• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@kajulka001 ja ted vicemene na nic jinyho jak na zdravi ani nemyslim... hrozne se bojim, jak dopadnu ja pristi tyden a jestli je prcek v poradku a co se mnou budou dal delat apod. Je to hrozne vedet, ze mam mozna dve nemoci a obe muzou miminko poradne ohrozit. :frowning2: A nejhorsi na tom je ta bezmocnost. Je to strasny pocit..... nepreju to nikomu. :frowning2:
12. kvě 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 no, to je nadhera!!!!!!!! :dizzy_face:
12. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko mě se osvědčila na prcka kosmetika Weleda, plenky jsme používali pampers a huggies, vlhčené pampers sensitive .. ale sama uvidíš jestli se Ti prcek po něčem neosype ...
12. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. kvě 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach tam tomuhle říkám luxusní spaní...moc hezké..
12. kvě 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko neboj určitě budeš mít vše v pořádku..důležité je, že se to včas podchytilo...oni ti pomohou..ale chápu, že máš strach...já se také stále bojím těch výsledků z plodovky...myslím, že teď už se budeme o miminko bát pořád..a bude to horší a horší..
12. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach to je krásnéééé!!
12. kvě 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 jé ty to máš jak já. Malá je 30. září a teď mám termín 22. října :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Tak to by se mi teda taky líbilo :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaak jsem se po hodině konečně prokousala až sem :slight_smile: uf, ale zhruba jsem vás stihla přečíst... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byla jsem včera u dr. a chápete to, že pořád nevím pohlaví??? Jsme z toho na nervy... Jinak jsem si doktorce "stěžovala", že se cítím tak fajn a chvílema ani nevím, že jsem těhotná, až jsem z toho nervózní... Ale je pravda, že to druhé těhotenství člověk už tak neprožívá... Hlavně, když musím skákat kolem Honzíka, který má teď opravdu výborné vztekací období. Většinou to končí tím, že sebou praští na zem a řve NECHCI, NECHCI. No, jsem z toho opravdu vyvalená, doteď to byl úplný mílius. :sunglasses: Asi zase nějaké období, ach jo...

@nasekuratko Mrzí mě, že se vyskytly takové komplikace, držím palce, ať je to lepší. Ono se ale může něco přihodit každému. Já jsem byla s Honzou úplně v pohodě, naprosto bezproblémové těhu, a pak jsem si to vybrali, jak se narodil...doktoři prvního půl roku neustále... Takže ty si to vybereš určitě teď a pak budeš mít parádní porod a hodňoučké a zdravé miminko... :wink: :wink: :wink:

Za chvíli mě čeká genetický ultrazvuk, takže jestli mji tam neřeknou, co čekám, tak u nevím... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zdravím vás všechny a ať vás bříška nezlobí :sweat_smile:
12. kvě 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Na 3d se chodi 26tt a vic..
13. kvě 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 Me se mala narodila 26zari na Andrejku a je to Andrejka,a ted mam termin 17rijna a jestli to bude holka bude jmenovat Michalka a ta je 19rijna,takze parada,ja bych dala jiny jmeno,ale manzel je Michal a moje segra uz ma Michala,tak mi to prijde trapny,takze aspon holka noo :slight_smile: ..Ale myslim si,ze porodim driv,nevim proc,ale citim to..
13. kvě 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek tak to jsme na tom stejne. Ja nevim proc, ale jsem si jista, ze se taky maly narodi driv....
13. kvě 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, tenhle týden nějak nestíhám, takže jsem vás jen zběžně pročetla. Všem, kdo cítí pohyby gratuluji, všem kdo znají na 100% pohlaví svých miminek taky gratuluji :sunglasses: . Ostatním přeji, ať se všechny úspěchy brzy dostaví :sunglasses: .

@nasekuratko To je mi moc líto, že si to teď vůbec neužíváš a máš takové problémy, ale určitě to bude všechno v pohodě. Jsi pod práškama, hlídaná a přišlo se na to včas. Takže držím palečky, moc se nepřepínej, hodně odpočívej a zkus na to nemyslet. Zkus to brát jako malý provozní problém, který se řeší a vyřeší.

Jinak já už také pěkně miminko cítím, jak se tam vrtí, je to docela legrační. Když trochu zmáčku bříško, tam kde zrovna koplo, tak už cítím i do ruky, jak mi to pěkně vrátí :grinning:. V pondělí jdu k MUDr., tak uvidíme, jestli nám potvrdí klučíka nebo budeme holčička. Minule to nebylo tak úplně jisté.
13. kvě 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Dekuju, ja prave doufam, ze se to opravdu podchytilo vcas.Protoze pokud se infekce dostane do plodove vody,tak je to pekny prusvih. :frowning2:
S tema nohama uvidim,co mi rekne doktor v pondeli.Zatim se snazim skoro vubec nechodit, nenamahat se a nosim porad ty puncochy a ty pomahaji,tak uvidime.

Ja taky citim obcas kopanecky a kdyz dam ruku,tak to citim. Ovsem jakmile da ruku na brisko tatinek,tak prestane.Takze ho jeste necitil. :frowning2:

A na co minule u vas ten ultrazvuk vypadal? Holcicka nebo chlapecek?
13. kvě 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jdu se pochlubit, že včera večer jsem zaznamenla první pravé kopanečky od mojí MArušky..je to úžasné, takové krásní chvění..hned jsem jí za to musela pochválit a neudržela jsem dojetí a pustila nějakou tu slzičku...je to nádhera...
13. kvě 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se hlasim z kontroly mimous byl fakt blbe natocenej tak vime prd ale v utery jedu do Českych Budejovic na velky ultrazvuk tak tam nam to pry reknou jinak je malickej nez by mel byt ale to jsem mela i u prvniho tehu nebudu rodit 4 kilovy dite a to mi vubec nevadi hold bude malickej a naleha dost dolu prot me kolikrat boli bricho a tvrdne tak mi dal doktor prasky aby se to zklidnilo a mimous nechtel jit driv ven takze pohlavi nevime tak snad v utery
13. kvě 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 ahoooj, gratuluju! Je to krasny pocit, ze? Ja taky poprve u toho brecela. :grinning:
Dneska se ale prcek jeste neozval, tak doufam, ze je vsechno vporadku...

@kajulka001 Ahojky, tak to je skoda. Snad v utery se dockate. :wink: A jak je miminko malicky? Jako na vahu nebo vzrustove?
13. kvě 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko vzrustove na vahu to nevim to budou delat podrobne az v tech Budejicich
13. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 tak ti budu držet palečky, aby jsi se v úterý pohlaví už dozvěděla..to, že je miminko menší, z toho si nic nedělej..dle mého názoru menší než aby měla naopak větší...hlavně, že jste v pořádku...

@nasekuratko jo, jo je to nádhrený...dnes už se MAruška také ozvala..ale někde jsem četla, že ze začátku nemusí být pohyby každý den nebo tak časté...prý se toho nemáe lekat...takže klídek on se mimísek ozve...
13. kvě 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 to si pis i se to bude lip rodit a jak rikam i Tadina byl malickej
13. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 to věřím, že půjde lépe ven...já jsem byla také maličká..vážila jsem 2, 80 a měřila 48 cm..tak doufám, že bude MAruška po mě a ne po taťkovy ten měl 3,70 a 52 cm...
říká se , že mimísek mívá váhu po jednom z rodičů..co je na tom pravdy nevím..ale kéž by byla po mě... :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 my oba s manzelem meli kolem 3,5 kilo
13. kvě 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 a kolik vážil váš Tadeášek?
13. kvě 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Gratuluji k pohybům mimíska :slight_smile:

Jinak si nemyslím že by mělo dítě váhu po někom z rodičů.My jsme 3 sourozenci a každej z nás měřil a vážil jinak :wink:
Je možný že to první mimčo bývá o něco menší protože tam ještě nemá tolik místa než potom to druhý,ale radši menší než větší.Stejně nám to dá zabrat :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Neboj,mimísek to třeba ještě dožene :slight_smile: Říká se že nejvíc roste poslední 2 měsíce,ale to musíš vědět ty...už jedno máš :wink:
13. kvě 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 tadina mel 2.90 a 48cm
13. kvě 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach tak je to tak ale nas Tadina i ty posledni 2 mesice moc nevyrost a nepribral a me to nevadi ze je mensi aspon pujde lip en spis me stve ze naliha dolu
13. kvě 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 to je krásný :wink: já prý měla 2,60 a 49 cm a jak jsem to dohnala s 1,84 :grinning:
13. kvě 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Neříkal ti doktor něco o tom podpůrným pásu,který se právě dává když je mimčo moc dole.Známá často jezdila autem a proto měla mimčo moc dole.Dali jí na to ten podpůrný pás a ono to bříško drží víc nahoře.Kdyžtak se na to potom zeptej :wink:
13. kvě 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek