• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@spaghi Ten peak vypadá fakt dobře. Líp než Mura :wink:

Já jsem zase nadšená tady z těch bačkůrek. Už se těším, až je budu mít doma :slight_smile:
14. kvě 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. kvě 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka na Fleru se dají sehnat moc pěkné věci a za pár korun, taky jsem toho využila třeba před svatbou
14. kvě 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyhle prezentace miluju :slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=N6u1Au4e01k jestli i ve skutečnosti bude působit takhle dobře, tak neřeším cenu a jdu do něj
14. kvě 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Ahojky,nas kocarek ma modrou barvu :slight_smile: ..Tak ta nase ted chodi spat kolem devaty az pul desaty a o to dyl vstava,to jeji vstavani v pul 7 me zabijelo,ted vstava kolem 8 a nekdy i dyl a ja ji teda musim uspavat,tak do roka a pul usinala sama,stacila ji flaska a knizka s obrazkama a byla tuha a uz hajala ve svem pokoji a nemela ani problem v tom,ze kdyz se vzbudila,ze ji pak uspal nekdo jinej,no a pak se to zlomilo,zacala mit fakt sileny hysteraky a nepomohlo ani kdyz jsem ji uz fakt vystresovana dala pod sprchu,takze usinala u nas v loznici a musela jsem ji uspavat,myslela jsem si,ze se to treba zmeni az ji koupime postel,ale nezmenilo a ja ted nemam silu na to,ji to odnaucovat,strasne jeci a hlavne ona neni typ ditete co se tim rvanim unavi,dokaze brecet i dve hodky a to ja nezvladam,musela bych ji pak opravdu dat na zadek a hodne,ale vim,ze nez pujdu do porodnice mela by se to naucit,nebo ji to pak nauci manzel :grinning: ..To se nam stalo,ze sem si po hooodne dlouhy dobe byla s kamaradkama sednout u nas v centru na vinko,manzel mi porad psal kde jsme,co delame a atd,ja si rikam jestli je normalni,ze me nahani,nikdy to nedelal,bylo asi pul 12 v noci a prisla mi sms,podivej se ven,no a stal tam muz s dcerou,ta se prej vzbudila,scena,tak ji rekl,ze kdyz pojedou za maminkou jestli se uklidni,prej jo a sla si pro flasku a boticky,takze sem pak zase hooodne dlouho nikde nebyla :grinning: .Ted uz ji namzel,kdyz se vzbudi uspi,ale bojujou :slight_smile: ..Takze mame veselo,hlidat se necha normalne,ale s tim spanim to mame slozitejsi..
14. kvě 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jimisek teda ke konci jsem se už smála, ale spíš tomu jak jsem si to reálně představovala, když tam manžel s Andrejkou za tebou, kdy ty tam s kamarádkama máš zasloužený relax nad vínkem, přišli. :slight_smile: :sunglasses: Hlavně si dokážu představit co se ti honilo hlavou a hlavně ty pocity, naprosto tě chápu, holt s tím člověk nic neudělá, když si dítko veme něco do hlavy a když to tak nějakou chvíli trvá, prostě jen čekat, než z toho zase o kousek vyroste a bude to zase lepší a uvidíš, že bude, vyroste z toho a ještě se tomu jednou budete smát. Je prostě ještě malá a každý rodiče máme se svýma dítky svoje starosti a zlozvyky .....no nakonec človevěk zjistí, jak to je vesměs nakonec všude stejný. :wink: :wink: Ať jde o spaní, jídlo, čůrání, kakání, mluvení....atd.... :slight_smile: , prostě si z toho hlavu nelam, až se to zlomí, tak si to nakonec ani neuvědomíš a bude to ok. :wink: :wink: A do našeho porodu je taky docela ještě čas a u malých dětí to může být změna z týdne na týden, tak se vám to třeba ještě podaří a malá bude spát už klidnějí, než se mimi narodí a když ne, tak třeba právě po narození miminka se srovná, kdo ví? Ale naprosto tě taky chápu, že už asi toužíš po nějakým tom hlídání přes noc, my malou moc často nedáváme, ale když jo, tak někam s manželem jdem a je to fakt pěkný relax, že má člověk večer jen pro sebe. :wink: Tak ať to brzo taky vyjde! :wink: :wink:
14. kvě 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi jasny tak proc ne pry jsou v tom kufriku pekny veci a kdyz je to zadarmo a davaji to tehulim tak je to super to jo jestli je tatinek vetsi tak radsi pocitat s tim ze mimco bude taky ale taky nemusi tezko rict
14. kvě 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Skvěle jsem se pobavila u tvého popisu usínání:slight_smile: U nás je to téměř stejný, do roka a půl usínál sám v pokojíčku v postýlce, během měsíce se to zlomilo že nejen že jsme si ho v noci brali k sobě do postele, ale i u nás začal usínat. Teď uspávám pohádkou a pak tulením, nemůžu odejít dokud nespí. A je to sakra náročný. Naštěstí se v noci případně nechá uspat někým jiným, občas i přespí u našich a tam v pohodě - s babičkou nebo dědečkem v posteli :grinning:
Právě se teď odhodlávám k učení na spaní v pokojíčku ve vlastní posteli. Abysme v tý manželský nespali od října 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@spaghi To video bylo fajný, kočárek hezkej, jestli to takhle snadný bude i v reálu, super. Jen mě zarazila váha kočárku - 20 kg (zahlídla jsem to v popisu). To mi přijde dost, ale zase jestli jste siláci s tatínkem bydlíte na rovině, tak proč ne :wink:
Jinak z Malvíka máme kočárek a pak spoustu drobností a spokojenost:slight_smile: Jen teda když jsem tam jela poprvý, nemohla jsem to najít :sweat_smile:
14. kvě 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Nastesti mi to tak nevadi,ona se v noci nebo k ranu vzbudi a jde za nama do loznice,nezapomene si vzit svuj polstar,piti a ja pak jeste musim pro decku :grinning: a nez vstane tak se tiskne k tatovi,ten je hotovej,protoze se nevyspi,takze my vstanem a tata pokud muze dospava :grinning: ,urcite to je k zasmani,i ja se tomu smeju i ted kdyz to pisu.Verim,ze se to srovna,ja jen proste nechci tlacit na pilu,ale nedokazu si predstavit,ze tam pak budem 4 :grinning: ..
14. kvě 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Tak to jsem rada,ze v tom nejsem sama :slight_smile: ,jen s tim rozdilem,ze ona nikde jinde sama prez noc nespala a ted se toho bojim.Byla jsem nedavno si s manzelem sednout u nas v baru,s tim,ze ji tchyne pokusi uspat,ze to zkusime,no a ja sem musela nakonec domu uspavat,takze nam to proste potrva :slight_smile: .Chtela bych v cervnu do kina na Lidice,ale fakt netusim jak to udelame :grinning:
14. kvě 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky uz vam nekomu tvrdne bricho??Je to mozny v 18tt??
14. kvě 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Je mi jasný, že to potěší:slight_smile: Máme teda malou výhodu v tom, že aspoň drahoušek spí u babičky. Za 14 dní si ho berou přes noc, tak se těším, že se zase v klidu celou noc vyspím.
To tulení je super, u nás se to střídá - jednou se tulí ke mně, jednou k tatínkovi, aspoň se jeden z nás vyspí a druhej má smůlu a je rozlámanej :grinning:

Hm, břicho bohužel tvrdne mě, už od minulýho týdne :angry: Doktorka mě skoukla, všechno ok, piju magnesolv a mám být v klidu. Což s tím raráškem doma opravdu moc nejde. Naštěstí to snad nemám z fyzický námahy ale ze stresu, a ten ještě chvíli potrvá :unamused:
14. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Ahoj, tenhle kočárek jsem vůbec neznala, ale vypadá skvěle. Jen teda jsem koukala na hmotnost přes 20 kg. Težší jsem ještě neviděla, toho se nebojíš? Jinak vypadá fakt skvle, až na tu vymoženost s MP3 :slight_smile:
15. kvě 2011 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana váhu kočárku beru v potaz, nebudu s ním moc drandit po centru a jezdit MHD, bydlíme u Divoké Šárky a o víkendech jsme stejně na chalupě a hodně cestujeme do přírody, takže spíš volíme stabilitu, která je díky vyšší váze jistější na hrbolatých cestách, nebudeme kočárek ani tahat do schodů, tak nám to tolik vadit nebude... když jsem se rozhodovala nad MC Mura 4, tak ten má stejnou váhu jako tento, prostě kočárky do terénu tu váhu mají :frowning2:
do Malvíka se chystáme za chvíli jet, tak jsem na to zvědavá, manžel svolil jet po krámech, protože když je takhle hnusně, tak nemůže na bike :grinning:
15. kvě 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Mně se taky ten kočárek líbí, taky nebudu nějak extra kočárek tahat do schodů, ale bydlíme na kopci, takže ať pojedu kamkoliv, budu se vracet vždycky do kopce. Mura má myslim 17 kg, i to mě na ní odrazuje :slight_smile:. A tenhle má ještě o 4 víc. Ale jak říkám, je to jediná věc, která mě na tom kočárku zaráží. Do Malvíka se chystám taky, ale až někdy v létě asi. Tak jsem zvědavá,co nakonec vyberu. Zatím přemýšlím o Inglesině magnum jako hlubokým a pak na léto pořídit golfky. Přecejen je pravda,že podzimní mimino bude potřebovat hodně dlouho fusak a tedy i prostornou korbu. Kdyžtak pak prosím písni, až se vrátíš z Malvíka, jak na Tebe zapůsobil I'Coo naživo. Moc díky a užij si výběr, taky se na to moc těším.
15. kvě 2011 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hezkou neděli všem. Koukám, že řešíte kočárky. Tak se taky přidávám, my máme asi vybraný Firkon Verano. Mám ho doporučený od pár kamarádek. Jinak do Malviku se taky chystám, ten mám doporučený od manželky bratránka.
15. kvě 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak dočítám postupně :slight_smile: a je toho hafo :grinning:
Mě doktorka prohlížela normálně jen minule,jinak zatím ne.Kromě klasického ultrazvuku dělá hlavně vnitřní.Ten klasický pojišťovna prý hradí asi jen 3X.
Sice budeme mít prvního svišťě,ale kočárek kupuju přes bazárek a dokonce tady na modrým koníkovi...strašně jsem chtěla novej,ale po finanční stránce to letos nedáme.Ten z bazárku není zas tak starej a ještě má rok záruku :slight_smile:
Jinak bříško mi občas tvrdne taky a už to nějakou dobu bude..ale příjde mi že se spíš opře zádičkama nebo tak nějak.Je to roztomilé :slight_smile:

@nasekuratko už je neděle,tak snad už je ti o dost lépe.
15. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Ja si magnesko byla koupit vcera,tak snad se to zlepsi,ale u me to je asi tou namahou,stres nemam,snazim se mit vse jak se rika na haku,jen mam obcas spanou naladu a to asi jen tema hormonama,u Andy jsem mela stresu hrozne,takze sem si rekla,ze to nechci uz zazit a taky kdyz se narodila,mi skoro vubec nespala,mela koliky,pak prdiky a ji bohuzel nic nepomahalo,noo uzila jsem si s ni,tak doufam,ze to druhy mimco bude spave :wink: .A stresujes se proc??jestli se muzu zeptat?
15. kvě 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek No, koukám, že první dítka jsme měly dost stejný. Nám junior taky nechtěl spát, šílený koliky od 5 dní až do 4 měsíců, nakonec pomohly ty probiotický kapky, sice to stálo peněz, ale aspoň jsme se vyspali. Dokud je nebral, spali jsme tak 5 hodin a to ještě přerušovaně. Ráno jsme se s mužem střídali ve vstávání, aby se ten druhej aspoň trochu vyspal. A to jsem se snažila jíst fakt dietně, pít hodně zakysaných výrobků atd. a stejně... jen pomalu přibýval, protože mlíko nebylo tak kvalitní, jak by mělo být. Jak se mu srovnalo zažívání, začala jsem líp jíst a najednou přibýval, dal i kilo za tři týdny :grinning:
Stres mám z práce, ale teď už jsem se snad hodila do klidu aspoň trochu. Muž je rozhodnutej, že na ně příští týden naběhne a začne to s nima řešit sám :grinning:

@vercach Vůbec bych to neřešila, kočárky z bazaru bývají dobrý, hlavně když se někdo napoprvé netrefil s výběrem, tak ty kočáry prodávají opravdu jak nový. Taky pokukuju po bazarovým, dalších 20 nebo víc tisíc za kočár a doplňky už fakt nedám.
15. kvě 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Tak ji nepomohly ani ty probio.kapky,ani cviceni,nahrivani a ani to,ze jsem i ja jedla dietne,bala jsem se dat do pusy cokoliv,takze sem i pekne zhubla,ale pribivala nadherne,tak jsem ji do 8mes.kojila a pak jsem byla u segry na tyden a tam jsem ji zacala davat sunar a hned ten prvni vecer co ho dostala spala celou noc a ja se krasne opila :slight_smile: ,takze na druhy ditko jsem poucena :grinning: .Jo a kloboucek dolu pred manzelem,ze ti takhle pomahal,to se jen tak nevidi :wink: .
15. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem právě zjistila, že nám teče nová pračka :confounded: . Přes dvířka a pěkně, fakt paráda.
15. kvě 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana tak I'Coo Peak 4 Air tam neměli vystavený, jen nějaký jiný, no upřímně, už mi ten výběr kočárku začíná lézt krkem, kdyby byly dva, tak si člověk vybere, jenže ono je toho mraky, milion parametrů a já už fakt nevím :frowning2: ten byl moc velký na složení do auta, ten měl malou korbu, ten jiný zase rozvyklaný, prostě hrůza... odešla jsem akorát se spodním prádlem, to je moc příjemný, ale jinak jsme tam strávili s manželem hodinu a bez výsledku, jsme tam, kde jsme byli na začátku, nevíme vlastně, co chceme za kočár
15. kvě 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi A nezkoušela jsi kouknout na Firkon? Jsou na batolátku.cz. A jaký je ten dáreček, myslím co obsahuje?
15. kvě 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek u nás to taky vypadá, že od října budem spát v posteli ve čtyřech :grinning:
15. kvě 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Nebuď z toho smutná, jsem na tom stejně. Je to přesně, jak říkáš, kočárů mraky,ale vybrat z nich, to je fuška :slight_smile:. Já jsem momentálně ve fázi, kdy si říkám, že koupím Dorjan Prestige. Známá ho má, je s ním spokojená. Stojí něco přes 10 tis. a nejsou prý poruchové. A říkám si, že každý kočár má mouchy, tak u toho levnějšího mě to aspon nebude tak moc štvát. Při představě, že koupím dvakrát tak drahý a stejně nebude takový, jak si představuju...no nevim. Dřív se mi líbilo hodně Jané Slalom. Ale teď jsem zas někde četla, že strašně vržou, tak si zas říkám,že u takhle drahého kočáru by mě to docela vadilo. Ale pořád na něj trochu myslím. Jinak cítím stejnou beznaděj jako Ty :slight_smile:. Ale to je asi normální.
15. kvě 2011 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne na Firkon mrknu, to jsem ještě nikde neviděla... jinak v tom balíčku byla dvoje kousátka, malé a větší balení vlhčených ubrousků, nějaký pás na pleny a sada nůžek a pilníčku na nehty, ale všechno nic moc :frowning2: měla jsem dostat balíček pro chlapečka a kousátka byla červená a fialová, tak nevím :slight_smile:
15. kvě 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana já to asi nechám měsíc uležet a prostě pak něco koupíme, dnes jsem si taky zkoušela Jané Slalom, doporučovala nám ho slečna v obchodě, ale manželovi se ty trojkolky moc nezdají :unamused:
15. kvě 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak hlavně, že nejsou růžová :grinning: . Ale to tedy opravdu nic moc. My právě máme vybraný Firkon Verano. Byl i vyhodnocený testem MF Dnes jako nejbezpečnější, a tuším, že nějakým hlasováním maminek jak z hlediska bezpečnosti tak ceny. Mám ho i doporučený od kamarádek, co ho mají. Kombinace je za necelých 7 tis. a dá se na konstrukci i koupit adaptér na sedačku Maxi Cosi. Prodejnu mají v Tuchlovicích.
15. kvě 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Známá ho měla (dokonce z druhé ruky) a byla s ním moc spokojená, mně se s ním taky jelo moc pěkně, navíc bych řekla, že sporťák jde do lehu, narozdíl od X-landeru. Jen prý teď dělají nějaké menší korby zas. Jak se Ti to zdálo? A kolik tam stál?
15. kvě 2011 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana no oni tam měli vystavené dva typy - jeden právě ten hodně úzký a pak paní říkala, že se Jané vrací zase k té původní konstrukci, tedy širší - mě se líbil, ukázala nám ho i složený, je opravdu dobře skladný, ale manžel nebyl ok s tím, že je to tříkolka...ceny jsem si bohužel nevšimla, ale mají to na svých stránkách, a nepřišel mi moc rozvrzaný
15. kvě 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek