• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@kajulka001 nesmis na to myslet! A uvidis, ze zitra vsechno bude v poradku a urcite prcek i roztahne nozky,aby jste videli, co tam ma! :wink:
12. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko no to doufam ze to nebude stydlin protoze ja jsem uz tak zvedava ze kdyby se zitra nechtel ukazat tak nevim :grinning:
12. kvě 2011 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 to mi pripomina sebe... ja jsem byla ochotna klidne ten den udelat i premet v ordinaci, jen aby se mimco pohlo a natocilo se spravne :grinning:
12. kvě 2011 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercach gratuluji výsledkům..
@kajulka001 určitě se zítra pohlavíčko dozvíš..
12. kvě 2011 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko já měla cukrovku, když jsem byla těhu s malou, takže mě posílají dřív. Pokud se mi teď neprojeví, tak na to v tom 25tt půjdu zas.
12. kvě 2011 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko :grinning: tak snad premety nebudou treba :grinning:
12. kvě 2011 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84 snad jo rada bych si koupila nejakou vecicku na mimco ale cekam az co to bude :slight_smile:
12. kvě 2011 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 naprosto tě chápu...já se také hrozně těšila na to až nám řeknou co to bude..dozvěděla jsem se to poměrně brzy..už ve 13 týdnu..ale na 100% mě to potvrdili před 14 dny...jsme moc rádi, že čekáme právě holčičku..moc jsme si ji všichni přáli, ale opravdu všichni...jen mojí mamace to bylo jedno..ale jinak všichn ytoužili po holčičce v rodině jich máme málo..spoustu dětí, ale jen jedna holak zbytek klucí...dokonce i sourozenci a můj 25 letý synoveček byli nadšený, že čekám konečně křivochcalku..tak to nazval jeden z mých bratrů... :slight_smile:

včera jsem neodolala a už nakoupila nějaké pidi věcičky..stále se chodím na ně koukat..jsem jak malá holky..hrozně mě to dojímá a těší...už se na naši holčičku nemůžu dočkat...
12. kvě 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84
@kajulka001
Holky, tak ja uz mam hromady veci na prcka.... ja proste odolat neumim. :grinning:
12. kvě 2011 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko já myslím, že už od teďka také neodolám..jen manžela to trochu mrzelo, že jsem začala nakupovat bez něj...chce, aby byl u toho achce pro naší Marušku také sám něco vybrat...
včera jsem měla v plánu koupit jen maximálně 2 kousky..nakonec z toho bylo 16 kousků..dala jsem pidivěcičky do albíčka..
12. kvě 2011 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84 Haha :grinning: Tak to jsi na tom jak ja! Chci koupit ponozky a domu prijdu s dvema igelitkama :grinning:
12. kvě 2011 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nasekuratko :grinning: :grinning: :grinning: co naděláme!!
12. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
My se půjdeme podívat zítra na nějaké věcičky...už se nemůžu dočkat :grinning:
Odpoledne jsem dávala 2 fotečky s bříškem do alba...ještě v pyžamu,tak aby jste se nelekli :wink:
12. kvě 2011 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84 to verim ja bych si hrozne holcicku prala ale citim ze to bude chlapecek nevim proc v rodine jsou kluci samy vnoucata a jen jedna holcicka a tak i moje mamka si preje aby to byla holka a trosku se to vyrovnalo jen muj manzel by chtel dalsiho kluka :grinning: samozrejme kdyz to bude kluk budu taky rada hlavne kdyz to bude zdravy ale kdybych si vybrat mohla tak urcite holcicku :grinning:
12. kvě 2011 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko tak ja nekupovala z jednoho duvodu protoze jestli to bude kluk tak mam spoustu obleceni po malym i kdyz si neco dokoupim tak urcite ne tak ve velkym jako treba na holcicku na tu doma nemam nic :slight_smile:
12. kvě 2011 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 jasne, kdyz clovek ceka uz druhy miminko, tak je to jiny.... ja mam zatim skoro vsechno nakoupene neutralni, takze na druhy miminko budu mit taky slusnou vybavicku a budu pak vyckavat, abych mohla dokoupit jen v barve nejaky vecicky :slight_smile:
12. kvě 2011 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko co už všechno máš :wink:
12. kvě 2011 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercach no, ja sama jsem toho nenakoupila tak moc, ale moje mamka se zblaznila a mame koupenou uz i jidelni zidlicku pro prcka... :grinning: Mam i dudliky, flasticky, nejake plenky, ubrousky, prebalovaci podlozku apod. Proste co kde vidim v akci a libi se mi to, tak to beru :grinning:
12. kvě 2011 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ale 99% veci mam bile, smetanove, zlute nebo zelenkave.... same neutralni barvy
12. kvě 2011 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 já tě chápu..kdybych čekal druhé miminko tak bych si určitě také přála opačné pohlaví...
ale jak píšete ať je to cokoliv halvně ať je to zdarvé..
dnes jsem na e mimino četla článek..hrozně smutný..jednomu maldému páru zemřela holčička...ronila jsem slzy jak želva..už nic podobného raději nebudu číst...hlavou se pak člověku honí zbytečně blbosti...
ale zdarvý je oparvdu ta nejdůležitější věc..jak není zdarvý není ani štěstí ani spokojenost..prostě nic..
12. kvě 2011 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko tak to toho máš opravdu už dost..já má jen to co je v albíčku..zbytek chceme nakoupit v polovině července v německu...
dej nějakou ukázku do albíčka..aať se můžeme také pokochat ničím novým..
12. kvě 2011 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko no jasny tak vy co cekate prvni mimco je jasny ze nakupy berete ve velkem to kazda :grinning: a na druhe uz toho nakupovani bude min jen dokoupit pak podle pohlavi nejake veci v barvicce :slight_smile:
12. kvě 2011 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84 ja to do albicka dat nemuzu, protoze vsechny vecicky na mimco mam v cesku-vsechno jsme pred 10 dnama ze Svycarska uz odvezli. A co nakoupila mamka, tak mame taky samozrejme v cesku a vyfocene to nemam. :frowning2:

@kajulka001 jo,to je pochopitelne. U druheho miminka to budu delat uplne stejne jako ty..... A preju moc stesti, aby to byla holcicka.

I kdyz opravdu holky-hlavne at jsme my i ti prckove zdravi!!!
12. kvě 2011 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=146768
holky jukněte na tento odkaz..našla jsem tam krásné povlečení do postýlky..a už jsem vybrala dvě, které 100% objednám..ale až později...ještě přesně nevím rozměry peřinky, ktreou bude Maruška mít...
12. kvě 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 přesně tak, sice už jsem pár neutrálních věciček nakoupila, ptž se druhé mimčo narodí v jiném období než první, ale také čekám na pohlaví a pak se vrhnu do zbytku nákupů :grinning: při prvním jsem se parádně vyřádila, škoda, že teď už nebudem potřebovat tolik věcí jako před prvním prckem :grinning:
12. kvě 2011 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84 jasny zdravy je vzdycky to nejdulezitejsi a vzdycky bude urcite za chlapecka zklamana nebudu mozna chvili mi jen hlavou prolitne ze skoda ze to neni ta holcicka ale na to ze to bude chlapecek si zvyknu rychle a budu se tesit :dizzy_face: :dizzy_face: ja uz ted zacnu pomalu nakupovat pleny pak nejaky ty dudliky flasky taky tyhle veci jsem na malyho mela pujceny jako flasticky a dudliky sem teda neschovavala stejne se maji po urcite dobe menit takze takove drobne vecicky a hlavne kosmetiku olejicky ja pouzivala u malyho aviril a je to jedinej olejicek kterej byl mastnej jak ma olejicek byt
@nasekuratko aha tak to je škoda..
@petrusam me to vyjde i s obdobim malej se narodil 2 zari a ted mame termin 4 rijna takze me to i vychazi na to obdobi kdybych cekala letni nebo jarni mimco tak urcite neco nakoupim a i kdyz to bude druhy chlapecek taky neco dokoupim ale uz ne v tom velkem :grinning:
12. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko jj zdravy je nejdulezitejsi dneska me vzalo jak umrela ta mala Baruska ja verila ze to zvladne :pensive:
12. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ja teda kosmetiku nakupuju taky uz ted postupne a nakupuju ruzne znacky, abych ozkousela, co miminku sedne a bude vyhovovat a co naopak ne. To stejne s plenkama ( i kdyz zatim mam jen Pampers) a s vlhcenyma obrouskama-ty mam Nivea, Pampers a Huggies
Ale jakoukoliv radu vitam! :wink:
12. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek