• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@spaghi díky, jo, koukala jsem na to, 20 tis. No mně se moc líbí ten žlutý. Je to celkem dost peněz (dvakrát tolik co ten dorjan), ale zas vypadá mnohem líp. Mému manželovi je to fuk, že prý s tím budu víc jezdit já, tak si mám vybrat. Spíš bručí kvůli těm penězům. No jsem zvědavá,co nakonec vyberem. Co jsem s tím Janéčkem jezdila, tak mi nepřišel nějak mín stabilní než 4kolový kočár. Ale jak vidíš, taky nemám jasno,co vlastně chci, ještě před chvilkou jsem chtěla klasickej houpací kočár Inglesina :D
15. kvě 2011 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, fakt vám ten výběr nezávidím, taky jsem byla u prvního dítka na nervy, tolik kočárů... Moje kamarádka chodila po městě a dělala si průzkumy, zastavovala matky s kočárama, co se jí líbily, vyptávala se, zkoušela s nima popojíždět :grinning: :grinning: :grinning: fakt sranda.. Já jsem si koupila kočár a za několik měsíců jsem ho prodávala a kupovala jiný, protože až v praxi jsem si uvědomila, co bych od něj vlastně chtěla a co mi chybí :slight_smile:
Koupila jsem si krásný moderní kočárek, krásně se s ním jezdilo, lehounký, ale BOHUŽEL malá korba, na to pozor, čím větší, tím lepší, není nad to, kdy se tam starší dítko může pěkně vyvalit :wink: taky bych dala nejvíc bodů za kočárek houpací. To mě nejvíc štvalo, ty dnešní se málokdy pořádně houpou a to je to jediné, co dítě uspí a uklidní. Kamarádka si v té době koupila Inglesinu a to byla paráda...lehoučká, houpavá, dítko v ní krásně spinkalo a ještě na čtyřech kole pořádně stabilní :slight_smile: A tak jsem pak narazila na kočár Teutonia Mistral, je výborný, skvělá německá kvalita se spoustou vychytávek, adaptér na sedačku Maxi Cosi, když jsem ho kupovala, byl i ceněný v různých testech atd. Tak doporučuje se na něj mrknout. :wink: :sunglasses:
15. kvě 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana já bych si ráda klidně i za kvalitní kočárek připlatila, protože bych jej chtěla využít i pro druhé miminko, pokud by se nám zadařilo :slight_smile:
15. kvě 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, taky to takhle odůvodňuji. A taky si myslím,že nakonec na cenu moc koukat nebudu a prostě si vyberu podle toho,co mě zaujme. Tak doufám,že vyberem to nejlepší a budem šťastné. Ta Inglesina je sice fajn jako hluboký kočár, ale sporťák naprd. Takže bych kupovala dva kočáry a vyšlo by to ve finále ještě dráž.
15. kvě 2011 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Jé, koukala jsem, že budeš taky rodit u Apolináře. Tak se tam třeba potkáme. Já tam chodím i do rizikovky.
15. kvě 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no to by bylo fajn :slight_smile: moje kolegyně z práce má termín o týden později, tak třeba se nám taky poštěstí se tam sejít... já tam byla jen na registraci a pak až ten 35 týden... ale zkusím se tam přihlásit na předporodní kurz
15. kvě 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi No, mohlo by nám to vyjít. Máme to 3 dny od sebe. Já tam chodím občas do rizikové a jsem docela mile překvapená, jak to tam rychle běží. Vždycky, když tam dojdu, tak je tam maminek, že si říkám, že přijdu na řadu tak v osm večer a vždycky jsem tak za hoďku hotová. A personál je taky super. Fakt všichni hrozně milý a něco o tom vím, byla jsem tam dvakrát na pohotovosti.
15. kvě 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne taky mám jen samé dobré reference, tak snad mě potká podobná zkušenost :slight_smile: rodily tam obě moje švagrové a kolegyně z práce a všechny byly spokojené
15. kvě 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, doufám, že se vám všem daří dobře. Není v mých silách dočíst úplně všechno :slight_smile: Koukám, že řešíte kočárky. Tak my máme doma Jané Nomad, ale jen jako sporťák. Jsem s ním moc spokojená, ale taky jsem úchyl na kočárky, takže pošilhávám, jestli by nějaký jiný nebyl lepší. Zatím nevím, jestli třeba ten nás nezkusím prodat a nepořídím něco úplně jiného, nebo k němu dokoupíme jen autosedačku a hlubokou korbu, a pak jen nové golfky. No je to věda. Nejhorší je, že člověk stejně zjistí až v praxi, jestli mu kočár vyhovuje nebo ne :frowning2:

Jak vám jinak je? Já jdu zítra na kontrolu, byl přežírací víkend na chalupě, tak se musím psychicky připravit na to, že ráno vlezu na váhu, grrrr... to mi to vyšlo pitomě. Snad bude vše ok a měla by mě objednat na velký utz, počítám do 14 dnů.

Chystáte se některá na dovolenou a letadlem? U nás to vypadá, že konečně, po 7 letech znovu vyrazíme. Říkám si, že když nemám žádné problémy, nic mi není, že by to mohlo být fajn. Chtěli bychom vyrazit někdy ke konci června.
15. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Ahojky, je sice nedele, ale nic moc lepsi to neni. Brisko je trosku lepsi,ale rekla bych,ze hlavne kvuli tomu,ze jen lezim a nic nedelam a skoro se nehybu. Jinak to boli.
A nohy uz dneska citim trosku i pres ty puncochy a zacala mi ted navecer vystrelovat bolest az na trisla, tak jsem zvedava, co mi zitra rekne doktor....
15. kvě 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko držím pěsti,ať zítra jsou jen samé dobré zpravy :wink:
15. kvě 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi V zime ta trojkolka je vyborna,jezdi se s ni lip nez se ctyrkolkou a Jane je opravdu vyborny kocarek,mam ho i jako slalom a dcera se v nem jeste ted rada vozi a krasne se ji v nem haja,do klasickych golfek bych nesla,ikdyz je teda pravda,ze uskladneni do auta je narocnejsi.
15. kvě 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak stačilo hodinové popovídání s kamarádkou, která má Teutonii, odvozila v ní obě děti, podělila se o zkušenosti a v týdnu jí pojedeme omrknout a možná asi objednáme, dodací lhůta kolem 3 měsíců, tak ať je to radši objednané předem :slight_smile: i na diskuzích vychází dobře, nad cenou musím zavřít obě dvě oči (a manželovi je radši snad i vypíchnout), ale splňuje vše, co bych očekávala, navíc je na ní záruka tři roky, typ se nám líbí Mistral P
15. kvě 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kajulka001 a @radus78 a @gabisek jj já jsem to taky slyšela, že to vychází špatně a říkal mi to i gyndař a právě pro to je lepší jít na ten 1.screening a na tom ona nebyla :unamused: :unamused: a je jí 27 let, je to teta, ale jen o 5 let starší než já :grinning: . Také doufám , že to dopadne dobře :pensive:
15. kvě 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko na zítra držím palečky...

Já budu zítra volat na výsledky té plodovky, jsem z toho trochu nervozní...ale věřím, že to bude v pořádku, jinak by se určitě ozvaly sami..
Jinak všechny holky zdravím..
pa a dobrou noc všem..
15. kvě 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi :grinning: Přesně ten mám a neznám lepší :grinning: maximálně doporučuji, známá se vyzná :grinning: :wink:
@nasekuratko Držím palce :wink:
@adenka84 Taky si myslím, že by se ozvali, určitě to bude dobrý :wink:

Holky, v noci se sestře narodil chlapeček, sice císařem, měl dvakrát omotanou pup. šňůru kolem krku, takže to bylo za pět minut dvanáct, ale je to macek - 2700 g a je fakt krásňoučký. Už se dnes těším do porodnice! :grinning:
16. kvě 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka tak další pozitivní reference, díky :slight_smile:
16. kvě 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, mam super zpravy! Tromboza se nepotvrdila. Zily jsou vporadku.
JENZE tim padem se nevi, proc to tak je. Doktor mi doporucil tehotensky cviceni a plavani na posileni zad-muze to byt od zad. Jenze zada me boli tyden a ty nohy 5 tydnu, tak nevim nevim....
Navic cviceni mam zakazany od gynekologa a na bazen diky te infekci muzu uplne zapomenout..... :frowning2:

Tak jsem zvedava, co mi rekne doktor zitra na gynde.....

V noci mi bylo zle, motala se mi hlava a bricho bolelo zase dost silne, tak uvidime....
16. kvě 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ahojky, tak to je dobře, že se trombóza nepotvrdila, akorát je divný, že sami nevědí, proč tě to tak bolí a ikdyž vlastně bereš ty antibiotika, po nich by to už dávno zabralo.....ale vlastně ty máš na ten zánět a ne na nohy, vid? Teď jsem si to uvědomila... :slight_smile: A brali ti krev i na vitamíny a minerály?
16. kvě 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 tak jak výsledky?? Doufám, že dopadly na výýbornou! :wink:
16. kvě 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 to máš teda pěkně mladou tetu, jen co je pravda! :wink: Taky znám takhle dvě spolužačky ze školy, co byly od sebe rok a jedna byla neteř a druhá teta, je to pak fakt legrační. :grinning:
Mimochodem...včera jsem byla v KIKu a koupila jsem si tam ještě dva těhu pásy-růžový a bílý....no manžel kroutil očima, ale řekla jsem mu že si zas na druhou stranu nebudu letos kupovat už žádený těhu triko, že je budu nosit na normální trika a líbíly se mi, že jsou po stranách nařasený jako ty pěkný těhu trika a to co tam měli byly dost velý a za 4 stovky mi to taky přišlo až dost a ty pásy budu moct střídat k různým trikum i tílkům, takže budu mít vždy něco novýho. :wink: No jo, tak jsem v tomhle těhu ujela na těhu pásy. :grinning: :grinning: Však ono je poslední.... :slight_smile:
16. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@gabisek jen se pěkně rozmazluj...zasloužíš si to..
@vajenka gratuluji k prckovi..
@nasekuratko to je dobře, že to není trombóza, ale proče tě ak bolí, to je divné...držím palečky, aby jsi zítra dobře pochodila a aby se už bříško zklidnilo...to motání by mohl být špatný tlak..

Holky, výsledky z amniocentézy dopadly na výbornou, vše je vnaprostém pořádku..chromozomální odchylka je vylouená..takže Maruška bude mít chromozomy po mě..což byla ta nejlepší varianta...Jsem moc šťastná, musím přiznat, že se mi klepala prdeleka, když jsem tam volala..Jo a opět 100% potvrzená holčička, už jsem ani nevěřila, že by se pohlaví mohlo ještě změnit...
Výsledky jsou prý už na cestě, měli by dorazit dnes a nebo zítra...
16. kvě 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 tak to je supeeeeeeeeeeeer! :wink: :slight_smile: Určitě máš velkou radost, tak to si zasloužíš dnešní oslavovací den! Teda samozřejmě nealko :slight_smile:, ale určtě si ho udělej príímovej, vždyť tohle je fakt na velkou úúlevu. :wink: :wink: Moc gratuluju!!! :wink:
16. kvě 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Děkuji, jsi zlato...
ulevilo se mi hrozně moc, to je pravda..
16. kvě 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 MOOOOOOOOOC gratuluju!!!!! To je super!! Asi mame dneska dobry den.... :dizzy_face:

@gabisek ja teda naopak asi ujizdim na tehu trickach :grinning: tehu pasy mam taky-cerny a bily, ale kdyz nosim tehu kalhoty s gumou, tak mi to prijde divny mit na tom jeste ten tehu pas. Nebo jak to delate? :sweat_smile:

Krev mi nebrali tady na hematologii vubec. Vysetreni mi delali pomoci laseru.... sama jsem byla v soku, cekala jsem, ze krevni testy mi budou delat 100%...
16. kvě 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, uz ted se divam, co bych mohla cvicit na posileni nohou a zad. Mate nejaky typy? Mam DVD pilates pro tehotne od Renaty Sabongui. Mate nektera s timto zkusenosti?
16. kvě 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jestli je to přímo pro těhotné, tak by to mohlo být prima..ale raději se zeptej svého gynekologa...mě třeba veškeré cvičení zakaázali...tedy bylo to nazačátku těhu, možná, že teď už bych také něco mohla..
začínají mě dost bolet áda, hlavně dole kostrč ataké kyčle..nikdy to docela dost trvá než to rozchodím...připadám si jak babička před důchodem.. :slight_smile:
16. kvě 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Praveze cviceni je zakazane az do ukonceni tretiho mesice. A pak se naopak doporucuje. A tenhle doktor mi rekl, ze bych mela zacit cvicit. Ze jak mi vyskoci brisko a priberu vic kilo, tak muzu mit problemy.... ze tim cvicenim tomu muzu predejit.
Taky me boli zada-zatim asi tyden, ale boli to dost. :frowning2:
16. kvě 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak to se musím na to také zeptat, a pokud buud moc tak určitě také začnu..alespˇoň nějaké cviky na ty záda...hrozně jsem se začala totiž hrbyt..
16. kvě 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 praveze cviky na zada a zadek jsou i cviky, ktere pry pak o dost ulehci porod.... coz me na tom laka asi nejvic. :grinning:
16. kvě 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek