• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@vercach tak to jsi dohnala pekne:slight_smile:
13. kvě 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach ty tak to mi nerikal zas ja autem moc nejezdim snazim se vic chodit jak vozit a asi to nebude zas tak horky asi to tak ma vic zenskejch a pak se to srovna uvidime v cervnu jdu na kontrolu tak se uvidi jestli je nejaka zmena
13. kvě 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja ani nevim, po kom chci, aby byl nas maly.... Ja sice byla prtava, jak jsem se narodila, ale do 3 let jsem nespavala a byla jsem hodne akcni. Muj pritel mel pres 4 kila a 52cm, ale na druhou stranu pry spaval az 12 hodin pres noc-krome dvou probuzeni na jidlo... :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 určitě ti léky od toho pomůžou...
13. kvě 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 ja si taky myslim :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 je dobře, že jsem takhle pod kontrolou..naše mamka říkal, že to dříve vůbec nebylo...vůbec je v těhu třeba neprohlíželi..jen prý zvážili a poslechli přes bříško jak mimi tluče srdíčko..nějaké UTZ prý také tak často neměli...při mě už prý ano..ale při sourozencích ne...
nedovedu si představit, že bych na UTZ mimi vůbec neviděla..na to se vždy horzně oba těšíme...
jen ty prohlídky pravad by nemuseli být...také je vám to nepříjemné..mě to vždy dost bolí, a před každou kontrolou se toho děsím..
13. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Jake prohlidky? Mne dela pokazde jen ultrazvuk pres brisko + moc a nekdy krev. Jinak vnitrne me prohlizi jen pri velkych prohlidkach.... Nebo jen pokud mam nejake problemy. :confused:
13. kvě 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko no mě prohlíží po každé..nemyslím zrcadly, ale jen prsty...je mi to dost nepříjemný...nesnesu teď ani milískování...prostě mě to bolí...
13. kvě 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 aha, tak to me vubec.... Mne za celou dobu prohlizel vnitrne jen dvakrat. A podruhe to bylo ted, kdyz jsem mela ty bolesti, takze jen z toho duvodu....
13. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko já mylsela, že se tak prohlíží každá těhulka?
Jak ti kontroluje jestli je tvůj čípek v pořádku?
13. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 On me ho kontroloval pri velke kontrole ve 12tt a dalsi by bylo ve 20tt.... Jinak mi fakt bere jen moc, nekdy krev a dela mi ultrazvuk pres brisko.
13. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko hm..tak každý Mudr.si to hold dělá po svém...
13. kvě 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 asi jo... celkem me by zajimalo, jak to maji ostatni holky.... Tak holky, sup sup s nazorama!! :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko hm..tak to by mě zajímalo také...doufám, že tu nejsem jediná, kterou tak stále mučí...ale zase z druhí strany vím, že je vše v pořádku...
a teď babo raď co je lepší?
13. kvě 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mě taky pokaždé prohmatává čípek a kontroluje jak roste děloha. Já myslela, že to dělají všichni doktoři. Někteří to nedělají, ale až od 36tt, kdy už je to vlastně jedno :slight_smile: Teda aspoň tady v okolí, co jsem tak slyšela :wink:
13. kvě 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 děkuji..tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama.
13. kvě 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78
@adenka84
Aha, takze ja nepatrim ani do jedne skupiny. :grinning: No, to je teda dobre.... ale ted mi cipek kontroloval a rikal, ze tvar a vsehcno ma vporadku a je uzavreny. Takze aspon neco...

Pred chvilkou mi volal doktor, ze vysledky uz prisly. Ze infekce se potvrdila. Takze mam brat dal antibiotika a mam pry opravdu jenom lezet. A pokud ty bolesti bricha nezmiznou pres vikend, tak mam jet na pohotovost.
No a v pondeli se dozvim, co bude dal skrz ty zily. Pokud mi zjisti spatnou srazlivost krve, tak dostanu leky nebo injekce na redeni krve, ktere si budu muset davat az do porodu....
13. kvě 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:

@adenka84 Mně tady vždycky vyšetřuje a prohmatává, jak jinak by třeba zjistili problém s čípkem? Ale tak každý doktor to dělá jinak, to je stejný jako u pediatrů... a vlastně všech doktorů.

@nasekuratko Tak odpočívej a držím pěsti, ať antibiotika zaberou a je líp.

Řešily jste tady velikost mimča - první bylo velikostí po tatínkovi, při porodu drobek (3,10kg a 49 cm), ale i tak to pro mě bylo dost. A doktorka mi řekla, že v mým případě by při vyšší odhadované váze šla radši do císaře, že mám úzké porodní cesty (a to nejsem žádnej drobeček, bohužel to spolu nesouvisí).
Jinak co se týče spaní a zlobení - nespavec je po tatínkovi a akční po mamince. Všichni slibujou, že se to uklidní, jen mi zatím nikdo neřekl, kdy se to uklidní. Tak čekám a doufám:slight_smile:

A dotaz na druhomaminy - pořizujete nový kočárky nebo jste si schovaly po prvním dítku?
13. kvě 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek kočárek jsme si nechali po prvním prckovi, byli jsme s ním spokojený :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam A co jste měli? Já právě pořád nevím, už ho nepoužíváme a moc spokojená jsem nebyla, ale zase se mi nechce teď vytasit dvacet tisíc za novej :unamused: Tak nevím, prodat, neprodat.... jéžiš, já jen doufám, že druhoče nebude po mně váha váhavá, to je neštěstí tohle znamení :grinning:
13. kvě 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek já měla spolužačku a ta se jmenovala Michala a ne Michaela a slavila svátek na kluka. Tak by to mohli mít všichni dohromady :slight_smile:
13. kvě 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek já sice s kočárkem spokojená nebyla, ale jen jako se sporťákem. Penízky navíc taky nemáme, takže s ním budu muset vydržet a pak buď koupím jetý sporťák nebo budou golfáče, tak jako teď.
A abys věděla, tak já jsem váha, naše dcera je váha a jestli se to druhé narodí taky jako váha, tak si to MM může jít snad rovnou hodit :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hilky teď jsem dorazila z obchodu KIK a mají tam novou úžasnou těhotenskou kolekci - dlouhá trička, haleny, legíny, košile, pásy a opravdu vypadají pěkně, je mi líto že jsem to nezjistila dřív, to bych se na tu sukni vyflákla :angry: :angry: Tak jestli máte někde poblíž jděte se mrknout :slight_smile:
13. kvě 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nevím, jak to máte s pohybem v těhotenství, ale protože já moc neposedím a hledám možnosti "bezpečného" pohybu a sportování, tak jsem našla na Youtube super cvičení a posilování, takže koho by zajímalo, mrkněte na http://www.youtube.com/user/doctorcathy - sestavila jsem si vlastní hodinku - zahřátí, posilování na ruce, záda, nohy a břicho a je to super :slight_smile: kdyby někdo z vás měl tip na další cvíčo, sem s ním :wink:
13. kvě 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko mě taky prohlíží dr. jen přes břicho a spodem mi začal čípek kontrolovat až nějak po 30 týdnu. Ono je teda fakt, že se některá může otvírat dřív a alespoň se to zjistí pokaždým vyšetření, ale taky mi to teď nedělá, ani ve dvanáctým týdnu. Je fakt, že když mě tenkrát po tom 30 tt. prohlížel, tak říkal, že ho mám na prst otevřený, ale že to nic není, že to tak většínou zůstává až do porodu, prostě by se neměl už otvírat a neotvíral, naopak mě ještě uklidnil, že když už se takhle otevřel, což právě po tom 30 týdnu už nevadí, tak pak je porod rychlejší......no což docela byl. :wink:
13. kvě 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 jeeee díííky moc za tip, v neděli se chystáme na nějaký ty nákupečky, takže do KIKu určo ještě zavítám! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek kočárek máme po druhým mimi, po prvním ne, protože je synovi 10 let a asi bych už s tou vykopávkou nevyjela :grinning: :grinning: , ale po Andrejce je ještě bezva. :wink:
13. kvě 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi tak o pohybu ani nemluvím :unamused: , takže jsem ráda na to cvičení jukla a co jsem tak vypozorovala, tak hodně je to dobrý na procvičování nohou-resp. kyčlí, což je docela pro nás těhule dobrý, mě v min. těhotenství kyčle bolely od 4 měsíce a to celou dobu a že to teda není nic příjemnýho. Až musím zaťukat, že teď vůbec nic.
13. kvě 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Taky jsem tam včera byla a koupila si ty leginy a tričko, super! :slight_smile:
13. kvě 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka jakýýý leginy? Krátký nebo dlouhý? A jaká barva???
13. kvě 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek