• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@nasekuratko Doporucuji pilates nebo cviceni na micich, na zada idealni. Ja chodim od ukonceneho tretiho mesice a velka spokojenost. Zada me zatim boli minimalne. A to mam skoliosu jak hrom.
16. kvě 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra mic tady nemam... premyslela jsem, ze si ho koupim. ale nevyznam se v tom. Je toho vice typu, ze? A da se pak zfouknout? Az se budu stehovat ze Svycarska, tak abych ho mohla nejak narvat do auta. :sweat_smile:
16. kvě 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Koukam, ze taky v rijnu a taky Apolinar :slight_smile: Ja musim jen tvoje slova potvrdit, ze je tam moc mily personal.
16. kvě 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Ono se to lisi podle toho jak si vysoka, tak velky mic by jsi si mela koupit. Ale jinak je to vse na jedno brdo a to cviceni by ti urcite pomohlo.
16. kvě 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra A da se teda potom nejak zase zfouknout?Aby se mohl nejak uskladnit pro prevoz apod.? Dekuju....
16. kvě 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Prodávají k tomu pumpičku, kterou to nafoukneš a i vyfoukneš. Fakt doporučuji a je to dobré i na sezení, uvolní ti to páteř.
16. kvě 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra dekuju moc, jdu na to hned mrknout! :wink:
16. kvě 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko A doporučuji koupit kvalitní míč, nešetřit na něm, páč kamarádka si koupila nějaký levnější a už ho nemá :slight_smile:
16. kvě 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko trička mám ještě z předešlýho těhu, tak asi proto mě teď uchvátily ty pásy. Rifle zatím těhu nenosím, ještě se navlíknu do bokovek, tak to pak na to ten pás hodím, anebo legíny, dlouhý-krátký, to je pro mě pohodlnější a k tomu ten pás taky nosím. Vím, že jsi říkala, že ti vadí i guma od legín, tak to se ti nedivím, že jsi radši na těhu trička a na těhu rifle s páskem. Ale abych se přiznala, tak jsem ještě neměla čas je ze sklepa, kde je mám uložený, vytáhnout.... :sunglasses: :dizzy_face:
16. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mě taky chytly pěkně záda, ale od páteře, nějak jsem se zas blbě přeležela a bolí mě hořejšek a probudila se s bolavou hlavou, tak to musím taky nějak rozhýbat.
16. kvě 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 jen si ten pocit radosti pěkně užívej, dnes budeš chodit jako "na obláčku" :slight_smile: a moc ti to přeju, znám to moc dobře, když se člověku uleví tak, že to je slyšet až u sousedů! :grinning:
16. kvě 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra
@gabisek
Tak mic jsem si uz objednala, tak jeste musim vydrzet, nez mi prijde... uz se tesim. :slight_smile:
16. kvě 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko neboj, dočkáš se! :wink: Je fakt dobrej, na ty záda na protažení, akorát nevím, jak se na něm přesně v těhu cvičí, ale vím, že je fakt dobrej, když už máš pořádnýho pupíka....což od takovýho 7 měsíce je už docela dost :slight_smile: , tak když je člověk takovej unavenej, je příjemný si ¨na něj obkročmo sednout a jako by jsi i ten pupík na chvíli "odložila". :slight_smile: A ještě si na něm pěkně popééérovat. :slight_smile:
16. kvě 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Je to parada, hned se budes citit lepe.
16. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra
@gabisek
Ok, tak zada budu mit vyresene. A nejake povolene cviky v tehotenstvi na posileni zadku a stehen neznate?
16. kvě 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem nasla tyhle stranky. A jsou tam i cviceni pro tehotne. :slight_smile:

http://www.fitnesstv.cz/cviceni-s-pomuckami
16. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak to jsi šikulka, mrknu na to! :wink:
16. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek no, mi se to libi. Jsou tam cviky s overballem, s tim velkym micem, se zidli apod. A kdyz vynechame cviky na brisko, tak to muzeme delat i my... :wink:
A to tehotensky cviceni taky vypada dobre. Aspon to nebude nuda. Nevim jak vy, ale me to moc nebavi, kdyz cvicim jedno a to stejny cviceni kazdy den.... tak to muzu stridat. :wink:
16. kvě 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem doma od doktorky a všechno v pořádku až na cukr. Takže mě příští pondělí čeká fujtajblové vyšetření :confounded: . Jinak z našeho chlapečka je momentálně holčička, tak to ještě bude zábavné. Snad se dozvíme víc ve středu na velkém UTZ.
@lipetra Jo, jo a to mě tam možná čeká i diabetologická poradna. A to už tam snad vážně budu jako doma :grinning: .
16. kvě 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne jejda, tak to me moc mrzi!!! :frowning2: Co ted s tebou budou delat?

Jak to myslis, z chlapecka je holcicka?????????? Ted jsi me teda dostala! My taky cekame chlapecka a kdyby mi doktor rekl, ze je to holcicka, tak me asi klepne. :sweat_smile:
16. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Máš rizikáč? To si teda to těhotenství pěkně užíváš. To až tam půjdeš rodit, tak už tě tam bude znát celá porodnice, budeš takový inventář tam :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Tak moc gratuluju, super zpráva.

@nasekuratko Tak hurá, že to nejsou žíly. A oni určitě přijdou na to co to je. Mě pořád bolely klouby a sice to trvalo dva měsíce, ale nakonec zjistili, že mám RA. To bylo tedy před 5 lety. Ten zánět bude určo v pohodě. Musíš těm antibiotikům dát chvilku čas, aby zabraly.
16. kvě 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko No udělají mi ten nechutný test na cukrovku a případně odešlou do diabetologické poradny a co jsem tak načetla a zjistila od kamarádky, tak asi budu držet dietku. Což mi vůbec neuškodí. A sranda je, že manžel to asi odhadl, páč mi už 14 dní říká, že kdyby mě neznal, tam si myslí, že potajmu chlastám, že ze mě cítí aceton.

@lipetra Mám RA, tak tam občas chodím k MUDr. Kouckému do rizikové poradny a hlídá mi srážlivost krve. Je naprosto super. Potkala jsem se s ní i na pohotovosti a díky tomu jsem se k němu dostala. Respektive si mě pozval do poradny, s tím, že mi jako jediný řekl, že to mé špinění a občasné zakrvácení může být způsobeno i tímhle, tak mi to občas hlídají. Žádná velká komplikace. Což musím zaklepat.
16. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Jo taky jsem koukala, když mi posledně řekla, že to vypadá na kluka a dneska mi řekla, že to vypadá na holčičku, že tam mezi nohama nic nevisí. Tak jsem volala kamarádce a ta mi řekla, že jí klepne, že už koupila modrou soupravičku :grinning: . A že to minule mohla být mezi nožkama pupeční šňůra. Tak snad bude jasno ve středu.
16. kvě 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne A budes rodit normalne nebo CR? Tak ty mas to tehotenstvi fakt samou komplikaci, no tak hlavne, ze je vse v poradku. :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne aha, tak to potom jo.... my jsme videli pindika celkem hezky a zrovna cural, tak ja doufam, ze tohle mu snad uz nezmizi! :grinning:
16. kvě 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Tak já doufám, že normálně. Já bych to nazývala drobné provozní problémy, které je nutné překonat :wink: .Hlavně jsem byla ze začátku dost hysterická a moc jsem se pozorovala. Právě po rozhovoru s MUDr.Kouckým na pohotovosti jsem s tím přestala a musím zaklepat, že jsem v pohodě. Teda, až na ten cukr teď :angry: . Ale musím říct, že je fakt odborník na svém místě, hrozně mě uklidnil.

@nasekuratko To už asi ne, nám se moc nechce ukazovat. Asi se stydí :grinning: . A nejzábavnější na tom je, že moje mamka si myslí, že už to víme a nechceme jí to říct. A nedá si to vysvětlit.
16. kvě 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky na mě dneska mávalo. To bylo super.
16. kvě 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Ja to mam 50% na 50% kvůli páteři, zda budu rodit normálně nebo císařem, to se uvidi pres porodem. To je super, kdyz narazis na takovehleho doktora, ktery te umi uklidnit a jsi v klidu.
16. kvě 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne @nasekuratko nam se na ultrazvuku pletla pupecni snura a doktorka rikala, ze to vypada na kluka, ze tam videla pindika, ale ze to nemuze rict na 100%, tak snad ted na velkem ultrazvuku se nam ukaze :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek