• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
13. kvě 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 já tam byla a u nás měli prd. Ty legíny jsem vůbec nenašla :frowning2: Tak jsem si koupila aspoň dlouhý obyč tirko a tílko :slight_smile:
13. kvě 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak jen pěkně odpčívej...přeji ti, aby vše bylo ok..a ty byla brzy v pořádku..
13. kvě 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak hlavně, že se to zavčas podchytilo, hlavně ten zánět, ten by mohl udělat nekalotu pěkně velkou... :unamused: . Tak at ti co nejdřív zmizí a opravdu hodně odpočívej, ať se ho zbavíš, protože nějakou moc velkou námahou by se moc dobře neléčil. A taky je dobrý, jak jsi psala, že ti v práci vycházejí vstříc, to je super!
13. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek máme casualplay S4 :wink:
13. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 Vaha je jako znameni nejlepsi :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek I ja mam kocarek po Andrejce,jsem s nim spokejena,je to jane a nemenila bych,jen kdyby mi manzel rekl,ze mi koupi novej :grinning: ,coz se nestane :slight_smile: .
13. kvě 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek cože, tak nejenže máme stejně staré Andrejky,i jejich jména, ale i ty naše slečny se vozily ve stejném kočárku Jané! :slight_smile: :wink:
13. kvě 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 I me doktorka prohlizi pokazdy a taky mi to neni moc prijemny,kdyz jsem cekala Andy,tak jsem chodila k jinemu lekari a ten me jen poslech srdicko a zmeril delohu,to zase nedela tahle doktorka,kazdy si to dela po svem..
13. kvě 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek :grinning: :grinning: ,tak to je pecka!!!!Prosim te a jeste mi napis kdy se ti narodila???jestli nahodou i tohle nemame stejny :wink: ..
13. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, tak tohle jediný mají ty naše holky rozdílný, ale jen o trošku :slight_smile:, psala jsi, že se ti Andrejka narodina na její svátek 26.9....ale naši máme 5.6..., ale zas tak od sebe dalece nejsou! :wink: :wink:
13. kvě 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek :slight_smile: :slight_smile: ..V kolik ti mala chodi vecer do postele??
13. kvě 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam My taky a právě ta spokojenost není moc velká. Ale co, asi jsme chytli blbej kus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc mi přijde hrozně malej ten sporťák - teda krátký záda, když by náhodou pršelo, tak prcka ani nepřikryju boudou, protože se do ní už nevejde, a to už dobře tak 4 měsíce :confounded:

@radus78 Koukám, samá váha, na to muž prohlásil, že by si to šel rovnou hodit, mít doma tolik váhavců :grinning:

@jimisek O Jané jsem slyšela, že si ho lidi chválí, taky hodně pochvalujou Teutonii. Ovšem já teď za sebe pokukuju po bugaboo, je to úžasně skladný do auta.

Jinak díky vám za odpovědi, fakt jsem s tím kočárkem hrozná. Ale do října je ještě spousta času. Dítko v břiše snad zpomalí růst, zatím se předehnalo o týden, tak abych nerodila moc brzo :slight_smile:
Hm, tak přemýšlím, že bysme zítra vyrazili do Kiku - máme v plánu nákupní dopoledne, tak že bych toho využila. U nás sice Kik není, ale na Mělník to není daleko...
13. kvě 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem se dozvěděla, že mé tetě - je v 16.tt vyšli špatně tripple testy na Downův syndrom a nejspíš jí čeká odběr plodovky :frowning2: :frowning2: Moc doufám a věřím, že to bude v pořádku, vyšlo nám to takhle pěkně společně, takže budeme mít skoro stejně staré prcky... Vím, že ty tripple testy často vyjdou pozitivně a pak je vše v pořádku, tak snad je to tak i teď :pensive:

13. kvě 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek se až teď dívám, že ty naše holky jsou od sebe o 4 dny :grinning:
13. kvě 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 a nebyla na screeningu v prvním trimestru? Já na něm byla právě proto, abych se kdyžtak plodovce vyhla. Měla jsem falešně pozitivní tripply u Aničky a byla jsem na plodovce.
13. kvě 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 Tak to sis to druhe tehot.taky krasne naplanovala :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek No, nakonec jsem koupila černé 3/4 délku. A bílé tričko, co má to stahování po stranách kvůli břichu..
14. kvě 2011 ve 02:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Ahojky, včera jsem už nestihla odpovědět, protože manžel už za mnou přešlapoval, aby taky mohl k pc, tak jsem ho nakonec pustila :slight_smile: . Jinak Andrejka chodí do postele mezi půl osmou-osmou. Teď má zase období, kdy tam jde sama a sama usíná, ale asi ještě před měsícem chtěla, aby jsem tam s ní ležela já nebo manžel a dokola jsme jí meseli říkat Červenou Karkulku :slight_smile:, ale už předtím chodila sama a teď se to zase na chvíli vrátilo, ale usne jinak v pohodě. A tobě? Jo a ještě jsem se tě chtěla zeptat, jakou barvu má váš kočárek, jestli jsme se třeba taky netrefili? :wink: :wink:

@pavlina88 tak ať jí to vyjde dobře. Byla na tom screeningu? Mě říkali, že kdyby mi vyšli blbě pak ty triplle testy, tak že bych šla na nějakou konzultaci, no nechápu, jak by mi to jako pomohlo, ale jsem ráda, že se nic takovýho nekonalo. Tak držím tvé tetě pěstě, hlavně hodně nervů na to čekání!

@vajenka těším se, až tam taky mrknu, ty trička co mají na stranách to stahování se mi taky moooc líbí, vypadá to na těhu bříškách moc hezky. :wink:
14. kvě 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84
@nasekuratko Mě taky moje doktorka prohlíží pokaždé a ještě mě prohlíží i u Apolináře. Jinak u nás to posledně vypadalo na chlapečka. tak uvidíme. To namžel se bojí mi sahat na bříško, prý je prcek ještě maličký, tak aby mu neublížil :grinning: . A pořád mi říká, ať mu nesahám na domeček :grinning:.

@pavlina88 Taky jsem koukala na leták a chystám se tam, tak jsem ráda, že vím, že to stojí za to. Většinou, když si prohlédnu leták a vyrazím, tak jsem pak zklamaná.

@spaghi To vypadá na dobrý tip a cvíčo. Já se chystám za svojí trenérkou do posilky, ale první 4 měsíce jsem nemohla, a teď jsem byla pro změnu nastydlá. Tak snad příští týden.

Jinak my máme dneska velký úklidový den. Už to fakt potřebujeme. A odpolko manžel mu sí zrýpat zahrádku. Takže pracovní sobota.
14. kvě 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek my v něm jezdili do dvou let a pohoda, pak už v kočárku stejně nechtěl být ..
14. kvě 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zjistila, že můj oblíbený internetový obchod (zatím "na virtuální čumendu") Malvík je 10 minut autem od nás, tak se tam příští týden vypravím na čumendu v reálu :grinning:
14. kvě 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek no já si to původně plánovala dřív, ale nějak to vyšlo až takhle :slight_smile:

@spaghi tak to si nezapomeň průkajdu a vyzvednout si dáreček :wink:
14. kvě 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 jaký dáreček? povídej, já o ničem ani nevím :slight_smile:
14. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi ja nejsem prazanda ale tehulky kdyz ukazi prukazku dostanou u Malvika darkovy balicek u nas na diskuzi kam chodim uz ho dostalo hodne holek :slight_smile:
14. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 hodne to tak byva ted u svagrove v praci chlap meli doma to same testy byli spatne tak sla na plodovcku a ta byla ok kolikrat ty testy falesne ukazuji chybu a plodovka prokaze ze je to ok tak drzim palce :slight_smile: a kolik je tete??nekdy v tom hraje roli i to jak je zena stara
14. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 aha, tak to díky za info :slight_smile: chystám se tam pro nějaké těhu prádlo, ale už možná ujedu na něčem pro miminko, ještě jsem vůbec nic nekoupila.... teď řeším trochu dilema s kočárkem, původně jsem měla vybraný MC Mura 4, ale po přečtení pár diskuzí zase váhám, prý vetší děti se tam těžko složí (manžel má 2 metry, tak jestli prcek bude po něm, tak to bude problém), takže teď mi zase do oka padl I´coo PEAK 4 Air, tak se chci na něj v Malvíkovi mrknout, je sice dražší, ale vypadá kvalitně a stabilně na jízdy v terénu
14. kvě 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi já teda bohužel taky nejsem pražanda http://www.malvik.cz/Stranky/Darek-2011
14. kvě 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 díky za odkaz, jsem na těch stránkách často, ale tohle jsem úplně přehlédla :slight_smile:
14. kvě 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi není vůbec zač :wink:
14. kvě 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek