• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
a nebo taky tyhle kočárky jsou docela pěkné
http://www.medabeda.cz/Prodavane-znacky-46154/x-lander/Sportovni-kocarky-5585...
http://kocarky.heureka.cz/espiro-gtx/
http://www.mall.cz/kocarky-sportovni/maxicosi-kocarek-mura-4-2011?v=474263005
http://www.kocarkycz.cz/cz-detail-252418-kocarek-dorjan-danny-sport-37.html

ale já bych raději klasickou čtyřkolku s ocelovými, nafukovacími kolečky, z ocelovkou konstrukcí, s přehazovací rukojetí a hlavně se sedačkou a pokud možno s vajíčkem..a to má právě ten první kočárek Bony 1 Polar..
19. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 ja chci rozhodne kocarek co ma ve predu 2 otocna kola u malyho jsem ho mela a na jezdeni byl super byl lehky a dobre se ovladal moje segra mela neco podobnyho jako mas vybrano ty a po tom co jsm si koupila ja svuj ho hned prodavala je to narocnejsi na jezdeni na zataceni a byvaji i dost tezke kdyzto se dvema otocnymi kolecky ve predu jde zataceni a jezdeni samo ono to chce zajit do obchodu a vyzkouset spousta znamych si vybrala pres internet a pak sla do obchodu a nakonec koupili jiny kdyz vyzkouseli
19. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 atlantic espiro muzu jen chvalit mela jsem na malho kocarek 2 kombinaci byla to ta starsi kolekce malej je 2008 az po tom udelali 3 kombinace pak jsem si poridila i golfky magic espiro a taky spokojenost a ted co maji ty novy espiro jsou krasny :dizzy_face:
19. kvě 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 ty atlantici maji taky vajicka ktery se daji pripevnit a ja s malym jezdila po lese a kocar to v pohode zvladal :wink: s kolecky jsem nikdy nemela problem byva u nej pumpicka povesena na kosiku takze ji mas vzdycky s sebou
19. kvě 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.medabeda.cz/Prodavane-znacky-46154/x-lander/Sportovni-kocarky-5585...
http://kocarky.heureka.cz/espiro-gtx/
http://www.mall.cz/kocarky-sportovni/maxicosi-kocarek-mura-4-2011?v=474263005
http://www.kocarkycz.cz/cz-detail-252418-kocarek-dorjan-danny-sport-37.html

tyhle kočárky jsou také pěkné...
ale moc se mi nechce kupovat kočárek s otáčivými kolečky...
já bych nejraději kočárek s ocelovou konstrukcí, ocelovými nafukovacími koli, s přehazovací rukojetí..a hlavně se sedačkou a pokud možno i s vajíčkem...
a tohle všechno má právě ten první kočárek Bony 1 Polar..
@adenka84 tak to jsme dve!! :slight_smile: My muzeme mit od pritelove sestry X-lander pujceny. Je zelenkavocerny, skoro nepouzity. Je to uz starsi typ... ale je fakt,ze ho nemam vyzkouseny, jeste jsem ho nevidela, tak nevim...
no a moje mamka a babicka do me huci,at si vyberu novy, ze nam prispeji vetsi castku. Tak mi dali brouka do hlavy a ted nevim nevim....
Ja jen vim, ze chci, at se da na podvozek nasadit autosedacka-treba kdyz pojedu do obchodu, tak je to vyborna vec. A taky mam podminku, ze chci predni kolecka mensi jak zadni-to mam ozkousene a nedam na to dopustit. A chci ctyrkolku. Zadne jine podminky nemam... teda jeste tu barvu, nejlip bezovou... :slight_smile:
@kajulka001 ten espiro se mi libi. Ty ho mas teda ozkouseny? Bojim se koupit kocarek, o kterem nevim, ze s nim nekdo uz delsi dobu jezdil... je i dobry na skladovani? NEni tezky a je tam dost velka korbicka? to je otazek, co?? :slight_smile:
19. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 jasne hele kazdymu hlavne sedi neco jinyho :wink:
19. kvě 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko hele ja mela u malyho tu starsi kolekci on je rocnik 08 ted ty nove co maji jsem videla jen na internetu ono je lepsi dojit do obchodu a projet se a odzkouset ja s nim byla maximalne spokojena i s golfkami od espira je pravda ze korbicka neni extra velka ale malej se narodil v zari a jezdili jsme v ni celou zimu az v unoru jsem dala sportak a to ne z duvodu ze by mu byla mala porad mel misto ale byl strasne zivej a chtel uz sedet tak jsme dali sportak ale jinak by v korbicce mohl klidne jezdit az do jara
19. kvě 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 a budes si ho nechavat i pro druheho prcka? Nebo porizujete novy?
19. kvě 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne já se pozor snažím dával, ale když mi manžel vystaví skoro opičí dráhu v chodbě (krabice, batohy, brusle, pantofle), tak fakt nevím, kam dřív uhnout, soustředila jsem se na vyhnutí se batohu a zapomněla na ty pantofle :( asi jsem se hodně lekla, protože se prcek pěkně mlel v břiše, až jsem měla výčitky, že jsem ho tím vystresovala
19. kvě 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajulka001 malej uz ti v peti mesicich sedel, ze jsi ho dala do sportaku? My teda v hlubokym vydrzeli deset mesicu, to jest aspon jeste mesic po te,co si mala sedla. Kocar mame taky klasicky 4 kola na ocelove konstrukci. A muzem s nim kamkoliv do terenu i kdyz je pravda, ze s otocnyma koleckama se nekomu lip manipuluje, ale nekdo to naopak dost nerad.
19. kvě 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis a jaky kocarek mas?
19. kvě 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
caren gondola, je prehazovaci a s mega velkou vybavou, ale reznou mu kolecka :frowning2: (tak jako vsechny kocary s timto typem kolecek (Roan marita, Inglesina, atd)) a boudu nestahnes jednou rukou, musi se vzdycky zajistit packama, coz je obcas pekne naprd.
19. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. kvě 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra na CAM byla reklama v časopise Maminka, ten mě taky zaujal, dokonce teď má nové barevné varianty, mrkni na jejich ofiko stránky, je moc pěkný :slight_smile:
19. kvě 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi A jake maji oficialni stranky? A v poslednim casopise maminka?
19. kvě 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra mrknu Ti do toho časopisu, tam myslím byl na ně odkaz a napíšu Ti i číslo toho časopisu, mám to doma na stole
19. kvě 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi taky prosim o ten odkaz. Mrknu na to taky :wink:
19. kvě 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ja po malym kocar prodala ted lituju ale poridim asi znovu od espira nebo podobny styl jeste nevime
19. kvě 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis narodil se v zari a v unoru jsem dala sportak zacal mi sedet uz v tech 5 mesicich v 10 mesicich mi skoro chodil takze tezko by mi lezel v korbicce
19. kvě 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 tak to je teda sikulka, Klara sice chodila od 11 mesicu presne na den, ale sedela az od deviti. Coz je takova klasika. 5 mesicu je hodne dobry, vetsina se v te dobe teprve zacne pretacet :slight_smile:.
19. kvě 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak přemýšlím kolik kusů mám koupit bodýček, dupaček a tak.A dospěla jsem asi k názoru že od velikosti 56 až 68 by mohlo stačit třeba 4 kusy od každého nebo pět a potom už od velikosti 74 kdy se pomalu začínají dávat příkrmy tak toho více,kdyby se prcek umazal,že? Co myslíte? Díky za rady!
19. kvě 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u mě zatím vede asi Jané Slalom:
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Jane-Slalom-2011-trojkombinace-limited-nanoznik-ZDARMA.

Líbí se mi ta žlutá barva. Máte s tím kočárkem některá zkušenosti?
19. kvě 2011 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcadr tak ja si myslim, ze 4 kusy jsou hodne malo... pokud teda nemas mycku a nebudes to mit hned vyprane i suche... Ale ja mam zkusenost s miminkama takovou (pracuju jako chuva uz 4,5 roku), ze si casto ublinkavaji nebo slintaji kvuli zubum apod. a ja jsem musela teda prevlikat dost casto.
19. kvě 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 tak to Espiro se mi moc libi! A ta cena je paradni...
19. kvě 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko to je pravda, ale zoubky začínají růst až asi na půl roce a i ublinkávají to je pravda,ale teď mi došlo že to můžu kdyžtak dokoupit :slight_smile: ale dík za odpověď
19. kvě 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana vypadá pěkně,osobně jsem víc na 4 kolky a nemáš strach že na žlutou budou na jaře lítat mušky?
19. kvě 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcadr no u zoubku je to jak kdy, od kamaradky mala mela prvni zub ve 3 mesicich... :sweat_smile:
19. kvě 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach No vidíš, to mě ani nenapadlo. Já jsem si zas říkala, že bude dobře vidět kvůli autům a tak. Ale s muškama máš pravdu. Ale tak korbu budem mít přes zimu a ten sporťák májen žlutou boudu a sezení je bílé, tak snad to nebude problém. Jané je jediná 3kolka, která se mi líbí. Zas se mi líbí to velké přední nafukovací kolo. To má sice i X-lander 4kolka, ale tam se mi nelíbí sporťák. ještě uvidím,až tuhle trojkolku omrknu naživo.
19. kvě 2011 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek