• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@vercach dobrá je prý kokosová, doufám, že jsem to nespletla a nebudu vypadat jako jelito :grinning:. Postýlka bude stará, buď po mě nebo po manželovi.
18. kvě 2011 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@unkas gratuluju, super.Já se taky hlavně modlila, aby bylo miminko v pořádku. Přiznám se, že jsem byla dost nervózní a ta holčička je bonus navíc. Manžel se taky rozplývá a už plánuje jak další bude klučík :grinning: .
18. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@unkas gratuluji!!!

Holky, tady je dalsi typ na cviceni. Ale musite se tam zaregistrovat, aby se vam ukazaly vsechny cviceni a v cele delce....

http://www.fithall.cz/rest/cviceni/hledani.html
18. kvě 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuji je to od vás hezký,my máme matraci půl na půl kokos-molitan a postýlku ještě po mě a ségře.Ale koupíme ještě asi jednu.Ložnici máme v podkroví,tak by se šikla ještě jedna do obýváku.Holky nevíte některá kolik a jestli přispívá něco VZP?
18. kvě 2011 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to já mám smůlu,tu moji zničila ségra....je jí 8,5let a po přítelovi už taky není...
18. kvě 2011 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
my mame taky postylku po me i po partnerovi... jedna bude u moji mamky a druha u jeho mamky. :slight_smile: A matraci mame kokos :wink:
18. kvě 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@unkas jee koukam ze jsi byla v Budejicich od kud jsi???ja byla vcera v Budejicich na te klinice co delaji ultrazvuk ve 20tt nejsem primo z Budejic ale spis od Kaplice
18. kvě 2011 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@unkas a jinak jsem na stejno taky mame kluka ma kolem 25cm a cca 340g :grinning:
18. kvě 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
kajulka -tak to jsme byli na stejný u Dr.Čutky,já jsem kousek od Tábora.U nás ve vsi se už aspoň 8 let rodí jen kluci,čekají tu ještě 2 mamči tak jsem zvědavá co budou mít.Jestli kluky,tak už je to víc než podezřelý. :wink: Gratuluji k chlapečkovi.Já si na tu myšlenku teprve zvykám...Už vidím tu pubertu-furt budu vařit :sweat_smile:
18. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@unkas :grinning: Tak to je dobra poznamka :grinning:
18. kvě 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a koukala jsem do toho kalendáře a v klučičích jménách je to teda velká bída.Manžel chce Jiříka po něm,ale mě se to moc nezdá.Táta Jiří a oba dědové taky,no nevim co vyberem,ale ještě je čas.
18. kvě 2011 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@unkas ja tam byla vcera moc spokojena byli moc fajn me delala ultrazvuk pani doktorka a byla super byl tam semnou manza i s malym a dostala jsem 2 fotky plus malej dostal svoji za to ze byl hodnej :grinning: jj ted koukam do pasu ze Benesov ja jsem puvodne Brnacka do Cech jsem se pred rokem provdala jsem od Kaplice taky vesnicka Malonty a muzu roct ze mi Brno vubec nechybi na to kolik let jsem tam bydlela sice tam mam celou rodinu ale jezdime tam casto
18. kvě 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@unkas koukni na internet,tam máš nejpoužívanější jména.Ale i ta co nejsou tak známá a určit si vyberete :wink:
18. kvě 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@unkas to mi povidej se jmenama my vcera prochazely kalendar a tech jmen tam je hoden ale kolikrat jsem s emuseli zasmat u nas je hodne favoritu Jakub,Matěj,Matyas,manzel vcera navrhl Max ale holky ja nevim me se to moc nelibi ....pak se mi hrozne libi Eliáš
18. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
nasekuratko no když mi tchýně vypráví,jak dělala bramborový salát v dětské vaničce,pekla 3 bábovky apod.Nedělám si iluze :grinning:
18. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
já byla taky u paní doktorky a byla moc fajn,Filípek taky dostal fotku bráchy a mi s tatínkem taky každou jednu :slight_smile:
18. kvě 2011 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@unkas ja bych taky nechtela jmeno po rodicich (jako po nas) a uz vubec ne,kdyz to jmeno je jeste u dalsich dvou generaci... :-/
@kajulka001 tak zrovna dneska mi psala kamaradka,ze se rozhoduje mezi jmenem Matyas a Max :slight_smile: Zacina to byt popularni.... Mne se tyhle jmena moc libi. I Eliáš nebo Elias :slight_smile:
@unkas bramborovy salat v detske vanicce???? :grinning:
18. kvě 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko to jo popularni jsou to jako jsem chtelaTadease moc jich nebylo a ted uz jich je...nevim budu si to rikat kazdy den Max a treba zmenim nazor :grinning: kdyz ja bych hrozne toho Eliáška ale manzel to jmeno nechce :angry: jmeno bude boj to jako Tadease taky nechtel ale ja si ho prosadila ale ted je vicemene vyber na nem kdyz poprve jsem si to probojovala ja
18. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky já vám tak závidím, že už víte pohlaví :frowning2: Já se to dozvím až 30.5., ne že by na tom až tak extra záleželo, ale jsem hrozně napjatá....Tuším holčičku, ale už to chci mít potvrzený abych mohla začít nakupovat ve velkým :grinning: Jinak všem co už víte co budete mít gratuluji !!!

18. kvě 2011 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina88 to chapu! ja se taky nemohla dockat a do toho ultrazvuku jsem nemohla ani dospat. A kdyby se mimco nechtelo ukazat, tak me tam asi klepne :grinning:
18. kvě 2011 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko toho se taky právě bojím, aby se nám neukázalo a my věděli zase prdlajs :grinning: Když jsem byla na tom 1. ultrazvuku na screeningu tak mimčo krásně spinkalo a ještě mělo překřížený nožičky a ruce nad hlavou, pohodář po mamince :slight_smile: tak kdyby to takhle bylo i toho 30.5 tak super, teda až na ty nožičky přes sebe - to by jsme toho moc neviděli , tak snad to vyjde :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 ve 23:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky ja mam tak tupeho gynekologa ze mi nechtel udelat UTZ on nema rad kdyz maminka chce vedet co to bude ze je lepsi prekvapeni tak jedu 25. kvetna na UTZ do Brna jeste tyden ale strasne se to tahne :slight_smile:
18. kvě 2011 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pettulka co?? On ti to normalne odmita rict? To je teda pristup... :angry:
19. kvě 2011 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dneska v noci jsem zažila opravdu infarktovou situaci - jdu doma v noci na záchod, ještě v polospánku, přemýšlím o snu, co se mi právě zdál, že mi z hotelového pokoje ukradli kabelku a notebook, zakopnu o pantofle přede dveřma a vlítnu po hubě do pokoje, ještě že mě napadlo rychle natáhnout ruce před sebe, jinak bych spadla fakt na bradu, takhle mám jen fialová kolena od pádu na parkety a vržou mi, když jdu do schodů :frowning2: a čí si myslíte, že byly ty pantofle?
19. kvě 2011 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pettulka Tak to neni jedinej,moji sestre pri prvnim diteti doktor rekl,ze ji to nerekne,ze se jednou splet a od ty doby to nerika :angry: .A nejvetsi pecka je,ze se nam vratila sestra po 10letech z italie,nasla si tady pritele,mesic na to otehotnela a sla ke stejnemu lekari,co chodi ta mladsi,a co ji rekl bylo neco hustyho,ze je asi v patem tydnu,srdicko uz bije,ale ze se spatne vyviji a ze asi bude muset na potrat,ale ze si tim neni jistej,tak radsi zasla nekam jinak a tam ji rekli,ze to je vse jak ma byt,a na takovy zavery je hooodne brzo...noo myslim,ze ja bych k takovymu lekari nesla ani kdyby byl jedinej na svete..
19. kvě 2011 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi No tak, musíš na sebe dávat pozor. I když já mám co říkat,l taky chodím zásadně potmě a jednou jsem vrazila do sušáku na prádlo :grinning: .
@pettulka Vtipný pan doktor. To mě to moje doktorka klidně řekla, ale když ona se vždycky špatně natočila a před měsícem vypadala jako kluk, v pondělí jako holka a včera to rozčísla doktorka na velkém UTZ.
@pavlina88 Tak to bude aspoň překvápko, ale mě by asi taky kleplo.

A počkejte jak mě klepne, až v porodnici vyleze kluk a já budu mít samé růžové hadry :grinning: .
19. kvě 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ja se vratim k tomu, jak jste probirali kocarky.... vim, ze tady byla chvala na kocarek Teutonia? Kolik asi tak vyjde trojkombinace? A kolik dvojkombinace? A porovnavali jste i velikost korbicky, aby miminko v ni vydrzelo i s fusakem na zimu? Nejak se v tom uplne ztracim.... :frowning2:
Ja jen vim, ze bych chtela nejakou svetlejsi barvu-bezovy, kavovy apod. Ale co se tyce znacky, velikosti, bezpecnosti apod. Nemam o nicem ani paru. :frowning2:
19. kvě 2011 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko tak to jsme na to stejně...líbí se mi děsně moc kočárků...na ceně mě nezáleží...máme si vybrat kočárek a babičky ho zapaltí...ale nemám vůbec páru..mě se líbí takové obyčejné kočárky..nejlépe čtyřkolku..jednu jsme si s manželem zamilovali...jemu se snad líbí ještě víc ne ž mě..tedy mě se líbí také moc, ale dost mě to kamarádky z MK vymlouvají..no nevím...dám sem odkaz..
19. kvě 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.bebetto.pl/cz.html je to ten Bony 1 Polar...má vš co chci aby můj kočárek měl...nejvíce mě vyhovuje a líbí se mi hrozně moc barvička..no a manžel má rozhodnuta..jiný se mu zkrátka nnelíbí..

také se mi líbý tenhle, ale to je asi jen hluboký kočárek... http://www.bebecar.cz/detail_style_at.html
19. kvě 2011 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
a nebo také tenhle...je luxusní, ale dost těžký...no nevím, mám docela z vybírání kočárku dilema..hlavu mám jak pátrací balon... http://www.spuntik.cz/chipolino-mona-kombinovany-kocarek-2011/
19. kvě 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek