• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@vercach Já myslím, že když jsou problémy s kyčlemi, tak dáváš ještě látkovou přes jednorázovku. Na látkové se chystám, až budu učit na nočník. Prý v tom děti nechtějí být, tak si rychleji zvyknou.
17. kvě 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. kvě 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem úplně na nervy. Volali mi s gyndy že mi v krvy něco našli takže v pátek musíme do H.K. do fakultní nemocnice. Krev mi brali v 16 týdnu. a byla jsem v 12. týdnu na tom screeningu a ten byl úplně v pořádku i krev. nestalo se Vám to některé? díky moc já to snad do pátku nepřežuji.
17. kvě 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Já Ti nevím, stejně to musíš vyklepávat, prát, věšet. A pak to asi bude trochu cítit pokud to hned nevypereš, ne? Navíc s tím šetřením životního prostředí by se myslím dalo polemizovat - spotřebovávš prášek, vodu, elektřinu.
17. kvě 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapetka Ahoj, já to měla naštěstí v pořádku, ale stalo mým dvěma kamarádkám a byly obě na plodovce a bylo to naprosto v pohodě. Ta jedna mi říkala, že i díky tom prvotrim screeningu byla pak klidnější. Držím palce, ale určitě to bude v pohodě.
17. kvě 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko to je moc dobře, že sjte v pořádku..snad tě boletsi brzy pustí..musí to být, ale nepříjemné..místo, aby jsi si užívala těhu plnými doušky máš jen samé straosti..halvně, že čamprlíček v pořádku, že?

Jinak o tom testu, co určuje pohlaví jsem slyšela..kamrádka ho zkoušela avyšlo jí to dobře..ale já bych tomu asi moc nevěřila..i když v dnešní době, je to už asi možné..

koukám, opravdu obrovská převaha malých čamprdlíků...čeká tu vůbec ještě nikdo holčičku nebo jsem tu snad jediná...v mém okolí se za poslední roka také narodili samý klucí.. celkem 5 což je dost na jednu holčičku.. :slight_smile:

dnes jsem si konečně oběhala internu, EKg mám to vše hotové..už jen zubáka tam jdu na začátku června aje to..snad mě nebude moc mučit...zuby jsem měla vždy v pořádku...kazili se vám v těhotenství více než v normálu?
17. kvě 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne já vím o proto o tom přemýšlím...my máme vodu zadarmo (ze studny).Občas se zase může stát že mimčo má na určitý druh jednorázovek alergickou reakci.

Už se nemůžu dočkat až se svišťík narodí,ale toho zařizování kolem ale je :confounded: 4lověk si to vůbec neuvědomí dokuď to neřeší sám :slight_smile:
17. kvě 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 My jsme byly včera holčička :grinning: . Tak uvidím zítra na velkém UTZ. Doufám, že bude všechno v pořádku a jako bonus se snad dozvíme, co čekáme.
17. kvě 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapetka co ti přesně našli nevíš? těžko takhle radit, když nevíme o co jde..Budu držet palečky, aby to nebylo nic vážného a bylo vše Ok..neboj..nestresuj se dokud nevíš pořádně o co jde..třeba je to jen nějaká maličkost a oni hned plaší..to dělají moc rádi..neboj...
17. kvě 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 zatím nevíme co čekáme,snad se to dozvíme 1.6.na velkém ultrazvuku
17. kvě 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach co by jsi si více přála? nebo je ti to jedno? mě to bylo celkem také fuk, ale když jsem si vybavovalo miminko tak jsem vždy viděla první holčičku..manžel si ji přál více než chlapečka tak to na mě asi přesunul.. :slight_smile:
17. kvě 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 to víš že je to jedno :slight_smile: ze začátku jsem chtěla hrozně holčičku a teď mám pořád v hlavě chlapečka..nějak si tu holčičku už nepřipouštím :grinning: hlavně aby to bylo zdravé,to je nejduležitější :wink:
17. kvě 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach jasně hlavně, aby to bylo zdravé....je jedno co to bude...
ale po parvdě, kdybych čekal druhé miminko tak bych si asi přála opačné pohlaví...
17. kvě 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek dekuju:slight_smile:))
17. kvě 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co myslíte. Můžu si ty záda něčím namazat?
17. kvě 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84
@ilonne holkjy díky nevím o co přesně jde až v pátek se to dozvím tak dám vědět.
17. kvě 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapetka tak pfuj, pfuj, pfuj, budud na tebe myslet..
17. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapetka V pátek budeme držet palce, ať všechno dobře dopadne:slight_smile:
17. kvě 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vracím se jen na skok k nedávno probírané diskuzi ohledně kočárků - holky, díky za vaše tipy :slight_smile: nakonec vyhrála Teutonia Mistral P, dnes jsme ho objednali a složili zálohu, dodací lhůta 10-12 týdnů, takže moře času :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spaghi A jakou jste vybrali barevnou variantu? Jinak myslím, že jste vybrali opravdu skvěle a budete maximálně spokojení. Odvozíte v něm minimálně dalších pět dětí :grinning:
17. kvě 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka korba i sporťák zvenku klasická černá a vnitřky takový modrohnědý káro (tuším, že ve vzorníku je to označeno jako 4290)... kdyby se mi v něm podařilo odvozit dvě děti, budu ráda :slight_smile: kamarádka má ten samý a odvozila v něm obě svoje holčičky, potěšila mě i ta tříletá záruka, tak snad budeme spokojení
17. kvě 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Ten kočárek Teutonia Mistral P je trojkombinace???Ten je fakt moc pěkný. Díky moc za info.
18. kvě 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra já už mám zmatek v tom, co je troj a dvojkombinace :slight_smile: každopádně jsme objednali hlubokou korbu a sporťák + adaptéry na připevnění autosedačky Maxi Cosi, kterou podědíme... co se mi nejvíc líbilo, je to, že si vlastně celý kočárek sestavíš sama, od typu rámu, různých koleček, přes výběr asi ze tří druhů korbiček až po různé barvy potahů, které si můžeš vyzkoušet v jejich konfigurátoru... takže kdo oplývá kreativním duchem, může se vyřádit :slight_smile:
18. kvě 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi To se mi prave taky libi. Kamaradka ma sportak, vcera jsem s nim jezdila a je super, ale ta cena 15 tisic za samotny sportak. Na kolik to vyslo vas, pokud se muzu zeptat? Trojkombinace je hluboky, sportak a autosedacka a dvojkombinace je hluboky a sportak, takhle mi to vysvetlila pani v obchode :grinning:
18. kvě 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: dneska ráno ve 3 hod.se známé narodilo miminko.Prvorozené a samozřejmě zase chlapeček :grinning:
Přeji zdravíčko a aby malej dělal jen samou radost...
18. kvě 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra aha, tak my jsme včera objednali dvojkombinaci a autosedačku budeme mít mimo :slight_smile: je to dražší, manžel byl včera kvůli tomu trochu naprdlej, ale uplatnila jsem tam ještě nějaké slevy, takže i s nánožníkem na sporťák nás to vyšlo na cca 19 tis. po uplatnění slevy (asi 21 bez slevy)... ale zase si říkám, pokud se nám zadaří pak třeba do dvou let další miminko, tak nebudu muset řešit další kočár a tahle cena za jeden kočár pro dvě děti mi přišla adekvátní... navíc naši se moc těší na první vnouče, takže maminka si "zabrala" zaplacení sporťáku a tatínek korbičky, takže jen díky rodičům jsme si mohli takhle hezky vybrat (a je jasné, že moje maminka se bude chtít vytáhnout před ostatními s vnoučkem v krásném kočárku, já ji znám :slight_smile:)
18. kvě 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Je fakt moc pekny, no me taky kocarek zaplati nasi. Me se prave libi tenhle: http://www.leviroo.cz/leviroo-cz/eshop/3-1-LEVIROO-MAMBA/0/5/15-KOMBINOVANY-KOCAREK-LEVIROO-MAMBA-cerny
Ale ted vaham mezi Teutonii a Leviroo. Kamoska ho ma a je moc spokojena.
18. kvě 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra ten je fakt moc pěkný a za super cenu, i ta barevná kombinace bílo-černá je nádherná! (já jsem ujela taky na kočárku v černé barvě), našla jsem k tomu nějakou diskuzi (http://www.emimino.cz/diskuse/leviroo-mate-zkusenost-26917/), tak na to mrkni... jinak já se ještě rozhodovala podle země výrobce a záruky, tak nějak věřím německé kvalitě a přesvědčila mě i tři roky záruka
18. kvě 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Jeee dekuji, ja prave nenasla nikde zadne diskuse. Oni ho tady prave v obchodech nemaji, jen v eshopech, takze neni moznost ho vyzkouset, ale kamoska ho maji a velka spokojenost. A kdyz jsem si ho u nich zkousela, tak se mi libil a i byl dobre ovladatelny. Prave tohle je taky nemecky vyrobce. Ale zaruku nevim. Juknu natu diskusi.
18. kvě 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra teď jsem to taky našla, že je to německý výrobce, snad dokonce od roku 1976 nebo tak nějak :slight_smile: co jsem tak prolítla, tak si holky stěžovaly, že nikde není v kamených obchodech, snad jen někde na Moravě, ale jestli ho má kamarádka, tak si ho určitě vyzkoušej, my jsme včera s tou Teutonii jezdili po celém obchodě i parkovišti, nechali nám ho i vyzkoušet složit do auta
18. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek