• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@lipetra tak v tom pripade drzim palce. Chteli by jste chlapecka nebo holcicku? :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko No asi je to celkem fuk, hlavne kdyz bude v poradku, ale kluk vede :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra A co máš s páteří? Tak to jsi na tom skoro stejně jako my, taky se to snad dozvíme na velkém UTZ.
16. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko super, že to není tromboza :slight_smile:. Já na velkém balonu sice necvičila, ale pak jsem na něm uspávala a super :wink:
@adenka84 moc gratuluju ke 100% zdravé holčičce :wink:
@ilonne já na testu na cukrovku byla minulý týden. Zítra si jdu pro výsledky, tak jsem se dneska pro jistotu nadlábla sladkým :grinning:
16. kvě 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Mam skoliosu patere 2. stupne.
a co by jste chteli holku nebo kluka? :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 Tak držím palce, ať to dopadne dobře.

@lipetra Já asi holku, manžel asi kluka, ale v závěru je nám to jedno.
16. kvě 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem to asi nejak zakrikla... uz vic jak hodinu mam pekne bolesti bricha. :frowning2: Volala jsem doktorovi, ale ma tam pacientku a bude mi volat zpatky. Jsem zvedava, co mi rekne, jestli k nemu hned pojedu nebo do nemocnice nebo jestli mi rekne, ze to pocka do zitra.... drzte palce. :frowning2:
16. kvě 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko to je mi líto..držím palce ať je to vše v pořádku...
16. kvě 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme si dneska rano vlezla na vahu a hooodne rychle zase slezla,zjistila jsem,ze pribiram i ze vzduchu :grinning: .
@nasekuratko Moc me to mrzi,budu drzet palce by to vse dobre dopadlo!!
16. kvě 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko moc držím palečky ať je všechno v pořádku a brzo to přejde
16. kvě 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Držím pěstičky,už aby to bylo konečně v pořádku
16. kvě 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Držím pěstičky,už aby to bylo konečně v pořádku.
16. kvě 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko moc držím palečky, ať je všechno v pořádku :wink:

zítra na nás holky myslete, jdeme na UTZ, tak ať se nám prcek ukáže úplně celý :grinning: :dizzy_face:
16. kvě 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se k debatě o cvičebním balonu :slight_smile: Mám ho odma už několik let.Dokonce jsem chodívala na cvičení s ním.Měla jsem vždycky problém se zády a poslední 3 týdne se to zase pěkně rozjelo :frowning2: Tak jsme balon zase nafoukli a začnu cvičit...
Nejhorší na cvičení doma je...že někdy to cvičení nevydrží dlouho,ale říká se že pohyb opravdu usnaďnuje porod,tak vydržet :grinning:
16. kvě 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko taky držím pěstičky, všechny na tebe budem moc myslet!! Hlavně ať je vše OK!! Brzy se nám ozvi!
16. kvě 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach jj, to máš pravdu, vydržet doma cvičit to je taky můj velký problém :slight_smile: . Ale je fakt, že když tělo není k porodu ztuhlý, že to asi jde opravdu lépe. :wink:
16. kvě 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko drzim palce urcite bude vsechno dobry treba se taky mimous cpe dolu jako me z toho jsem mela taky bolesti ale co mi napsal v patek ty prasky tak uz skoro nejsou :slight_smile:
16. kvě 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mate problem s migrenou???ja u prvniho tehu ani pred tehu nevedela co to je netrpela jsem na to ale co jsem ted tehotna tak uz jsem ji mela po druhe silena bolest hlavy sileny pichani ze bych si hlavou hodila o zed svetlo mi vadi zle mi je a ted na podruhe co jsem to mela tak i se zvracenim proste hruza moje mamka rika ze to muze byt tehotenska migrena a ze to po 6 nedeli vetsinou mizi ale ja bych byla radsi kdyby se uz neukazala :frowning2:
16. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam tak jdu zitra na ultrazvuk na velky co se dela ve 20tt budou tam kontrolovat srdicko atd tak doufam ze se nam taky uz ukaze :slight_smile: tak drzim palecky koukam ze mas chlapecka tak by se taky hodila holcicka ze :wink: :slight_smile:
16. kvě 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 já jdu jen na klasický utz ke svému Dr., 31.5. jdem na velký ve 21 tt do Gennetu, no máš pravdu, holčička by se hodila, ale když to bude kluk, tak budu taky šťastná, minulý rok jsme o jedno mimi přišli, tak už vím, že zdraví je nejdůležitější a to co je mezi nožkama je druhořadé ... taky Ti moc držím palečky na zítra :wink:
16. kvě 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jsme se byli podívat u sousedů na 4 dny staré miminko :slight_smile: je to chlapeček, je nádherný, hrozně malinký, spinkal v rohu postýlky, tak jsme tam s manželem tak nad tou postýlkou stáli, oba úsměv jak dva idioti :grinning: je to nádherný a naši hodní sousedi přesvědčili mého manžela o jeho účasti na porodu, takže jim patří velké díky!!!
16. kvě 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam taky jedu do genetu tady u nas v Budejicich tak to je jasne holcicka by se hodila ale i za chlapecka budem radi to je mi lito ze jste o mimi prisly na diskuzi kam chodim kde jsme vsechny zacli jako snazilky to ze zacatku naskakovalo // ale strasne moc holek prislo o mimi je to nespravedlivy mame tam holcinu co se snazili 2 roky o mimi mela jit na laparku a zjistila ze je tehotna a o mimi prisal nakonec :frowning2:
16. kvě 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi to je parada a manzel nechtel k porodu?
16. kvě 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 nechtěl, prý to tam s ním švihne, no uvidíme, třeba to ten můj dvoumetrový chlap ustojí :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem nakonec musela do nemocnice. Ale nezjistili mi vubec nic. :frowning2: Krome dalsi komplikace, ze mam nizko placentu. :frowning2:
Ale s tou bolesti to nema nic spolecnyho. Infekce vypada, ze je taky uz pryc, takze tou to taky nebude. Takze vicemene zily mam vporadku, bricho naprosto vporadku, miminko je vporadku, ale bolesti nohou i bricha mam porad a bricho se dneska stupnovalo a bolelo me cca 2 hodiny bez prestani, pak uz to bolelo jen s prestavkama.....
Tak si pripadam jak blazen..... :frowning2:
16. kvě 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Na jednu stranu je dobře že jste v pořádku a na druhou str.je špatný že pořád nevědí co ti je.Snaž se pořád odpočívat a nepřepínat se,třeba se to už konečně zlepší :wink:
16. kvě 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevite, co to znamena, kdyz mam placentu hodne nizko-blizko deloznimu cipku? :confused:
17. kvě 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Ahojky, to jsem ráda, že jsi v pořádku....teda alespoň takhle. :slight_smile: Já se ve 4 hodiny vzbudila na čůrání, protože teď v noci trpím, že mi div nepraskne močák :grinning: a pak jsem už nemohla usnout a hlavou se mi honily myšlenky a vzpomněla jsem si i na tebe, co asi s tebou je a jestl je to OK. Tak ráda čtu tvoji zprávu, sice je záhadou proč tě to břicho tak bolí, ale hlavně, že ostatní je dobrýýý. :slight_smile: Buď to to přestane, nebo při nejhorším si tím projdeš další měsíce... :unamused: , ale není to právě tou nízko položenou placentou, že ti to tam může víc tlačit na spodek.
17. kvě 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko bych se nedivila, kdyby jsi v dalším těhotenství na nic takovýho netrpěla, ono fakt je každý jiný. Ve druhým těhu, mě takhe brzo asi jako to začalo u tebe, hrozně bolely kyčle a bolela mě stydká kost, při nějakýmto pohybu, jako když mi tam někdo řízne pilou a ještě do toho ty kyčle a takhle jsem to měla až do porodu.....no vlastně i po porodu mě to ještě docela dost dlouho bolelo než se to zase srovnalo a teď zatím vůůůbec nic....ťuk, ťuk.......tak mě taky tak napadá, že když ani doktoři nevedí, že to máš fakt nějakou nevysvětlitelnou bolest......a teď jsem si vlastně vzpomněla.....že než jsem otěhotněla, tak se mi na levý straně udělala cysta, pak se naštěstí vstřebala a hned na to jsem otěhotněla a ze začátku jsem to na ty levý straně cítila takovou bolest jako když tu cystu tam mám a na ultr. jsem nic neměla. A teď v sobotu to celý den pobolívalo znova až to bylo takový protivný a v neděli ještě taky a teď už zase nic.......tak si taky říkám, proč se to místo po cystě takhle za čas ozve.
17. kvě 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko dobře, že je všechno v pořádku. Snad brzo přijdou na to proč tě to bolí. Taky mám níž placentu, ale to jsem měla i u Aničky a předpokládám, že jak porostě děloha, tak se zas vytáhne nahoru a bude to OK. Doktorka mi akorát zakázala sportovat, plavat, zvedat těžké věci. U Anika mi zakázala i sex, ale to teď neříkala :grinning: Tam je tuším problém, že by se ti mohla placenta začít odchlipovat a mohla by si začít krvácet. Hlavně zkus hodně odpočívat a určitě bude všechno dobrý :wink:
17. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek