• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Holky,co všechno berete za vitamíny?
19. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra
@nasekuratko
holky, omlouvám se, spletla jsem si značku CAM s CANU, ale ty by se vám mohly líbit taky, mrkněte na www.imperia.com.cz, kolekce 2011 Ecoline - jinak kolekce je vyobrazená v časopisu Maminka březen 2011, ale jen v reklamě
19. kvě 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach já beru pouze Calibrum Mami, mají se brát dvě tablety denně, ale já beru jen jednu a to když si vzpomenu :slight_smile: nechci to přehánět, protože se snažím vitamíny a potřebné látky přijímat maximálně v potravinách, pokud máš pestrý jídelníček a netrpíš výrazným nedostatkem něčeho, tak vitamíny nejsou vůbec potřeba :wink:
19. kvě 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana Ja ho mam a jsem s nim opravdu spokojena,ma hlubokou korbu,coz na zimu je idealni kvuli fusaku a mimi tam ma porad hodne mista a i ten sportak je skvelej,ani jsem pak nekupovala golfky,je lehky,dobre se s nim jezdi a to i ve snehu.A tim,ze zaruka byla dva roky a u nas v Praze mame servis primo na Jane,takze kdyz se neco stalo oprava byla rychla,nez kdybych to vyrizovala prez prodejnu,ale jedinou vadu kterou jsem na nem mela byla u sportaku boudicka,je tam pruch abys videla na dite a to se mi dvakrat potrhalo,ale jen diky maly,ktera za to skubala :slight_smile:.A proto novej kocarek na druhy dite bych nechtela :wink: ..
19. kvě 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat netušíte jak je to teď s tím porodným? Prý se to počítá z platu a musí ta částka být nižší než 2,4 násobek platu, ale počítá se to z čistého? nebo hrubého? a počítá se to z příjmu obou rodičů?? nějak mi to hlava nebere, přijde mi, že v dnešní době na to porodný nemá nárok snad žádný normálně pracující člověk, je to jen pro lidi kterým se asi pracovat nechce.... Nejsme žádný socky, ale ty prašule by se do začátku určitě šikli :angry: :angry: a komu taky ne....takový systém můžou vymyslet opravdu jen u nás....
19. kvě 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach I ja beru Calibrum Mami a i ja je jim tak jak si vzpomenu :slight_smile: .
19. kvě 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach já jsem jedla jen do 4.měsíce tu listovku a teď nemám nic, jen se snažím jíst víc ovoce a zeleniny a ty nějaký bereš?? Taky už mě napadlo, že bych něco začla zobat.... :slight_smile:
19. kvě 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcadr já mám takovou zkušenost, že 4 bodyna jsme zvládli zašpinit za den, občas klidně i víc. Sem tam si ublinkla a slintala snad skoro od narození :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Tak já mám mamavit, ten jsem jedla poctivě první tři měsíce každý den, teď jen občas, prý se po těch těhu vitamínech rodí "steroidová" miminka :grinning: a my chceme miminko normální velikosti.

@pavlina88 S tím porodným máš naprostou pravdu.Nás se taky po té nové úpravě netýká. Je to pouze pro ty, který, se zřejmě nechce dělat, páč se do toho započítává příjem celé rodiny (tedy obou manželů, či druhů). Ale, že taky platíme hypotéku a poctivě veškeré platby jako je voda, elektrika atd. a nezatěžujeme stát tím, že bychom chtěli sociální bydlení a různé dávky už bohužel nikoho nezajímá. A že najednou na rodičovské spadneme z poměrně slušného standardu o pěkné peníze dolů, taky ne. Ale hlavně, že rodičovskou si mají možnost všichni vybrat stejně,snad kromě té dvouleté varianty. Na jednu stranu chce stát, aby se rodily děti, na druhou stranu za to pracující rodiny "trestá".
19. kvě 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 beru jen mamavit a přemýšlím třeba nad tím magnesiem...Taky jsem ho jedla když jsem chodila do práce,tak si ho asi zase koupím...

Jinak jsem četla že se to porodné se počítá z platu obou manželů...Jinak pokud jsi sama a bereš nějaké sociální příspěvky tak ty se do toho taky počítají...a je to že nesmíš nějak překročit částku 14.400,-což asi překročíme všichni.Jsou to zmetci :angry: i ta meteřská je děs...
19. kvě 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek děkuji za zkušenost a schválení výběru. Já pražská nejsem, tak nevím,jak bych řešila případné problémy, ale asi taky holt přes Prahu. Doufám,že u takhle drahého kočárku to bude spíš výjimečná situace :slight_smile:.
19. kvě 2011 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis tak to ne Tadina byl akcni vzdyt kdyz mu byli 3 tydni tak krasne drzel hlavicku abyl zvedavej porad tu hlavu natahoval jak zelva byl na vsechno strasne rychlej a sikovnej v tech 10mesicich by mi uz v korbe stal byl fakt na vsechno rychlej
19. kvě 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jo maji skvely ceny moc :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja brala vitaminy jen prvni 3 mesice v prascich ted uz jen hodne zeleniny aovoce cerstvyho segra brala vitaminy v praskach i v druhe pulce a pak rodila skoro 5 kilovy mimco a doktor ji rekl ze to delaji ty vitaminy ze v pozdejsim stadiu po nich ty deti hrozne rychle pribiraji a rostou a neco na tom bude kdyz se ji malej narodil vypadal jak skorem 3 mesicni mimco byl fakt velikan
19. kvě 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tema porodnyma jsou fakt hajzlove :angry: ze zacatku to fakt bodne kdyz se narodi mimi ja jako druhorodicka uz narok nemam vubec a normalni clovek co pracuje taky ne protoze presahne ty jejich normy ale tady u nas dava obec porodny 10 000tisic 5000 tisic kdyz se mimco narodi a pak v 1.roce dostanem dalsich 5000tisic
19. kvě 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach beru jen listovku Femibion 400 a před týdnem jsem dotsla Mägnesolv na tvrdnutí břicha..a musím říct, že je to opravdu mnohemlepší..ani mi tak nešponuje a nebolí..
19. kvě 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach
@spaghi
Ja jsem na tom stejne jako spaghi, beru GS mamavit s DHA kyselinama. Ale beru je tak 3-4x tydne. Jim totiz hodne zeleniny i ovoce pres den normalne, tak taky nechci mit vitaminu nejak moc.
20. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 no, tak ohledne porodneho toho taky moc nevim. Ja jen vim, ze my s pritelem tady dame vypoved a v cesku budeme vlastne nezamestnani. Tak ja doufam, ze nam to daji.
Ale jinak se mi to zda postavene na hlavu! Opet nahrali do karet akorat romum,kteri maji 15 deti a flakaji se doma.... Nejsem rasista. Ale pracovala jsem driv na soude a techto pripadu jsem videla desitky... :angry:
20. kvě 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 ja jsem zase slysela, ze se nemaji brat vitaminy ve tretim trimestru. To je obdobi, kdy mimco hodne nabira tuk a kdyz beres vitaminy, tak je to pak pekny macek. Ale jinak prvni dva trimestry to nevadi. Ke konci by se mely brat hlavne pak DHA kyseliny kvuli vyvoji mozku. To mi rekl doktor i zenska v lekarne...
20. kvě 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Taky beru to magnezium. doktor mi to v utery zvednul, ze beru 3 davky denne a musim rict, ze i ty nohy jsou lepsi a tvrdnuti bricha taky..... Celkove se po nem citim lip. A paradne zabral i na zacpu. Takze ja jsem z toho nadsena.
A konecne jsem dostala jinou prichut, mam pomerancovou! :grinning:
20. kvě 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi OK, děkuji.
20. kvě 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Icoo jsem si taky prohlížela na internetu i na živo v Malvíkovi, nakonec mě holky odrazovaly, že prý je hodně těžký, popravdě řečeno na internetu se mi hodně líbil, ve skutečnosti na mě ale nijak moc nezapůsobil :frowning2:
20. kvě 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Na ten 2.jsem původně také koukala,ale na konce jsem si to rozmyslela...Nevyhovovali by mi ty dvojitá kolečka a a nahoře golfové hole :frowning2: jinak je moc pěkný
20. kvě 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi
@vercach
Diky moc :wink:

Tak jsem zase bezradna... zatim u me vede Espiro, ze vsech kocarku se mi fakt libi nejvic...
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=3106557
20. kvě 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko hmmm tak asi nic,kiukám že jsou to spíš recenze na obchod než na kočárek :frowning2:
20. kvě 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach dekuju,ja uz to tam taky hledala.... ale divam se na recenze na kocarky Espiro tady na konikovi a zatim sama chvala, tak uvidim... Moc se nevyznam v tech rozmerech,jestli je dost velky apod. Ani co se tyce vahy.... Boze,jsem si nikdy nemyslela,ze vybrat kocarek je takova makacka! :grinning:
20. kvě 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko vítej v klubu :slight_smile: my jsme s manželem pak už z toho byli znechucení, vždy se nám něco na internetu moc líbilo a skutečnost pak byla úplně jiná :frowning2: pak už jsem se regulérně ptala maminek na ulici, když jsem viděla nějaký pěkný kočárek, tak jsem tu maminku oslovila a zeptala se na spokojenost, mile mě překvapilo, že všechny byly milé a velmi sdílné :slight_smile:
20. kvě 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi a ktery teda vede u vas? Mozna jsi to tady uz psala, ale ja uz v tom mam fakt hokej :sweat_smile:
20. kvě 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek