbec dobře, tak nám vyjel 4 fotečky normální..byli mnohem hezčí než to 3D..tak nevím...
12. kvě 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Jojo, davkovani mi urcil lekar. Nepomaha mi to, protoze mam nejakou infekci a ty nohy mam od zil. Nevim, jestli jsi cetla, jak jsem dopadla u doktora v utery. Ale bohuzel na tohle mi magnezium fakt nezabere. Ono to zmirni, ale ja ty bolesti mam chvilkama tak silne, ze je to fakt hnus. :frowning2:
Jinak ja ho piju 1x denne a je ho tam 300mg. Predtim jsem pila magnezko, kde ho bylo neco kolem 160mg a mela jsem to predepsane 2x denne, maximum 3x.
12. kvě 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko četla jsem jak si dopadla..a držím palečky, aby bylo brzy vše Ok...není to jednoduché být těhotná..
mě od včerejška bolí hrozně kyčle, respektive pravá kyčel vůbec to nemůžu rozchodit, jsem jak Depejrak...a taky mě berou záda, ale to spíš až večer...
to Magnosolv co mám já, tak jeden sáček obsahuje 6,1mg..takže ty máš asi zase něco jiného...
12. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dnes ráno vážila a pořád nic...pořád -1kg. :slight_smile:

Jinak jsem si volala na výsledky z krve na vývojové vady a na downuv syndrom a vše je v pořádku :grinning: tak mám hroznou radost.
12. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mám za sebou zátěžový test na cukrovku. Zapomněla jsem se zeptat, kdy budou výsledky, tak si tam zkusím v pondělí brnknout. Snad to bude v pořádku.
@pavlina88 moje mudra má 3D UZV a na letáčku píše, že optimální doba je 24-28tt
12. kvě 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach gratulka k výsledkům a nebj kila ještě nabereš :wink:
12. kvě 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 děkuji,já vím..jen se bojím že toho pak bude na ráz moc :frowning2:
12. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Tak s tou hlavou jsme na tom stejně :frowning2: Já na to trpěla dost i před těhotenstvím, ale teď jen jakmile je změna počasí a hlava se mi může rozskočit :confounded: Nic si na to neberu - nic mi nepomohlo ani předtím, jen mokrý hadr a spánek pokud možno v co největším klidu....
12. kvě 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 děkuji :slight_smile: už jsem to zjišťovala a asi půjdu v tom 25 tt, 30.5 jdu na ten orgánový, tak se tam rovnou objednám :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jdu zitra k doktorovi a snad uz budem vedet co mame v brisku jen ten datum me desi :confounded: jeste ke vsemu mi selhalo hlidani tak malej pojede semnou tak jsem zvedava co na to sestricka :confused:
12. kvě 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 neboj,třeba pro mě je páte k 13.šťastné datum :slight_smile: krásný číslo a ještě pátek :grinning: pak se pochlub jak jste dopadli..
12. kvě 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach sama jsem zvedava ze zacatku jsem si myslela ze holcicka ale ted nevim proc si myslim ze to bude kluk jsem uz hrozne zvedava :grinning:
12. kvě 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 to chápu,já jsem taky hrozně zvědavá :slight_smile: u nás to spíš vypadá na kluka...uvidíme.Jen mi to do toho 1.6.příjde hrozná doba
12. kvě 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach no, tak vahu ti teda fakt zavidim! Ja uz mam +3kila! :frowning2: A gratuluju moc k vysledkum!! :dizzy_face:

@kajulka001 jejda, ja bych byla stastna, jet patek trinacteho! Neboj, uvidis, ze to bude nakonec stastny den! :wink:

@radus78 tobe delaly testy na cukrovku takhle brzy? Ja myslela, ze se to dela az kolem 25tt :confused:
12. kvě 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach je to je den deti ne?teda myslim abych neplacala kraviny :grinning: neboj to utece pulka kvetna za nama a pekne to leti teda ja si nekoupila zatim jeste ani kravinku pro mimco ale chci si pomalu nakupovat plynky atd....a hlavne cekam az budem vedet co to bude protoze kdyz to bude kluk tak toho mam strasne mooc
12. kvě 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko me se pokazdy na ten úatek 13 stane a to poverciva nejsem myslela jsem ze na treba v patek odejde auto ale to nam odeslo minulej tyden ted uz bude skoro zpraveny :grinning: tak si rikam co to bude misto toho auta
12. kvě 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek