• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@spaghi Kamaradka ho koupila pres eshop, minuly patek se ji narodila holcicka, tak ho jeste nema vyzkouseny v provozu a co jsem cetla na internetu, tak je na nej docela dost kritiky. Tak je mozny, ze si to jeste rozmyslime a budeme hledat dal.
18. kvě 2011 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi me se libi tenhle: http://www.spuntik.cz/teutonia-mistral-p-trend-2011-sportovni-kocarek/
barevna kombinace bud 4170 nebo 4110 nebo 4125 :slight_smile:
18. kvě 2011 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsem byla na gynde a doktorka mi dala poslechnout srdicko miminka,je to uzasnej pocit a hlavne jelikoz jeste poradne necitim pohyby,tak me to uklidnilo :slight_smile: ..Preju vam krasny slunecni den
18. kvě 2011 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra no to je přesně on :slight_smile: ty kombinace barev jsou super, já se při tom sestavování moc nerozjela, takže vnějšky černé, vnitřky 4290 :slight_smile: k tomu předchozímu kočárku - nějaká paní psala, že jí snad dokonce praskla středová tyč kočárku a už dvakrát se jí prošoupal ten spodní košík, tam se asi promítne cena a kvalita materiálu, což je škoda, protože designově je pěkný :frowning2:
18. kvě 2011 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem včera byla v poradně. Slyšela jsem miminko,tak jsem klidná a šťastná že vím že ten malej tvoreček dýchá a že je v pořádku.Jak píše Jimisek,nádherný pocit.Jinak 7.6. jdeme na velký utz tak se snad dozvíme co to bude. :slight_smile:
18. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi No prave nechci si koupit kocarek a pak ho po par tydnech nebo mesicich nekde reklamovat. To za ty nervy nestoji. Jeste mi poradila jedna holcina tenhle: http://www.detskyraj.cz/zbozi/8806-bebecar-2010-stylo-+-hranata-korba-typu-e-+-sportovni-sedacka
18. kvě 2011 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Teutonia je fakt drahá záležitost, ale opravdu se to vyplatí, je to kočár krásný a prostorný a hlavně ho pak člověk může i slušně prodat :grinning: Je to kvalitka. Já mám ten můj už pět let starý, vůbec to na něm nejde poznat, nikde žádná závada a jezdí se v něm skvěle :wink: Krom toho si k němu můžete navymýšlet spostu blbostiček... doporučuju třeba tuhle sluneční stříšku, já ji hodně využila...http://www.detskydum.cz/detail/teutonia-slunen-stka-102601/ i když na mistralu je super, že přehodíš rukojeť a sluníčko nesvítí :slight_smile:
18. kvě 2011 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra na Bebecar jsem taky koukala, jsou to Portugalci, nemají špatný design, ale v recenzích taky nevyšel moc dobře :frowning2: já jsem snad prolezla všechny značky na českém trhu, ale každá se musí rozhodnout sama, co vlastně od toho kočáru čeká, říkám si, že s ním budu jezdit cca 2-3 roky téměř každý den, tak prostě ať stojí za to a je kvalitní, nevím, jak u kočárků, ale třeba když jsem si nedávno pořizovala nové kolo, tak jsem z počátku nevěřila, že cena má takový vliv na kvalitu, no a teď to můžu potvrdit, mám sice drahé kolo, ale v terénu se chová úplně skvěle, je lehčí, má daleko lepší vybavení, jsem si na něm jistější a sjedu i vyjedu terény, které jsem před tím na tom starém kole dala s dost velkou námahou nebo vůbec
18. kvě 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
18. kvě 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi no na me je moc masivni ten Bebecar, hlavne jsem to slysela poprve. A asi nejvic mi zatim sedne ta Teutonia.
18. kvě 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercach Ten je taky moc pekny...
18. kvě 2011 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra jdi do ní :slight_smile: já z ní mám zatím opravdu radost, sice jsem ji jen zkoušela párkrát v obchodě, ale reference kamarádek jsou skvělé, takže tomu prostě věřím... a navíc, jestli rodiče přispějí nějakou částkou, tak jdi do kvality a neřeš to
18. kvě 2011 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@vajenka To mas pravdu, me se prave ta Teutonia libi. Je sice drazsi. Ale zas ten kocarek clovek vyuziva kazdy den tak by na nem nemel setrit.
18. kvě 2011 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi Ja zkousela ten sportak u kamosky a super, byl lehounky a fakt rozdil oproti jinym kocarkum. :slight_smile:
18. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj, tak se taky hlasim do rijna (i kdyz Klarku mame narozenou o pet tydnu driv :slight_smile: ). Divala jsem se, jak tu resite pohlavi. Je tu vubec nekdo, kdo si to nenecha rict? My to nechteli vedet ani u prvni a jake to bylo pak prekvapko, vzhledem k tomu, ze mi vsichni tipovali kluka :slight_smile:. S tim pohlavim je to docela zajimavy. V mem okoli je to podle roku :slight_smile: Rok 2009 - 5 kluku, 2010 -11 holek a 4 kluci (nejak jsme se rozrodili) a letos zatim dva kluci, tak uvidime jestli rozsirime rady o Filipka nebo Helenku :slight_smile:
18. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@aknavis Ahoj vítej u nás :slight_smile: My si to určitě necháme říct...Nevydržela bych to nevědět :grinning:
18. kvě 2011 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@aknavis Ahojky. Tak to my si to necháme říct. Už se nemůžu dočkat co nosím pod srdíčkem.
18. kvě 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nevíte co znamená Zkratka v těhu průkajdě OL v jiných odborných vyšetření?Ekg mám za sebou ještě se musím objednat k zubaři a ještě tam mám právě to Ol ale nemůžu si vzpomenout co to znamená!
18. kvě 2011 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivcadr Obvodní lékař??? Teda jeho vyjádření v průkazce mám taky.
18. kvě 2011 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@gumidek jo vidíš to asi jo.Tak to mám taky za sebou.Tak to bude ono.Díky moc
18. kvě 2011 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimisek jee, ja taky uz slysela srdicko. Zatim nam ho pustili jen jednou, ale ja zacala i brecet stestim. Na to nikdy nezapomenu....
@aknavis tak to te obdivuju. Ja jsem to chtela vedet hned-klidne hned,jak jsem zjistila,ze jsem tehotna. Nemohla jsem se dockat. :grinning:
18. kvě 2011 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak po dnešním velkém UTZ jsme velký tak, jak máme být, zdraví a máme jasno, jsme holčička :slight_smile: . Ale musela jsem tam dvakrát, nechtěla se otočit ani když do ní doktorka šťouchala, to se akorát podrbala na hlavě. Asi přemýšlela jestli se má otočit nebo ne. Pak to vyhodnotila, že ne a vykašlala se na nás :grinning:. Tak jsem se šla projít a najíst a pak už se otočila.
18. kvě 2011 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne Gratuluju!!!!!!!!!! Konecne dalsi holcicka.... :slight_smile:
18. kvě 2011 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne Velkáááá gratulace k holčičce :slight_smile:

Já už chci taky vědět... :sweat_smile:
18. kvě 2011 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko
@vercach Děkuju moc, taky jsem si ji ve skrytu duše asi přála víc. I když jinak mi to bylo jedno, hlavně, že je mimi v pořádku. Tak jsem jí dneska koupila růžový světříček v Nextu - bude ho mít na cestu domů z porodnice :slight_smile: .
18. kvě 2011 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
My si to taky nechame rict,ani ja bych to nevydrzela,moje setra si to pri druhym tehot,nenechala rict a ja ji porad otravovala aby aspon pro me :grinning: ,ale vydrzela to..
@nasekuratko Me to ted pustila taky poprve,ale hlavne proto,ze sem ji o to poprosila :slight_smile: ..
18. kvě 2011 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimisek Já bych to taky nevydržela. Chtěl jsem to vědět pokud možno hned :grinning: .
18. kvě 2011 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Budete mít nějaké speciální matrace do postýlky nebo jenom molitan?
18. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme se vrátili z Budějovic vše je v pořádku mimi je předpisové má 25 cm a něco kolem 300g,krásně se hýbalo :slight_smile: a jak jsem předpokládala má pinďíka :grinning: Nebudu lhát,že jsem trošku zklamaná,ale poté co jsme viděla, jak jedna těhulka vycházela s pláčem,mě to rychle přešlo.Jsem ráda,že to víme aspoň si na to zvyknu.Jen to jméno vůbec netuším,jdu kouknout do kalendáře.
18. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@unkas gratuluji k chlapečkovi :slight_smile:
18. kvě 2011 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek